Starity

FIFA World Cup 2014

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. július 09. 00:16 #61
Sunwell
Sunwell
 
Státusz„Cheater's just a fancy word for winner.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.28.
Hozzászólás: 880
Csatolások: 59
Azonosító: 186812
Offline offline
Én szerencsétlen Neymar-t sajnálom. Biztosan kellemes lehetett neki a tv előtt fekve végignézni ezt a meccset, amit érte akartak megnyerni a csapattársai. rolleyes.gif Ez már szánalmas volt, és ezt úgy mondom, hogy a braziloknak drukkoltam. De azért szívszorító volt az a kín meg megaláztatás, ami a brazilok arcán tükröződött. sad.gif Nagyon nem lennék a helyükben.
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, Jody, Selena Gomez 199, Pinky Lili, Midnight Memories
2014. július 09. 01:32 #62
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Rossz volt nézni, szinte már kínos. Tudtam, hogy németek nyernek, mert ez a brazil csapat nem túl erős. De álmomban sem gondoltam, hogy ennyivel. Rossz volt nézni a szurkolók arcát, rossz volt azt olvasni Twitteren, hogy brazil zászlót égetnek és rossz volt arra gondolni, hogy Neymar mit érezhet, amikor ezt látja. Nélküle szétesett minden. Egyszerűen mintha nem is a brazil válogatottat néztem volna.
2 felhasználónak tetszik: Jody, Midnight Memories
2014. július 09. 10:14 #63
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
Amúgy ez a meccs olyan, hogy most vesztettek a brazilok és mindenki azt mondja hogy "jajj szegények mert nem volt ott Neymar most tehetetlenek." Mert miért? Neymar az egyetlen csapat? Szerintem nem kell őket ennyire lenézni meg szétsajnálni:"D Szerintem megtettek mindent, hogy továbbjussanak. Hát meg is mutatták, hogy mire képesek a németek, hiszen megverték a franciákat, pedig Benzema hatalmas focista..szóval szerintem nem azt kéne mondogatni hogy "szegény brazilok most teljesen kivannak, meg nem volt fer a németektől, hogy így megalázták őket.." hanem azt kéne hogy "igaz vesztettek a brazilok, de mindent beleadtak", és LÁTTUK HOGY A NÉMETEK TISZTESSÉGESEN rúgtak 7 gólt!!! És igen is jól tették azt, hogy nem sajnálták őket, és tisztességesen játszottak. Mert h nem játszottak volna tisztességesen, akkor alázták volna meg csak igazán a brazilokat, hogy hagyják őket nyerni...

HAJRÁ NÉMETORSZÁG! heart.gif

Semmi sértés, szimplán csak vélemény!
3 felhasználónak tetszik: stengerkitti, Betti90, Blackheart.com
2014. július 09. 11:01 #64
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Idézet (CorneŁia @ 2014.07.09. 10:14)
Amúgy ez a meccs olyan, hogy most vesztettek a brazilok és mindenki azt mondja hogy "jajj szegények mert nem volt ott Neymar most tehetetlenek." Mert miért? Neymar az egyetlen csapat? Szerintem nem kell őket ennyire lenézni meg szétsajnálni:"D Szerintem megtettek mindent, hogy továbbjussanak. Hát meg is mutatták, hogy mire képesek a németek, hiszen megverték a franciákat, pedig Benzema hatalmas focista..szóval szerintem nem azt kéne mondogatni hogy "szegény brazilok most teljesen kivannak, meg nem volt fer a németektől, hogy így megalázták őket.." hanem azt kéne hogy "igaz vesztettek a brazilok, de mindent beleadtak", és LÁTTUK HOGY A NÉMETEK TISZTESSÉGESEN rúgtak 7 gólt!!! És igen is jól tették azt, hogy nem sajnálták őket, és tisztességesen játszottak. Mert h nem játszottak volna tisztességesen, akkor alázták volna meg csak igazán a brazilokat, hogy hagyják őket nyerni...
HAJRÁ NÉMETORSZÁG! heart.gif
Semmi sértés, szimplán csak vélemény!



Teljesen egyetértek veled. Jó sajnáljuk a brazilokat meg minden, de akkor a többi csapatot pl. Costa Rica, meg Mexico őket is lehetne sajnálni, hiszen ők is kiestek. Mindenki annyira erősnek tartotta a brazil válogatottat, pedig már az elején látszott, hogy nem azok, csak a véletleneken múlt, hogy ideáig is eljutottak, na meg ha hamarabb összekerül a németekkel szerintem már az elejénkiestek volna. Viszont azért nem gondoltam volna, hogy ennyi gólfölénnyel nyernek a németek. Én végig a németeknek drukkaltam (igaz mikor a 39. percben berugták az 5. gólt is már nem kellett értük izgulni biggrin.gif )
Én is csak az előttem szólóval tudok egyet érteni. Egy csapat azért áll több tagból, hogyha egy csapattag hiányzik, ne legyen fent akadás. Amúgy meg szerintem ha Neymar a pályán lett volna, sem tudta volna megakadályozni a lendületes németeket.
Remélem a németek fogják megnyerni ezt a VB-t nagyon megérdemelnék.
2 felhasználónak tetszik: Blackheart.com, CorneŁia
2014. július 09. 12:09 #65
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
Idézet (Betti90 @ 2014.07.09. 11:01)
Teljesen egyetértek veled. Jó sajnáljuk a brazilokat meg minden, de akkor a többi csapatot pl. Costa Rica, meg Mexico őket is lehetne sajnálni, hiszen ők is kiestek. Mindenki annyira erősnek tartotta a brazil válogatottat, pedig már az elején látszott, hogy nem azok, csak a véletleneken múlt, hogy ideáig is eljutottak, na meg ha hamarabb összekerül a németekkel szerintem már az elejénkiestek volna. Viszont azért nem gondoltam volna, hogy ennyi gólfölénnyel nyernek a németek. Én végig a németeknek drukkaltam (igaz mikor a 39. percben berugták az 5. gólt is már nem kellett értük izgulni biggrin.gif )
Én is csak az előttem szólóval tudok egyet érteni. Egy csapat azért áll több tagból, hogyha egy csapattag hiányzik, ne legyen fent akadás. Amúgy meg szerintem ha Neymar a pályán lett volna, sem tudta volna megakadályozni a lendületes németeket. 
Remélem a németek fogják megnyerni ezt a VB-t nagyon megérdemelnék.



Igazad van, szinte mindenben, amit írtál. Szerintem, hogyha Neymar ott lett volna, játszott volna, akkor sem tudták volna őket legyőzni. Talán 3 gólt tudta volna rúgni, ha nem többet. Mivel a német csapat tovább jutott, szerintem egyértelmű, hogy ők lettek a legerősebb csapat. Maunel Neuer-t értem már, hogy miért nevezik "SuperManunak", hatalmasakat véd, egyszerűen lehetetlen az ő védelmét áttörni, de Oscar-nak szerencséje volt, és egyszer berúgta a labdát.
1 felhasználónak tetszik: Betti90
2014. július 09. 12:26 #66
Cheral
Cheral
visszatérő vendég
 
Státusz,,We were born to die." ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.10.
Hozzászólás: 429
Csatolások: 24
Azonosító: 213214
Offline offline
Szegény Brazilok!A tegnapi (júl. 9) meccsen nagyon kikaptak a brazilok. 1:7 Ez szégyen.Szerintem ha Neymar,és Silva benne lettek volna nem végződött volna igy.Oscár lőtte az utolsó gólt,az én szemeben ő lett a Kis.Neymar.Igazából csalódtam Hulk-ba és Marcello-ba is.Ők is ugyanúgy jól fociznak.Nagyon szép gesztus volt,hogy kivitték Neymar mezét a himnuszra.Ezzel azt fejezték ki,hogy összetartóak.De már a meccsen milyen összetartóak voltak.Első 20p és 5 gól.Nagyon szét szórtak voltak.Egyik meg a másik mindig más helyeken voltak,szóval ez az ő hibájuk.Legalább három lett volna a Brazilok felén,a Brazilokból.A másik felén meg ugyanannyian,mint a másikban.A többi focista pedig csinálta volna a dolgát a labdánál.Imádom a brazilokat meg minden,de ezzel csak szégyent hoztak magukra.Szerintem sokat fejlődtek,és most nem a verseny győzelmet szereztek,hanem tapasztalatot.Ugye Neymárnak eltörött a csigolyája,az a hülye Columbiai miatt,legalább attak neki valami büntetést?Nem láttam a mecsett,sajna és nem tudok semmit.Csak a Neymáros dolgokat tudom.Meg,hogy Silva 2 sárgát kapott és már nem játszatott.Szóval,nekem megvan a véleményem erről a tegnapi meccsről.A németek vissza mehetnének az annyukba.Legalább direkt adhattak volna nekik egy-két gólt még.Ez Cheral kis véleménye.

Cheral xx
2014. július 09. 12:28 #67
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Idézet (CorneŁia @ 2014.07.09. 12:09)
Igazad van, szinte mindenben, amit írtál. Szerintem, hogyha Neymar ott lett volna, játszott volna, akkor sem tudták volna őket legyőzni. Talán 3 gólt tudta volna rúgni, ha nem többet. Mivel a német csapat tovább jutott, szerintem egyértelmű, hogy ők lettek a legerősebb csapat. Maunel Neuer-t értem már, hogy miért nevezik "SuperManunak", hatalmasakat véd, egyszerűen lehetetlen az ő védelmét áttörni, de Oscar-nak szerencséje volt, és egyszer berúgta a labdát.



Látom nagyon egy véleményen vagyunk. biggrin.gif
Igen Oscarnak nagy szerencséje volt, mondhatni egy "becsület" gólt szerzett a csapatának, de én biztos vagyok benne, hogy a német kapus kivédte volna azt is ha szorosabb lett volna a meccs. Amúgy igen hatalmasakat védett, én mindig is úgy gondoltam, hogy a kapusnak a legnehezebb a feladata, mert rajta áll vagy bukik minden. Amúgy meg ha azt nézzük Oscar gólja úgy ment be, hogy szinte egy védő sem volt ott, szóval szegény egyedül volt hagyva. A németek meg a sok brazil védő mellett is szépen berugták a gólokat, szerintem ezt nevezik tehetségnek.
2 felhasználónak tetszik: Blackheart.com, CorneŁia
2014. július 09. 13:25 #68
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
Idézet (Betti90 @ 2014.07.09. 12:28)
Látom nagyon egy véleményen vagyunk.  biggrin.gif 
Igen Oscarnak nagy szerencséje volt, mondhatni egy "becsület" gólt szerzett a csapatának, de én biztos vagyok benne, hogy a német kapus kivédte volna azt is ha szorosabb lett volna a meccs. Amúgy igen hatalmasakat védett, én mindig is úgy gondoltam, hogy a kapusnak a legnehezebb a feladata, mert rajta áll vagy bukik minden. Amúgy meg ha azt nézzük Oscar gólja úgy ment be, hogy szinte egy védő sem volt ott, szóval szegény egyedül volt hagyva. A németek meg a sok brazil védő mellett is szépen berugták a gólokat, szerintem ezt nevezik tehetségnek.



Igen, ez igaz. Mikor elkezdődött a meccs egy kicsit megijedtem, mivel azt mondák, hogy a brazilok Neymar-ért fognak küzdeni, és az elején jók is voltak. De mikor Müller a szöglet után berúgta, akkor már éreztem azt, hogy Neymar nélkül nem olyan jók, mint vele. Az után meg láthattuk Klose rekordját, (neki gratulálok, mert nagyon jól is játszik.) utána Kroos rúgott gólt, kétszer is. A második gólja, az nagyon furcsa volt nekem. Akkor a brazil védelem teljesen összeomlott, hiszen Kroos és Khedira úgy passzolgatták egymásnak, mintha csak egy edzésen lennének. Utána Khedira is hatalmasat rúgott, majd Schürrle még kétszer. Szerintem, ha így nézzük, nem a brazilok voltam gyengék, hanem a németek erősek!
3 felhasználónak tetszik: stengerkitti, Blackheart.com, Betti90
2014. július 09. 17:34 #69
nina 002
nina 002
új tag
 
