Starity

Klippremier: Taylor Swift ft. Kendrik Lamar - Bad Blood

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. május 18. 14:08 #21
- törölt felhasználó -    
Egész jó, nekem tetszik, de hogy is mondjam...nem olyan Tayloros. Volt már jobb dala is neki. Bár fogadjunk, hogy ez lesz a kedvenc számom tőle biggrin.gif
2015. május 18. 15:00 #22
VampirePrincess
VampirePrincess
új tag
 
StátuszAne Brun ft. Linnea Olsson - Halo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.29.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 228443
Offline offline
Jó lett a klip és a dal is.
2015. május 18. 15:05 #23
Tinibálvány
Tinibálvány
visszatérő vendég
 
StátuszNever give up on something you love !♥ ---->Ariana Grande♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 491
Csatolások: 0
Azonosító: 206119
Offline offline
Selena *O*
Zendaya *O*
Nagyot durrant!!!♥
Ja és Taylor is huuuu..nagyon jó!!♥ smileeee.gif *.*
2015. május 18. 15:09 #24
- törölt felhasználó -    
Nagyon szeretem ezt a dalt, talán a kedvencem az albumról... de ez a verzió nem tetszik. Tök felesleges a rap rész, nagyon lehúzza a dalt... A klip meg semmi extra.
2015. május 18. 15:29 #25
Rihanna200
Rihanna200
 
StátuszMost persze semmi közhely nem jut eszembe.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.07.
Hozzászólás: 651
Csatolások: 0
Azonosító: 161752
Offline offline
Úristen. Hadd térjek még észhez.
Oké,nézzük csak.
MI VOLT EZ, TAYLOR?
Szóhoz sem jutok a sokktól. Várjunk, ő az a csaj,aki néhány éve még Love Storykat énekelt estélyiben? Igen-igen, régi szép idők... Nem akarom a befásult nagymama szerepét játszani, de komolyan ő akarja nekem eljátszani a szexi rosszlányt? Könyörgök, ő nem erre született! Tay mindig arról volt híres -és ezért kedveltem annyira-, hogy igazi dolgokról énekelt. Ha egy 15 éves tinilány első napjáról a gimiben, ha az álomsrác elérhetetlenségéről, ha egy ,,anya-apa,ti ezt úgysem érthetitek meg!"-féle bevágomazajtót hisztiről volt szó, mindbe bele tudtam élni magam. Olyan egyszerű,kis dolgok ezek egy lány életében, amik nagyon sokat jelentettek/jelentenek nekem. Volt humora ehhez az egészhez.(Blank Space? Igen,mondjuk az.) Nem akarok beleszólni -bár vicces lenne,ha Swift az én magyar megjegyzésemtől megváltozna- ,örülök,hogy mer önmaga lenni és kinőtt a tizenhat éves énéből-,de ne így. Ha popot akar csinálni,tegye,de mondanivalóval. Ebből ugyanis nagyon kevés van manapság,és én örülnék a legjobban,ha ő lenne az egyik kivétel. Ez nagyon nem jött át.
2015. május 18. 15:41 #26
Evi00
Evi00
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.01.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 242105
Offline offline
Nem olyan Tayloros de nagyon tetszett.
2015. május 18. 15:42 #27
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
A szám és a klip se rossz, bár Taylortól sokkal többet vártam!
2015. május 18. 15:48 #28
- törölt felhasználó -    
A dal nem tetszik (nem az én világom, igazából csak Hayley miatt néztem meg), viszont a klip szerintem elég jó lett.
2015. május 18. 15:51 #29
- törölt felhasználó -    
A koncepció maga nagyon bejövős, a csajok mind iszonyú badassek és dögösek voltak. A számot is imádtam az albumon, viszont ez a verzió nem nyerte el a tetszésemet. A rap rész baromi fölösleges benne, egyszerűen nem illik az egészbe. Jó lett volna az anélkül is, így nekem csak elrontották a dalt.
1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2015. május 18. 16:00 #30
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Nekem már a dal se volt a kedvencem az albumról, a klip viszont elmegy. Mondjuk megjegyezném, hogy olyan mintha amatõr vágta volna össze, komolyan. blink.gif Azért hiába szólják le Taylor "kemény" énjét a videóban, nekem még is Selena tudot megnevettetni. Szánalmas, ahogy próbálja adni a "rossz kislányt".
2015. május 18. 16:00 #31
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
ijesztő ez a stílus, szerintem már-már túlzás, de végül is nem rossz, ahogy a dal sem...sokkal jobb, mint mondjuk a shake it off o.o
2015. május 18. 16:01 #32
- törölt felhasználó -    
Úgy néz ki, mintha Michael Bay rendezte volna. rohog.gif
2015. május 18. 16:09 #33
bitchina
bitchina
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.25.
Hozzászólás: 2464
Csatolások: 13048
Azonosító: 210361
Offline offline
Ez Taylor valaha volt leggagyibb dala, viszont Kendrik Lamar pedig olyan szinten feldobta, hogy végre nem alszok el rajta. Amúgy nem értem miért volt heteken át olyan nagy hipe a videó megjelenése miatt, mert amúgy olyan szinten erőltetett és pocsék, hogy nem tudnám többször végignézni, mert kisülne a szemem.
2015. május 18. 16:15 #34
- törölt felhasználó -    
Imádom a számot és a klipet is, Tay gyönyörű a klipben! heart.gif
2015. május 18. 16:25 #35
Callie
Callie
új tag
 
