Starity

Sebastian Stan: „A Marvel lenyomja a DC-t”

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. március 17. 12:16 #1
- törölt felhasználó -    
2016-ban egyszerre kerül a mozikba az Amerika kapitány 3 és a Batman vs Superman — Stan szerint a DC alulteljesít majd.
A teljes cikkhez kattints ide!
2014. március 17. 12:24 #2
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3344
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
Mindkettőt meg fogom nézni ha nem a moziban akkor otthon kalózkodva.Szóval nállam nincs különbség.Talán annyi,hogy a Marvel-t jobban nyomatják,eleve jobban is ismerik a karaktereket is.
2014. március 17. 12:31 #3
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
hahahaha jó vicc. Superman és Batman közös filmje a valaha készített "legnagyobb" képregény filmnek ígérkezik EVÖR! Még hogy az Amerika Kapitány lenyomja hát persze. Az első rész az egyik legborzalmasabb képregény adaptáció szintén EVÖR, a második egy drágább látványosabb SHIELD rész lesz maximum kapitánnyal az élen. Ugyanaz lesz mint tavaly, az Acélember lazán odaverte a Vasember 3-at. Ide legalább egy Bosszúállók 3 kéne hogy felvegyek a versenyt nem egy AK3..biggrin.gif
2014. március 17. 12:38 #4
caturday
caturday
visszatérő vendég
 
Státuszholy chimichanga!!!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.17.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 221365
Offline offline
Egyetértek, bár Marvel párti vagyok, külön-külön Batman és Superman is nagyobb kult figurák a képregények világában, mint Amerika Kapitány (szerintem). Valami nagyon-nagyon ütőset kell csinálnia a Marveleseknek az AK3-ban, ha le akarják nyomni a DC-t. Pl belerakni az Avengers szereplőit, meg párat az X-Menből. biggrin.gif Akkor már azt mondanám, hogy a Marvelé ütősebb lesz.
2014. március 17. 13:05 #5
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4957
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Idézet (xDemonswithRyux @ 2014.03.17. 12:31)
Ugyanaz lesz mint tavaly, az Acélember lazán odaverte a Vasember 3-at.
Hm, én egy kicsit máshogy emlékszem... rohog.gif
http://img22.myimg.de/001d953d.jpg

Egyébként ezt így előre elég nehéz lenne megmondani, ugyanis van két fontos tényezőnk:
1. Az Amerikai Kapitánynak még a második részét sem mutatták be.
2. Az Acélember volt a tavalyi év egyik legnagyobb csalódása a kritikusok számára. pardon.gif
+ Ki ne lenne kíváncsi Ben Affleckre Batmanként? biggrin.gif
2014. március 17. 13:11 #6
Dreamchibi
Dreamchibi
 
StátuszNo one going to stand in my way!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.11.
Hozzászólás: 784
Csatolások: 0
Azonosító: 193823
Offline offline
Majd kiderül smileeee.gif
2014. március 17. 13:25 #7
- törölt felhasználó -    
És vajon akkor mit mondana, ha DC-filmekre szerződtették volna?
2014. március 17. 13:26 #8
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Idézet (Lindsay019 @ 2014.03.17. 13:05)
Hm, én egy kicsit máshogy emlékszem... rohog.gif 
http://img22.myimg.de/001d953d.jpg
Egyébként ezt így előre elég nehéz lenne megmondani, ugyanis van két fontos tényezőnk:
1. Az Amerikai Kapitánynak még a második részét sem mutatták be.
2. Az Acélember volt a tavalyi év egyik legnagyobb csalódása a kritikusok számára. pardon.gif 
+ Ki ne lenne kíváncsi Ben Affleckre Batmanként? biggrin.gif


1. A képet nem adja be, de ha bevétel alapján mérjük össze a két filmet már baj van.
2. Én a kritikusok 20%-nál láttam hogy nem jött be nekik a MOS, míg az IM3-nál legalább a 90%-a fanyalgott, csak úgy mint a nézők. (Én is elmentem mindkét filmre, míg az Acélembernél elégedetten távoztam, és alig vártam hogy megvegyem dvdn, az IM3-at lehordtam mindennek, pedig úgy ültem be hogy imádni fogom hát nem. Még a 2. rész ami szintén rém gyenge volt is jobban sikerült. (képregény fanatikus vagyok, mind a 3 IM rész itt van a polcomon eredetiben sok más filmmel, [ezt azért hogy ne érjen az a vád hogy jaj "nem tudsz te semmit]).
3. Már az röhejes hogy szembe állítják az Amerika Kapitány akármelyik részét egy Superman vs Batman filmmel. Ahogy fentebb említettem egy Bosszúállóknak lenne esélye, semelyik másik Marvel filmnek nem. Galaxis Őrzői TALÁN és ha tartják a Thor-ba a látványt (a 2. egy baromi jó "felvezetés" volt, most jöhet valami még nagyobb vész a 3. részre.)
2014. március 17. 13:57 #9
Iceman9519
Iceman9519
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.02.
Hozzászólás: 189
Csatolások: 0
Azonosító: 205030
Offline offline
Amerika kapitánynak egyenként se lenne esélye nem hogy együtt Batman és Superman ellen, a valaha volt két legismertebb szuperhős. Ha megnézzük a Marvel filmeket egyedül RDJ viszi a hátán az egészet, persze a Bosszúállók kiváló popcorn mozi volt de a többi inkább otthon nézős film. Ha a B2-vel versengene akkor kikapna a DC de így esélytelennek tartom, szerintem a Marvel az utolsó pillanatban el fogja tolni az AK3 premierjét.
2014. március 17. 14:28 #10
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4957
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Idézet (xDemonswithRyux @ 2014.03.17. 13:26)
1. A képet nem adja be, de ha bevétel alapján mérjük össze a két filmet már baj van.
2. Én a kritikusok 20%-nál láttam hogy nem jött be nekik a MOS, míg az IM3-nál legalább a 90%-a fanyalgott, csak úgy mint a nézők. (Én is elmentem mindkét filmre, míg az Acélembernél elégedetten távoztam, és alig vártam hogy megvegyem dvdn, az IM3-at lehordtam mindennek, pedig úgy ültem be hogy imádni fogom hát nem. Még a 2. rész ami szintén rém gyenge volt is jobban sikerült. (képregény fanatikus vagyok, mind a 3 IM rész itt van a polcomon eredetiben sok más filmmel, [ezt azért hogy ne érjen az a vád hogy jaj "nem tudsz te semmit]).
3. Már az röhejes hogy szembe állítják az Amerika Kapitány akármelyik részét egy Superman vs Batman filmmel. Ahogy fentebb említettem egy Bosszúállóknak lenne esélye, semelyik másik Marvel filmnek nem. Galaxis Őrzői TALÁN és ha tartják a Thor-ba a látványt (a 2. egy baromi jó "felvezetés" volt, most jöhet valami még nagyobb vész a 3. részre.)


Még csak utalást sem tettem rá, hogy nem értenél hozzá. Mivel a cikkben a bevételről volt szó, ezért számomra teljes úgy jött le, hogy Te is arról írsz.
A kép alatti részt pedig nem kifejezetten Neked írtam, csupán leírtam a véleményemet a cikkhez. Nem kell egyből magadra venni, nem volt célom senkit sem megbántani vele. wink.gif
2014. március 17. 14:35 #11
- törölt felhasználó -    
Lehet, hogy a DC-nél kevesebb és kidolgozatlanabb hősök vannak, de azok sokkal ikonikusabbak, népszerűbbek, mint a Marvel akármelyik hőse. (Superman, Batman) DC párti vagyok és Superman az abszolut kedvenc, még akkor is, ha ő az egyik leglaposabb, legkidolgozatlanabb karakter, a civil élete pedig teljesen értelmetlen. Flash és Martian Manhuntert talán a két kidolgozott, igazán mély karakterek, de ők nem népszerűek. A Marvelnél Wolverine-t és a gonosz karaktereket szeretem. Amerika kapitányát viszont egy egyik legfeleslegesebb, legbugyutább Marvel-hősnek tartom. Túl van idealizálva.
2014. március 17. 14:40 #12
fanni_fodor
fanni_fodor
visszatérő vendég
 
StátuszSpider-Man, Spider-Man, does whatever a spider can...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.25.
Hozzászólás: 231
Csatolások: 1
Azonosító: 219905
Offline offline
Szerintem nincs értelme veszekedni, ez is egy emberi vélemény.
Én személy szerint jobban szeretem a Marvelt, nagyobbra nőtte ki magát a cég mint a DC, és egy kezemen meg tudom számolni hány DC hős vált világszinten híressé, viszont a Marvel-hősöket számba se tudnám venni. Nem mondom, hogy a DC rossz, de a Marvelt sokkal többre tartom.
2014. március 17. 14:45 #13
Vikikee4
Vikikee4
♡Angel-chan♡
 
Státusz„Légy bátor, harcolj, amiben hiszel és váltsd valóra az álmaidat!” - Jared Leto
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.27.
Hozzászólás: 1203
Csatolások: 0
Azonosító: 200960
Offline offline
Szerintem is a Marvel filmek milliószor jobbak a DC-nél tongue.gif
1. A Marvel filmekben van humor, igaz nem mindenhol, de többet röhögök rajtuk, mint a DC filmeken.
2. A karakterek sokkal szimpatikusabbak.
3. Igaz, a DC látványvilága sokkal szebb (Pl. Man of Steel) és az szinte mindig veri a Marvelt, de a történetek jobban ki vannak dolgozva. Amikor el mentem anno a Man of Steel-re nem értettem, hogy mi van. Superman csak üvöltözik, mást nem is nagyon csinál benne. Az Iron Man 3 hiába lett szerintem is rosszabb valamivel, mint az előzőek, de annak legalább értettem a történetét!
4. A történetek érthetőbbek.
És mielőtt lefikáznátok, sosem mondtam, hogy a DC sz*r, ugyanis az is csodás filmeket csinál, de nekem a Marvel filmek sokkal jobban bejönnek. smileeee.gif
2014. március 17. 15:14 #14
Sarah96
Sarah96
 
StátuszCélozz magasra és üss övön alul.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.05.
Hozzászólás: 937
Csatolások: 0
Azonosító: 189178
Offline offline
Alap, hogy lefogja nyomni! biggrin.gif
2014. március 17. 15:40 #15
- törölt felhasználó -    
nem is tudom a MARVEL mindig jobb ez nem vita tárgya, de én szeretem mindegyik szuperhősöst, tehát :Superman, Amerika kapitány, Batman, Thor,ulk, Vasember éss még sorolhatnám,de Marvel
2014. március 17. 15:44 #16
ProfesszorP
ProfesszorP
új tag
 
Státusz#SkullcandyMan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.10.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 30
Azonosító: 222509
Offline offline
Hát, nem is tudom, nekem Batman sokkal szimpatikusabb volt, mint Captain America egészen addig, amíg Christian Bale játszotta a főszerepet...Most meg úgy tűnik,. a DC csak vergődik, oké, Ben Affleck, sztár, meg híres meg minden, de nekem Batman mindig is Bale marad majd sad.gif(( Ennek ellenére a batman vs. Superma-t jobban várom...
2014. március 17. 16:27 #17
sarika2001
sarika2001
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3762
Csatolások: 0
Azonosító: 171194
Offline offline
a Marvel tuti,hogy jobb! biggrin.gif
2014. március 17. 16:36 #18
evipontöt
evipontöt
visszatérő vendég
 
Státusz...game of thrones...season 5.!♥ ~ awesome
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.01.
Hozzászólás: 415
Csatolások: 0
Azonosító: 199233
Offline offline
Én Marvel-fan vagyok és ezerrel szurkolok nekik !!! smileeee.gif
2014. március 17. 16:48 #19
sofie_par_amore
sofie_par_amore
visszatérő vendég
 
Státusztöröm a fejem és linkin parkot hallgatok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.08.
Hozzászólás: 278
Csatolások: 0
Azonosító: 128961
Offline offline
Maga a az alapgondolat, hogy Batman és Superman egy filmben, tény ami tény, nagyon ígéretesnek és izgalmasnak tűnik, és nem valószínű, hogy rossz lesz (bár Ben Affleck-et még mindig nem értem...). Viszont a MARVEL-nek valószínűleg nagyobb sikere lesz. Szerintem azért is, mert a DC filmjei jó, de a MARVEL filmek jobbak. Az egész MARVEL moziverzum sokkal egységesebb, megtervezettebb, igazi kerek egész, egyik film egészíti ki és vezeti fel a másikat, míg a DC csak random dobálja a filmeket (kivéve a Sötét Lovag szériát, ami önmagában megállta a helyét, de mégsem lehetett beleilleszteni a többi film közé). Szóval szerintem a MARVEL sikeressége leginkább abban áll, hogy az összes film egy nagy kerek egészet képez, míg a DC nagyon szaggatott.
2014. március 17. 17:51 #20
zsof19
zsof19
visszatérő vendég
 
StátuszI like turtles
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.13.
Hozzászólás: 105
Csatolások: 0
Azonosító: 187628
Offline offline
a DC tizenkilenc, a Marvel egy híján húsz, mindkettő zseniális wink.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok