Starity

Mi a véleményed?

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. február 25. 10:11 #61
megeszekvalakit
megeszekvalakit
hunter
 
Státuszso what's the plan, exactly? -don't die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 2863
Csatolások: 672
Azonosító: 239298
Offline offline
Idézet (Drágica @ 2016.01.09. 18:55)
Alapvetően egy mentálisan beteg, és egy még gyávább ember folyamodik ahhoz, hogy egy kiskorút mind fizikálisan, mind lelkileg bántalmazzon. Az ilyen ember nagy valószínűséggel a Nőkkel sem viselkedik máshogy, illetve azon emberekkel sem, akiket magához képeszt alárendeltnek tekint, ami szerintem nem kis túlzással az emberi természet legalja, de maradjunk elsősorban a gyerekeknél. Sokan azt hiszik (és alkalmazzák gyakorlatban is a nézetet), ám veréssel nem lehet nevelni. Sőt. Örökre nyomot hagy az ember fejlődésében, és nagyon szomorú a tény, hogy rengeteg hasonló sorsú folytatja a "vállalkozást", és tekinti természetesnek; ha nem tetszik valami, odavágok a gyereknek. Nem 1-2 atyai pofonról van szó, bár az erőszak önmagában sem vezet megoldásra. Nem lehet vele megoldani semmit. Akinek pedig még örömöt is okoz a gyerekbántalmazás, egész egyszerűen nem komplett. Nem holmi ""liberalista szarság(lol) miatt tiltották ki a Tanárok/Nevelők eszköztárából az intézményekben is, elméletileg. Az effajta esetek pedig hiába kapnak nagy nyilvánosságot, és az emberek megvetését, rengeteg esetben nem jut el az ügy felsőbb körökig, vagy nem foglalkoznak vele (köhöm, gyámügy, köhömköhöm), amennyire súlyos lenne, és jutunk el olyan esetekig, amit el lehetett volna kerülni. Magyarország erre igen jó példa. Sajnos.
... a klasszikus Férfi-Női szerepekRŐL a társadalomban?

nem nagyon tudok mondani róla semmit... biggrin.gif
a melegekről?
2016. április 01. 17:54 #62
Cosmo
Cosmo
penguin hemmings
 
StátuszI like being the center of attention. I want to be in the limelight, basically.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.23.
Hozzászólás: 4025
Csatolások: 609
Azonosító: 253396
Offline offline
Idézet (megeszekvalakit @ 2016.02.25. 10:11)
nem nagyon tudok mondani róla semmit... biggrin.gif 
a melegekről?

Én speciál nem szeretem az oylan filmeket ahol melegek szerepelnek vagy melegekről szól,de én elfogadom őket és nincs velük semmi bajom.Végül is ők is csak emberek.
A STarity cikkeiről?
2016. április 01. 17:59 #63
Coronita.
Coronita.
új tag
 
StátuszHolnap suli ):
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.31.
Hozzászólás: 82
Csatolások: 0
Azonosító: 255316
Offline offline
Hát nem is tudom!Nagyon sok jo cikk van amit érdemes végig olvasni!De vannak feleslegesek amik már nem is érdekelnek!
Tehát én olyan szeretem de nem is keverék vagyok!
Mi a vélemyéned a nők elnyomásárol?
2016. április 01. 18:27 #64
- törölt felhasználó -    
Idézet (Coronita. @ 2016.04.01. 17:59)
Hát nem is tudom!Nagyon sok jo cikk van amit érdemes végig olvasni!De vannak feleslegesek amik már nem is érdekelnek!
Tehát én olyan szeretem de nem is keverék vagyok!
Mi a vélemyéned a nők elnyomásárol?

Szerintem nem kéne elnyomni a nőket, elvégre mi is ugyanolyan emberek vagyunk, mint a férfiak. Sosem értettem, miért tartják kevesebbre a nőket, mint a férfiakat. Lehet, hogy gyengébbek vagyunk, de mi birtokában vagyunk olyan dolgoknak, amiknek a férfiak sosem lehetnek. pardon.gif
Mi a véleményed a különböző vallásokról?
1 felhasználónak tetszik: Coronita.
2016. április 03. 01:22 #65
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Porkéz @ 2016.04.01. 18:27)
Szerintem nem kéne elnyomni a nőket, elvégre mi is ugyanolyan emberek vagyunk, mint a férfiak. Sosem értettem, miért tartják kevesebbre a nőket, mint a férfiakat. Lehet, hogy gyengébbek vagyunk, de mi birtokában vagyunk olyan dolgoknak, amiknek a férfiak sosem lehetnek. pardon.gif 
Mi a véleményed a különböző vallásokról?

A buddhizmust mindig is különlegesnek tartottam, és amint lesz egy kis türelmem, bele fogom ásni magamat a témába. Alapvetően a vallások azért vannak, hogy hitet adjanak az embereknek, kvázi, ha valakinek meghal egy közeli hozzá tartozója, hisz abban, hogy a mennybe kerül. Én ugyan nem vagyok vallásos, függetlenül attól, hogy keresztény vagyok, de nem zavar az, aki esetleg gyakorolja. A dzsihádista radikális muszlim szervezeteket (pl. Al-kaida vagy az ISIS) gondolkodás nélkül megszüntetném, hiszen még a Korán is tiltja az erőszakkal való hitterjesztést.

Mi a véleményed a háborúskodásról, arról, hogy folyton egymást gyilkoljuk?
2016. április 03. 01:29 #66
Narrybitch
Narrybitch
bruhgirl.
 
StátuszWe're just a bunch of fucking animals, but we're afraid of the outcome
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.08.
Hozzászólás: 9000
Csatolások: 6266
Azonosító: 253008
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2016.04.03. 01:22)
A buddhizmust mindig is különlegesnek tartottam, és amint lesz egy kis türelmem, bele fogom ásni magamat a témába. Alapvetően a vallások azért vannak, hogy hitet adjanak az embereknek, kvázi, ha valakinek meghal egy közeli hozzá tartozója, hisz abban, hogy a mennybe kerül. Én ugyan nem vagyok vallásos, függetlenül attól, hogy keresztény vagyok, de nem zavar az, aki esetleg gyakorolja. A dzsihádista radikális muszlim szervezeteket (pl. Al-kaida vagy az ISIS) gondolkodás nélkül megszüntetném, hiszen még a Korán is tiltja az erőszakkal való hitterjesztést.
Mi a véleményed a háborúskodásról, arról, hogy folyton egymást gyilkoljuk?

Nem vagyok róla egy éppen jó véleménnyel. Az lenne szerintem mindenkinek a legjobb , ha jóba lennénk egymással , és nem mindenkit a bőrszínéről , a vallásáról vagy éppen a származásáról ítélnénk meg. Senki sem különb senkinél és semminél , mindenki egyenlő jogú ember , semmi értelme.
13-14 évesen való ivászatról , cigizésről?
2016. április 03. 07:25 #67
- törölt felhasználó -    
Idézet (Narrybitch @ 2016.04.03. 01:29)
Nem vagyok róla egy éppen jó véleménnyel. Az lenne szerintem mindenkinek a legjobb , ha jóba lennénk egymással , és nem mindenkit a bőrszínéről , a vallásáról vagy éppen a származásáról ítélnénk meg. Senki sem különb senkinél és semminél , mindenki egyenlő jogú ember , semmi értelme.
13-14 évesen való ivászatról , cigizésről?

Ha valaki már ebben a korban elkezdi annak súlyos következményei lesznek. Annyira nem jó látni, hogy megyek az utcán és így látom a gyerekeket. Én 13 vagyok és az 100% hogy nem fogok olyan lenni mint mások. Egyébként is a cigi füsttől rosszul leszek....
Azokról a gyerekről akik szeretik a Violettát? (csak őszintén. Bármilyen kritikus választ elfogadok. )
2016. április 03. 07:44 #68
Coronita.
Coronita.
új tag
 
StátuszHolnap suli ):
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.31.
Hozzászólás: 82
Csatolások: 0
Azonosító: 255316
Offline offline
Szerintem ezzel nincs semmi baj!Hiszen nem ugyanolyanok vagyunk!Aki szereti szeresse de aki utálja az viszont ne monjon rola rosszakat úgy hogy mindenki elolvassa mert annak biztosan rosszul esik!Mert látok már olyanokat is a szabályok résznél hogy ne ocseráld a kedvenceimet!Persze ezt mindig megszegi valaki!Mi a véleményed az iskolárol (szerinted érdemes bejárni)?
2016. április 03. 14:40 #69
InoriGothGirl
InoriGothGirl
visszatérő vendég
 
StátuszMinä olen kuolema.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 115
Azonosító: 249469
Offline offline
Idézet (Coronita. @ 2016.04.03. 07:44)
Mi a véleményed az iskolárol (szerinted érdemes bejárni)?


Szeretem a gimnáziumot, a tanáraimat. Szeretek tanulni is. De azért van, ami nem tetszik. Leginkább az nem tetszik, hogy a könyvek unalmasak, és bár elvileg a korosztályomnak lettek kitalálva, mégsem érintik meg azt a szintet.
"Szerinted érdemes bejárni?" - Igen, érdemes. Véleményem szerint, ahhoz, hogy felszedj egy általános tudást, ahhoz elengedhetetlen, hogy iskolába járj.

A kérdés marad ugyanaz: mi a véleményed az iskoláról?
2016. április 03. 14:48 #70
Cassia
Cassia
visszatérő vendég
 
StátuszYou never stop loving someone. You either never did or you always will.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.19.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 0
Azonosító: 253297
Offline offline
Idézet (InoriGothGirl @ 2016.04.03. 14:40)
Szeretem a gimnáziumot, a tanáraimat. Szeretek tanulni is. De azért van, ami nem tetszik. Leginkább az nem tetszik, hogy a könyvek unalmasak, és bár elvileg a korosztályomnak lettek kitalálva, mégsem érintik meg azt a szintet.
"Szerinted érdemes bejárni?" - Igen, érdemes. Véleményem szerint, ahhoz, hogy felszedj egy általános tudást, ahhoz elengedhetetlen, hogy iskolába járj.
A kérdés marad ugyanaz: mi a véleményed az iskoláról?



Mindig változott. Gimi kezdetén imádtam. Rengeteg sikerélmény ért, 0.-ban kaptam egy nagyon szuper angoltanárt aki 9.-ben kijelentette egy feleletem után hogy akár felsőfokúzni is elmehetnék, szóval rengeteg pozitív visszajelzést kaptam. Nem mondanám hogy szigorú értelemben vett kis stréber voltam/vagyok, de sokat tanulok. Kell is, főleg ha marad az az irány amit kinéztem magamnak. Ehhez kell a suli is. Most 12.-esként, visszagondolva az elmúlt 4 évemre, azért sok minden változott, és nagyon nem a jó irányba. Pl mostanság nagyon nagy problémák vannak az oktatással, és ahelyett hogy előrehaladnánk, minden egyre csak rosszabb lesz. Ez azért jelentősen visszavesz a motivációmból nekem is. Ettől függetlenül bírni kell a strapát, nincs mese.

A kérdés szerintem maradhat wink.gif
2016. április 03. 15:09 #71
MissTiniStoessel
MissTiniStoessel
smoke & mirrors
 
Státusz"Your body is looking good tonight, I'm thinking we should cross the line..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.25.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 70
Azonosító: 219904
Offline offline
Idézet (InoriGothGirl @ 2016.04.03. 14:40)
Szeretem a gimnáziumot, a tanáraimat. Szeretek tanulni is. De azért van, ami nem tetszik. Leginkább az nem tetszik, hogy a könyvek unalmasak, és bár elvileg a korosztályomnak lettek kitalálva, mégsem érintik meg azt a szintet.
"Szerinted érdemes bejárni?" - Igen, érdemes. Véleményem szerint, ahhoz, hogy felszedj egy általános tudást, ahhoz elengedhetetlen, hogy iskolába járj.
A kérdés marad ugyanaz: mi a véleményed az iskoláról?

Magával az iskola környezetével, és a tanárokkal nincs nagy probléma, itt inkább az oktatás az, ami a vicc kategóriát súrolja. Már nekem is böki a csőrömet, amire a néhai biosz tanárom rengeteget panaszkodott. Azt ami igazán releváns, érdekes lenne, amivel esetleg meghozzák a kedved a tanuláshoz, kiveszik az anyagból. Csak az a száraz része marad, amiben ha van is egykét fontos információ, elvész a többi értelmetlen mondatban. Oldalakat kell tanulnunk, a semmire. Ráadásul rekordidő alatt, merthogy elenyésző az, amikor egy-egy anyagra több hetet adnak rendesen kidolgozni. Még a végére sem értünk, de már írjuk a témazárót. Aztán ott vannak még azok az órák, amikkel semmi konkrét céljuk nincs, csak nehogy már egy nap is 7 órád legyen. Ah, nem rakják be nyolcadiknak mondjuk a rajzot, vagy az éneket. Ha vannak is olyanok akiknek ez fontos, akkor azok tanulják külön órán, ne pedig az énekelni/rajzolni nem tudókat terheljék le ezzel.

Mi a véleményed a vegnizmusról?
2016. május 01. 05:53 #72
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (MissTiniStoessel @ 2016.04.03. 15:09)
Magával az iskola környezetével, és a tanárokkal nincs nagy probléma, itt inkább az oktatás az, ami a vicc kategóriát súrolja. Már nekem is böki a csőrömet, amire a néhai biosz tanárom rengeteget panaszkodott. Azt ami igazán releváns, érdekes lenne, amivel esetleg meghozzák a kedved a tanuláshoz, kiveszik az anyagból. Csak az a száraz része marad, amiben ha van is egykét fontos információ, elvész a többi értelmetlen mondatban. Oldalakat kell tanulnunk, a semmire. Ráadásul rekordidő alatt, merthogy elenyésző az, amikor egy-egy anyagra több hetet adnak rendesen kidolgozni. Még a végére sem értünk, de már írjuk a témazárót. Aztán ott vannak még azok az órák, amikkel semmi konkrét céljuk nincs, csak nehogy már egy nap is 7 órád legyen. Ah, nem rakják be nyolcadiknak mondjuk a rajzot, vagy az éneket. Ha vannak is olyanok akiknek ez fontos, akkor azok tanulják külön órán, ne pedig az énekelni/rajzolni nem tudókat terheljék le ezzel.
Mi a véleményed a vegnizmusról?

Már párszor fejtegettem hosszabban a véleményemet a fórumon, keveredtem több vitába is ezzel kapcsolatban, de a vegánizmus/vegetáriánizmus hívői nem tudtak meggyőzni. Hosszú távon lerombolja az immunrendszert és tönkre teszi a szervezetet. Az ember mindenevő, tehát ennie kell húst is, amiben olyan esszenciális aminosavak találhatók meg, amelyek másban nincsenek jelen. A szervezet teljes értékű működéséhez elengedhetetlen a vegyes táplálkozás, s ez magában foglalja az ugyanazon arányban elfogyasztott zöldség, gyümölcs és hús mennyiségét.

Mi a véleményed a legújabb Star Wars filmről? Neked tetszett?
2016. május 01. 06:06 #73
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2016.05.01. 05:53)
Már párszor fejtegettem hosszabban a véleményemet a fórumon, keveredtem több vitába is ezzel kapcsolatban, de a vegánizmus/vegetáriánizmus hívői nem tudtak meggyőzni. Hosszú távon lerombolja az immunrendszert és tönkre teszi a szervezetet. Az ember mindenevő, tehát ennie kell húst is, amiben olyan esszenciális aminosavak találhatók meg, amelyek másban nincsenek jelen. A szervezet teljes értékű működéséhez elengedhetetlen a vegyes táplálkozás, s ez magában foglalja az ugyanazon arányban elfogyasztott zöldség, gyümölcs és hús mennyiségét.
Mi a véleményed a legújabb Star Wars filmről? Neked tetszett?

Mivel nem nézem és nem szeretem, ezért nincs véleményem és valószínűleg nem is tettszene.
Mi a véleményed a környezetszennyezésről?
2016. május 01. 17:52 #74
Clitty.
Clitty.
visszatérő vendég
 
Státuszyou don't have to like me 'cause i don't like you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.30.
Hozzászólás: 162
Csatolások: 1
Azonosító: 256007
Offline offline
Idézet (Astronomergirl. @ 2016.05.01. 06:06)
Mivel nem nézem és nem szeretem, ezért nincs véleményem és valószínűleg nem is tettszene. 
Mi a véleményed a környezetszennyezésről?

pont leszarom. meghajolo.gif
mi a véleményed mások megalázásáról?
2016. július 03. 18:39 #75
- törölt felhasználó -    
Idézet (Clitty. @ 2016.05.01. 17:52)
pont leszarom. meghajolo.gif 
mi a véleményed mások megalázásáról?

Nem szép dolog, hacsak az illető nem provokálta ki. Én azt mondom van az a helyzet, mikor az illető megérdemli, hogy egy kicsit észrevegye magát.
Mi a véleményed az összeesküvés elméletekről?
2017. április 04. 01:40 #76
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (wiky96 @ 2016.07.03. 18:39)
Nem szép dolog, hacsak az illető nem provokálta ki. Én azt mondom van az a helyzet, mikor az illető megérdemli, hogy egy kicsit észrevegye magát. 
Mi a véleményed az összeesküvés elméletekről?

Részemről oké, hiszen én magam is imádom, sőt mi több, megszállotja vagyok az összeesküvés-elméleteknek, amelyek nem mindig akkora baromságok, mint amilyennek egyébként elsőre hangzik. Engem az 51-es körzetben folytatott állítólagos UFO, valamint emberkísérletek, és 911 foglalkoztat nagyon. Az utóbbira bizonyíték is van, hogy az Al-kaidának semmi köze nem volt hozzá, az USA csinálta az egészet, hogy megtámadhassa Irakot az olajért. Összeesküvés-elmélet, de mondd azt, hogy nincs benne semmi és nem gondolkoztatott el! laugh.gif

Mi a véleményed a klónozásról? Helyesled, nem helyesled? Miért?
2017. április 04. 15:36 #77
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2017.04.04. 01:40)
Részemről oké, hiszen én  magam is imádom, sőt mi több, megszállotja vagyok az összeesküvés-elméleteknek, amelyek nem mindig akkora baromságok, mint amilyennek egyébként elsőre hangzik. Engem az 51-es körzetben folytatott állítólagos UFO, valamint emberkísérletek, és 911 foglalkoztat nagyon. Az utóbbira bizonyíték is van, hogy az Al-kaidának semmi köze nem volt hozzá, az USA csinálta az egészet, hogy megtámadhassa Irakot az olajért. Összeesküvés-elmélet, de mondd azt, hogy nincs benne semmi és nem gondolkoztatott el! laugh.gif 
Mi a véleményed a klónozásról? Helyesled, nem helyesled? Miért?

Nem érdekel a téma rolleyes.gif Ezt hagyjuk meg a tudósoknak szerintem.

Mi a véleményed a Kék bálnáról? Szerinted az Idegpályáról másolták?
2017. április 04. 15:59 #78
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Idézet (sparklediamond. @ 2017.04.04. 15:36)
Nem érdekel a téma  rolleyes.gif Ezt hagyjuk meg a tudósoknak szerintem.
Mi a véleményed a Kék bálnáról? Szerinted az Idegpályáról másolták?

Tekintve, hogy M.o. a 2. helyen áll a "legtöbb öngyilkos" országok listáján (első egyébként Dél-Korea) nem hinném, hogy túlzottan okos ötlet volt behozni ide ezt a játékot..
Nincs róla véleményem, mindenkinek magánügye az, hogy beszáll-e ebbe, vagy nem.
Mi a véleményed az interneten kialakított kapcsolatokról?
2017. április 04. 16:36 #79
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gureka10 @ 2017.04.04. 15:59)
Tekintve, hogy M.o. a 2. helyen áll a "legtöbb öngyilkos" országok listáján (első egyébként Dél-Korea) nem hinném, hogy túlzottan okos ötlet volt behozni ide ezt a játékot..
Nincs róla véleményem, mindenkinek magánügye az, hogy beszáll-e ebbe, vagy nem. 
Mi a véleményed az interneten kialakított kapcsolatokról?
Egy biztos: nem biztonságosak. (Persze, mint mindenhol, itt is vannak kivételek, de alapjába véve úgy gondolom, hogy az interneten szövődött barátságok sosem pótolják a valós kapcsolatokat.)

Mi a véleményed a korosztályodról?
2017. április 07. 07:36 #80
- törölt felhasználó -    
Idézet (Flower...Love @ 2017.04.04. 16:36)
Egy biztos: nem biztonságosak. (Persze, mint mindenhol, itt is vannak kivételek, de alapjába véve úgy gondolom, hogy az interneten szövődött barátságok sosem pótolják a valós kapcsolatokat.)
Mi a véleményed a korosztályodról?

Nincs véleményem.
A tavaszi szünetről?
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!