StátuszAnd real life is stranger than my dreams
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.28.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 8
Azonosító: 235141
Offline offline
Ez a rap elrontja az egész számot.... A klipről pedig annyit, hogy jobbra számítottam.
2015. május 18. 16:50 #36
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rihanna200 @ 2015.05.18. 15:29)
Úristen. Hadd térjek még észhez.
Oké,nézzük csak. 
MI VOLT EZ, TAYLOR? 
Szóhoz sem jutok a sokktól. Várjunk, ő az a csaj,aki néhány éve még Love Storykat énekelt estélyiben? Igen-igen, régi szép idők... Nem akarom a befásult nagymama szerepét játszani, de komolyan ő akarja nekem eljátszani a szexi rosszlányt? Könyörgök, ő nem erre született! Tay mindig arról volt híres -és ezért kedveltem annyira-, hogy igazi dolgokról énekelt. Ha egy 15 éves tinilány első napjáról a gimiben, ha az álomsrác elérhetetlenségéről, ha egy ,,anya-apa,ti ezt úgysem érthetitek meg!"-féle bevágomazajtót hisztiről volt szó, mindbe bele tudtam élni magam. Olyan egyszerű,kis dolgok ezek egy lány életében, amik nagyon sokat jelentettek/jelentenek nekem. Volt humora ehhez az egészhez.(Blank Space? Igen,mondjuk az.) Nem akarok beleszólni -bár vicces lenne,ha Swift az én magyar megjegyzésemtől megváltozna- ,örülök,hogy mer önmaga lenni és kinőtt a tizenhat éves énéből-,de ne így. Ha popot akar csinálni,tegye,de  mondanivalóval. Ebből ugyanis nagyon kevés van manapság,és én örülnék a legjobban,ha ő lenne az egyik kivétel. Ez nagyon nem jött át.

Esküszöm,hajszálpontosan megfogalmaztad a véleményem az egészről.Legfőképpen azért szerettem meg Tayt,mert beleéreztem magam a dalaiba.Az összes eddigi klippjét imádtam,mert vicces,szomorú,valóságos,vagy csak simán Tayloros.Hát ez nem az.Az egész olyan szinten erőltetett,hogy már sirok.Egyáltalán nem áll neki jól ez a badass style.Istenem,csak nézzetek meg tőle egy mean szintő videót.Ég és föld a külömbség.A Bad Bloodnál egyébként is sokkal jobb dalok vannak az 1989-en.Rohadt csalódott vagyok,hogy az All You Had To Do Was Stay,az I Know Places,vagy a Wildest Dreams nem lett kislemez.A Bad Blood se lenne annyira rossz,ha nem ez a szörnyű Kendrik Lamaros verzió lenne.Továbbá azt sem értem,hogy minek kellett ezt a sok sztárt belekutyulni.Az egész videónak se eleje se vége.Az egész olyan,mintha Britney Spears toxicjának modernebb verzióját látnám.Jézusom,remélem most kell kimondjam először és utoljára,de csalódtam Taylorba.A Bad Bloodot továbbra is hallgatni fogom az eredeti verzióban,nem ebben a szörnyűségben,és a klippet nem vagyok hajlandó többet megnézni.U.i:Taylor,jól itt hagytál a szrban.
2015. május 18. 16:54 #37
laaura_love
laaura_love
Te voltál a béke az örök háborúban!
 
StátuszLaissons le passé au passé - Hagyjuk a múltat a múltban
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.07.
Hozzászólás: 2037
Csatolások: 0
Azonosító: 227220
Offline offline
Nagyon jó lett :$
2015. május 18. 17:13 #38
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Filmes színvonal biggrin.gif A látvány, meg az egész, ha lenne velük így egy film, meg is nézném xD A szám egész jó, passzol a videóhoz biggrin.gif És hogy Taylor-nak milyen eszméletlenül jól áll a vörös haj w00t.gif
2015. május 18. 17:34 #39
Jack99
Jack99
 
Státuszhttps://www.youtube.com/watch?v=F5hGGYKOle0
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.02.
Hozzászólás: 608
Csatolások: 0
Azonosító: 201240
Offline offline
Odavágott... Jó a dal eszméletlen a klip... Nem lehet sokat hozzáfűzni... IMÁDTAM *-* biggrin.gif
2015. május 18. 17:39 #40
ginredmayne
ginredmayne
visszatérő vendég
 
StátuszMoulin Rouge!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.13.
Hozzászólás: 262
Csatolások: 0
Azonosító: 241404
Offline offline
nekem ez a dal nem tetszik. Egyertértek azokkal, akik szerint Taylor változott, és szerintem hangoztathatjuk hogy mekkorát kellett ugrania a country-tól a pop-ig, akkor sem megy jó irányba sad.gif
a dal se olyan szerintem, mint például egy Wildest Dreams, oké, nem lehet az összes olyan, de ennyivel nem kéne neki sem lejjebb adni sad.gif
nekem a klip tetszik smileeee.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!