Státusz#AlwaysBeliveInSeb
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.02.
Hozzászólás: 48
Csatolások: 0
Azonosító: 177026
Offline offline
Én is egyetértek veled. smileeee.gif
Hát én is sajnáltam Neymar-t hogy megsérült és nem tudott játszani! De a brazilok nem foghatják ezt arra hogy ő nem volt a pályán. A németek nagyon erősek és ezt be is bizonyították!
Hajrá németek!
1 felhasználónak tetszik: CorneŁia
2014. július 09. 20:37 #70
F1-Foci1999
F1-Foci1999
új tag
 
Státusz#CiaoJules
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.03.
Hozzászólás: 32
Csatolások: 2
Azonosító: 182406
Offline offline
Neymart en is nagyon sajnaltam,szegeny nem igy tervezte,hogy majd a tv elott nezi meg a vb veget.A nemetek nagyon jok voltak tegnap es ugy gondolom,hogy akkor is nyertek volna ha Neymar is jatszik.Egy csapat azert csapat,hogy egyuttesen-es nem egy ember-gyozzek le az ellenfelet.Remelem,hogy ma az Argentinok is elbuknak mert ok is csak egy emberre epitenek.
1 felhasználónak tetszik: CorneŁia
2014. július 09. 20:47 #71
- törölt felhasználó -    
Nem szeretem a németeket,egy kedvencem van viszont az pedig Götze ☺ Tegnap én is a Braziloknak szurkoltak,de csúnyán kikaptak. Talán közbe játszott az is,hogy két remek játékos nem volt benne,de én inkább a kapusra haragszok! Az Interben játszott és két év után elküldték mert nem volt jó akkor számomra érthetetlen,hogy egy világbajnokságon még is mit keres? Viszont a németek kapusa nagyon jó volt Neuer azt hiszem. "Szerény" véleményem szerint a németek jobban játszottak látszott,hogy jobban felkészültek és a Brazilokon látszott a stressz mivel hazai pályán jobban akartak nyerni,de ez nem jött össze. Sajnálom őket,viszont akkor is remek játékosok és csapat ♥ #WORLDCUP2014
2014. július 09. 21:23 #72
sh1nEE.
sh1nEE.
» ᴍs. ʙᴀʀᴄᴀɢɪʀʟ ღ
 
Státusz~ Pᴇʀғᴇᴄᴛɪᴏɴ ɪs ᴀ ᴅɪsᴇᴀsᴇ ᴏғ ᴀ ɴᴀᴛɪᴏɴ ღ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1238
Csatolások: 454
Azonosító: 131165
Offline offline
[Sem a brazilok, sem a németek pártján nem állok, megszállott spanyol drukker vagyok, tehát ez egy pártatlan vélemény lesz a tegnapi meccsről.]

Először is le kell szögeznem a tegnapi meccsel kapcsolatban, hogy a németek tényleg pazarul játszottak. A 7-1 azonban nem az ő hatalmas tudásuknak köszönhető, sokkal inkább a brazil válogatott lámpalázának és teljesítménykényszerének, ami aztán figyelmetlenségbe majd kétségbeesésbe csapott át. Az előttem hozzászólókkal ellentétben ki szeretném jelenteni, hogy nem, egyáltalán nem arról van szó, hogy a brazilokat most mindenki sajnálja, sokkal inkább viccet csinálnak belőlük, ami szerintem egy rendkívül ocsmány gesztus. Ekkora különbség nyilvánvalóan nincs a két válogatott között, mindössze a média, politika és egyéb nyomást kifejtő erők rájuk gyakorolt hatásának mértékében megmutatkozó különbség hatott a focisták játékára.

U.i. Ne feledjük el azt az "aprócska tényt se, hogy az egymás ellen játszott meccsek eredményeit tekintve, még mindig magasan a brazilok vezetnek a győzelmek terén. A mostani válogatott nincs összeszokva, ellentétben a németekkel, de én személy szerint látok bennük fantáziát.
2 felhasználónak tetszik: elin., Sunwell
2014. július 09. 21:32 #73
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
Idézet (sh1nEE. @ 2014.07.09. 21:23)
[Sem a brazilok, sem a németek pártján nem állok, megszállott spanyol drukker vagyok, tehát ez egy pártatlan vélemény lesz a tegnapi meccsről.]
Először is le kell szögeznem a tegnapi meccsel kapcsolatban, hogy a németek tényleg pazarul játszottak. A 7-1 azonban nem az ő hatalmas tudásuknak köszönhető, sokkal inkább a brazil válogatott lámpalázának és teljesítménykényszerének, ami aztán figyelmetlenségbe majd kétségbeesésbe csapott át. Az előttem hozzászólókkal ellentétben ki szeretném jelenteni, hogy nem, egyáltalán nem arról van szó, hogy a brazilokat most mindenki sajnálja, sokkal inkább viccet csinálnak belőlük, ami szerintem egy rendkívül ocsmány gesztus. Ekkora különbség nyilvánvalóan nincs a két válogatott között, mindössze a média, politika és egyéb nyomást kifejtő erők rájuk gyakorolt hatásának mértékében megmutatkozó különbség hatott a focisták játékára.
U.i. Ne feledjük el azt az "aprócska tényt se, hogy az egymás ellen játszott meccsek eredményeit tekintve, még mindig magasan a brazilok vezetnek a győzelmek terén. A mostani válogatott nincs összeszokva, ellentétben a németekkel, de én személy szerint látok bennük fantáziát.



Van benne igazság, amit írtál, sőt, nagyon sok igazság. De szerintem attól, hogy a brazil csapat nem "szokott" össze attól is játszhattak volna jobban, ahogyan a meccs elején. Azt viszont nagyon sajnálom, hogy gúnyt űznek belőlük, de hát mit is gondolhattunk volna néhány embertől... azt hiszik, hogy ezzel nagyon viccesek lesznek, pedig egyáltalán nem így van.
2014. július 09. 21:35 #74
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
Most viszont: Holland-Argentín meccs következik.. Számomra pedig : Hajrá Hollandia heart.gif
2014. július 09. 21:51 #75
Pinky Lili
Pinky Lili
mythical beast
 
Státusz(^.^ Y)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 44
Azonosító: 208704
Offline offline
Idézet (CorneŁia @ 2014.07.09. 21:35)
Most viszont: Holland-Argentín meccs következik.. Számomra pedig : Hajrá Hollandia heart.gif

Én is Hollandiának szurkolok laugh.gif *pacsi*
1 felhasználónak tetszik: CorneŁia
2014. július 10. 10:19 #76
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
Idézet (Pinky Lili @ 2014.07.09. 21:51)
Én is Hollandiának szurkolok  laugh.gif *pacsi*



*pacsi* :3

Csak sajna nem ők nyertek :c.
1 felhasználónak tetszik: Pinky Lili
2014. július 10. 11:10 #77
Nikikke
Nikikke
Princess.♔
 
StátuszMy lover's got humour.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.22.
Hozzászólás: 3219
Csatolások: 230
Azonosító: 198382
Offline offline
A BRAZIL NÉMET MECCS!

meccs nem NEYMARON múlott( mi a f*szomért vagytok elájulva tőle?! ) Ha Neymar lett volna igen talán 4-3(Németeknek) lett volna az eredmény de ő nem hátvéd és nem rajta múlott volna a tegnapi meccs! ( Részben ha játszott "volna" akkor is! )
Csak NEYMARRA "kenitek" mert nem játszott NEM! Tegnap nem voltak jók a Brazilok ennyi, csak most mindenki játssza az eszét,hogy Neymar lenne akkor nem ez lett volna! VOLNA! Ezen mit nem lehet megérteni,hogy egy nagyon nagy veszteséget szenvedett Brazília! Ennyi.! Neyamrral vagy Neymar nélkül!
(most me okoskodni fognak a brazil-rajongók, leszarom!)
Nagyon de nayon sk divatdrukker van! szánalmas -.-" closedeyes.gif


Németország nyerjen *-*
2 felhasználónak tetszik: Betti90, CorneŁia
2014. július 10. 11:12 #78
Nikikke
Nikikke
Princess.♔
 
StátuszMy lover's got humour.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.22.
Hozzászólás: 3219
Csatolások: 230
Azonosító: 198382
Offline offline
Idézet (sh1nEE. @ 2014.07.09. 21:23)
[Sem a brazilok, sem a németek pártján nem állok, megszállott spanyol drukker vagyok, tehát ez egy pártatlan vélemény lesz a tegnapi meccsről.]
Először is le kell szögeznem a tegnapi meccsel kapcsolatban, hogy a németek tényleg pazarul játszottak. A 7-1 azonban nem az ő hatalmas tudásuknak köszönhető, sokkal inkább a brazil válogatott lámpalázának és teljesítménykényszerének, ami aztán figyelmetlenségbe majd kétségbeesésbe csapott át. Az előttem hozzászólókkal ellentétben ki szeretném jelenteni, hogy nem, egyáltalán nem arról van szó, hogy a brazilokat most mindenki sajnálja, sokkal inkább viccet csinálnak belőlük, ami szerintem egy rendkívül ocsmány gesztus. Ekkora különbség nyilvánvalóan nincs a két válogatott között, mindössze a média, politika és egyéb nyomást kifejtő erők rájuk gyakorolt hatásának mértékében megmutatkozó különbség hatott a focisták játékára.
U.i. Ne feledjük el azt az "aprócska tényt se, hogy az egymás ellen játszott meccsek eredményeit tekintve, még mindig magasan a brazilok vezetnek a győzelmek terén. A mostani válogatott nincs összeszokva, ellentétben a németekkel, de én személy szerint látok bennük fantáziát.


Nem a németek tudása akkor mi?! Spanyolok olyan szépen kikaptam jó volt nézni!
De nem érted,hogy néha nem a VB-n nyert kupák jelentik a dolgokat az akkor van most meg most van, ezt ne felejtsd el!
2014. július 10. 11:55 #79
sh1nEE.
sh1nEE.
» ᴍs. ʙᴀʀᴄᴀɢɪʀʟ ღ
 
Státusz~ Pᴇʀғᴇᴄᴛɪᴏɴ ɪs ᴀ ᴅɪsᴇᴀsᴇ ᴏғ ᴀ ɴᴀᴛɪᴏɴ ღ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1238
Csatolások: 454
Azonosító: 131165
Offline offline
Idézet (Nikikke @ 2014.07.10. 11:12)
Nem a németek tudása akkor mi?! Spanyolok olyan szépen kikaptam jó volt nézni! 
De nem érted,hogy néha nem a VB-n nyert kupák jelentik a dolgokat az akkor van most meg most van, ezt ne felejtsd el!

OFF: Mivel látom, hogy nem tudsz olvasni a sorok között, megismétlem ^^: a németek esélyesebbek voltak, de ez a NAGY KÜLÖNBSÉG (!!!) nem csak az ő tudásukon múlott. Nem fogom még egyszer leírni, amit az előbb, próbáld meg azt értelmezni.
Igen, a spanyolok kikaptak ezzel én is tisztában vagyok, de mivel nem vagyok olyan "divatdrukker", ahogy te fogalmaztál, továbbra is őket sorolom a kedvenceim listájának élére, ahogy teszem ezt már 10 éve lassacskán. Egészségedre, ha jó volt nézni, ahogy kikaptak, örülök, hogy te legalább jól szórakoztál rajta.
Cáfolj rám, ha véletlenül tévednék, de szerintem te is mindössze azért vagy akkora Götze fan, mert egy nyerő csapatban játszik jelenleg és "cuki pofija" van. Felteszem, lövésed nincs arról, hogy a Dortmund nevelt belőle focistát és képes volt a nagy riválishoz, a Bayernhez igazolni a közelmúltban a pénzért és a dicsőségért. [Bár bevallom, tehetséges srác.]
OFF VÉGE.

A tegnapi meccshez annyit tennék hozzá, hogy az argentínok szerintem megérdemelten jutottak a döntőbe. Meg kell említenem azt is, hogy szerény véleményem szerint a hollandoknak már Mexikó ellen ki kellett volna esniük, Robbennek az ott nyújtott alakításáért pedig egy fénylő Oscar-díjacska is kijárt volna. Kíváncsian várom a bronzmérkőzés és a vasárnapi meccs kimenetelét. ^^
1 felhasználónak tetszik: Nikikke
2014. július 10. 12:26 #80
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
Neymar sad.gif
Kedvencem, stay strong<3
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!