Már tűkön ülve várta a Sistar nagy rajongótábora az új videoklipet, ami a Shake It című dalhoz lett készítve.
A teljes cikkhez kattints ide!
Iskolában rázza a Sistar
2015. június 23. 14:32
#3
|
lA-dONNA |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.02.05. Hozzászólás: 2930 Csatolások: 110 Azonosító: 144776 offline
|
Szerintem jó lett, a lányok igazán gyönyörűek a klipben, és a dal is eléggé fülbemászó. Bár a részemről már kicsit kezd uncsi lenni ez a sulis koncepció minden második k-pop klipnél
2015. június 23. 15:01
#8
|
|
ariana grande14tattooed girl |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.07.02. Hozzászólás: 1803 Csatolások: 104 Azonosító: 228631 offline
|
Nekem nagyon tetszik.
2015. június 23. 15:49
#10
|
|
gitarvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.01.03. Hozzászólás: 156 Csatolások: 1 Azonosító: 238445 offline
|
Hát nekem nem igazán ,tetszik ,a vidoklipp őszintén megvalva idegesítő ,persze ezt pont én mondom aki Rockot hallgat ,de azért az összes lány tehetséges és mind szép is .De azért a műfajban megállják a hejüket,sok sikert
2015. június 23. 15:50
#12
|
|
Sophia E. Bayvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.02.17. Hozzászólás: 401 Csatolások: 0 Azonosító: 196242 offline
|
nekem annyira nem jön be, de nem olyan rossz.. lehet, csak még egy pár hallgatásra lesz szükség c:
2015. június 23. 16:10
#13
|
|
Hana-chanxX.ɪᴅσʟ ♕ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.01.31. Hozzászólás: 3402 Csatolások: 265 Azonosító: 239786 offline
|
Szerintem jó lett, én személy szerint már nagyon vártam a comeback-re. ^^ A dalszöveg nem lett túl extra, de nagyon dallamos és nekem tetszik. Amint alkalmam lesz rá, le is töltöm. :3
2015. június 23. 16:22
#16
|
|
Miss.Vicious |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.10.19. Hozzászólás: 962 Csatolások: 0 Azonosító: 213748 offline
|
Szerintem tök jó lett ^^
2015. június 23. 17:19
#19
Nem lett rossz, a koncepciójuk egészen tetszik. De azért van ennél jobb daluk is. Annyira ez most nem fogott meg. De így összességében nem lett rossz.
2015. június 23. 17:39
#20
|
|
ElodyEinzelgänger |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.08. Hozzászólás: 9489 Csatolások: 674 Azonosító: 154912 offline
|
nem szeretem a sistar-csajokat, de jó hangjuk van és a szám se rossz, viszont a klip nem tetszik...színes kontaktlencsék és suli mindenhol (pedig nyár van ><)
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline
0 felhasználónak tetszik:







