Starity

Eurovision Song Contest / Eurovíziós Dalfesztivál

39 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 23. 00:19 #221
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Én meg ezt nem értem:
"Hungary get the cursed death slot, position 2"

think.gif

Oké rájöttem már. Átokféle. rolleyes.gif
2012. május 23. 10:11 #222
mayaa.
mayaa.
optimistic.™
 
StátuszMosolyogj ha kérlek, a mosolyodból élek...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 2178
Csatolások: 1309
Azonosító: 160044
Offline offline
lehet hogy most hülyének fogtok nézni,hogy ezt nem tudom,de lenne egy kérdésem a versennyel kapcsolatban. blush.gif
szóval annak a bizonyos "5 nagy ország"-nak mi alapján nem kell elődöntőzniük? ők miért vannak benn automatikusan a döntőben? think.gif
már jópár éve figyelem a versenyt,de ezt sosem értettem..
1 felhasználónak tetszik: NikiBlack
2012. május 23. 13:56 #223
- törölt felhasználó -    
Idézet (mayaa. @ 2012.05.23. 10:11)
lehet hogy most hülyének fogtok nézni,hogy ezt nem tudom,de lenne egy kérdésem a versennyel kapcsolatban. blush.gif 
szóval annak a bizonyos "5 nagy ország"-nak mi alapján nem kell elődöntőzniük? ők miért vannak benn automatikusan a döntőben? think.gif
már jópár éve figyelem a versenyt,de ezt sosem értettem..

Mert javarészt ők pénzelik az EBU-t, ami az egész rendezvényt szervezi. Az anyagi hozzájárulásukért cserébe kapnak helyet a döntőben. Olaszország 2010-től tartozik hozzájuk.
2 felhasználónak tetszik: ophely88, thunderbird
2012. május 23. 14:20 #224
mayaa.
mayaa.
optimistic.™
 
StátuszMosolyogj ha kérlek, a mosolyodból élek...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 2178
Csatolások: 1309
Azonosító: 160044
Offline offline
Idézet (Fonzie @ 2012.05.23. 13:56)
Mert javarészt ők pénzelik az EBU-t, ami az egész rendezvényt szervezi. Az anyagi hozzájárulásukért cserébe kapnak helyet a döntőben. Olaszország 2010-től tartozik hozzájuk.

gondolhattam volna hogy ez is a pénz körül forog.. dry.gif
amúgy köszönöm a választ! smileeee.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Kyra99
2012. május 23. 14:34 #225
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (mayaa. @ 2012.05.23. 14:20)

gondolhattam volna hogy ez is a pénz körül forog.. dry.gif 


Ezt hívják "egységes" elbírálásnak, egyenlő feltételeknek". dry.gif
6 felhasználónak tetszik: Bessie, mayaa., Kyra99, ophely88, Alison Lerman, Black Hearth2
2012. május 23. 15:19 #226
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3654
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
A Jedwardék, vagy kik mit keresnek a döntőben? huh.gif
Nem tudom elhinni, hogy Svájc nem jutott tovább. Lemezminőségben sikerült elénekelni egy nagyon jó számot, de helyettük továbbmegy a két ferdehajlamú ecsetfejű. Ezt én nem tudom megérteni. think.gif
Tavaly is utáltam őket, most pedig előállnak egy olyan számmal, aminél még a "Babushki nagymamik" száma is jobb.. wtf.gif Táncolni pedig még mindig nem tudnak... (Nem mintha énekelni tudnának. ) pardon.gif
4 felhasználónak tetszik: ophely88, thunderbird, Eszter655, melasz12
2012. május 23. 15:30 #227
- törölt felhasználó -    
Vegyes érzéseim vannak a tegnapi adással kapcsolatban. Az első IGAZI és SZÍNVONALAS produkciót Svájctól kaphattuk. Hónapok óta imádom az Unbreakable-t. Jó a zene, a szöveg, a pasi hangja meg aztán fenomenális. Nem hogy lemezminőségben énekelte el a dalt, még sokkal jobb is volt, mint a felvétel! És ez nem semmi teljesítmény. Nem fér a fejembe, hogy olyan dalok, mint az Aphrodisiac vagy a Waterline, hogy juthattak be a döntőbe. grrr.gif A Babushkiról meg aztán ne is beszéljünk... omg.gif

FELHÁBORÍTÓ!!!

