Starity

Svédország nyerte a 2015-ös Eurovíziós Dalfesztivált

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. május 24. 13:36 #101
luca28
luca28
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.05.
Hozzászólás: 576
Csatolások: 415
Azonosító: 152353
Offline offline
én is adtam volna 12 pontot azért a fekete szük bőr gatyáért , a svédek mindig viszik a pálmát.
Ez az egész show olyan megrendezett és olyan mértékben szimpátia szavazás megy hogy az már pofátlan én imádom az eurovisiont de ami az elmult években volt az már gyalázat.
Szerintem az orosz nő baromi tehetségesés jól megvolt csinálva az előadása is, hiteles volt.
A magyar számnál egy disznóvágás is boldogabb de most komolyan, ok a csaj tehetséges de a spoont kellett volna kiküldeni nem vagyok a nagy rajongójuk de azzal a számmal taroltunk volna.
Sose nyerünk mert a dal egy nagy szar és nem tudják a zsüriből h milyen egy rendes oda való szám.
Pedig még lenne rá elég stadionunk is...
2015. május 24. 13:37 #102
Sugarbird
Sugarbird
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.23.
Hozzászólás: 11153
Csatolások: 120184
Azonosító: 67006
Offline offline
Engem Spanyolország 21. helye lepett meg a legjobban, de úgy éreztem Edurne nem adott bele mindent, pedig egyik nagy kedvenc volt! Szerettem az észteket, de az ausztrál és az izraeli fiú és jó hangulatot/bulit csinált. Sose gondoltam volna, hogy nem Polina nyer, az ő dala tökéletes fesztiváldal volt. Végül örültem, hogy nem nyert (pedig eleinte Edurne mellett neki szurkoltam), mert túlerőlködte a dalát a döntőben. Mans dala fülbemászó, ő maga pedig egy rendkívül helyes és szimpatikus ember. Az olaszok sikerét pedig nem értem...
2015. május 24. 13:39 #103
- törölt felhasználó -    
Megérdemelte a győzelmet! smileeee.gif
2015. május 24. 13:49 #104
- törölt felhasználó -    
Boggie-nak gratula <3 valóban eléggé kilógott a sorból, de szerintem annyira nem volt rossz az a dal, hogy ilyen csúfosan leszerepeljen.De mi úgysem nyerhetünk, (Wolf Kati dala pörgõs volt, nem lassú, mégis majdhogynem utolsó lett), mivel ez a verseny a színtiszta politikáról szól.Tavaly is nagyon meglepõdtem a Running 5. helyén, nem számítottam rá (pedig megérdemelte, ez vitathatatlan).
Persze Boggie szerintem nem is volt a legjobb, de egy 8-10. helyet megérdemelt volna.Fogalmam sincs, hogy Grúzia mit keres annyira elöl, mivel a daluk szimplán szar volt, a csaj csak rikácsolt össze-vissza (hogy hogy nézett ki, azt inkább hagyjuk, mert ha normális, a dal akkor is kaka marad).
Amin pedig külön kiakadtam, hogy Ausztrália hogy a bánatba kerül ide??Igen, a produkciójuk jó volt, az tény, de ez EUROvíziós dalfesztivál.Ha meg már itt tartunk, Izraelnek, Azerbajdzsánnak, Grúziának és az örményeknek meg szintén nincs itt semmi keresnivalójuk.Az egy dolog, hogy õk Európához sorolják magukat, de attól még nincsenek itt.Ennyi erõvel az USA is idesorolhatná magát.
A svédeknek egyébként gratulálok, a srác tényleg eszméletlen volt, maximálisan megérdemelte.Az oroszoknak is, én igazából nekik szurkoltam.A fütyülõknek pedig szintén pacsi, hogy egy szerencsétlen csajt okolnak az ukrán balhé miatt, nagyon sok eszük van -.-"
Olaszországot nem értem, miért lett harmadik, annyira szerintem egyáltalán nem volt nagy szám.Oké, elismerem, hogy nálunk jobbak, de pl. a belgáknál pont, hogy nem.Persze ez csak az én véleményem.
Ami meg a brit kritizálást illeti, szerintem inkább fogják csak be azt az ólajtó szájukat, tekintve, hogy tavaly is és idén hallgathatatlan vacakot küldtek ki.
Németországon meglepõdtem, azért pár pontot megérdemeltek volna.Ausztrián meg sírok :') õk rendezik az Eurovíziót és egy pontot se kapnak?Ez NAGYON ciki...
És egy utolsó gondolat:miért adtak egy csomó énekesnôre gusztustalan, köldökig kivágott ruhát?Nem szexi volt, hanem rohadt közönséges, pláne az, ami az egyik mûsorvezetõn volt.
Nos, aki szeretne, az jöhet letámadni, ingyen van.
2015. május 24. 13:52 #105
niki28
niki28
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.10.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 208861
Offline offline
Gratulálok Svédország!! smileeee.gif ❤❤❤
2015. május 24. 13:52 #106
- törölt felhasználó -    
Boggie- nak nagyon szurkoltam, mert szerintem megérdemelte volna, hogy az első 10- ben benne legyen!!! Sajnálom, hogy nem így lett... sad.gif
És ha már az első három így alakult, akkor Oroszországot tartottam a legesélyesebbnek. De sajnos nem ők nyertek, hanem Svédország. Pedig szerintem a dal se valami nagy cucc, meg az előadás sem az... :/
2015. május 24. 13:56 #107
Novaa
Novaa
visszatérő vendég
 
StátuszI've got too many calories for you to lick
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.22.
Hozzászólás: 293
Csatolások: 0
Azonosító: 229968
Offline offline
Szerintem a Heroes volt a legjobb smileeee.gif Megérdemelte a győzelmet! biggrin.gif [Boggie-é nekem egyáltalán nem tetszett :/]
2015. május 24. 14:02 #108
taetae95
taetae95
új tag
 
StátuszTeamwork makes the dream work, and the dream makes the team work.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.25.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 0
Azonosító: 240796
Offline offline
Szerintem megérdemelte a győzelmet, nagyon tetszik ez a dal. :3 Bár jobban örültem volna, ha Belgium nyeri. De gratulálok nekik~
2015. május 24. 14:04 #109
- törölt felhasználó -    
Számomra ez a sok oh uh oh nagyon nem nyerő, főleg nem egy pasitól, azt viszont elismerem hogy szépen felépített előadás volt, megnyerő színpadképpel és a hangja se rossz. Bővebben nem tudok nyilatkozni mert csak az első selejtezőt láttam, ahol a dalok többsége nem igazán tetszett így ki is hagytam a döntőt.
Bogi helyezése sajnos várható volt, nem értem/értettem mért nem lehetett egy pörgősebb számmal indulni vagy ha annyira nem szeretett volna elszakadni a témától akkor legalább katarzisa, mélypontja lett volna a számnak, erre kár volt ellőni egy alkalmat.
2015. május 24. 14:07 #110
- törölt felhasználó -    
Szerintem teljesen megérdemelte. smileeee.gif Nagyon drukkoltam, hogy ne Oroszország nyerje, és lám, valóra vált a kívánságom. biggrin.gif Svédország zenéje fülbemászó volt, az effektek meg zseniálisak. Egymaga teljesen bejárta a színpadot, nem csoda, hogy nagyon tetszett a közönségnek. Belgium is nagyon tetszett. Szerintem a tavalyi mezőny erősebb volt, most sok volt a sz*r. Ausztriának gratulálok az utolsó helyért, tekintve, hogy ott volt megrendezve. :"D Még Norvégia is tetszett, két különleges hangú, tehetséges énekest láthattunk, szerintem megérdemeltek volna még több pontot is. smileeee.gif Magyarországnak meg gratulálok az "előkelő" helyezésért. :"D
2015. május 24. 14:13 #111
EmmaOliviaHolt
EmmaOliviaHolt
 
Státusz**Blue eyes
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.22.
Hozzászólás: 757
Csatolások: 71
Azonosító: 237600
Offline offline
Annyira örülök neki, nagyon megérdemelte! smileeee.gif heart.gif
2015. május 24. 14:25 #112
petra1024
petra1024
visszatérő vendég
 
StátuszMeddig maradt sértetlen a kör? -A
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.29.
Hozzászólás: 302
Csatolások: 0
Azonosító: 217823
Offline offline
Nem rossz szám de Boggie-éhez képes sokkal jobb ! smileeee.gif
2015. május 24. 14:43 #113
Dóri0228
Dóri0228
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.21.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 244004
Offline offline
Nekem nagyon nem tetszett Svédország,inkább az orosz csajnak kellett volna nyerni és Boggie megérdemelte volna legalább az 5. helyet sad.gif ja és az olaszok sem tetszettek,de Észtország és Norvégia is jó volt
2015. május 24. 14:49 #114
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Nekem nagyon tetszett a szám, nagy esélyesnek tartottam, habár én Oroszország győzelmét könyveltem el, de nem csalódtam, hogy Måns Zelmerlöw nyert. smileeee.gif Nagyon jól kivitelezett előadás volt, a hangja se semmi és azért a szám is iszonyatosan jó lett...
2015. május 24. 15:00 #115
- törölt felhasználó -    
ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖmMMMMMMMMMMMMM oké
2015. május 24. 15:03 #116
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Én személy szerint nagyon örültem, amikor eldőlni látszott a svéd győzelem, neki nagyon szurkoltam, az orosznak viszont nagyon nem, így el is szomorodtam még az elején, amikor ő vezetett... az a nő nagyon erőltetett és unszimpatikus volt sleep.gif" De minden jó, ha a vége jó biggrin.gif
A magyar helyezés szerintem meg abszolút várható volt, az a szám nagy 0 tongue.gif
Nagyjából az élmezőnnyel is egyet értek, kivéve az orosz második hellyel biggrin.gif
2015. május 24. 15:21 #117
Becka73
Becka73
Queen
 
StátuszL.I.F.E.: Living isn't fucking easy...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.13.
Hozzászólás: 2898
Csatolások: 90
Azonosító: 229376
Offline offline
jó hangja van
2015. május 24. 15:26 #118
- törölt felhasználó -    
Jó ez a dal, nekem a srácról a One Republic énekese jutott eszembe biggrin.gif előadásban, hangban, minden. biggrin.gif De lehet csak én látom bele, nekem tetszik. smileeee.gif Nem követtem a műsort igazán, de azt gondolom, hogy Magyarország dala nem illett ide, vagy legalábbis nem most.
2015. május 24. 15:26 #119
- törölt felhasználó -    
Gratulálok neki! Nem olyan rossz, de van ennél jobb dal is.biggrin.gif
2015. május 24. 15:35 #120
eszter05
eszter05
oпlγ ћυ₥αп
 
StátuszImagination is more important than knowledge.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.06.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 315
Azonosító: 227168
Offline offline
Tegnap láttam, és szerintem is ő volt a legjobb. Kár, hogy Boggie csak 20. lett.
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Boggie Boggie 2217.