Emily Blunt februárban adott életet első gyermekének, Hazelnek, akit a Twitteren mutatott be követőinek nemrégiben.
A teljes cikkhez kattints ide!
Emily Blunt megmutatta kislányát
2014. május 14. 14:05
#1
|
|
LexiCobainDrama Queen® |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 12.08.01. Hozzászólás: 2758 Csatolások: 689 Azonosító: 182219 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
janet7
2014. május 14. 14:06
#2
|
|
Mrs. Hippivisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.01.10. Hozzászólás: 202 Csatolások: 0 Azonosító: 218944 offline
|
Nagyon kis cuki!!! Gratulálok!
2014. május 14. 14:21
#4
|
|
Dream-AmeliaMuhahahaha |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.03.21. Hozzászólás: 1088 Csatolások: 132 Azonosító: 222966 offline
|
Gyönyörű kisbaba! Gratulálok
2014. május 14. 14:46
#10
"A gyerekekről készült képeknek közvetlenül a szülőktől kell érkezniük"
Szerintem meg sehonnan nem kéne érkezniük netre, csak otthon fotó albumba, mivel nem egy játék baba, hanem egy ember, az is lehetséges hogy nem akar majd közszereplő lenni egyáltalán, de a szülei híresek, így a gyerek is az lesz. ...én egyáltalán nem rajongok azért amikor közösségi oldalakra felteszik a gyerekek képeit, sztároknál főleg, mert azt nem csak ismerősök nézegetik. a #NoKidsPolicy meg kész vicc ehhez a poszthoz
..de aranyos baba XD
Szerintem meg sehonnan nem kéne érkezniük netre, csak otthon fotó albumba, mivel nem egy játék baba, hanem egy ember, az is lehetséges hogy nem akar majd közszereplő lenni egyáltalán, de a szülei híresek, így a gyerek is az lesz. ...én egyáltalán nem rajongok azért amikor közösségi oldalakra felteszik a gyerekek képeit, sztároknál főleg, mert azt nem csak ismerősök nézegetik. a #NoKidsPolicy meg kész vicc ehhez a poszthoz
..de aranyos baba XD
2014. május 14. 14:50
#12
|
|
Ildikócska10LoveSick ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.04. Hozzászólás: 6073 Csatolások: 5769 Azonosító: 164815 offline
|
De cukkiiiiiiiiii kisgyerek.Olyan édiii.
2014. május 14. 14:55
#13
|
Beylacarter |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 12.09.22. Hozzászólás: 8612 Csatolások: 2491 Azonosító: 186418 offline
|
Idézet (NoBigDeal @ 2014.05.14. 14:46)
"A gyerekekről készült képeknek közvetlenül a szülőktől kell érkezniük"
Szerintem meg sehonnan nem kéne érkezniük netre, csak otthon fotó albumba, mivel nem egy játék baba, hanem egy ember, az is lehetséges hogy nem akar majd közszereplő lenni egyáltalán, de a szülei híresek, így a gyerek is az lesz. ...én egyáltalán nem rajongok azért amikor közösségi oldalakra felteszik a gyerekek képeit, sztároknál főleg, mert azt nem csak ismerősök nézegetik. a #NoKidsPolicy meg kész vicc ehhez a poszthoz
..de aranyos baba XD
Szerintem meg sehonnan nem kéne érkezniük netre, csak otthon fotó albumba, mivel nem egy játék baba, hanem egy ember, az is lehetséges hogy nem akar majd közszereplő lenni egyáltalán, de a szülei híresek, így a gyerek is az lesz. ...én egyáltalán nem rajongok azért amikor közösségi oldalakra felteszik a gyerekek képeit, sztároknál főleg, mert azt nem csak ismerősök nézegetik. a #NoKidsPolicy meg kész vicc ehhez a poszthoz
..de aranyos baba XD
Ez eléggé érdekesen hangzott egy internet központú világban, nem gondolod?
1 felhasználónak tetszik:
Szandi0820
2014. május 14. 15:14
#17
Idézet (Beyla @ 2014.05.14. 14:55)
Ez eléggé érdekesen hangzott egy internet központú világban, nem gondolod?
Miért baj az, ha valaki büszke a gyermekére (én is rohadtul az lennék, sőt, ha babát várnék, akkor örömömben lehet, hogy ide is felraknám az első UH felvételt)? Szerintem ebben nincsen semmi rossz. Nekem is vannak ismerőseim szerte az országban, akik messze laknak tőlem, nem tudok átutazgatni és tök jó, hogy akár fészbukkon is meg tudom nézni a picit. Sőt, hogy őszinte legyek, eme közösségi portálon egyedül a gyermek és babaképek a legnormálisabbak. Kampányolj a netr*banckodás ellen, mert az tényleg nem egy normális dolog. Sokkal szívesebben nézegetek gyerekekről és babákról képeket, mint az ismerőseim csöcsös, p*ncis, s*gges képeit, amiknek leginkább az a lényege, hogy lájkokat vadásszanak.
Nem, nem gondolok semmit és nem is kérdeztem hogy te mit csinálnál a te gyerekeddel. Leírtam, hogy lehetséges eset az, hogy a gyerek nem akarná hogy fent legyen a neten, de nincs választása, a szülei felteszik, akik pornográf képeket feltesznek magukról, azok nagyok és saját maguknak csinálják és nem kampányolok semmi ellen, mivel tudom hol a helyem ellentétben veled.
egyébként én marhára utáltam ha fényképeztek kiskorom óta, szerencse hogy akkor még nem volt net, hogy fel is tegyenek mert amit feltesznek az fent marad, lehetséges, hogy a sztárok gyerekei is érezhetnek hasonlót. Azért érdekes hogy szted nem kéne ilyesmi ellen "kampányolni". Jó sok beteg, pedo ember netezik, biztonságos jó sok infót kiadni egy gyerekről
ui. nem érdekel a válaszod, írjál majd a moderátoroknak, ők szeretnek veled beszélgetni.
2014. május 14. 15:43
#20
|
Beylacarter |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 12.09.22. Hozzászólás: 8612 Csatolások: 2491 Azonosító: 186418 offline
|
Idézet (NoBigDeal @ 2014.05.14. 15:14)
Nem, nem gondolok semmit és nem is kérdeztem hogy te mit csinálnál a te gyerekeddel. Leírtam, hogy lehetséges eset az, hogy a gyerek nem akarná hogy fent legyen a neten, de nincs választása, a szülei felteszik, akik pornográf képeket feltesznek magukról, azok nagyok és saját maguknak csinálják és nem kampányolok semmi ellen, mivel tudom hol a helyem ellentétben veled.
egyébként én marhára utáltam ha fényképeztek kiskorom óta, szerencse hogy akkor még nem volt net, hogy fel is tegyenek mert amit feltesznek az fent marad, lehetséges, hogy a sztárok gyerekei is érezhetnek hasonlót. Azért érdekes hogy szted nem kéne ilyesmi ellen "kampányolni". Jó sok beteg, pedo ember netezik, biztonságos jó sok infót kiadni egy gyerekről
ui. nem érdekel a válaszod, írjál majd a moderátoroknak, ők szeretnek veled beszélgetni.
egyébként én marhára utáltam ha fényképeztek kiskorom óta, szerencse hogy akkor még nem volt net, hogy fel is tegyenek mert amit feltesznek az fent marad, lehetséges, hogy a sztárok gyerekei is érezhetnek hasonlót. Azért érdekes hogy szted nem kéne ilyesmi ellen "kampányolni". Jó sok beteg, pedo ember netezik, biztonságos jó sok infót kiadni egy gyerekről
ui. nem érdekel a válaszod, írjál majd a moderátoroknak, ők szeretnek veled beszélgetni.
Oké, én meg csak leírtam, hogy az emberek többsége úgy gondolja, ahogyan én, mivel más nevében aligha tudok nyilatkozni, nemde?
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline

online