De azért persze Magyarországnak örülök. Szóval érdekes volt a tegnap este. Egyik szemem nevetett, a másik meg sírt, de nagyon.
1 felhasználónak tetszik: Kyra99
2012. május 23. 15:38 #228
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Tegnap néztem ezt az állítólag zenei vetélkedőnek nevezett nemzetközi valamit. Annyira vártam, de hatalmasat csalódtam. Természetesen elsősorban Magyarországnak szurkoltam, másodsorban Izlandnak és Ciprusnak! De dry.gif
A legelején az a Montenegrói tata, azt hittem valami vicc, kb. olyan, mint amikor Sacha Baron Cohen (Borat) megszívatta Eminemet az MTV music awardson. De, nem!
Egyszerűen nem hiszem el, hogy ez volt az ország legjobbja! Röhej! blink.gif
Izland! wub.gif Szerintem csodálatos volt az előadásuk! Gréta és Jónsi hangja csodaszép volt, a magas hangoknál sem volt hamis, pedig elég nehéz egyeztetni a hangokat, élő adásban pláne! Görögország sem tetszett túlzottan, Lettország is tetszett, a dal is tetszetős volt, a nő hangja pedig erős és tiszta! Svájc, Belgium Finnország és Moldova képviselőinek dalai is tetszettek, sajnálom, hogy pl. a svájci fiúbanda nem jutott tovább! De mi igen, ez a lényeg! wink.gif
De a legrosszabb!!
Számomra a legkatasztrofálisabb természetesen Montenegró volt, Izrael és Oroszország! Basszus! Ne küldjék már el Dima Bilan, Alexey Vorobjov és Alexander Rybak után ezt az asszonykórust! -.- Ez annyira felhúzta az agyam, már amikor itt a cikkekben olvastam! Szánalom továbbá, hogy továbbengedték őket! Állni nem tudnak, nemhogy énekelni! Az egyik néni, aki általában a bal oldal állt, szerintem azt sem tudta hol van, némelyiknek pedig több szeme volt, mint foga!
Nem akartam illetve nem akarok tiszteletlen lenni, de szerintem nekik nem itt a helyük! Ez a produkció egy hagyományőrző klubba tökéletes, de nem egy nemzetközi dalfesztiválra. Egyébként San Marino is tetszett, de anyukámmal sokat poénkodtunk, hogy az egész ország teljes népessége a színpadon volt, még a határőrök is beálltak! biggrin.gif
Egy valakit a végére hagytam..direkt! Nagyon számítottam Ivi Adamoura és kíváncsian vártam, de amikor elkezdett énekelni, én abban a szent pillanatban kiszerettem belőle, rájöttem, hogy annyi hangja van, mint Spnek. A végén már sajnáltam is, hogy tovább jutott, mert szeritnem nem érdemelte meg. Helyette, és Albánia helyett tovább mehetett volna Lettország és Svájc! pardon.gif
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, Kyra99, Rap4ever8
2012. május 23. 15:42 #229
- törölt felhasználó -    
Idézet (dave095 @ 2012.05.22. 22:14)
Hát ez az Ausztria nagyon oh, God, why? volt... ilyen dalokkal nem is engedném, hogy nevezzenek. omg.gif

Khm, minek nevezted? biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: joe_r, Kyra99, ophely88
2012. május 23. 15:53 #230
- törölt felhasználó -    
Miért a Jedwardot szidja mindenki? Lehet, hogy nektek idegesítőek, de nem kell ezért rögtön elítélni és tehetségtelennek nevezni őket. Jó hangjuk van, annak ellenére, hogy egy nem nagy "művészet", amit csinálnak. Én nem őket hibáztatom a Sinplus kieséséért, hanem a vén szatyrokat. Elképzelni nem tudom, milyen "szakmai zsűri" juttathatta tovább ezeket a QRVA JÓ Sinplus helyett. reklamalo.gif reklamalo.gif Menjenek a...
2012. május 23. 16:03 #231
- törölt felhasználó -    
Emberek, jobb, mint a felvétel... cray.gif
4 felhasználónak tetszik: Kyra99, hana001, Eszter655, fanni1998
2012. május 23. 16:06 #232
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2012.05.23. 15:53)
Miért a Jedwardot szidja mindenki? Lehet, hogy nektek idegesítőek, de nem kell ezért rögtön elítélni és tehetségtelennek nevezni őket. Jó hangjuk van, annak ellenére, hogy egy nem nagy "művészet", amit csinálnak. Én nem őket hibáztatom a Sinplus kieséséért, hanem a vén szatyrokat. Elképzelni nem tudom, milyen "szakmai zsűri" juttathatta tovább ezeket a QRVA JÓ Sinplus helyett. reklamalo.gif  reklamalo.gif Menjenek a...


Láttad őket az X-Factorban? 110.gif Dannii Minogue és a többiek már imádkoztak hogy mikor esik ki végre. Nincs nagy hangjuk, legalább is annyi nincs, ami ide elegendő lenne .. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: dave095, Kyra99
2012. május 23. 16:13 #233
NikiBlack
NikiBlack
D a r e T o D r e a m
 
Státuszthe hunger games....♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.06.
Hozzászólás: 1022
Csatolások: 415
Azonosító: 157599
Offline offline
Nagyon tetszett Svájc, az volt az első színvonalas produkció, nem érten miért nem jutottak tovább. A számot pemezminőségben énekelték, mégse sikerült. Bár nem szeretem a Compact Discot, de örültem, hogy tovább jutottak. A Jedwardot sokan szidjátok nekem semmi bajom velük, igaz nem a legjobbak, de náluk vannak sokkal rosszabbak is ebben a műsorban. Amit nem értek azok a nagyik, miért engedték őket tovább? Felesleges volt, semmi esély nincs rá, hogy nyernek, de viszont foglalják a helyet olyan elől akinek lehetne. reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2012. május 23. 16:16 #234
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2012.05.23. 15:53)
Miért a Jedwardot szidja mindenki? Lehet, hogy nektek idegesítőek, de nem kell ezért rögtön elítélni és tehetségtelennek nevezni őket. Jó hangjuk van, annak ellenére, hogy egy nem nagy "művészet", amit csinálnak. Én nem őket hibáztatom a Sinplus kieséséért, hanem a vén szatyrokat. Elképzelni nem tudom, milyen "szakmai zsűri" juttathatta tovább ezeket a QRVA JÓ Sinplus helyett. reklamalo.gif  reklamalo.gif Menjenek a...

Vén szatyrok _nevet.gif
Őszintén szólva nekem nem a nagyikkal volt a legnagyobb bajom, a Jedward is azért böki csak a csőröm mert tizediknek jutottak tovább. Azt viszont be kell vallani, hogy ez a daluk is eléggé gyenge volt, mint ahogy a döntőbe jutottak feléé.

Ivi Adamou nagy nagy kedvenc volt előzetesen - vagyis a stúdióverziója még mindig az - de amikor meghallottam élőben, csak néztem min Rozi a moziban, még nekem is feltűnt hogy valami nem stimm, pedig ha valakinek, akkor nekem aztán semmi zenei hallásom, azért nem is szoktam ráfogni senkire hogy hamis.

A következő körből Joan Frankának szurkolok, a többi elég semleges, talán még a portugál csaj a származásából kifolyólag olyan, hogy hajrá, habár a dala se rossz (mondjuk többnyire a fado is tetszik). Az öt nagyokból Nina Zilli az abszolút favorit, csak ott meg a dalt bszták el, rosszul vagyok ettől az angolosítot verziótól blink.gif Az eredetit imádom meghajolo.gif
6 felhasználónak tetszik: ophely88, thunderbird, Fonzie, Alison Lerman, Rap4ever8, Kyra99
2012. május 23. 16:20 #235
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cynthia @ 2012.05.23. 16:16)

A következő körből Joan Frankának szurkolok, a többi elég semleges, talán még a portugál csaj a származásából kifolyólag olyan, hogy hajrá, habár a dala se rossz (mondjuk többnyire a fado is tetszik).  Az öt nagyokból Nina Zilli az abszolút favorit, csak ott meg a dalt bszták el, rosszul vagyok ettől az angolosítot verziótól blink.gif Az eredetit imádom meghajolo.gif

Én a következő körből egy dalt sem ismerek, csak a "nagyokét", szóval nem nagyon szurkolok senkinek. Mondjuk a csigaevők dala nem rossz. biggrin.gif Mikor bemutattak belőle egy részletet, beugrott, hogy már elhangzott a Csillag születikben.
2012. május 23. 16:25 #236
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2012.05.23. 16:06)
Láttad őket az X-Factorban?  110.gif Dannii Minogue és a többiek már imádkoztak hogy mikor esik ki végre. Nincs nagy hangjuk, legalább is annyi nincs, ami ide elegendő lenne .. rolleyes.gif

Oké, alapjáraton nem a legjobb dal, de azért érdemes ezt itt meghallgatni.

2012. május 23. 16:27 #237
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2012.05.23. 16:20)
Én a következő körből egy dalt sem ismerek, csak a "nagyokét", szóval nem nagyon szurkolok senkinek. Mondjuk a csigaevők dala nem rossz. biggrin.gif Mikor bemutattak belőle egy részletet, beugrott, hogy már elhangzott a Csillag születikben.

Én Hullócsillag születiket nem nézek unsure.gif
Most nézem, a svédek is holnap lesznek, majd elfelejtettem. Habár Loreen nem egy nagy wasistdas unsure.gif Illetve ami tetszik az még a bolgár dal, de ott se az angol verzió rohog.gif Akit esetleg érdekel, belinkelem az olasz eredetit, tényleg szeretem. Az Out of Love-os meg... mehet a levesbe laugh.gif

1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2012. május 23. 16:30 #238
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2012.05.23. 16:25)
Oké, alapjáraton nem a legjobb dal, de azért érdemes ezt itt meghallgatni.


Mint mondottam, ennyi hang ide nem lenne elég ..
2012. május 23. 16:33 #239
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2012.05.23. 16:30)
Mint mondottam, ennyi hang ide nem lenne elég ..

Olyan gyönyörű hangja van (amúgy Edwardnak is), hogy úgy kellett összekapargatnom magam a földről. De aki eleve utálja őket, az ellen nem lehet mit tenni. pardon.gif
2012. május 23. 16:36 #240
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8044
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Idézet (Fonzie @ 2012.05.23. 13:56)
Olaszország 2010-től tartozik hozzájuk.

Ez nem igaz. Olaszország mindig is a Big Five tagja volt, csak tavaly indultak hosszú idő után először az Eurovízión.
1 felhasználónak tetszik: dave095
39 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!