Starity

Íme az óvszer, amivel otthon is megelőzheted a nemi betegségeket

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. július 04. 23:08 #41
Lejlus
Lejlus
 
StátuszAkard jobban,mint amennyire félsz tőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 2565
Csatolások: 0
Azonosító: 217999
Offline offline
Tok durva hogy 13-14 evesek fejlesztettek ki ohmy.gif De szerintem tok jo dolog smileeee.gif Meg egy dolog a betegsegek ellen :
2015. július 04. 23:32 #42
kiwy
kiwy
még kitalálom...
 
Státusz(✿◠‿◠)♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.28.
Hozzászólás: 1057
Csatolások: 1
Azonosító: 139732
Offline offline
Elképesztő!!! Amúgy miért ne lehetne ide kitenni?! Többet ér sokkkkkal ez a cikk, mint a sok 'xy villantott' kategóriájú, vagy épp Kardashian-nék életét marcangoló szennyek.
Ez egy érdekes cikk, és a találmány a jövőben komoly előrelépéseket jelenthet majd. smileeee.gif
2015. július 04. 23:33 #43
Hayame
Hayame
Angel of music ♫
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.02.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 65
Azonosító: 211122
Offline offline
Idézet (MissTiniStoessel @ 2015.07.04. 20:42)
Most te úgy beszélsz, mintha 20 vagy a felett lennél...
Miért ne foglalkozhatnának? Ennyire ne legyünk már prűdek. -.- Mindenki úgy fogja fel ezt a témát, mintha egy NASA-nal kezelt szupertitkos információ lenne az alienek jövőbeli támadásáról. Szerintem meg a korombelieknek igenis legyen egy alapvető ismerete. Elvégre a saját testükről van szó.
Ezek a srácok pedig zsenik, mert 13-14 évesen ez nem kis teljesítmény. Gratula nekik.  beer.gif

Én kérek bocsánatot,hgy engem nem érdekel ez a téma,meg a fiúk ebben a korban...Nem kell mindjárt leszólni,eleget piszkálnak máshol,szóval köszi nem kérek belőle smileeee.gif!Nem értem mért kell már rögtön ugrani mindenre a Starity tagoknak-.-.Én ezt csak azért irtam,mert nemhiszem,hogy 13-14 éveseknek ilyen kapcsolat kéne.Abban eggyetértek :ügyes találmány és mindenkinek kell felvilágosítás.Remélem ezt a nagyobb korosztálynak tervezték ><!
Amúgy meg:
1.Ez az én véleményem,nem kell rögtön válaszolgatni rá smileeee.gif
2.Nem csak én gondolom így,kérlek irjj másnak,van nekem más bajom is smileeee.gif!
2015. július 04. 23:45 #44
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Szerintem ez nem olyan rossz ötlet, sőt! Végre valami ami arra sarkalja a fiatalokat, hogy ne vegyék félvállról a dolgot, és igen is védekezzenek! Nem csak a nem kívánt terhességtől véd meg, de egyéb fertőzésektől is meg lehet magunkat óvni. Azonban csak egy baj van vele - nem mutatja ki sem a HIV kórokozóját, sem pedig a hepatitis egyéb fertőzéseit. Oké, hogy kapunk oltást B-re, de azon kívül még van hat típusa a fertőző májgyulladásnak. Sokkal célra vezetőbb lenne, ha a nem gyógyítható virulens kórokozókat céloznák meg. Hiszen a mai világban a HPV-n kívül kábé az összes gyógyítható, csak nem éppen akkor kell felfedezni, amikor a szifilisz már az agyat is megtámadta.

Kívánom, hogy gondolkodjon sok olyan fiatal, mint ti... tényleg! meghajolo.gif De sajnos muszáj ezzel foglalkozni, hiszen manapság már a tíz évesek is élnek szexuális életet. És igen, az kész röhej, hogy egy 13-14 éves kislánynak több szexuális partnere volt, mint nekem egész életem során. Valahol ez hatalmas probléma, de én is úgy vagyok már vele, ha csinálni akarja, csinálja, de akkor ésszel. Ne szedjen össze mindenféle nemibetegséget és még emellett ne essen teherbe. A két kezemen nem tudom megszámolni, hogy az elmúlt három évben, hány 16-20 év közötti ismerősöm szült gyereket azzal a címszóval, hogy "becsúszott". Ez megint azért van, mert nem figyelnek oda eléggé a védekezésre, ennyi.
1 felhasználónak tetszik: MissTiniStoessel
2015. július 05. 06:42 #45
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
1.Jaj,és akkor mi van (kommenteket olvasva) hogy 13-14 évesek feltalálták ezt a cuccost? Én megmondom az őszintét,örülök neki,hogy már ilyen fiatalon odafigyelnek magukra,és persze másokra is. Nem tudom,a mai világban,vajon melyik 13-14 éves csinálná ugyanezt? Szóval gratula srácok. meghajolo.gif good.gif
2. Öhm..tudatom mindenkivel,aki esetleg nem tudná,hogy a Starity nevezetű oldal,nem csak a sztárok életét,vagy épp hírét írja le. Itt bármiféle hír szerepet kaphat. Akár ez is. smileeee.gif
2015. július 05. 08:31 #46
- törölt felhasználó -    
Szerintem jó dolog,hogy már ilyen fiatalon ügyelnek arra,hogy ne kapjanak nemi betegséget.
2015. július 05. 10:53 #47
adrilimo
adrilimo
visszatérő vendég
 
StátuszTom Hiddleston a Londoni metróban!!!Emberek ,hirtelenen metrózni támadt kedvem !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.02.
Hozzászólás: 175
Csatolások: 0
Azonosító: 197090
Offline offline
Egy két komment igazán szánalmas xd
Miért baj ha 14 évesek pls ? -.- Azt nem írták a cikkben hogy : Minden hétvégén meghúznak egy 12éves csajt,a matek tanárnőt és egy plüss nyulat biggrin.gif És ha mégis ahhoz mi közötök ? o.O Szerintem csak irigykedtek ,mert ti ennyi idősen negyedét se tudtátok letenni az asztalra :/ ( ha igen akkor bocs xd ) A fiúknak meg grat wink.gif
2015. július 05. 12:48 #48
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2015.07.04. 23:45)
[...]De sajnos muszáj ezzel foglalkozni, hiszen manapság már a tíz évesek is élnek szexuális életet. És igen, az kész röhej, hogy egy 13-14 éves kislánynak több szexuális partnere volt, mint nekem egész életem során. Valahol ez hatalmas probléma, de én is úgy vagyok már vele, ha csinálni akarja, csinálja, de akkor ésszel. Ne szedjen össze mindenféle nemibetegséget és még emellett ne essen teherbe. A két kezemen nem tudom megszámolni, hogy az elmúlt három évben, hány 16-20 év közötti ismerősöm szült gyereket azzal a címszóval, hogy "becsúszott". Ez megint azért van, mert nem figyelnek oda eléggé a védekezésre, ennyi.

Szerintem felesleges ezen rágódni. Én úgy gondolom, hogy ez csak az adott 13-14 évesek dolga. Ha nekik így jó, akkor jó. És ha összeszednek valamit az csak az ő dolguk. Attól még nekünk nem lesz bajunk, mert lehetünk elővigyázatosak. smileeee.gif Legalább van egy plusz öröm az életükben egy darabig, ha el is cseszik a hátralévőt. Nem kell irigykednünk.
1 felhasználónak tetszik: Wyrd
2015. július 05. 14:13 #49
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Szerintem nagyon ügyesek, hihetetlen,hogy 13-14 évesen ilyen szintű találmányokat készítenek. És gratu azért is,mert ilyen éretten fogják fel a dolgot,nagyon hasznos amit kitaláltak. A korzk nem számít,gondolom nem maguknak és az osztálytársaiknak készítik biggrin.gif
2015. július 05. 14:43 #50
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Phaedra @ 2015.07.05. 12:48)
Szerintem felesleges ezen rágódni. Én úgy gondolom, hogy ez csak az adott 13-14 évesek dolga. Ha nekik így jó, akkor jó. És ha összeszednek valamit az csak az ő dolguk. Attól még nekünk nem lesz bajunk, mert lehetünk elővigyázatosak. smileeee.gif  Legalább van egy plusz öröm az életükben egy darabig, ha el is cseszik a hátralévőt. Nem kell irigykednünk.

Nem is az zavar igazán, hogy hány évesen kezdik, mert alapvetően nem érdekel. Párom nővére mesélte, hogy az egyik barátnőjének a lánya azért lett HIV +, mert a barátja imádott félre lépegetni. A lány nem volt kicsapongó, eléggé későn is lett barátja és a srác haza vitte neki azt a nemibetegséget, amire jelenleg nincsen gyógymód. Ha megbízol valakiben és mondjuk a kapcsolat komoly, akkor nem kötöd ki azt, hogy csak óvszerrel vagy hajlandó lefeküdni vele. Elég csak egyszer félrelépni és nem védekezni megfelelően. Az a fiú derékba törte a lány életét azzal, hogy felelőtlen volt. Mindez megelőzhető lett volna annyival, hogy használja az óvszert az aktus alatt. Az epidemiológia szerint, ha nagyobb hangsúlyt fektetünk a prevencióra, akkor kisebb az esély arra, hogy elkapjuk és a megbetegedések száma is csökken. Ezek a hányás-hasmenéses vírusok (rota, calici) is azért okoznak nagyobb méretű járványokat, mert az emberek nem figyelnek oda eléggé. Ha mindenki megfelelően megmosná a kezét és nem fogdosná össze pl. a wc fülke ajtaját miután végzett a dolgával, sokkal kevesebb fertőzött lenne. Persze egy ilyen patogén kórokozót nem lehet összehasonlítani a HIV-el, csupán csak azt akartam ezzel szemléltetni, hogy bár én nem akarok senkit sem megfertőzni szándékosan, de mégis képes vagyok tovább adni a fertőzést az incubatiós szakaszban, hiszen ilyenkor még nincsenek tünetek. Ha pedig nem kaptam el, mert megfelelően ügyeltem a körülményekre, kisebb az esélye annak, hogy én tovább adom másoknak, akik megint csak nem tudják terjeszteni a kórokozót. Lehetek én a világ legtisztább embere, aki ügyel erre, ha mások bagóznak rá. Ezért járt így az a szerencsétlen lány is. Szóval igen is fontos rágódni ezen, mert ez globális jellegű probléma.
2015. július 05. 16:23 #51
Ramadaa
Ramadaa
láthatatlan †
 
Státusz'Ameddig van fény, addig van remény. ' - Poe Dameron
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 2383
Csatolások: 307
Azonosító: 229455
Offline offline
kiwy : Teljesen egyetértek.
Kicsit sem ciki.
2015. július 05. 18:18 #52
Csigárvány
Csigárvány
visszatérő vendég
 
StátuszKasane Teto rulez! ˘-˘
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.04.
Hozzászólás: 261
Csatolások: 1
Azonosító: 222223
Offline offline
Pff, és ezt pont 13-14 évesek találták fel :DDDD
amúgy hasznos, grat
2015. július 05. 18:51 #53
MissTiniStoessel
MissTiniStoessel
smoke & mirrors
 
Státusz"Your body is looking good tonight, I'm thinking we should cross the line..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.25.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 70
Azonosító: 219904
Offline offline
Idézet (Hayame @ 2015.07.04. 23:33)
Én kérek bocsánatot,hgy engem nem érdekel ez a téma,meg a fiúk ebben a korban...Nem kell mindjárt leszólni,eleget piszkálnak máshol,szóval köszi nem kérek belőle smileeee.gif!Nem értem mért kell már rögtön ugrani mindenre a Starity tagoknak-.-.Én ezt csak azért irtam,mert nemhiszem,hogy 13-14 éveseknek ilyen kapcsolat kéne.Abban eggyetértek :ügyes találmány és mindenkinek kell felvilágosítás.Remélem ezt a nagyobb korosztálynak tervezték ><!
Amúgy meg:
1.Ez az én véleményem,nem kell rögtön válaszolgatni rá smileeee.gif
2.Nem csak én gondolom így,kérlek irjj másnak,van nekem más bajom is smileeee.gif!

Fúú, de utálom, mikor kiforgatják a szavaim..
Először is: Azt mondtam, hogy ennyi idősen már ismerni kell(lene) a saját testedet, ehhez neked hogy jönnek ide a fiúk? mellow.gif Nem érdekel ez a téma. Rendben. Pont. De ettől függetlenül még mindig tisztába kell légy egy-két dologgal.
Másodszor: Te figyelj, honnan szerezted, hogy 13-14 éveseknek gyártották? blink.gif Az, hogy a készítői még tinik, ez nem azt jelenti, hogy az ő korosztályuknak készült...Szerintem ezen nincs mit magyarázni, magától értetődő, hogy nem gyerekek fogják használni. bár sose tudhatjuk.
Harmadszor pedig: Hagy válaszoljak már annak, akinek akarok, és akkor amikor kedvem tartja. Én tiszteletben tartom a véleményedet, egy rossz szót nem szóltam rád. Viszont neked meg azt kell tiszteletben tartanod, és elfogadnod, hogy nem mindenki ért veled egyet. Van más bajod? Rendben, legyen. De hidd el, hogy nem fog befolyásolni senkit a reagálásban. wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Phaedra, szenya
2015. július 05. 20:09 #54
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7118
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Kicsit meglepő,hogy 13-14évesek találták fel..
2015. július 05. 22:36 #55
Modus
Modus
új tag
 
StátuszModus már beállította a státuszát
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.07.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 244616
Offline offline
Gratula nekik smileeee.gif.
Egyébként az, hogy ezt feltalálták, nem jelenti azt, hogy szexuális életet élnek! Semmi köze egymáshoz a két dolognak...
2015. július 05. 23:20 #56
Hayame
Hayame
Angel of music ♫
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.02.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 65
Azonosító: 211122
Offline offline
Idézet (MissTiniStoessel @ 2015.07.05. 18:51)
Fúú, de utálom, mikor kiforgatják a szavaim..
Először is: Azt mondtam, hogy ennyi idősen már ismerni kell(lene) a saját testedet, ehhez neked hogy jönnek ide a fiúk? mellow.gif Nem érdekel ez a téma. Rendben. Pont. De ettől függetlenül még mindig tisztába kell légy egy-két dologgal.
Másodszor: Te figyelj, honnan szerezted, hogy 13-14 éveseknek gyártották? blink.gif Az, hogy a készítői még tinik, ez nem azt jelenti, hogy az ő korosztályuknak készült...Szerintem ezen nincs mit magyarázni, magától értetődő, hogy nem gyerekek fogják használni. bár sose tudhatjuk.
Harmadszor pedig: Hagy válaszoljak már annak, akinek akarok, és akkor amikor kedvem tartja. Én tiszteletben tartom a véleményedet, egy rossz szót nem szóltam rád. Viszont neked meg azt kell tiszteletben tartanod, és elfogadnod, hogy nem mindenki ért veled egyet. Van más bajod? Rendben, legyen. De hidd el, hogy nem fog befolyásolni senkit a reagálásban.  wink.gif


Nem is azt mondtam,hgy mindenki értsem velem eggyet -.-,de ez neked is szól mert mindenkinem lehet más véleménye,nem kell rögtön válaszolni rá,nem is értem mi értelme van állandóan csak a veszekedés -.-.Én nem is irtam senkinek,hgy jaj ez most csak úgy lehet,ahogy én gondolom.Egy szóval sem írtam senkinek,hgy most nem értek vele eggyet -.-...Tudom ,hogy egy rossz szót sem irtál,de akkoris én máshogy gondolkozom (sose fogom megérteni az embereket sad.gif )...mindegy tudom ez senkit se érdekel.Felőlem válaszoljj akinek akarsz,ha jobban érzed ettől magad smileeee.gif...mert én nem.És ezt most itt fejezzük be lécci ...
2015. július 05. 23:34 #57
DarkSilent
DarkSilent
visszatérő vendég
 
StátuszFuck Yeah MotherFucker!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.26.
Hozzászólás: 105
Csatolások: 0
Azonosító: 244206
Offline offline
Most komolyan mi van veletek emberek? Miért baj az ,hogy 13-14 évesek, szerintem ez pont ,hogy még nagyobb elismerést érdemel! Van köztetek olyan aki ennyi idősen kitalált bármi normálisat? -.- Az ,hogy ennyi idősen ilyet találnak ki az nem jelenti azt ,hogy biztosan nemi életet élnek... És amúgy meg ez pont ,hogy csak jó szerintem ezzel tényleg meglehetne előzni ,hogy az emberek nemi betegek legyenek, és ha már egy embernek is segítenek ezzel, már megérte. wink.gif smileeee.gif
2015. július 05. 23:36 #58
Hayame
Hayame
Angel of music ♫
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.02.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 65
Azonosító: 211122
Offline offline
Jó akkor ,most én is azt írom ,hogy nem baj ,ha 13-14 éves korosztály találták fel nagyon is ügyesek, csak azért nem hétköznapi dolog na ...(hogy mindenkinek megfeleljen a kommentem ...)
2015. július 06. 01:19 #59
Sophia E. Bay
Sophia E. Bay
visszatérő vendég
 
Státuszlet's just die, I say
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.17.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 0
Azonosító: 196242
Offline offline
bárcsak nálunk is lenne ilyen TiniTech-cucc.. bárcsak..
2015. július 06. 13:26 #60
nicky21
nicky21
visszatérő vendég
 
StátuszMosolyogj, halgass .... aztán csináld azt, amit amúgy is ku**ra csinálni akartál
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.12.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 360
Azonosító: 43540
Offline offline
Engem egyetlen egy dolog miatt érdekel hogy 13 évesek a feltalálói.. és pedig az, hogy arra buzdítanak hogy ne menj orvoshoz, kezeld magad OTTHON! Ez szerintem marha felháborító. Ha már bekap valaki egy ilyen betegséget, vállalja a következményét, menjen orvoshoz hogy MEGFELELŐ kezelést kapjon!
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!