Starity

Ayumi Hamasaki karrierje legrosszabb albumeladását produkálta

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. július 10. 16:09 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
A J-pop császárnőjének utolsó stúdióalbuma meglehetősen nyugatias hangzásura sikeredett, ami nem nagyon nyerte el a nagyérdemű tetszését, hisz a számok is mind ezt mutatják.
A teljes cikkhez kattints ide!
2014. július 10. 17:12 #2
- törölt felhasználó -    
Nekem sem tetszik annyira
2014. július 10. 18:34 #3
Lizabeth99
Lizabeth99
visszatérő vendég
 
StátuszCsumii `^.^´
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.16.
Hozzászólás: 136
Csatolások: 0
Azonosító: 216926
Offline offline
Nekem tetszik!smileeee.gif
2014. július 10. 20:44 #4
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
A LOVE again albumát sokkal jobban bírom, pedig az sem nagyon csillogot az eladásokat illetően. Remek dalokat írt Ayu a korongra, de maga a zene borzalmas, egyáltalán nem éz én világom. Annyira nyugatis hangzású pedig nem is angolul énekel. Tudom, hogy napjainkban inkább az adott albumot letöltjük az internetről, ahelyett, hogy megvennénk, de nagyon meglepődtem a számokon, hisz Ayumi Japán egyik legbefolyásosabb, legprofitálóbb énekesnőnéjnek számít és pont vele történt ilyen. Durva. Amúgy, szerintem ez az aveax traxon is múlt, mert nekem úgy tűnik, mintha az utóbbi időben annyira nem támogatták Ayu zenéjét. Mondjuk, ha ilyesmi zenékkel fog előrukkolni a közeljövőben, akkor nem is meg tudom érteni. Mellesleg, a borítóképekkel sem vagyok kibékülve, annyira semmitmondóak. A cím után valami sokkal színesebbre, attraktívabbra számítottam. Szóval, nekem a Colours csalódás volt Ayutól.
2014. július 10. 23:03 #5
Metamorphosis
Metamorphosis
mask of sanity
 
StátuszWe are each our own devil, and we make this world our hell.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.07.
Hozzászólás: 2295
Csatolások: 544
Azonosító: 228986
Offline offline
Hát a dalt hallva nem csoda:c
2014. augusztus 08. 11:47 #6
sliyu
sliyu
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.03.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 190879
Offline offline
Nekem tetszik az album. Armin is nagy kedvenc, és a Terminal fantasztikus hangzásvilágú lett! Na meg a Lelio é xoxo.
Amúgy az eladások mindenkinél megcsappantak, rengeteg visszaesés történt és nem csak az avex kiadónál. Olvastam a fórumokat, és alapból megfizethetetlen a nem japánok számára, és inkább letöltik. Persze próbálják ösztönözni az embereket, de amikor ebay-en féláron adják el minek az eredeti? biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok