Starity

Selena Gomez nem fejezte be rehabilitációs kezelését

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. február 06. 23:07 #1
- törölt felhasználó -    
Tegnap látott napvilágot a hír, miszerint Selena Gomez két hetet töltött egy rehabilitációs központban, ám a hírek szerint nem fejezte be a teljes kezelést.
A teljes cikkhez kattints ide!
2014. február 06. 23:19 #2
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
egyértelmű h drogozott, h ki vette rá az más kérdés, csak magát okolhatja h belement. Legalább ezek után ne álszenteskedjen mert nagyon számalmas és kétszínű is a csaj, nagyon irriáló egy nőszemély ez
2014. február 06. 23:40 #3
- törölt felhasználó -    
Csak a h*lye hitte el azt a nyilatkozatot miszerint kimerültség miatt vonult be.. Az meg még annál is szánalmasabb hogy ha valamit elkezd, akkor nem tudja befejezni.... Zac Efron például hónapokig volt rehabon alkohol problémával még se volt tele vele a sajtó, ez meg bevonult 2 hétre és ettől zeng minden -.- És nem másra kell kenni a saját ostobaságát...
2014. február 07. 00:02 #4
Lili0120
Lili0120
If I can take it, I can make it
 
Státuszdon't call it a fight when you know it's a war
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.23.
Hozzászólás: 1432
Csatolások: 0
Azonosító: 169896
Offline offline
persze mindenki Justint okolja dry.gif nem védeni akarom, de szinte mindenki abban a hitben él, hogy Selena olyan tökéletes és ártatlan és biztos nem drogozott....Selena véletlenül sem lehet hibás és ha már itt tartunk akor Justin tehet mindenrőr és abban is biztos vagyok, hogy megtömte droggal, mint egy libát.. ugyan már dry.gif
2014. február 07. 00:12 #5
- törölt felhasználó -    
Már nagyon kíváncsi vagyok hogy húzza ki magát ez alól smileeee.gif Bíbörre fogni nagyon egyszerű és szánalmas
2014. február 07. 00:28 #6
Jelena
Jelena
visszatérő vendég
 
Státusz"Nem lehetsz öreg és bölcs, anélkül,hogy ne lettél volna fiatal és őrült!!!!!!!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.15.
Hozzászólás: 191
Csatolások: 11
Azonosító: 133309
Offline offline
Elsősorban nem utálom Selenát, de nem is szeretem.
Az én szerény véleményem az,hogy aki kb. 3 disney album és film után összeomlik,mert "túl nagy a nyomás", annak nem való a showbiznisz.
Rengeteg híresebb és sikeresebb ember van a világon, mégsem lesznek drogfüggők vagy éppen alkoholisták. A 6 hétig tartó kezelést nem tudta végig csinálni,mert szerinte a nehezén túl van.Szerintem meg pontosan tudjuk, hogy valójában ezeknek a függőségeknek a megszüntetése több évbe is beletelhet vagy előfordulhat, hogy egyáltalán nem tudod abbahagyni.Elvonóra, pedig az emberek azért járnak, hogy kezeltessék a függőségeiket.(Ha elfáradt volna vagy beteg lenne, akkor elment volna nyaralni és az idejét a családjával töltené.)
A szakítás, pedig nem a legrosszabb dolog a világon, ami történhet veled.(Értem Én, hogy rossz meg minden, de attól még nem kell drogozni stb. Van azért jó pár fiú ezen a bolygón,majd lesz másik biggrin.gif )

"az énekesnő Justin Biebert, és a srác haverjait okolja a problémái miatt"
Mindig van választásod és a hibáidért másokat okolni, egyáltalán nem érett dolog és nem is felelőségteljes.

Számomra a legérdekesebb az egészben, mégis az, hogy néhány hete még egy erős nőnek titulálta magát,miközben nem volt több egy problémákkal küzdő tininél, aki drogozott, bulizott meg ivott.Azt hiszem túlságosan is ráerőltették a jó kislány szerepét.
3 felhasználónak tetszik: Lambika, Beyla, menthol
2014. február 07. 06:54 #7
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8780
Csatolások: 216871
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet
Selenához közel álló források azt állítják, hogy az énekesnő Justin Biebert, és a srác haverjait okolja a problémái miatt, mondván, hogy túl sok időt töltött velük.


Nem azért, hogy védjem Jusztinát és becses baráti körét, de Szeleníta ha már annyira erős nő, ahogy egyszer nyilatkozott, akkor vállalja a felelősséget a tetteiért. Jusztina és haverjai ha akarták sem tudták volna elrontani őt, akármennyi időt tölt velük, ha ő nem hagyja magát. Akarat kérdése.
Viszont nem sok jót nézek ki abból, hogy abbahagyta a kezelést. De erre majd rájön ő is.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. február 07. 07:39 #8
- törölt felhasználó -    
Valahogy sejtettem, hogy most az következik, hogy lépten-nyomon erről fognak beszélni a "Selenához közelálló, névtelen források". Szerény véleményem az, hogy Selenának semmi baja sincs, csak kell valami, amivel címlapokra kerül, ha már nincs értékelhető zenei illetve filmes karrier. A rehab után gondolom elkezdi a szerinte világmegváltó misszióját, elmondja majd ezerszer, hogy miken ment keresztül, milyen nehéz volt, a sok 10-12 éves meg benyalja és szentté avatja. Marketing az egész.
2014. február 07. 07:47 #9
- törölt felhasználó -    
fúh, na most van elegem a sztárokból
mind nagy példakép, és mégis idejutnak ohmy.gif
sz@rok az összesre mostantól (a kedvenceimre is)
mert azok is ide fognak jutni, minden sztár rehabra megy lassan, Selena volt az utolsó akiről gondoltam volna, hogy rehabra megy, ha ő már rehabra ment, akkor mindegyik sztárral megtörténik majd, most letettem a sztárokról, elegem van :/
És JeanetteG 1-et értek
2014. február 07. 08:16 #10
Katarinaaxoxo
Katarinaaxoxo
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.13.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 209110
Offline offline
Ti elértetetek annyit mit Selena?!?! Nem hiszem! Mint ahogy nyilatkozta Selena is, ő egy erős nő!!! De ha már valaki az évek folytán egyfolytában dolgozik jó hogy kimerül! És nem biztos hogy azért ment rehabra mert drogozott vagy mert Justin miatt aggódik! Szerintem elég merész dolog volt tőle hogy rehabra ment,tudván hogy a riporterek és a sajtó majd mindenféle pletykát fog terjeszteni!! Más szemében meglátjatok a szálkát de a magatokéban még a gerendát sem!!
2014. február 07. 08:19 #11
- törölt felhasználó -    
Sok értelme van két hetet megcsinálni egy teljes programból. Ha pedig tényleg csak a médiafelhajtásért csinálta, akkor nayon gusztustalan lépés volt tőle, tekintettel arra, hogy az ilyen intézetek az olyan embereknek vannak, akiknek TÉNYLEG vannak problémáik.
2014. február 07. 08:26 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (Katarinaaxoxo @ 2014.02.07. 08:16)
Ti elértetetek annyit mit Selena?!?! Nem hiszem! Mint ahogy nyilatkozta Selena is, ő egy erős nő!!! De ha már valaki az évek folytán egyfolytában dolgozik jó hogy kimerül! És nem biztos hogy azért ment rehabra mert drogozott vagy mert Justin miatt aggódik! Szerintem elég merész dolog volt tőle hogy rehabra ment,tudván hogy a riporterek és a sajtó majd mindenféle pletykát fog terjeszteni!! Más szemében meglátjatok a szálkát de a magatokéban még a gerendát sem!!

Miért, mit ért el? Feltalálta a rák ellenszerét? Megoldotta a Közel-keleti válságot? Könyörgök, kisgyereket szórakoztat, az mitől akkora teljesítmény, hogy a lába elé kéne borulni? Nagymamám 52 évig dolgozott egyfolytában, és jé, nem volt rehabon. Selena mibe fáradt el, a tátogásba?
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla
2014. február 07. 09:05 #13
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Amúgy nem is ez volt a baja. biggrin.gif
2014. február 07. 09:21 #14
Ildikócska10
Ildikócska10
LoveSick ♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.04.
Hozzászólás: 6087
Csatolások: 5769
Azonosító: 164815
Offline offline
Én szerintem drogozott.
2014. február 07. 10:00 #15
Crazy 00
Crazy 00
új tag
 
Státusz† Go to school... Oh my Gosh >.<
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.06.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 220661
Offline offline
Szerintem nem drogozott
2014. február 07. 10:30 #16
Texy
Texy
visszatérő vendég
 
StátuszTexy még nem állította meg a státuszát..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.25.
Hozzászólás: 307
Csatolások: 0
Azonosító: 202532
Offline offline
Idézet (Katarinaaxoxo @ 2014.02.07. 08:16)
Ti elértetetek annyit mit Selena?!?! Nem hiszem! Mint ahogy nyilatkozta Selena is, ő egy erős nő!!! De ha már valaki az évek folytán egyfolytában dolgozik jó hogy kimerül! És nem biztos hogy azért ment rehabra mert drogozott vagy mert Justin miatt aggódik! Szerintem elég merész dolog volt tőle hogy rehabra ment,tudván hogy a riporterek és a sajtó majd mindenféle pletykát fog terjeszteni!! Más szemében meglátjatok a szálkát de a magatokéban még a gerendát sem!!


Majd akkor mondhatnád, ha tényleges fizikai munkát végez, és olyat amiben TÉNYLEG elfárad!
A kis ugrabugrában és a tátogásban nem hiszem hogy el lehetne fáradni, és még mellette kapja a milliókat, pár ember pedig RENDES FIZIKAI MUNKÁT végez, és nem is tud megélni.
Sokan már gyerek korukban (12-15) is dolgoznak, hogy el tudják tartani a családjukat, mert sokszor még szárazkenyér sem jut az asztalra, mégsem meg közülük senki rehabra. Ha Selenácska meg drogozott, sokat bulizott a drágaság, vessen magára. Inkább dolgozna, és tapasztalná meg azt az életet amit sokaknak megkellett, és nem toltak alájuk mindent kiskoruk óta. Szóval gondolkozz el egy kicsikét. dry.gif
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, menthol
2014. február 07. 10:40 #17
- törölt felhasználó -    
Szerintem nem igaz!!
2014. február 07. 10:52 #18
cs.vera45
cs.vera45
 
StátuszAzt hiszem elmegyek szedni egy kis hidrogén-peroxidos alpakát...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.13.
Hozzászólás: 794
Csatolások: 0
Azonosító: 197734
Offline offline
Túl sok időt töltött rossz társaságban? Ha drog vagy alkoholproblémái vannak, nem amiatt van. Hanem miatta. Nem kell mindig a többi után menni, Gomezkiksasszony! Az ő baja.
2014. február 07. 10:53 #19
SelenaForever99
SelenaForever99
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.23.
Hozzászólás: 140
Csatolások: 0
Azonosító: 215755
Offline offline
Kamu!! Sel tuti nem drogozik -.-
2014. február 07. 10:55 #20
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
Rendes fizika munka. Úristen! Mert az ő munkája nem rendes fizikai munka? Ő is ugyanúgy korán kell, több óráig dolgozik és későn ér haza, mint bárki más. Szerintetek az amit ő csinál az nem nehéz? Attól mert ő a tv-ben szerepel és nem pl egy gyárban dolgozik, még az ő munkája sem egy valóra vált tökéletes álom. A sikerért ugyanúgy neki is meg kellett dolgoznia, mint pl egy átlagos munkásnak az előléptetésért. Több órán keresztül eljátszani egy szerepet, lehet hogy egy nap többet is el kell neki játszania, plusz utána menjen a színpadra meg a stúdióba. És hazaér késő este hullafáradtan, másnap meg megint keljen 4 órakor. Vagy előbb. Nekem senki ne mondja hogy ez nem tisztességes, fizikai munka, attól mert ő nem emel súlyos dolgokat vagy ilyesmi. Az meg hogy milliókat keres, az csakis az ő érdeme, ugyanúgy mint amikor egy ember kemény munkával üzletvezető és milliomos lesz. Nincs különbség. Ja és Texy, nagyon tévedsz. A szülei elváltak és az anyja két helyen is dolgozott hogy eltartsa Selenát. Szóval nem toltak mindet alá kiskora óta. Mindenkinek tennie kell a sikerért, ha ő nem dolgozna komolyan akkor nem lenne sikeres. Gondolkozz egy kicsit mielőtt mások munkáját szidod, és ha nem tudsz semmit Selena életéről vagy a családjáról, inkább meg se szólalj.
A drogozásról meg annyit, hogy biztos nem igaz. 100 % hogy Sel sem drogfüggő, sem alkohol függő. Nem kell mindent elhinni amit az újságok írnak.
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok