Starity

Lady Gaga ismét Oroszországot kritizálja

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 11. 23:07 #101
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Még utolsónak azt megjegyezném, hogy az az elmélet, miszerint nagyobb problémák is vannak a világban, mint az, hogy a homoszexuálisokat úgy kezelik, ahogy, az megfordítható: ha tudod, hogy tele van a világ sokkal nagyobb problémákkal, éhezés, háborúk, gyilkolás, súlyos betegségek, akkor hogy tud érdekelni, hogy az a szerencsétlen nővel vagy fiúval csókolózik-e, utcán vagy lakásban, miért olyan nagy gond ez, a többihez képest? pardon.gif
3 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Fan-ily6889, Szandi0820
2013. december 11. 23:12 #102
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9301
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2013.12.11. 23:07)
Még utolsónak azt megjegyezném, hogy az az elmélet, miszerint nagyobb problémák is vannak a világban, mint az, hogy a homoszexuálisokat úgy kezelik, ahogy, az megfordítható: ha tudod, hogy tele van a világ sokkal nagyobb problémákkal, éhezés, háborúk, gyilkolás, súlyos betegségek, akkor hogy tud érdekelni, hogy az a szerencsétlen nővel vagy fiúval csókolózik-e, utcán vagy lakásban, miért olyan nagy gond ez, a többihez képest? pardon.gif


meghajolo.gif meghajolo.gif
Will you marry me? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2013. december 12. 11:39 #103
Lisa7003
Lisa7003
fitnessfan
 
StátuszNe kövesd a divatot, légy maga a divat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 4369
Csatolások: 188
Azonosító: 151228
Offline offline
Részben egyetértek vele, részben nem. Én sem vetem meg a melegeket, ez egy meglehetősen kényes téma mindenhol, bár Amerikában már házasodni is engedik őket. Azért az durva, hogy a rendőrség szabályszerűen üldözi őket, nem hiszem, hogy ezt bármivel kiérdemelnék.
2013. december 12. 12:28 #104
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12494
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2013.12.11. 23:07)
Még utolsónak azt megjegyezném, hogy az az elmélet, miszerint nagyobb problémák is vannak a világban, mint az, hogy a homoszexuálisokat úgy kezelik, ahogy, az megfordítható: ha tudod, hogy tele van a világ sokkal nagyobb problémákkal, éhezés, háborúk, gyilkolás, súlyos betegségek, akkor hogy tud érdekelni, hogy az a szerencsétlen nővel vagy fiúval csókolózik-e, utcán vagy lakásban, miért olyan nagy gond ez, a többihez képest? pardon.gif


Engem úgy tud érdekelni, hogy az ilyen parádéktól, gagágtól és műbalhéktól hangos a sajtó, a valódi problémákat háttérbeszorítva. Nézzük csak meg az elmúlt egy hét híradásait, hogy hány szól teszem azt az afrikai éhező gyerekekről és hány az ezzel kapcsolatos oroszországi eseményekről.

