Starity

A Dal 2015: megvannak az első továbbjutók!

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. január 26. 11:06 #1
DJ Székács
DJ Székács
új tag
 
StátuszHalló Kívánságműsor, tessék :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.19.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 183979
Offline offline
Idén már negyedik alkalommal kerül az MTVA képernyőjére A Dal című zenei válogató, amely arra hivatott, hogy megkeresse azt az egy dalt, ami képviselni fogja hazánkat az Eurovíziós Dalfesztiválon. Az idei Eurovízió immár sorban a hatvanadik lesz, és az osztrák fővárosban, Bécsben kerül rá sor.
A teljes cikkhez kattints ide!
2015. január 26. 11:34 #2
laaura_love
laaura_love
Te voltál a béke az örök háborúban!
 
StátuszLaissons le passé au passé - Hagyjuk a múltat a múltban
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.07.
Hozzászólás: 2037
Csatolások: 0
Azonosító: 227220
Offline offline
Gratulálok mindenkinek!! biggrin.gif
2015. január 26. 11:44 #3
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Gratula. Timi,Bogi és Vera száma is nagyon jó, eddig még nem volt olyan év,hogy egy műsor alatt 3 szám is megtetszett,így idén pozitívan állok a műsorhoz. HAJRÁ! smileeee.gif
2015. január 26. 12:06 #4
tiktak
tiktak
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 126
Csatolások: 0
Azonosító: 186869
Offline offline
Tóth Vera dala igencsak hasonlít a Skyfallhoz ohmy.gif
2015. január 26. 13:18 #5
- törölt felhasználó -    
Szerintem nem hasonlít Tóth Vera dala a Skyfallhoz. Abban hasonlít esetleg egy kicsit, hogy lassú mind a kettő. De már senki nem írhat olyan dalt amire nem mondják azt, hogy koppintás.
2015. január 26. 13:23 #6
dori08
dori08
 
Státusz#kisskisss
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.15.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 57
Azonosító: 149299
Offline offline
Antal Timi dala a legjobb, nem ismerem ezt a lányt, de nagyon fülbemászó lett ez a kis dal:) Valóban írják a youtubeon a kommenetelők, hogy van némi disney-dal beütése, lehetséges, de ennek ellenére jó!! A többi szám sajnos nagyon uncsi, már el is felejtettem őket. Szerintem sokat fogjuk még hallani ezt a számot a bulikban. Hajrá csajszi!
2015. január 26. 13:29 #7
Emily Thorne
Emily Thorne
visszatérő vendég
 
StátuszMinden életemben téged választalak, ahogy te is mindvégig engem választottál!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.06.
Hozzászólás: 149
Csatolások: 0
Azonosító: 216405
Offline offline
Egyik rosszabb mint a másik. Nekem egyik sem tetszik...
2015. január 26. 13:38 #8
ibbi427
ibbi427
 
Státusz,,Wer kämpft, kann verlieren, aber wer nicht kämpft, hat schon verloren!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.09.
Hozzászólás: 889
Csatolások: 0
Azonosító: 233100
Offline offline
ööö..hát ez mutazja azt a magyarország hol tart ilyen szempontból,de az a tóth vera szám,az tényleg minden legalja...!Ez a DALOK versenye,de a gyémánt c. dal katasztrófa,a csaj hangja elmegy de a szám.... sad.gif
BOCSÁNAT de nekem ez a véleményem!
2015. január 26. 13:39 #9
Kittister
Kittister
visszatérő vendég
 
StátuszMilyen messze járhatnak egy e-mail szavai attól, amit valójában érez az ember!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.28.
Hozzászólás: 344
Csatolások: 1
Azonosító: 207481
Offline offline
egyetlen egy van ami tetszett az Antal Timi neki adnék esélyt egyedül h ő képviselje hazánkat na de a többi vmi iszonyat.
2015. január 26. 13:39 #10
ibbi427
ibbi427
 
Státusz,,Wer kämpft, kann verlieren, aber wer nicht kämpft, hat schon verloren!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.09.
Hozzászólás: 889
Csatolások: 0
Azonosító: 233100
Offline offline
*de az az antal timi szám nem olyan rossz.. smileeee.gif
2015. január 26. 13:52 #11
Bertina
Bertina
porg
 
