Starity

Cara Delevingne nyíltan felvállalta másságát

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. július 01. 21:16 #121
- törölt felhasználó -    
Cara csodaszép a képeken blush.gif Alig várom, hogy végre láthassam a mozivásznon, örülök, hogy egy új oldalát láthatjuk majd. A barátnőjével is nagyon helyesek. Sok boldogságot és remélem, hogy sokáig kitart a kapcsolatuk smileeee.gif Azoknak meg, akik szerint ez divat, gratulálni tudok. Talán az egyik legnagyobb hülyeség, amit az elmúlt időben hallottam.
2015. július 01. 21:54 #122
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (_ToTo_ @ 2015.07.01. 18:34)
Ha fgyelmesen elolvastad (volna) amit írtam, akkor kihámozhatod belőle, hogy nem annak lenni divat, hanem bevallani lett divat. Eddig is megvoltak vallomás nélkül, sőt, vki egész karriert épített arra, hogy nem vallotta be, pl Ricky Martin ...


Szerintem meg pont nem arról van szó, hogy divat lett bevallani a nemi identitást, hanem az a magyarázat, hogy a homo- és biszexuálisok sokkal bátrabbnak érzik magukat, ha Coming Outról van szó - bár ahogyan tapasztaltam, egyesek még mindig tele vannak/voltak gátlásokkal, thank you great society. Változott a világ. Most legalizálták a melegházasságot az Egyesült Államokban és nemrégiben Írországban, ami egyébként az egyik legvallásosabb országként van számontartva (!!!). Sok ember sokkal nyitottabb lett a homo- és biszexuálisok felé, ezért is érezhet nagyon sok ember kellő bátorságot magában.
Ugyanúgy vannak még homofóbok, igen, de szerencsére azt tapasztalom, hogy a melegeket támogatók száma nem csökken, sőt, pont ellenkezőleg - igen, mert mi kis idióta ultraliberalisták vagyunk!
Az a legnagyobb baj egyébként, hogy nagyon sok emberke azt látja, hogy 12-13 évesek egy része csak divatból mondja magára azt, hogy biszexuális - de egyébként meg nem tudná mondani, hogy mi az a LGBTQ -, ez ég bele az emberek emlékezetébe és így közelítik meg az összes Coming Outot, hogy csak divatból csinálja az adott illető. Think before you act!
2 felhasználónak tetszik: Phaedra, frigónyuszi
2015. július 01. 22:10 #123
EmmaOliviaHolt
EmmaOliviaHolt
 
Státusz**Blue eyes
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.22.
Hozzászólás: 757
Csatolások: 71
Azonosító: 237600
Offline offline
Szerintem a sztárok összebeszéltek, hogy mindenki egyszerre vallja be a másságát biggrin.gif
Amúgy nekem semmi bajom az ilyenekkel, nem ítélem el őket, meg semmi. Csak félek, hogy mivel az utóbbi időben nagyon sok híres nő felvállalta a másságát, ezzel rossz útra fogják terelni a fiatal lányokat, akik esetleg példaképként tekintenek rájuk.
2015. július 01. 22:18 #124
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (EmmaOliviaHolt @ 2015.07.01. 22:10)
Szerintem a sztárok összebeszéltek, hogy mindenki egyszerre vallja be a másságát biggrin.gif
Amúgy nekem semmi bajom az ilyenekkel, nem ítélem el őket, meg semmi. Csak félek, hogy mivel az utóbbi időben nagyon sok híres nő felvállalta a másságát, ezzel rossz útra fogják terelni a fiatal lányokat, akik esetleg példaképként tekintenek rájuk.

...És áttranszformálják azok a csúnya leszbikusok homoszexuálissá a fiatalokat or what? Ezt ugye te se gondoltad komolyan?
Connor Franta az egyik legnagyobb kedvenc YouTubeosom, olvasom a könyvét, példaértékűnek tartom azt, amit csinál, mégis még mindig a férfiakat szeretem. Másrészről pedig ezek az emberek inspirálhatják a fiatalokat, legfőképp arra ösztönözhetik őket, hogy vállalják fel magukat és éljék úgy az életüket, hogy nem hagyják tönkretenni azt holmi idióta által.
Egyébként meg ezzel jó példát mutatnak a fiataloknak, hiszen megeshet, hogy ezzel a Coming Outtal felnyitotta néhány embernek a szemét. Beismerte a nemi identitását és rávilágított arra, hogy tök teljesen mindegy, hogy kit szeret, ő még ugyanaz az ember.
2 felhasználónak tetszik: Phaedra, frigónyuszi
2015. július 01. 22:40 #125
Andika66
Andika66
F1 ♥
 
StátuszBár teljesen összetörtem, a szívem még mindig vadul dobog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.26.
Hozzászólás: 2120
Csatolások: 233
Azonosító: 139605
Offline offline
Komolyan!!...most már mindeki.. ez hihetelen ohmy.gif
2015. július 01. 22:42 #126
MissRed
MissRed
új tag
 
StátuszVéleményező hónapot tartok ✌
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.27.
Hozzászólás: 23
Csatolások: 1
Azonosító: 241856
Offline offline
Imádom itt olvasgatni a kommentek közt, mindig találok olyat amiken szétröhögöm magam, vagy olyat ami éppenséggel elcseszi az adott órámat.. 110.gif .... Egyszerűen már fáj az emberek butasága.... Összességében : Szerintem a vallásra ne térjünk ki , főleg ne Ádámra és Évára.... Az már csak kifogás ... Arra meg hogy betegség hát az meg már szánalom. Ha valakinek valamilyen családtagja valamilyen testrészét elvesztené /sorry/ akkor őt is simán le lehetne alacsonyítani arra a szintre hogy hogy nem lehet gyereke, vagyis már rögtön egyesek szerint (hogy ne nevesítsek) már a haszontalan lenne?! Gondolkodjunk már... :/ Na meg hogy aki hülyeséget ír, és valaki ír rá valamit, kérem na ne az kezdje már el a vitát aki nem is ismeri teljesen a történetet . Ennyit a kommentekről, mert sajnos itt csak ezekből találtam a legtöbbet / tisztelet a többieknek / ....... De még az utálkozók körébe ajánlom, hogy ők bántottak titeket?! /nem csak rájuk értem, szinte az összes meleg/leszbikus párra akiket lefikáztatok/ Akkor ti milyen jogon nézitek le őket?! Mindenki(!) megérdemli a boldogságot, legyen az rossz vagy jó ember , vagy ahogy néhányan nevezitek "más". Mert ameddig hozzátok sem nyúltak, azért na ti se utálkozzatok más ok nélkül. !!


A cikkről pedig csak hogy , legyenek sokáig boldogak egymással, remélem sokáig együtt lesznek, összeillenek wink.gif smileeee.gif
2015. július 01. 23:03 #127
hungergamesFan16
hungergamesFan16
aha
 
Státuszha nincs mit ennem akkor jóllakik a fantáziám
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 1616
Csatolások: 1
Azonosító: 185038
Offline offline
Hányan vallják még be?
2015. július 01. 23:16 #128
frigónyuszi
frigónyuszi
új tag
 
StátuszReal hipsters hashtag after the hashtags#
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.23.
Hozzászólás: 81
Csatolások: 3
Azonosító: 165756
Offline offline
Még kérdezzék meg 20-an, hogy "miért vállalja fel mindenki most? ez valami divat?", mert még nem írták le elégszer ennek a miértjét.
2015. július 01. 23:16 #129
Lisa7003
Lisa7003
fitnessfan
 