Megjegyzem ennek a konkrét esetnek is nem társadalmi, hanem politikai okai vannak a háttérben elsősorban. Úgy manipulálják a tömegeket, hogy egymásnak feszüljenek. Ez egyes politikai erőknek kedvez, mig a másiknak nem. Az egyik fel tudja hergelni a másikkal szemben tömegeket. Teljesen irreveláns, hogy ez esetben a melegek kapcsán történik mindez. Lehetne akár kerékpárosok kontra autósok is a téma.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. december 12. 14:36 #105
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Es attol, hogy a sajtoban nagyobb helyet kap az ehezok helyzete peldaul (a nagyobbon van a hangsuly, mert azert ez is, ahogy mindkettonel jelentektelenebb dolgok is kapnak boven helyet, ugyhogy nem gondolom, hogy pont a homoszexualis kerdes az, ami elsosorban kiszoritja a sajtobol a fontosabb dolgojat) miben fog valtozni a helyzetuk? A sajto onmagaban kinek a helyzeten segit egyaltalan? Tobbet beszelnek rola meg sajnalkoznak, de a valodi segitsegtol ez messze van. A helyzetukrol pedig mindenki tud, tehat meg csak nem is lehet azt mondani, hogy ertesulnunk kene rola ahhoz, hogy tegyunk valamit. Persze lehet mondani, hogy a melegek iranti sajnalkozassal sem megyunk semmire, de az o elfogadasuk inkabb elmeleti dolog, mint az afrikaiak helyzetenek megoldasa.
Es igazabol nem a sajtora gondoltam, nem is kielezve Gagara, vagy az oroszorszagi esemenyekre (ahogy egyik hozzaszolasomban sem) inkabb altalanossagban arra az elmeletre, hogy dehat vannak nagyobb problemak. Igen, de nem csak a homoszexualisok gyuloletenel vannak nagyobb problemak, hanem maganal a homoszexualitasnal is (nyilt vagy titkolt) ezert kene leszrni ugy a homofoboknak az utobbit, mint a sajtonak az elobbit, mert az egyik a masikbol kovetkezik.
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2014. január 29. 21:13 #106
bizsikeee222
bizsikeee222
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 89
Csatolások: 0
Azonosító: 193970
Offline offline
Azért ne felejtsük el megemlíteni az orosz életszínvonalat. Vannak olyan országok (pl. orosz) ahol nagyon hagyománnyá teszik a férfi-nő viszonyt. Ha belegondoltok, ha engedné oroszország ezt, pár év múlva úgy járnának mint Amerika. Követelések lennének a házasságra stb... Nem vagyok meleg ellenes, nem érdekel ha két csaj vagy két fiú szereti egymást, egyszerűen csak nem lehet minden országnak ugyanaz a felfogása. Gratuálok GaGának hogy kiáll a melegekért, de ezért nem lehet egy egész országot hibáztatni!
2014. január 29. 21:19 #107
- törölt felhasználó -    
Nem unja még? Attól, hogy hőbörög, semmi sem fog változni. Mellesleg, én egyetértek az oroszokkal. Nagyon szimaptikusnak tartom, hogy sem a melegfelvonulást nem engedélyezik (nagy piros pont), sem azt, hogy kiskorúaknak bárki homoszexualitásról információt szolgáltasson ki (újabb piros pont). Nem tudom, ez hol számít elnyomásnak. Igen, nem házasodhatnak - ezt én sem támogatom, ahogy a gyereknevelést sem -, de minden másban ugyanolyan jogaik és kötelességeik vannak, mint heteró társaiknak. Szóval én totál egyetértek ezekkel az intézkedésekkel. Nem tudom, ezzel mi a gond. Nem üldözik őket tűzzel-vassal, de aki felvonulgat, azt igenis lecsukják. Ez szerintem így normális, elvégre törvény tiltja a melegfelvonulást. És a törvény megszegése bizony következményeket von maga után. Most lehet hőbörögni, meg feljelentgetni engem, hogy mekkora homofób, meg intoleráns, meg empátiahiányos ** vagyok, mert nem állok ki "szegény elnyomott" melegek jogaiért. Ez van, és nem érdekel, ki mit mond.

Számomra még mindig a hagyományos felállás egy férfi + egy nő. A hagyományos család nálam egy apa + anya + gyerek(ek). Nem vagyok meleg-ellenes, de van, amit nem támogatok.
2014. február 15. 21:02 #108
- törölt felhasználó -    
Teljes mértékben egyet értek vvele, de nem egész Oroszországot kéne vádolnia. Putyinnak vannak leginkább ezek a jó ötletei.
2014. február 15. 22:06 #109
- törölt felhasználó -    
Majd ha vége a Téli Olimpiának, minden sztár leakad a témáról.
2014. március 07. 18:36 #110
Dorcy1999
Dorcy1999
But still, like dust, I'll rise.
 
StátuszI know my value
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.09.
Hozzászólás: 1686
Csatolások: 7
Azonosító: 216577
Offline offline
Áh, Alan Carr, úgy szeretem, tökre vicces fazon. És Gagának igaza van!
2014. július 29. 19:25 #111
- törölt felhasználó -    
Ladi Gaga = Béna sztár

Komolyan undorítóak a ruhái és 60 évesnek néz ki,pedig még állítólag csak 29-30 éves.
2014. augusztus 21. 22:26 #112
- törölt felhasználó -    
@Petruska15.mit gondolsz amikor ilyeneket írsz?Gaga most a melegeket támogatta mert csak azért kiszorítják őket mert bizonyos szempontból mások.Pedig ők is emberek.Ez nagyon szép cselekedet tőle te meg ezt a gagyi dumát nyomod...
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Tom Daley Tom Daley 4085.