Starity

Bombanőként pózol Szecsődi Kari

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. március 28. 16:48 #1
- törölt felhasználó -    
Csajos fotósorozat készült a Megasztár egykori versenyzőjéről, a ma már 22 éves, nőként élő Szecsődi Kariról.
A teljes cikkhez kattints ide!
2014. március 28. 16:56 #2
mogyeszka
mogyeszka
 
Státusz''A titok olyan halmazállapotú anyag,amely alkoholban oldódik...'' :D ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 1693
Csatolások: 0
Azonosító: 217986
Offline offline
Bombanő? _nevet.gif Nem tudom,de én még mindig látok egy ''kevés'' férfiasságot az arcában! Szerintem nem szép "nő" ,nem méghogy bomba... rohog.gif Nem fogom fel miért akart nemet változtatni! Ez a természet rendjének felrúgása! dry.gif Inkább szegény szüleit sajnálom! Született egy fiuk,majd hopp... hirtelen lány lett belőle! dry.gif
1 felhasználónak tetszik: WWE Rajongó20
2014. március 28. 16:56 #3
miertkellez
miertkellez
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.04.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 168526
Offline offline
ez sokminden csak nem bombanő
2014. március 28. 16:56 #4
WWE Rajongó20
WWE Rajongó20
visszatérő vendég
 
StátuszImádok minden pankrátort, de főként John Cená-t és Nikki Bella-t.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.14.
Hozzászólás: 144
Csatolások: 1
Azonosító: 221165
Offline offline
Egyetértek de azért jó képek lettek.
2014. március 28. 16:59 #5
- törölt felhasználó -    
nagyon furán néz ki.
mogyeszka egyetértek veled!!!
2014. március 28. 17:00 #6
- törölt felhasználó -    
Mindenkinek joga van úgy élnie, ahogy szeretne, nem értem, miért szólják le annyian. Azért nála furább és önmagukat jobban eltorzított nők is vannak, és a fotósorozat tök klassz, egész szép.
7 felhasználónak tetszik: janet7, Alison Lerman, itsjustme, menthol, Rap4ever8, Hustler, Fan-ily6889
2014. március 28. 17:03 #7
- törölt felhasználó -    
A szemöldöke igényesebb a mai lányok 65-70%-ánál. Ez nagyon vicces. biggrin.gif Amúgy félreértés ne essék, szerintem jó fotósorozat lett, tökre látszik rajta, hogy tesz mások véleményére. Aki foglalkozni akar vele, elolvassa a cikket, akit meg nem érdekel, hát az továbbgörget. Mintha joga lenne bárkinek is megtagadnia tőle azt, hogy azt csináljon az életével, amit akar.
5 felhasználónak tetszik: janet7, WWE Rajongó20, Alison Lerman, itsjustme, PinkPoison
2014. március 28. 17:05 #8
- törölt felhasználó -    
Szerintem nem csúnya. smileeee.gif
2014. március 28. 17:05 #9
DirtyDiana1990
DirtyDiana1990
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.27.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 0
Azonosító: 221894
Offline offline
Igen, az arcán még látszanak férfias vonások, de tény, hogy egyre nőiesebb a kinézete. Ha ő így boldog, hát hajrá! Senki sem tehet a szexuális beállítotttságáról. Nyilván nem könnyű egy szülőnek sem az ilyen helyzetekhez alkalmazkodnia, de, ha igazán szereti a gyerekét, akkor előbb-utóbb napirendre tér felette és elfogadja úgy, ahogy van. Természet ide vagy oda, az ember már így is elég sokszor felrúgta!
2 felhasználónak tetszik: janet7, Rap4ever8
2014. március 28. 17:06 #10
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
azigen..jó kis változás. de arca még olyan pasis..
2014. március 28. 17:09 #11
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Marha jó lett a fotósorozat! Tényleg a magabiztosság látszik az arcán, nem ítélem el őt, joga van ehhez. A szüleinek pedig, ha igazán szeretik a gyereküket, akkor el kell fogadniuk és így is szeretniük. A természet törvényiről pedig annyit, hogy szerintem rossz testbe született. Pontosabban, egy férfi testbe született "női lélekkel".
7 felhasználónak tetszik: janet7, itsjustme, menthol, Rap4ever8, PinkPoison, Hustler, Fan-ily6889
2014. március 28. 17:12 #12
Dorcy1999
Dorcy1999
But still, like dust, I'll rise.
 
