Starity

FIFA World Cup 2014

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. július 10. 12:31 #81
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
Idézet (sh1nEE. @ 2014.07.10. 11:55)
OFF: Mivel látom, hogy nem tudsz olvasni a sorok között, megismétlem ^^: a németek esélyesebbek voltak, de ez a NAGY KÜLÖNBSÉG (!!!) nem csak az ő tudásukon múlott. Nem fogom még egyszer leírni, amit az előbb, próbáld meg azt értelmezni.
Igen, a spanyolok kikaptak ezzel én is tisztában vagyok, de mivel nem vagyok olyan "divatdrukker", ahogy te fogalmaztál, továbbra is őket sorolom a kedvenceim listájának élére, ahogy teszem ezt már 10 éve lassacskán. Egészségedre, ha jó volt nézni, ahogy kikaptak, örülök, hogy te legalább jól szórakoztál rajta.
Cáfolj rám, ha véletlenül tévednék, de szerintem te is mindössze azért vagy akkora Götze fan, mert egy nyerő csapatban játszik jelenleg és "cuki pofija" van. Felteszem, lövésed nincs arról, hogy a Dortmund nevelt belőle focistát és képes volt a nagy riválishoz, a Bayernhez igazolni a közelmúltban a pénzért és a dicsőségért. [Bár bevallom, tehetséges srác.]
OFF VÉGE.
A tegnapi meccshez annyit tennék hozzá, hogy az argentínok szerintem megérdemelten jutottak a döntőbe. Meg kell említenem azt is, hogy szerény véleményem szerint a hollandoknak már Mexikó ellen ki kellett volna esniük, Robbennek az ott nyújtott alakításáért pedig egy fénylő Oscar-díjacska is kijárt volna. Kíváncsian várom a bronzmérkőzés és a vasárnapi meccs kimenetelét. ^^


Mikor Götzét megismertem, nem az arca érdekelt. Tudom, hogy ezeket a szavakat nem nekem írtad, de bele kell, hogy szóljak. Nem vagyok olyan rajongó, aki több éve imádja a focit, csak most kezdtem el nézni, és a németek játéka nyerte el legjobban a tetszésemet. Nem az arcok miatt szeretem őket, ha nem a játékuk miatt.

Hollandiát sajnáltam, hogy kiestek. Robben hatalmas focista, de Messi is. Nem tudom, hogy a bronz meccsen, avagy a döntőben mi lesz ebből. Remélem Németország lesz a világ legjobbja.
2014. július 10. 13:33 #82
- törölt felhasználó -    
tegnap nyert Argentína heart.gif yahoo.gif nagyon boldog voltam biggrin.gif lehet,hogy most ki fogtok nevetni,de én is sírtam az argentín drukkerekkel és a csapattal is mikor megnyerte argentína a meccset blush.gif a hollandok nekem amúgy sem voltak szimpatikusak a kapusuk pedig nagyképünek tűnt,de azért gratula nekik,hopgy eddig eljutottak és lehet,hogy még harmadikak lesznek. smileeee.gif
HAJRÁ ARGENTÍNA heart.gif thumbsup.gif
2014. július 10. 13:59 #83
Dorykaaa
Dorykaaa
Crystal Sky
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.29.
Hozzászólás: 1145
Csatolások: 53
Azonosító: 161375
Offline offline
Én személy szerint nem rég szerettem meg a németek játékát , egy ember segített ebben André Schürrle . Ezután kezdtem el nézni a németek játékát , és hát mit mondjak az egész csapatot megszerettem . És azt , amit Götze tett , hogy a riválishoz igazolt , azt szerintem soha senki nem fogja megérteni , de ennek ellenére egy nagyon ügyes és szimpatikus játékos smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: CorneŁia
2014. július 10. 18:02 #84
stengerkitti
stengerkitti
ಌ†Drømmende†ಌ
 
StátuszJa, ikke stress med kroppen din. Kropp er kropp og du er fin.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 1298
Csatolások: 596
Azonosító: 142983
Offline offline
Hát Götze is ember biggrin.gif Neki is enni kell, és pénzért vesz kenyeret a boltba. A másik meg az, hogy lehet úgy gondolta, ott jobban tud fejlődni. S akkor mindjárt logikus a történet. Vagy lehet van valami a háttérben amiről mi nem tudunk. De azért, ha valaki, ott hagy egy csapatot, annak a riválisáért, akkor azért annak csak van valami közösségi, háttér oka is szerintem, nem csak a pénz. No, mind1.

Németország Brazília

Előre bocsánatot kérek mindenkitől, legfőképp hogy megint előhozom ezt a témát, de most néztem át pár hozzászólást - meg facebookon - és nem tudom hogy sírjak, nevessek, vagy csak a fejemet csapjam a falhoz.

Tudjátok, van az a brazil film: "az élet megy tovább". Minden brazil szurkolónak, túl kell élnie, hogy Brazília ha tetszik ha nem; béna volt. Attól hogy meg nem volt ott a kis kedvenc Neymar, attól még a kapus megtalálhatta volna a kaput, attól még nem kellet volna annyi védekezési hibát véteni, és attól még a többi tudott volna támadni. Az a helyzet, hogy az hogy Neymar nem volt ott, csak még jobban fel kellet volna hogy tüzelje a brazilokat. Amiből meg marhára elegem van hogy a németek vannak szidva sok helyen, csak mert egyesek nem bírják földolgozni az eredményt. Ez sport. Játékosokkal, eredményekkel. Valaki győz, valaki veszít. S igen, lehet az veszít, akit az szeretnél nyerjen. Aki ezt nem bírja feldolgozni ne nézzen se focit, se semmilyen sport mérkőzést. Egyébként meg meccs előtt, jó néhány brazil szurkoló, olyan marha nagyra volt magával, hogy most aztán Neymarért így meg úgy meg fogjuk csinálni, most meg azt mondja mindegyik hogy mert ha Neymar ott lett volna. Ha az egész csapat teljesítménye egy darab emberen múlik, az már rég rossz, pláne hogy egy olyan sportnak mint a focinak egy kicsi - ha nem is nagy részben - a csapatról kell szólnia, nem pedig egyénekről. Na mindegy. Ja, és akkor arról nem is beszéltem, hogy a brazilok csak örüljenek még így is, mert ha más bíró lett volna, szerintem egy csomó sárgát kaphattak volna. Arról meg hogy a német megalázták őket: ó, nem. A németek egyáltalán nem akartak játszani, folyamatosan húzták az időt. Ha ők a végéig játszani akarnak, akkor a brazilok sokkal jobban kikapnak. És milyen igaza volt Löwnek, mikor azt mondta, sokkal jobb lenne ha Neymar ott lett volna. Mert így mindenki leírja a németeket hogy mázlijuk volt. De nem baj. Majd megmutatják a döntőben Argentína ellen, hogy nem csak mázlijuk volt. Brazíliát viszont annyiból azért tényleg sajnálom, hogy egy eléggé szegényke kis ország, és ebből - bármint ha megnyeri a vb-t - elég sok pénze származott volna, így meg ami pénzt abba ölt, hogy megszervezzék, megnyerjék ezt az egészet, mind az a pénz értékét vesztette.
2 felhasználónak tetszik: CorneŁia, Betti90
2014. július 10. 18:51 #85
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
Úgy szurkoltam a Hollandoknak és cseszd meg Argentína nyert, bár nagyon ritkán nyer az akinek én szurkolok...sad.gif De nem vagyok Argentína ellen úgyhogy gratulálok nekik, meg amúgy is jól játszanak smileeee.gif
2014. július 10. 18:52 #86
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
Brazília meg..Nagyon leégett. Az ő szurkolójuk vagyok de elfogadom hogy elég rossz volt ahogy játszottak...
Csak Neymar gyógyuljon meg<3 wub.gif
1 felhasználónak tetszik: stengerkitti
2014. július 10. 19:26 #87
Dorykaaa
Dorykaaa
Crystal Sky
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.29.
Hozzászólás: 1145
Csatolások: 53
Azonosító: 161375
Offline offline
Idézet (stengerkitti @ 2014.07.10. 18:02)
Hát Götze is ember biggrin.gif Neki is enni kell, és pénzért vesz kenyeret a boltba. A másik meg az, hogy lehet úgy gondolta, ott jobban tud fejlődni. S akkor mindjárt logikus a történet. Vagy lehet van valami a háttérben amiről mi nem tudunk. De azért, ha valaki, ott hagy egy csapatot, annak a riválisáért, akkor azért annak csak van valami közösségi, háttér oka is szerintem, nem csak a pénz. No, mind1. 
Németország Brazília
Előre bocsánatot kérek mindenkitől, legfőképp hogy megint előhozom ezt a témát, de most néztem át pár hozzászólást - meg facebookon - és nem tudom hogy sírjak, nevessek, vagy csak a fejemet csapjam a falhoz. 
Tudjátok, van az a brazil film: "az élet megy tovább". Minden brazil szurkolónak, túl kell élnie, hogy Brazília ha tetszik ha nem; béna volt. Attól hogy meg nem volt ott a kis kedvenc Neymar, attól még a kapus megtalálhatta volna a kaput, attól még nem kellet volna annyi védekezési hibát véteni, és attól még a többi tudott volna támadni. Az a helyzet, hogy az hogy Neymar nem volt ott, csak még jobban fel kellet volna hogy tüzelje a brazilokat. Amiből meg marhára elegem van hogy a németek vannak szidva sok helyen, csak mert egyesek nem bírják földolgozni az eredményt. Ez sport. Játékosokkal, eredményekkel. Valaki győz, valaki veszít. S igen, lehet az veszít, akit az szeretnél nyerjen. Aki ezt nem bírja feldolgozni ne nézzen se focit, se semmilyen sport mérkőzést. Egyébként meg meccs előtt, jó néhány brazil szurkoló, olyan marha nagyra volt magával, hogy most aztán Neymarért így meg úgy meg fogjuk csinálni, most meg azt mondja mindegyik hogy mert ha Neymar ott lett volna. Ha az egész csapat teljesítménye egy darab emberen múlik, az már rég rossz, pláne hogy egy olyan sportnak mint a focinak egy kicsi - ha nem is nagy részben - a csapatról kell szólnia, nem pedig egyénekről. Na mindegy. Ja, és akkor arról nem is beszéltem, hogy a brazilok csak örüljenek még így is, mert ha más bíró lett volna, szerintem egy csomó sárgát kaphattak volna. Arról meg hogy a német megalázták őket: ó, nem. A németek egyáltalán nem akartak játszani, folyamatosan húzták az időt. Ha ők a végéig játszani akarnak, akkor a brazilok sokkal jobban kikapnak. És milyen igaza volt Löwnek, mikor azt mondta, sokkal jobb lenne ha Neymar ott lett volna. Mert így mindenki leírja a németeket hogy mázlijuk volt. De nem baj. Majd megmutatják a döntőben Argentína ellen, hogy nem csak mázlijuk volt. Brazíliát viszont annyiból azért tényleg sajnálom, hogy egy eléggé szegényke kis ország, és ebből - bármint ha megnyeri a vb-t - elég sok pénze származott volna, így meg ami pénzt abba ölt, hogy megszervezzék, megnyerjék ezt az egészet, mind az a pénz értékét vesztette.



Korrekt good.gif

Én azt nem értem , Neymárt miért magaztalják olyan nagyon ? Semmit nem tett le az asztalra a Barcelonában is egy nagy nulla .
2014. július 10. 21:28 #88
stengerkitti
stengerkitti
ಌ†Drømmende†ಌ
 
StátuszJa, ikke stress med kroppen din. Kropp er kropp og du er fin.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 1298
Csatolások: 596
Azonosító: 142983
Offline offline
Idézet (Dorykaaa @ 2014.07.10. 19:26)
Korrekt  good.gif 
Én azt nem értem , Neymárt miért magaztalják olyan nagyon ? Semmit nem tett le az asztalra a Barcelonában is egy nagy nulla .

Hát azt én sem értem biggrin.gif Bár a lányok még mondhatják azt hogy hát mert jól néz ki, de sok pasi mit eszik rajta, azt nem fogom megérteni. De azért jobbulást neki smileeee.gif És egyébként köszi ^^
2014. július 10. 21:53 #89
sh1nEE.
sh1nEE.
» ᴍs. ʙᴀʀᴄᴀɢɪʀʟ ღ
 
Státusz~ Pᴇʀғᴇᴄᴛɪᴏɴ ɪs ᴀ ᴅɪsᴇᴀsᴇ ᴏғ ᴀ ɴᴀᴛɪᴏɴ ღ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1238
Csatolások: 454
Azonosító: 131165
Offline offline
Idézet (Dorykaaa @ 2014.07.10. 19:26)
Korrekt  good.gif 
Én azt nem értem , Neymárt miért magaztalják olyan nagyon ? Semmit nem tett le az asztalra a Barcelonában is egy nagy nulla .

Tényleg egy nagy nulla a Barcában. Igazából a csapat neki köszönheti, hogy azt az árva Szuperkupát nagy nehezen elmarták az Atlético elől múlt augusztusban. [Hogy egy "picurka" példát említsek mindössze.] De csakugyan "semmit nem tett le az asztalra", valóban.. rolleyes.gif
Félreértés ne essék, nem vagyok egy hatalmas Neymar fan, szeretem őt nyilván, tisztelem, a technikás játékát pedig csodálom és a nézeteltérések érdekében leszögezem, hogy nem a kinézete fogott meg vele kapcsolatban. De ezt a semmiséget mindenképpen meg kellett említenem, mert lévén, hogy a Barca minden egyes meccsét figyelemmel követtem az elmúlt jó pár szezonban, egy csöppet másképp látom a dolgokat.
Remélem hamar felépül, kétségtelen, hogy a sérülésében szerepet játszott, hogy nem éppen egy kigyúrt állat szegény, de hát vékony testalkattal áldotta meg a sors, ez ellen túl sok mindent nem lehet tenni, hiszen ha fejen áll sem lesz sokkal erősebb fizikumú kölyök, ha ennek elérésére nem alkalmas a testfelépítése. Azért meg külön örülök, hogy nem nyomja magát tele kül. anyagokkal, amitől elérhetné azt a nagy izomfej-jellegű felépítést, pedig mint tudjuk, sok focista él hasonló eszközökkel.
1 felhasználónak tetszik: Selena Gomez 199
2014. július 11. 08:35 #90
- törölt felhasználó -    
Bocs de ezt muszály volt beraknom! _nevet.gif _nevet.gif
4 felhasználónak tetszik: CorneŁia, sMokEe.cLouD, stengerkitti, Reija
2014. július 11. 16:46 #91
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
Németország-Argentína.

Nos.. ez a meccs elég ígéretes lesz szerintem. Bár arra számítok, hogy Németország bezsebeli a győzelmet, hiszen Argentínában csak Messi a "jó". Németországban viszont mindenki egytől egyik nagyon jól látszik. Komolyan. Ha azt mondom Argentína, akkor Messi az egyetlen játékos, aki úgy jut eszedbe, hogy jól játszik. De ha azt mondom Németország, nem tudnál egy kiemelkedő játékost se mondani, mert nálunk nem egy személyen áll az egész csapat, hanem ők együtt tartanak össze, együtt viszik végbe a játékot, és együtt is nyerik meg.
Hajrá Németország!! heart.gif
1 felhasználónak tetszik: stengerkitti
2014. július 11. 16:49 #92
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
Idézet (Luca6 @ 2014.07.11. 08:35)



Ezen mindig szakadok!! _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
2014. július 11. 16:51 #93
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
Idézet (Dorykaaa @ 2014.07.10. 19:26)
Korrekt  good.gif 
Én azt nem értem , Neymárt miért magaztalják olyan nagyon ? Semmit nem tett le az asztalra a Barcelonában is egy nagy nulla .


Neymar nem egy nagy nulla. "Semmit nem tett le az asztalra" á tényleg nem. rohog.gif Nem hiába az egyik legjobb focista és nem csak azért szeretik olyan sokan mert pl jól néz ki stb stb. És senki sem magasztalja. Az hogy világszerte elismerik hogy jól játszik az nem magasztalás.
2014. július 11. 17:05 #94
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
Idézet (Selena Gomez 199 @ 2014.07.11. 16:51)
Neymar nem egy nagy nulla. "Semmit nem tett le az asztalra" á tényleg nem.  rohog.gif  Nem hiába az egyik legjobb focista és nem csak azért szeretik olyan sokan mert pl jól néz ki stb stb. És senki sem magasztalja. Az hogy világszerte elismerik hogy jól játszik az nem magasztalás.



Igen Neymar tehetséges, de az a baj, hogy csak Neymar, Neymar és Neymar..Hol a többi brazil játékos?
1 felhasználónak tetszik: stengerkitti
2014. július 11. 20:15 #95
Sunwell
Sunwell
 
Státusz„Cheater's just a fancy word for winner.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.28.
Hozzászólás: 880
Csatolások: 59
Azonosító: 186812
Offline offline
Nagyon várom a bronzmeccset. Szorítok a braziloknak, hogy köszörüljék ki a csorbát. Nem akarok megint síró arcokat látni, fiúk. beer.gif
2014. július 11. 23:21 #96
Dorykaaa
Dorykaaa
Crystal Sky
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.29.
Hozzászólás: 1145
Csatolások: 53
Azonosító: 161375
Offline offline
Idézet (sh1nEE. @ 2014.07.10. 21:53)
Tényleg egy nagy nulla a Barcában. Igazából a csapat neki köszönheti, hogy azt az árva Szuperkupát nagy nehezen elmarták az Atlético elől múlt augusztusban. [Hogy egy "picurka" példát említsek mindössze.] De csakugyan "semmit nem tett le az asztalra", valóban..  rolleyes.gif 
Félreértés ne essék, nem vagyok egy hatalmas Neymar fan, szeretem őt nyilván, tisztelem, a technikás játékát pedig csodálom és a nézeteltérések érdekében leszögezem, hogy nem a kinézete fogott meg vele kapcsolatban. De ezt a semmiséget mindenképpen meg kellett említenem, mert lévén, hogy a Barca minden egyes meccsét figyelemmel követtem az elmúlt jó pár szezonban, egy csöppet másképp látom a dolgokat.
Remélem hamar felépül, kétségtelen, hogy a sérülésében szerepet játszott, hogy nem éppen egy kigyúrt állat szegény, de hát  vékony testalkattal áldotta meg a sors, ez ellen túl sok mindent nem lehet tenni, hiszen ha fejen áll sem lesz sokkal erősebb fizikumú kölyök, ha ennek elérésére nem alkalmas a testfelépítése. Azért meg külön örülök, hogy nem nyomja magát tele kül. anyagokkal, amitől elérhetné azt a nagy izomfej-jellegű felépítést, pedig mint tudjuk, sok focista él hasonló eszközökkel.


Én ezt a nagy nulla dolgot ár/érték arányba néztem , az kétségtelen , hogy a Brazilokat a hátán viszi , mint ahogy az is , hogy tehetséges . A Barcelonában , Messi miatt nem fog annyira érvényesülni ,mint pl a Santosban (Hozzáteszem , hogy Louiz Suárez is a Barcaba igazolt , amit végképp nem értek ... ) .
A ''Le nem tett az asztalra semmit '' meg úgy értettem , hogy amíg szinte minden helyzetben dobálja magát , addig én és még pár ember sem fogja egy Ráulhoz,vagy egy Ronáldohoz(Brazil) hasonlítani.
2014. július 12. 15:52 #97
stengerkitti
stengerkitti
ಌ†Drømmende†ಌ
 
StátuszJa, ikke stress med kroppen din. Kropp er kropp og du er fin.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 1298
Csatolások: 596
Azonosító: 142983
Offline offline
Idézet (CorneŁia @ 2014.07.11. 17:05)
Igen Neymar tehetséges, de az a baj, hogy csak Neymar, Neymar és Neymar..Hol a többi brazil játékos?

Erről van szó smileeee.gif Egy csomó jó játékos van még a brazil válogatottba, még is mindenki csak Neymar nevét hajtogatja.
1 felhasználónak tetszik: CorneŁia
2014. július 12. 19:25 #98
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
Idézet (stengerkitti @ 2014.07.12. 15:52)
Erről van szó smileeee.gif Egy csomó jó játékos van még a brazil válogatottba, még is mindenki csak Neymar nevét hajtogatja.



Igen. Majdhogy nem minden csapatban van egy "kiemelkedő" játékos, aki az egész csapatot fenntartja. Általában ez az ember "tök helyes". Mint Neymar. Nem szidom, szeretem Neymar játékát, hiszen nagyon jól játszik, de lehet van nála jobb, csak az a jobb nem helyes.. és így híres sem...
2014. július 13. 10:26 #99
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
Ez a Brazil-Holland meccs elég durva volt..
Az első gól nem tudom, miért 11-es volt, hiszen kint volt a labda, a második meg les volt..
Jó a harmadik az jó volt..
Csak az volt a rossz, hogy mikor Oscar vitte a labdát, kibuktatta a hollnad.. na az volt 11-es, erre meg Oscar kap sárga lapot műesésért?._.
Mi baja volt a bírónak?:'d
2014. július 13. 11:45 #100
Sunwell
Sunwell
 
Státusz„Cheater's just a fancy word for winner.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.28.
Hozzászólás: 880
Csatolások: 59
Azonosító: 186812
Offline offline
A tegnapi meccs kimenetele teljesen máshogy alakult volna, ha egy normális (pártatlan?) bíró vezette volna a mérkőzést. sleep.gif Ettől függetlenül jól játszottak a hollandok, a brazilok meg hozták a szerencsétlen formájukat.
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!