Starity

Hurrá, autogramot kaptam! Vagy mégsem?

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. június 08. 13:46 #1
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Szinte minden híresség rendelkezik saját, hivatalos autogramcímmel. Felmerül azonban a kérdés, hogy ezekre a levelekre tényleg tőlük érkezik a válasz? A borítékban küldött aláírás/dedikáció mindig, minden esetben hiteles?
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. június 08. 13:49 #2
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Ezért jobb inkább, ha az adott sztár személyesen adja az autogrammot, az sokkal többet érne nekem legalábbis.
2015. június 08. 13:53 #3
Kbari
Kbari
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 201
Csatolások: 0
Azonosító: 242010
Offline offline
Én csak személyesen kérek autógrammot
2015. június 08. 13:58 #4
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Értem én, hogy nem akarnak több száz papírt aláírni, de szerintem ez csak lustaság, finyásság, mivel az autogramosztás is a hírnév egyik hozadéka. Igen visszatetsző az, hogy sokan csak a népszerűség "pozitívumait" akarják élvezni, viszont amibe egy picit már több energiát kell fektetni, lásd, aláfirkantani naponta kb ötven kártyát, az már büdös.
Leo lenyűgöző színész, de a médián keresztül megismerhető személyisége számomra hagy némi kívánnivalót maga után...
Szerintem küldeni egy kamu autogramot egy hű és elkötelezett rajongónak, elég szégyenletes dolog. Mondanám azt, hogy a sportolók nem nyafognak ennyit, és sok esetben civilben is szíves örömest dedikálnak...
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, LexiCobain
2015. június 08. 14:03 #5
ibbi427
ibbi427
 
Státusz,,Wer kämpft, kann verlieren, aber wer nicht kämpft, hat schon verloren!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.09.
Hozzászólás: 889
Csatolások: 0
Azonosító: 233100
Offline offline
Én is csak személyesen
2015. június 08. 14:03 #6
- törölt felhasználó -    
Szerintem is alap lenne, hogy saját maguk írjanak alá a rajongóknak, végülis belőlük élnek, az ő pénzükből vesznek maguknak úszómedencés házat, személyzetet, sportkocsit, magánrepülőt, meg ilyesmit. A színészeknél, énekeseknél meg pláne az határozza meg a fizetésüket, hogy hány embert érdekelnek, ezért is hisztiznek annyit az illegális letöltések miatt. Szánalmas, hogy a rajongók csak addig érdekesek számukra, amíg megszedik magukat belőlük. dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Diala, Szandi0820
2015. június 08. 14:04 #7
Cinzina
Cinzina
*Crystal Light*
 
Státusz"What the hell is the matter with you?!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.15.
Hozzászólás: 1441
Csatolások: 4663
Azonosító: 37030
Offline offline
Szerintem a tömeges autogram egyszerűen értéktelen. Személytelen, nincs mögötte semmiféle tartalom... Ellenben ha találkozol XY-nal, aki személyesen dedikál egy fotót, az felbecsülhetetlen értékű. Annak idején a BRAVO-ban rengeteg aláírt kártya volt, de nekem már akkor sem jelentett semmit. Viszont amikor egy barátnőm az első Jarno Trulli aláírást hozta, kézből, nagyon örültem neki smileeee.gif Utána lett még vagy 25 saját kérésre, névre szólóan, ezek számomra örök ereklyék. Viszont a sztárok lustaságát nem igazán szeretem, egy csomó celeb aláírása lesz egy idő után csak firka, és ez olyan lehangoló biggrin.gif Fernando Alonso teljesen máshogy írt alá 2003-ban, mint most. Gary Barlow-tól sem kérnék autogramot, mert már csak egy G-t rajzol... Borzalmas. biggrin.gif
2015. június 08. 14:04 #8
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Szerintem teljesen egyértelmű, hogy ezeket a megvásárolható, postán küldő aláírások többsége valamilyen értelemben hamis és a kedves hírességnek egyáltalán nincsen köze ahhoz a bizonyos autogramhoz. Emiatt sem küldözgettem soha sem autogram kérő címekre leveleket, ugyanis ha már ilyenre adom a fejemet, akkor igen is azaz aláírás származzon tényleg tőle és ne valami nyomtatótól vagy esetleg fizetett titkártól. Nekem mondjuk az a véleményem, hogy a világhírű hírességek felé teljesen felesleges ilyen kérésekkel fordulnunk - vajon hány ilyen levelet, üzenetet kaphat egy olyan ember, aki mondjuk napjaink egyik legnevesebb sztárja? Nagyon sokat, és a többségük sajnos le is sz*rja, jobb esetben szúrópróbaszerűen kiválaszt x levelet, amire válaszol, de a többivel nem igazán foglalkozik. A meglátásom viszont az, hogy kevésbé híres színészek többet törődnek és foglalkoznak a rajongóikkal. Én majdnem egy éve készítettem egy hatalmas kedvencemnek (ami sokaknak no-name színész amúgy) egy képet PS-el a születésnapjára, felköszöntöttem Twitteren és reagált rá, sőt még vissza is válaszolt, hogy nagyon tetszik neki és nagyon köszöni szépen, hogy ilyen formában gondoltam rá. Míg előtte egy híresebbnek írtam, készítettem képet, el is küldtem, de le se sz*rta. Megint csak ember válogatja, hogy ki hogyan igyekszik foglalkozni a rajongóival. Gondolom, ez azoknak a számától is függ, elvégre nem mindegy, hogy száz levélre kell válaszolnod vagy ezerre.
2015. június 08. 14:12 #9
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (Cinzina @ 2015.06.08. 14:04)
Szerintem a tömeges autogram egyszerűen értéktelen. Személytelen, nincs mögötte semmiféle tartalom... Ellenben ha találkozol XY-nal, aki személyesen dedikál egy fotót, az felbecsülhetetlen értékű. Annak idején a BRAVO-ban rengeteg aláírt kártya volt, de nekem már akkor sem jelentett semmit. Viszont amikor egy barátnőm az első Jarno Trulli aláírást hozta, kézből, nagyon örültem neki smileeee.gif Utána lett még vagy 25 saját kérésre, névre szólóan, ezek számomra örök ereklyék. Viszont a sztárok lustaságát nem igazán szeretem, egy csomó celeb aláírása lesz egy idő után csak firka, és ez olyan lehangoló biggrin.gif Fernando Alonso teljesen máshogy írt alá 2003-ban, mint most. Gary Barlow-tól sem kérnék autogramot, mert már csak egy G-t rajzol... Borzalmas. biggrin.gif

Én is a sportolóknál pont az F1-esekre gondoltam, hogy ők tényleg nem lusták akár több tucat aláírást is kiosztani egyszerre.
Alonso meg... Jaj, na, valljuk be, neki amúgy is van egy sajátos stílusa.
2015. június 08. 14:14 #10
- törölt felhasználó -    
..........
2015. június 08. 14:15 #11
Stay Strong Bogi
Stay Strong Bogi
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.23.
Hozzászólás: 553
Csatolások: 861
Azonosító: 190255
Offline offline
Ha megtehetném természetesen személyesen kérnék autogramot minden létező kedvenc színészemtől, ám sajnos ennek nem sok esélye van. Így megbízható forrásokból kerestem autogram címeket. Pár darab válasz vissza is jött és azokból össz-vissz 2 olyan amin tisztán látszik,hogy után gyártott. De ez teljesen érhető, hiszen mind a kettő színész nagyon híres, így ideje és kedve sincs, gondolom, órákon keresztül szignózni.
Azonban három autogram bizony név szerint jött vissza (természetesen egyik színész sem volt annyira híres, mint mondjuk a cikkben is említett Leonardo DiCaprio), az egyik kártyát "személyesen", levelezésben rendeztem le az egyik filmben látható mellékszereplővel.
Szóval esélye bizony van, személyes tapasztalat, csak ki kell fogni a lehető legmegbízhatóbb forrásokat.
(bevallom, néhány levelem a mai napig nem tért vissza)
2015. június 08. 14:28 #12
eszter05
eszter05
oпlγ ћυ₥αп
 
StátuszImagination is more important than knowledge.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.06.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 315
Azonosító: 227168
Offline offline
Én nem is foganék el autogramot, ha nem személyes.
2015. június 08. 14:39 #13
- törölt felhasználó -    
Bennem fel se merült, hogy valaha is neten vásároljak autogrammot. Szerintem az a személyes találkozásnál a maradandó élmény.
2015. június 08. 14:53 #14
lilluci8
lilluci8
×hungarianPrincess
 
Státusz"Stay alive"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.23.
Hozzászólás: 2278
Csatolások: 1
Azonosító: 196642
Offline offline
Nagyon érdekes cikk lett,de én csak személyesen kérnék autogramot.Akik viszont meggondolták a netes vásárlást azoknak biztos hasznos lehetett.smileeee.gif
2015. június 08. 14:54 #15
- törölt felhasználó -    
Tanulság: Mindig személyesen kell kérni autógrammot a sztártól, különben be is lehetsz csapva. biggrin.gif
2015. június 08. 14:57 #16
stelli1212
stelli1212
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.05.
Hozzászólás: 634
Csatolások: 0
Azonosító: 189176
Offline offline
Érdekes cikk lett.
2015. június 08. 14:57 #17
Lilien2000
Lilien2000
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.20.
Hozzászólás: 165
Csatolások: 0
Azonosító: 169689
Offline offline
Tudtam hogy nem igazi....MuffinGirl0 igazad van biggrin.gif
2015. június 08. 14:58 #18
Lilien2000
Lilien2000
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.20.
Hozzászólás: 165
Csatolások: 0
Azonosító: 169689
Offline offline
Meg nem is rendelnek autogrammot, inkabb szemelyesen iratnam ala. Az emlekezetesebb biggrin.gif
2015. június 08. 14:59 #19
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
soha nem gondoltam arra, hogy neten rendeljek autogramot....tulajdonképpen (számomra) az autogram egy személyes találkozás emléke, nem valami ... i don't know ... poszter
2015. június 08. 14:59 #20
- törölt felhasználó -    
MuffinGirl0 Pontosan smileeee.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok