Starity

Svédország nyerte a 2015-ös Eurovíziós Dalfesztivált

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. május 24. 11:45 #81
- törölt felhasználó -    
A magyar helyezés várható volt,mert ahogy sokan mondják ez a téma már ,,lerágott csont". Az orosz dal pedig nem volt ahhoz elég erős,hogy megnyerje a versenyt. Én személy szerint a svédeknek szurkoltam és nagyon örülök,hogy végül is ők nyerték meg. smileeee.gif
2015. május 24. 11:47 #82
Kincsi
Kincsi
új tag
 
Státusz„Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.28.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 0
Azonosító: 170241
Offline offline
Szerintem a svéd dal volt a legjobb, de tetszett a szerb, a belga és az angol is. Viszont én nem érzem azt, hogy nagyon szoros lett volna a verseny a dobogósok hamar behozhatatlan előnyre tettek szert...a végén csak két országért lehet szurkolni. Boggie dalának tény, hogy fontos mondanivalója van, de nekem nem tetszett a szám. Remélem jövőre jobb helyen véggzünk.
2015. május 24. 11:49 #83
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
Ez tényleg nagyon jó, megérdemli az 1.helyet. A dal, az effektusok, meg minden jó volt. Mozgalmas, nem uncsi, élettel teli produkció volt.
Gratulálok neki!
2015. május 24. 11:50 #84
HRéka0000
HRéka0000
 
StátuszHRéka0000 még nem állította be a státuszát Nem a fenét! Itt van! --->Jól vagyok!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.28.
Hozzászólás: 562
Csatolások: 0
Azonosító: 217712
Offline offline
Szerbia, TRománia és Izrael megelőzött?! Basszus... biggrin.gif Gratulálok a győztesnek! biggrin.gif
2015. május 24. 11:50 #85
HRéka0000
HRéka0000
 
StátuszHRéka0000 még nem állította be a státuszát Nem a fenét! Itt van! --->Jól vagyok!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.28.
Hozzászólás: 562
Csatolások: 0
Azonosító: 217712
Offline offline
Pardon: *Románia
2015. május 24. 11:53 #86
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
Boggie dalához annyit fűznék hozzá, hogy unalmas és szomorkás volt. Az Eurovízióra pedig nem ilyen dal kell. Igaz hogy volt mondanivalója, de az emberek többsége úgysem a szöveget "nézi", hanem a produkciót legfőképp.
2015. május 24. 11:58 #87
lokiscsaj
lokiscsaj
visszatérő vendég
 
StátuszElőbb tanulj meg HELYESEN írni, utána majd teheted az agyad másoknak!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.07.
Hozzászólás: 491
Csatolások: 2
Azonosító: 95317
Offline offline
Két dalért rajongtam már azóta, hogy tudom ki indul az idei Dalfesztiválon. Az egyik az Il Volo (olasz) formáció dala, a másik pedig Mans-é (svéd). Szóval nagyon büszke vagyok rájuk és örülök hogy sikerült az első 3-ban végezniük, mi több Mans-nak nyerni. smileeee.gif
Viszont a mai napig nem értem, hogy a magyar dal körül mi ez a nagy felhajtás. Az egy dolog, hogy a szövegének van üzenete, de se a dal hangzása, se maga az előadó nem olyan aki nyerhetne. Őszintén megmondva, azon is csodálkoztam, hogy bekerült a döntőbe. Sajnálom, ha valakit megsértek, de ez a véleményem. Örülhet neki hogy egyáltalán kapott pontot és hogy ott lehetett a fináléban.
Egyébként gratulálok mindenkinek aki bekerült a döntőbe és színpadra lépett. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2015. május 24. 12:01 #88
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Én azon csodálkozom hogy adhattak egyáltalán pontot Boggienak, borzalmasan szar volt a dal, meg ahogy előadta.... Remélem jövőre valami normálisat küldünk ki, azért elég szégyen hogy tavaly ötödikek lettünk, mostmeg huszadikak pff..
2 felhasználónak tetszik: CandUs, Lil98
2015. május 24. 12:04 #89
- törölt felhasználó -    
én amikor meghallottam a svéd srácot tudtam h minden esélye megvan rá és teljesen jogosan győzött, az h Bogi milyen szar volt az egy másik dolog.....
2015. május 24. 12:05 #90
Lexi01
Lexi01
 
StátuszNot all the girl wants to be princess
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.23.
Hozzászólás: 521
Csatolások: 0
Azonosító: 237645
Offline offline
Ez most így sikerült. Én azért büszke vagyok Boggiera, mert megállta a helyét.
2015. május 24. 12:17 #91
- törölt felhasználó -    
Hát, ha ez a dal nyert, akkor képzelem milyen lehetett a többi dal. Egyértelmű, hogy nem a szám miatt nyerte meg, hanem az előadás miatt. Ismét.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. május 24. 12:18 #92
ryku
ryku
 