StátuszNe kövesd a divatot, légy maga a divat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 4369
Csatolások: 188
Azonosító: 151228
Offline offline
Sejtettem. Nem emiatt, de nekem annyira nem szimpatikus ez a csaj.
2015. július 02. 06:59 #130
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Nézem az előttem lévő kommenteket és elszörnyedek. Nem azért,mert annyi utálkozó lenne,(én nem látok annyit) hanem mert most már ha valaki máshogy gondolkozik, esetleg zavarja,hogy ennyi a biszex és meleg,akkor már ő a gonosz. Emberek,fogadjuk már el egymás véleményét!!!! És nem a kommentekre válaszolgassunk,hanem a cikkre. Én nem láttam olyan kommentet, ahol szidták, becsmérelték volna szegény lányt, így nem értem a sok kiakadó, lenéző kommentet. Gondoljatok a másikról azt amit akartok (én is ezt teszem) de nem kell belekötni mindenkibe. Sosem lesz világbéke és teljes egyetértés,mert mindenki máshogy gondolkozik. Ezt is el kéne fogadni, nem csak a másságot!!!!
2015. július 02. 09:38 #131
- törölt felhasználó -    
Imádom Carat , szerintem csodálatos . Az ő élete , ő tudja mit akar és kiket szeret , örülök , hogy boldog és , hogy ennyire sikeres lett smileeee.gif Már nagyon várom a Papírvárosokat , kiváncsi vagyok a filmre , a könyv is nagyon tetszett heart.gif
2015. július 02. 09:54 #132
- törölt felhasználó -    
Jo nekem nincs véleményem
2015. július 02. 09:57 #133
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Idézet
A melegek és leszbikusok jelenleg házasságot köthetnek Argentínában, Belgiumban, Brazíliában, Dániában, Dél-Afrikában, az Egyesült Királyságban, Finnországban, Hollandiában, Izlandon, Írországban, Kanadában, Luxemburgban, Norvégiában, Portugáliában, Spanyolországban, Svédországban, Új-Zélandon, Uruguayban, valamint az Amerikai Egyesült Államokban.Izraelben és Mexikó jelentős részén az azonos neműek ugyan nem köthetnek házasságot, de teljes értékű házasságnak ismerik el a külföldön, illetve a Mexikóvárosban és Quintana Roo tagállamban azonos nemű párok által kötött házasságokat.


Látjátok mennyi országban elfogadott a melegházasság, valahol több éve! laugh.gif De mindenki erre veri a nyálát, hogy a nagy, álszent Amerikában elfogadták. rohog.gif Hagyjuk már.
Csak ennyit szerettem volna a témához szólni. Én nem ítélem el őket, mindenki megérdemli a maga boldogságát. smileeee.gif
2015. július 02. 10:01 #134
- törölt felhasználó -    
Nagyon örülök, hogy felvállalta, mert nincs ezen semmi szégyellnivaló! smileeee.gif
2015. július 02. 10:14 #135
Stella1234
Stella1234
új tag
 
StátuszNow I am that bi*ch and u're just a clown ❤~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.05.
Hozzászólás: 58
Csatolások: 0
Azonosító: 218695
Offline offline
De Cara eddig is felválalta, hogy Biszex. O.o csak mondom....
2015. július 02. 10:20 #136
- törölt felhasználó -    
Ez gusztustalan.
2015. július 02. 12:00 #137
- törölt felhasználó -    
mostanában mindenki biszexuális lesz.
2015. július 02. 12:32 #138
- törölt felhasználó -    
Szerintem semmi rossz nincs abban, hogyha Cara így boldog. A képek pedig nagyon jól sikerültek.
2015. július 02. 14:11 #139
lájoli
lájoli
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.18.
Hozzászólás: 62
Csatolások: 0
Azonosító: 224467
Offline offline
legyen boldog:)
2015. július 02. 15:29 #140
Kamesz11
Kamesz11
visszatérő vendég
 
StátuszHáát...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.12.
Hozzászólás: 284
Csatolások: 3
Azonosító: 213319
Offline offline
Akár a férfiakat,akár a nőket szereti,én mindenképpen tisztelem,mert felvállalta <3
És mellesleg emiatt ugyanolyan szép smileeee.gif
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

St. Vincent St. Vincent 11959.