Státuszsweet lies
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.17.
Hozzászólás: 1217
Csatolások: 102
Azonosító: 219449
Offline offline
Egyedül Bogié tetszik, a Tóth Veráé tényleg olyan mint a Skyfall, Antal Timié meg mint valami Paramore szám. A többi meg unalmas...
2015. január 26. 14:00 #12
- törölt felhasználó -    
Sajnálom, hogy Farkas- Jenser Balázs nem jutott tovább. Egyik se tetszik igazán, és azon nagyon csodálkoztam, hogy a Passed első helyen végzett! Borzalmas az a dal!!!
Antal Timi meg olyan borzalmasan ugrált ott a színpadon. A dala viszont nem rossz.
2015. január 26. 14:01 #13
- törölt felhasználó -    
Bogi és Vera heart.gif
2015. január 26. 14:05 #14
stelli1212
stelli1212
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.05.
Hozzászólás: 634
Csatolások: 0
Azonosító: 189176
Offline offline
Egyedul a bogie a jo a tobbi sz**
2015. január 26. 14:06 #15
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Ez a mezőny valami harmatgyenge, legalábbis az első adás alapján. Szinte az összes szám felejthető volt, ami megmaradt, az csak azért, mert annyira idegesítő (Szűcs Gabi dala például).
Az Ősz utca alapvetően egy jó dal, de Szakács Gergő nem tudta eladni a hamiska hangjával, itt bukott el a dolog. A Liar meg nem volt olyan rossz, bár az énekestől kiráz a hideg (negatív értelemben).
Az egész műsor alatt az volt a benyomásom, hogy csak az számít, hogy ki kinek a kije, meg hány év áll mögötte. Például Rúzsa Magdi tíz pontja Tóth Verának egyszerűen nevetséges. Vajon mért adott annyit... A dal annyira tucat, ezekből szokott még 20 dettó ilyen lenni.
Az meg szinte felháborító, hogy egy közszolgálati csatorna ingyenes applikációban kér pénzt az smsért. Még ha kereskedelmi tv lenne, oké, de a Rising Star szavazása is ingyenes, holott őket nem az állam tartja el. Főleg, hogyha mindenkit pontozni szeretnél, az kapásból tíz sms, vigaszágon meg még akit nem akarsz, hogy kiessen, plusz egy. Hiába alapdíjas, maga az elv hibás, hogy az M1 kér pénzt. Röhej. Arról már nem is beszélve, hogy Tatár Csilla nem tudott elmondani két mondatot hiba, vagy félretájékoztatás nélkül. Na ő mit keres ott, arra vagyok még kíváncsi. Nagy csalódás eddig a műsor.
1 felhasználónak tetszik: JBT1
2015. január 26. 14:07 #16
JBT1
JBT1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.04.
Hozzászólás: 379
Csatolások: 44
Azonosító: 199487
Offline offline
Süllyedő színvonal. Megszokhattuk...
2015. január 26. 14:32 #17
valaki1
valaki1
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.15.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 229518
Offline offline
pont a legszarabbak jutottak be..-.-
a legjobb 6-ban kellene lennie:MDC,Szakács Gergő,Antal Timi,Bogi,Tóth Vera a többi meg mind szar. biggrin.gif
2015. január 26. 14:33 #18
- törölt felhasználó -    
Bárki bármit mond, szerintem Bogi dala nagyon-nagyon jó lett, az tetszik innen a legjobban. A másik, ami talán még elnyerte a tetszésemet, az a Passed dala, de szerintem az sem az igazi.
2015. január 26. 14:37 #19
stengerkitti
stengerkitti
ಌ†Drømmende†ಌ
 
StátuszJa, ikke stress med kroppen din. Kropp er kropp og du er fin.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 1298
Csatolások: 596
Azonosító: 142983
Offline offline
Csalódás felső fokon. Egyikért sem vagyok oda, és már most látom, hogy ez az idei eurovision nem fog úgy magával ragadni mint a tavalyi. A Passed Mesmerize-től elalszok, annyira unalmas (bár eleinte tetszett a hárfa miatt) de alapvetően ez olyan 'Kedvesem'-mel egyenértékű dal, ergó, tuti hogy azok fognak kijutni, én ezt már most érzem v.v (na meg mert, az elmúlt 3 évben, mindig az jutott ki, akit én a legkevésbé szerettem volna...). Tóth Vera Gyémánt című dalával, ugyen ez a bajom. Halálra unom magam rajta. Én. Most akkor, képzeljük el, hogy egy külföldi ember mennyire unhatja, aki még csak a szövegét sem érti...Szűcs Gabi úgy sem felejtesz el dala pedig olyan szintű mint tavaly a lengyel lányé...de bármennyire is unalmas, és idegesítő egy idő után, róla eltudom képzelni hogy valami tisztességes helyet érjen el (+ pozítívum hogy magyarul van). A Karmapolis time is now című számáról, olyan élesen vírít hogy koppintás, hogy az fáj. Ettől függetlenül, a mezőnyhöz képest, egész jók. Többször hallgatás után, talán még tetszene is (a Running sem tetszett elsőre, eurovisiora pedig már a legnagyobb kedvencemmé vállt, szóval magamról eltudom képzelni hogy a végén kedvencé vállna) . De azt nem tudom elképzelni, hogy normális helyezet lenne. Tavaly, hasonló szám volt a görögöké, és azok sem értek el túlságosan kiemelkedő helyezést, szóval, nem javasolnám, hogy ők menjenek Bécsbe :/ . Timi dala pedig, valószínű, nagyon ütős, és jó szám lenne, egy másik énekessel. Kicsit úgy vagyok azzal a számmal, mint Pierrot. Egy erős, férfi hanggal, biztos többet lehetett volna kihozni a számból. Aztán ahogy Rúzsa Magdi is említette, nagyon Paramore stílusu (főleg hogy a csajnak vörös a haja, ááá, de hogy ugrott be a Paramore...még véletlenül se....) Szóval, erről megint csak ugyan azt gondolom mint a Time is now-ról. Na, és a végére hagytam a "legjobbat", Dallos Bogi dalát. Egyettértek a műsorban elhangzot véleményekkel megint csak (legalábbis egy részükkel). Nem igazán illik Bogihoz ez a dal, mint ahogy Timihez sem. Bogi sokkal inkább bulizós, mint sem lírai, ehez képest, kapott egy ilyen dalt. Jézusom! Egy majdnem velem egy korú lány, hogy adhatna már elő hitelesen valamit, ami tényleg komoly értékeket képvisel! És egyébként is olyan, mintha csak az előző évet akarná másolni. Komoly téma = Running, a dallam pedig kis változtatásokkal teljesen olyan mint a Rise like a phoenix... de még így is azt mondom, hogy ő, illetve az a dal a legjobb, azok közül akik bejutottak. Egyébként pedig, Farkas- Jenser Balázs-t láttam volna szívesen a tovább jutók között, habár a Lier sem volt tökéletes...
2015. január 26. 14:43 #20
- törölt felhasználó -    
Idézet (ciel @ 2015.01.26. 14:06)
Ez a mezőny valami harmatgyenge, legalábbis az első adás alapján. Szinte az összes szám felejthető volt, ami megmaradt, az csak azért, mert annyira idegesítő (Szűcs Gabi dala például).
Az Ősz utca alapvetően egy jó dal, de Szakács Gergő nem tudta eladni a hamiska hangjával, itt bukott el a dolog. A Liar meg nem volt olyan rossz, bár az énekestől kiráz a hideg (negatív értelemben).
Az egész műsor alatt az volt a benyomásom, hogy csak az számít, hogy ki kinek a kije, meg hány év áll mögötte. Például Rúzsa Magdi tíz pontja Tóth Verának egyszerűen nevetséges. Vajon mért adott annyit... A dal annyira tucat, ezekből szokott még 20 dettó ilyen lenni.
Az meg szinte felháborító, hogy egy közszolgálati csatorna ingyenes applikációban kér pénzt az smsért. Még ha kereskedelmi tv lenne, oké, de a Rising Star szavazása is ingyenes, holott őket nem az állam tartja el. Főleg, hogyha mindenkit pontozni szeretnél, az kapásból tíz sms, vigaszágon meg még akit nem akarsz, hogy kiessen, plusz egy. Hiába alapdíjas, maga az elv hibás, hogy az M1 kér pénzt. Röhej. Arról már nem is beszélve, hogy Tatár Csilla nem tudott elmondani két mondatot hiba, vagy félretájékoztatás nélkül. Na ő mit keres ott, arra vagyok még kíváncsi. Nagy csalódás eddig a műsor.


meghajolo.gif
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!