StátuszI know my value
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.09.
Hozzászólás: 1686
Csatolások: 7
Azonosító: 216577
Offline offline
Ja, hogy ez egy pasi? Nos, ahhoz képest elég jó fotósorozat lett... De amúgy, hát nem kommentálnám smileeee.gif
2014. március 28. 17:12 #13
- törölt felhasználó -    
Szerintem nagyon bátor dolog hogy felválalta és ezt mostanába már egyre többen teszik gratula nekik.Kari nagyon szép nő lett igaz egy picit látszanak az arcán a férfias vonalak grat:D
2014. március 28. 17:26 #14
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
Néhány kommentelőnek üzenem: Nem értem miért kell leszólni vagy elítélni. Ő így érzi jól magát, így boldog, nem kell ebbe beleszólni. mad.gif
Amúgy meg nagyon jó fotók lettek! smileeee.gif
2014. március 28. 17:29 #15
Meisan
Meisan
∆ spica ∆
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.22.
Hozzászólás: 2262
Csatolások: 88
Azonosító: 156156
Offline offline
Én tényleg nem ítélek el senkit és semmit, mindig azoknak a pártján állok, akiket elnyomnának, engem egyáltalán nem zavar az, hogy ő így szeretett volna élni, megértem, elfogadom, támogatom. De hadd legyen már meg a véleményem róla nőként (mert én nőként tekintek rá): szerintem nem szép. Csinos, de nem szép.
2014. március 28. 17:30 #16
- törölt felhasználó -    
Szerintem abszolút jól néz ki! smileeee.gif
2014. március 28. 17:32 #17
tyrus94
tyrus94
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.21.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 0
Azonosító: 202353
Offline offline
Nagyon jó képek. Meg se ismertem őt biggrin.gif Nagyon bátor.
mogyeszka szerintem neked fogalmad sincs,miről beszélsz. ha az ő helyzetében lennél te is másképp látnád a dolgokat. képzeld el egy pillanatra milyen neki,hogy nem lehetett az,aki valójában.
3 felhasználónak tetszik: janet7, menthol, Rap4ever8
2014. március 28. 17:35 #18
SáraaSelly
SáraaSelly
visszatérő vendég
 
StátuszSelena Gomez és Zayn Malik függő
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.10.
Hozzászólás: 244
Csatolások: 0
Azonosító: 218991
Offline offline
Milyen bombanő?? Valaki meg mondaná, hogy hol van??? én itt nem látok 1-et sem :/
2014. március 28. 17:36 #19
- törölt felhasználó -    
Idézet (Meisan @ 2014.03.28. 17:29)
Én tényleg nem ítélek el senkit és semmit, mindig azoknak a pártján állok, akiket elnyomnának, engem egyáltalán nem zavar az, hogy ő így szeretett volna élni, megértem, elfogadom, támogatom. De hadd legyen már meg a véleményem róla nőként (mert én nőként tekintek rá): szerintem nem szép. Csinos, de nem szép.


Egyetértek. Szegény nő nem érezte magát elég jónak az előző külsejével, és ezért vállalta a kemény sebészeti beavatkozást. Én nem támogatom, de helyesnek tartom, ha valaki eléri a célját a többi ember segítségével. Véleményem szerint régebben biztos jobban nézett ki (azaz szebb volt), de ez az ő döntése. Csinos, de nem a legtermészetesebb. yes.gif
1 felhasználónak tetszik: menthol
2014. március 28. 17:40 #20
- törölt felhasználó -    
Ő döntése volt. Szerintem tartsuk tiszteletben, mivel sokan küzdenek megfeleltetési kényszerrel, önnön nem elfogadással. Ha az élete ettől lett változatosabb, jobb irányba forduló akkor már valamit jól csinált, teszem hozzá a "saját érdekében", mivel az emberek nem nézik ezt jól szemmel, sőt ez még túllő a homoszexualitáson is, ami a mai napig az egyik legkevésbé tolerált dolgok közé tartozik. De az ember már csak ilyen előitéletes, fölényes és had ne soroljam. Én a melegeket, transzvesztitákat csak azért tisztelem, hogy ezt felmerik vállalni, és ezáltal hatalmas önbizalomnak lesznek az urai, egyébiránt nekem is kicsit sok(k) ez még, de semmiképp nem fogom ezért megalázni, mert ő ezt tartotta álmának. Tisztelem őket emellett, mert tényleg bátrak, hogy egy búvalb*szott világban ezt bemerik vállalni. Kar(cs)i is fokozatosan mutatta meg saját énjét, akit úgy érzett, hogy ott lapult benne, ami kitörni vágyott, és lám meg lett az eredménye. Csak itt az a gubanc, hogy a 'többi ember'. rolleyes.gif Nem bántani, megalázni, kicsúfolni, ölni kéne egymást, hanem segiteni, elfogadni, tiszteletben tartani mások döntését, még ha csak egy kicsit is. De ez sose fog bekövetkezni, hogy elfogadjuk egymást valamennyivel jobban. A világ ettől változatos, hogy minden fellelhető, ettől áll fenn ez az úgymond 'egyensúly', a rossz és jó között. A szélsőségek túl távoliak, az emberek más szemmel látják a világot, csak szerintem mindig lehet változtatni nézeteinken kicsinyest jobb irányba is.

Amúgy a képeken úgy fest mint Muri Enikő, emellett.. -> "Remélem nem lesz kétértelmű a véleményem, mint azt a múltkor cikknél valaki szóvá tette!"
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok