Tavaly ilyenkor, azaz február 10-én kezdődött A Nagy Duett második szériája, idén pedig, egy évvel később már itt a harmadik évad is.
A teljes cikkhez kattints ide!
Újra elindult A Nagy Duett
2014. február 10. 11:53
#5
Sipos Peti a legjobb ♥
Nekem csak ők tetszettek,meg még talán 1-2 előadás,a többi nem volt nagy durranás...
Nekem csak ők tetszettek,meg még talán 1-2 előadás,a többi nem volt nagy durranás...
2014. február 10. 12:21
#6
|
|
rocknroller |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.07.05. Hozzászólás: 1804 Csatolások: 0 Azonosító: 17168 offline
|
Elindult, de minek? Ennyi sok gyökeret egy rakáson, engem az egész irritál!
2014. február 10. 13:29
#7
|
|
aerobikbaba99új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.01.22. Hozzászólás: 65 Csatolások: 0 Azonosító: 219744 offline
|
ohh moost annyira jo a nagy duett!!
2014. február 10. 14:31
#10
|
|
Ildikócska10LoveSick ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.04. Hozzászólás: 6073 Csatolások: 5769 Azonosító: 164815 offline
|
Jóóóóó ez a műsőr.
2014. február 10. 14:51
#11
|
|
elavan2000Bexi |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.01.05. Hozzászólás: 1074 Csatolások: 9 Azonosító: 218658 offline
|
Imádom ezt a műsort
Nagyon vicces!
Nagyon vicces!
2014. február 10. 15:06
#12
|
|
mind1nekedA Starity macskásnénije^^ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.22. Hozzászólás: 5547 Csatolások: 0 Azonosító: 194508 offline
|
Nem nézem. :/ :/ :/ :/ :/
2014. február 10. 15:58
#14
|
|
Gabe LoganPrince of PlayStation Platinum♛ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.27. Hozzászólás: 3354 Csatolások: 58 Azonosító: 210618 offline
|
Hajdú Péter és Iszak Eszter miatt nézztem még,de ez idei résztvevők közül senki nem érdekel különös képpen.
2014. február 10. 16:13
#15
|
Baltazar666új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.01.30. Hozzászólás: 56 Csatolások: 0 Azonosító: 220190 offline
|
Még egy szenny.
2014. február 10. 17:28
#18
|
|
mogyeszka |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.12.30. Hozzászólás: 1693 Csatolások: 0 Azonosító: 217986 offline
|
Én néztem tegnap,nagyon jó volt!
Hajnalka & Viktor fantasztikusak voltak! Gigi & Feri sem volt semmi,a Bruno számmal mindent vittek! Elképesztő volt Zsuzsa & Peti is!!! Ők hatan a kedvencek,a végsőkig!
Sajnálom hogy Joshi esett ki,néztem volna még őket! Nagyon jó a műsor,viszont Kasza erőltetett poénjai irritálóak..
2014. február 10. 17:40
#19
szerintem egy kicsit felesleges műsör, én csak azért nézem mert ott táncol egy ismerősöm...néha talán azért hogy megnézzem kik hogy égetik le megukat
2014. február 10. 17:52
#20
|
|
niki28visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.10. Hozzászólás: 198 Csatolások: 0 Azonosító: 208861 offline
|
Ezt az első adást néztem de nem vagyok még most sem elszálva tőle :/ Egyedül az a rész tetszett amikor a produkció előtti kisfilm végén Avicii szólt <3 <3 <3 !
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:

