StátuszItt hagytál egy álom közepén. - Hooligans
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.29.
Hozzászólás: 664
Csatolások: 2
Azonosító: 192633
Offline offline
Nekem nagyon tetszett a show, nálam Románia és Észtország viszi a pálmát. smileeee.gif
2015. május 24. 12:28 #93
Shawol19
Shawol19
visszatérő vendég
 
Státuszmonstantól x lesz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.15.
Hozzászólás: 334
Csatolások: 0
Azonosító: 224313
Offline offline
Belgium~ Loïc Nottet♡
Abszolut kedvencem
1 felhasználónak tetszik: Törpemókus
2015. május 24. 12:31 #94
zsofiacseh
zsofiacseh
visszatérő vendég
 
StátuszTáncolok míg élek , mert tánc nélkül nincs élet ♬♪♪ ❤ !!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.27.
Hozzászólás: 361
Csatolások: 0
Azonosító: 198811
Offline offline
Nagyon ügyes volt. Tetszik a dal és a pasi is helyes! <3 biggrin.gif
2015. május 24. 12:41 #95
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Idézet (CandUs @ 2015.05.24. 11:13)
Mondjuk engem az lepett meg, hogy se Romániából (na jó, de, 1 pontot) se UK-ből, se németországból nem kaptunk egy pontot sem.

De, kaptunk Németországtól 1 darab pontot, ami szerintem valami. Szegények nagyon leszerepeltek, pedig Ann Sophie egész jó volt, de mint tudjuk, ez az Öt Nagy rendszer elég hülyeség és ők sem járnak túl jól vele. :/

Amikor már úgy állt a pontozás, hogy megfordíthatatlanul is Svédország nyerte az idei versenyt, azt hittem, kiugrok a bőrömből boldogságomban. Nem tudtam eldönteni, hogy most sikítsak, sírjak vagy röhögjek, úgy látszik Måns az utóbbit választotta az ünneplésre. Úgy vigyorgott, mint a tejbe tök. rohog.gif Életem. ♥ Egyébként ő már a verseny előtt megmondta, hogy meg fogja nyerni. Képzelem milyen nagyképűnek tartották, de végül is bejött, amire gondolt. biggrin.gif Sokan látom, hogy írjátok a színpadképet... igen. Jó az animáció, azt aláírom (mert én is imádom). Már a Melfesten is tarolt vele, de azért a dal is jó, meg kell hagyni. smileeee.gif

Aminek nagyon örülök, hogy a másik két nagy kedvencem, Belgium és Olaszország is elöl végzett. Loic fergeteges show-t csapott és az Il Volo is kitett magáér (a Popera Squad rohog.gif). Annyira boldog vagyok, hogy a belgáknak adtuk a 12 pontunkat! Imádom Polinát és tényleg, ha nem lenne orosz, akkor valószínűleg első lett volna, de már a falat kapartam amikor a 18-ik ország is neki adta a 12 pontosát. dry.gif

Az észtektől kapott 8 pontunkat pedig még mindig nem tudom hova tenni, mindenesetre köszönjük szépen. Én őket tartom a verseny egyik legnagyobb veszteseinek (persze nem komolyan véve), mert amennyire be volt harangozva Elina és Stig dala, a Goodbye To Yesterday, azt hittem, tarolni fognak. Tényleg sajnálom őket, mert jók voltak, és csak hetedikek lettek. Egy dobogót is simán megértek volna.

Összességében szerintem ez egy jó Dalfesztivál volt, a férjem nyert ( rohog.gif ) és végül minden jól alakult. Viszlát legközelebb Svédországban (ismét). laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: AFCfan, CandUs
2015. május 24. 13:00 #96
Fanncsii
Fanncsii
visszatérő vendég
 
Státuszasd
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 428
Csatolások: 0
Azonosító: 151201
Offline offline
Azt hiszem, nem nagy meglepetés hogy már megint a svédek rendeznek dalversenyt jövőre. Náluk a popipra annyira össze van rakva, annyira remek előadóik, dalszövegíróik, dalszerzőik vannak, hogy meg is lepődnék, ha nem vinnék hátukon a Dalversenyt. Kb. a 40-ből 25-dalban biztos, hogy benne volt legalább egy svéd kéz. smileeee.gif
Mans remek énekes, méltán népszerű hazájában. Jól mozog a színpadon, jó a dal (oké, én március óta rongyosra hallgattam, amióta megnyerte a Melot), tetszett a színpadkép a kis barátjával, és úristen, szóval én megbabonázva néztem őt, ahogy egyedül uralta a színpadot. Rajta kívül az olaszoknak adtam volna a trófeát, ez a három srác egyszerűe zseniális. Azt hiszem a popopera ezentúl népszerűbb lesz, és nem véletlenül. Ez a három srác remekül hangzik, egyszerűen csak jó volt őket hallgatni, az állam náluk is leesett (tekintve, hogy transzba estem, amikor rájöttem, hogy ők nagy ország, ergo nem szerepelnek az elődöntőben...). Szóval, én nem vagyok meglepve, sőt, nagyon is bdolog vagyok, bár az a tegnap esti izgalom még mindig bennem van, amit az orosz lányka okozott, amikor olyan sokáig ő vezetett. DE aztán helyre állt a rend. biggrin.gif Éljen Mans!
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2015. május 24. 13:15 #97
virgi09
virgi09
i'm a sinner bitch
 
StátuszAz "izé" olyan mint a Raffaello...többet mond minden szónál.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.17.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 10
Azonosító: 240469
Offline offline
Eddig 60 Euróvízió volt,és még egyszer sem nyert Magyarország,mert szinte mindig a legrosszabb számokat küldték ki.Mindenesetre gratulálok Svédországnak.
2015. május 24. 13:23 #98
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Én arra számítottam, hogy Grúzia előrébb végez, az orosz dal tetszett, de meglepett a szereplése, mivel nem igazán tűnt ki a sok másik balladából. A közönség viszont borzalmas volt, elhiszem, hogy most mindenki utálja az oroszokat, de erről nem az a pár, amúgy kifejezetten aranyosnak látszó énekes tehet, úgyhogy a fújjolást igazán lehetett volna hagyni. Én éreztem magam rosszul tőle.

Nekem a belga dal jött be még nagyon, meg valamiért az észt is megmaradt, amúgy szokatlanul uniformra sikeredett ez az idei Euróvízió. Mindenki nyomta a balladákat, 5 ország kivételével mindenki angolul énekelt, és még olyan nagyon kirívó előadás sem volt. Mintha nem is Euróvíziót néztem volna. rohog.gif

A magyar dal gyenge volt mint a harmat, de legalább Boggie akcentusa nem volt olyan erős a döntőben, mint az elődöntőben, az azért akkor nagyon durván fúrta a fülemet. A svéd dal hagyján, de nem is az, hanem az animáció az, ami úgy emlékezetes volt, mindenesetre nem bánom, hogy nyertek. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. május 24. 13:29 #99
fanni_györfi
fanni_györfi
 
StátuszNow you see me, now you don't
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.09.
Hozzászólás: 1027
Csatolások: 0
Azonosító: 234293
Offline offline
gratulálok! smileeee.gif
2015. május 24. 13:35 #100
Dorykaaa
Dorykaaa
Crystal Sky
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.29.
Hozzászólás: 1145
Csatolások: 53
Azonosító: 161375
Offline offline
Na szóval...Először is gratulálok az ORF-nek ha sok bakival is de szépen megszervezték a versenyt,ahhoz képest,hogy nem sok gyakorlatuk van benne...viszont az hogy egy kreatív logót nem tudtak megcsinálni az engem nagyon frusztrál (2010-esre nagyon hajaz) és a szívdobogásokról ne is beszéljünk (2011)...
Idén nem állítottam sorrendet,mivel sok dal tetszett,és úgyis az élő adások befolyásolják a véleményem. Gratulálok Mans-nak a győzelemért!

És akkor kicsit kitérnék... Annak ellenére hogy sok jó dal volt,egyikre sem mondtam a döntő előtt hogy ''b@sszus ez az !''. Viszont Polina annyira gyönyörűen énekelt,hogy a végeredmény már nem is érdekel. Kicsit közhelyes szám,lehet képmutatónak nevezni...de a közhelyek igazak smileeee.gif Biztos vagyok benne,hogy ha nem orosz akkor ő nyeri a versenyt, de hát Európa toleráns... Hidakat építünk,a melegek jogaiért tüntetünk(ami nem baj,sőt) de azért két orosz ikerlányt ki kell fújolni,mert liberálisak vagyunk !
Nagyon remélem hogy látom még Polinát Eurovíziós színpadon,úgy hogy nyertesként távozik.
A svédek biztos jól megfogják szervezni,(Friends Arénába remélem) Ukrajna már be is jelentette visszatérését,és nagyon remélem hogy egy bizonyos Zlata Ognevich előadót választanak wink.gif
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Boggie Boggie 2211.