Starity

Biszexuális a népszerű YouTuber

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. július 15. 09:38 #21
Skill
Skill
új tag
 
StátuszKoRn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 83
Csatolások: 81
Azonosító: 226913
Offline offline
Mindenki mondja hogy most hirtelen mindenki felvállalja a másságát és hogy biztos kamu. Az még senkinek nem jutott eszébe hogy amiatt hogy ha mások is felvállalták és nem ítélték el őket akkor ő miért ne vállalhtná fel?!
2015. július 15. 09:49 #22
paska
paska
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.07.
Hozzászólás: 346
Csatolások: 1
Azonosító: 241226
Offline offline
Idézet (Fannii33 @ 2015.07.15. 07:31)
öcsém itt már egyre több a biszexuális meg a leszbikus .... de komolyan.....

Hát eeeez egy fantasztikus, sőt fenomenális észrevétel, gratulálok te kis Einstein, te kis megfigyelő!
2015. július 15. 09:52 #23
ariana grande14
ariana grande14
tattooed girl
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.02.
Hozzászólás: 1803
Csatolások: 104
Azonosító: 228631
Offline offline
Örülök, hogy felvállalta. Én tisztelem az ilyen embereket, akik mindenki előtt felvállalják magukat. smileeee.gif
2015. július 15. 11:06 #24
léda00
léda00
 
Státusz"Elbújok egy fűszál mögött s innen figyelem, hány dimenziós ez a világ"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.16.
Hozzászólás: 652
Csatolások: 0
Azonosító: 211915
Offline offline
Na már megint...amúgy itt sokan írják,hogy ez nem másság de valamilyen szinten akkor is az,mert eltér a "normálistól". De mindegy bajom nincs ezekkel az emberekkel,ha ők így boldogok hát legyen.
2015. július 15. 11:17 #25
- törölt felhasználó -    
Fannii33, eddig is ennyi volt, az meg már más kérdés, hogy most vállalták fel magukat. smileeee.gif
2015. július 15. 11:49 #26
- törölt felhasználó -    
Ezt màr egy pàr napja lehet tudni
2015. július 15. 12:21 #27
frigónyuszi
frigónyuszi
új tag
 
StátuszReal hipsters hashtag after the hashtags#
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.23.
Hozzászólás: 81
Csatolások: 3
Azonosító: 165756
Offline offline
Idézet (Fannii33 @ 2015.07.15. 07:31)
öcsém itt már egyre több a biszexuális meg a leszbikus .... de komolyan.....

Egyre több ember meri felvállalni magát, mert a társadalom is kezd apránként megértőbb lenni, így talán nem kell annyira tartaniuk mások véleményétől. Hogy van pofájuk? 110.gif

Sose voltam Shane aktív nézője, de ezzel, csak úgy mint Joey, Ingrid, meg mindenki, aki felvállalta, most hatalmasat nőtt szememben. El tudom képzelni milyen nehéz lehetett neki ezt meglépni több okból is. Kívánok neki minden jót, hogy sikerüljön Isten igazából megbékélnie azzal, aki.
Annak pedig, hogy egyre többen vállalják fel nagyon örülök, mert ez tényleg azt mutatja, hogy kezdjük elfogadni (nyilván még messze vagyunk attól, hogy ez abszolút ne legyen probléma), ha valaki más beállítottságú.
2015. július 15. 15:26 #28
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
vajon ki lesz a következő? unsure.gif nem értem, miért akarja mindenki ráerőltetni a társadalomra illetve a nézőire a szexuális beállítottságát. érdekel bárkit is, kíváncsiak rá? nem, nyilván nem ezért követik/nézik az adott illetőt. mindenki tartsa meg magának...kétlem, hogy az adott sztár rajongótáborában ne fordulhatna elő olyan ember, aki ódzkodik az ilyentől - mert nyilván van sok személy, aki inkább nem akar ilyesmiről tudni. esetleg ha valaki a szerelemről kérdez egy interview során, talán lehet mondjuk utalást tenni az alanynak, hogy mi a helyzet.

de egyébként magánügynek kellene hogy legyen...lehet leszólni, hogy ez ponthogy tiszteletre méltó, de nekem az az alapállásom, hogy tartsák meg maguknak, kikkel fekszenek össze. eddig nem irritált soha a másság vagy biszexség, de kezdek arra a szintre jutni a ténytől, hogy mindenhol ebbe futok bele - ahogy láttam ezzel nem vagyok egyedül. még ha nem is ismerem vagy érdekel különösebben, nyilván akkor is csak kiböki a szemem a címlapon vagy épp más oldalakon... bátor dolog, de nekem ettől aztán senki nem lesz jobb ember most hirtelen (kevésbé jobb ember sem!), hogy leírja, kivel (is) tundá csinálni.
2015. július 15. 15:45 #29
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
Fannii33
Zavar téged, vagy mi??
2015. július 15. 18:52 #30
Becka73
Becka73
Queen
 
StátuszL.I.F.E.: Living isn't fucking easy...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.13.
Hozzászólás: 2898
Csatolások: 90
Azonosító: 229376
Offline offline
Oké és????
2015. július 15. 19:24 #31
healy.
healy.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.24.
Hozzászólás: 1192
Csatolások: 93
Azonosító: 240743
Offline offline
Nagyon kedvelem Shane-t, és ezzel az igenis bátor lépéssel nagyot nőtt a szememben. Remélem ennyi szenvedés után boldog lesz.
2015. július 15. 20:08 #32
frigónyuszi
frigónyuszi
új tag
 
StátuszReal hipsters hashtag after the hashtags#
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.23.
Hozzászólás: 81
Csatolások: 3
Azonosító: 165756
Offline offline
Idézet (Elody @ 2015.07.15. 15:26)
vajon ki lesz a következő?  unsure.gif  nem értem, miért akarja mindenki ráerőltetni a társadalomra illetve a nézőire a szexuális beállítottságát. érdekel bárkit is, kíváncsiak rá? nem, nyilván nem ezért követik/nézik az adott illetőt. mindenki tartsa meg magának...kétlem, hogy az adott sztár rajongótáborában ne fordulhatna elő olyan ember, aki ódzkodik az ilyentől - mert nyilván van sok személy, aki inkább nem akar ilyesmiről tudni. esetleg ha valaki a szerelemről kérdez egy interview során, talán lehet mondjuk utalást tenni az alanynak, hogy mi a helyzet.

Nem erőltetnek semmit senkire, nemes egyszerűséggel bevallják, hogy mi is a helyzet. Egy youtuber, pláne egy olyan alak, mint Shane, aki régóta dolgozik az iparban, úgy van vele, hogy ennyi év támogatás után jön annyival a nézőinek, hogy elmondja nekik. Nem fog innentől olyan videókat készíteni, amiben az aktuális barátnőjével/barátjával csókolóznak vagy bármi. Ugyanolyan videókat készít, azzal a különbséggel, hogy leesett egy hatalmas kő a szívéről, mert nem kell titkolóznia.
Ha a rajongói között van olyan, aki ódzkodik tőle emiatt, és tegyük azt leiratkozik a csatornájáról, az csak illetőt minősíti.

Idézet (Elody @ 2015.07.15. 15:26)
de egyébként magánügynek kellene hogy legyen...lehet leszólni, hogy ez ponthogy tiszteletre méltó, de nekem az az alapállásom, hogy tartsák meg maguknak, kikkel fekszenek össze. eddig nem irritált soha a másság vagy biszexség, de kezdek arra a szintre jutni a ténytől, hogy mindenhol ebbe futok bele - ahogy láttam ezzel nem vagyok egyedül. még ha nem is ismerem vagy érdekel különösebben, nyilván akkor is csak kiböki a szemem a címlapon vagy épp más oldalakon... bátor dolog, de nekem ettől aztán senki nem lesz jobb ember most hirtelen (kevésbé jobb ember sem!), hogy leírja, kivel (is) tundá csinálni.

Ha már itt tartunk, jó lenne, ha a heterók szexuális életét se nyomná a képembe a média. De az oké, mert az "normális", igaz?
5 felhasználónak tetszik: Phaedra, itsjustme, forever.romanci, Wyrd, healy.
2015. július 15. 21:49 #33
- törölt felhasználó -    
Orulok, hogy felvallalta. Van, akinek ehhez nagybatorsag kell. smileeee.gif
2015. július 15. 22:23 #34
Lunes
Lunes
visszatérő vendég
 
StátuszUB: Jin
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.15.
Hozzászólás: 467
Csatolások: 0
Azonosító: 173511
Offline offline
Én egyetértek Elody-val, szerintem nem nyomják a heterók az emberek képébe, hogy nézd, én heteró vagyok, de jó nekem, most erről csinálok egy videót. Értem, hogy felvállalta, tök bátor, meg minden, de szerintem is ez magánügy és ahogy arra sem kíváncsi senki hogy te heteró vagy így szerintem sokan arra sem kíváncsiak, hogy te meleg vagy.
Félreértés ne essék, nem ítélem el a dolgot, van is meleg barátom, de ettől még nem mondja el mindenkinek, hogy ő most meleg és én ezt a heteró-biszex-meleg-leszbikus-transz-mindenegyéb kérdést magánügynek gondolom.
2015. július 15. 23:23 #35
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lunes @ 2015.07.15. 22:23)
szerintem nem nyomják a heterók az emberek képébe, hogy nézd, én heteró vagyok, de jó nekem,

Pedig de.
2 felhasználónak tetszik: itsjustme, frigónyuszi
2015. július 16. 01:01 #36
kutyuska1230
kutyuska1230
visszatérő vendég
 
Státusz"A barát az, aki megérti a múltad, hisz a jövődben, és elfogad annak, aki vagy."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.24.
Hozzászólás: 153
Csatolások: 33
Azonosító: 188258
Offline offline
Hàny ilyen cikk lesz még a végén mâr mindenki mindkèt nemhez vonzódik
2015. július 16. 11:10 #37
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Amúgy tök vicces, hogy azt nekem végig kell néznem, amint egy heteroszexuális pár majdnem megszexuálják egymást premierplánban, viszont ha egy homoszexuális páros meg merészeli fogni egymás kezét, akkor már rögtön kapják a szokásos, mainstream "ne toljátok a képünkbe" szöveget.
Kíváncsi vagyok arra, hogy azok, akik azt állítják, hogy Shanenek most minek kellett kiteregetni és miért nem hagyta meg magánügynek ezt a dolgot, mennyire vannak tisztában az ő munkásságával. Mert kitalálom: semennyire. Most hallották először a nevét. Előszöris kezdjük ott, hogy amióta ismerem őt - és annak már hamarosan 3 éve - azóta a nézői 60-65%-a csak azzal tud foglalkozni, hogy kikhez vonzódik - milyen hűségesek, nemde?
Másrészről írta egy kommentelő, hogy ennyit megérdemelnek a rajongók, ezzel egyet kell értenem. Most értitek, eltitkolhatja, viszont ha utána lekapják a lesifotósok, amint egy férfival csókolózik, akkor abból csak egy hatalmas kavarodás lenne. Sokkal jobb tiszta vizet önteni a pohárba, minthogy hazugságokkal tömni a támogatói fejét. Mert hogy őszinte legyek, nem lenne szép húzás tőle.
És még mindig nem értik meg az emberek, hogy a Coming Out egy nagyon jó dolog. Shane eddig is rengeteg embert inspirált, lévén, hogy neki nem volt könnyű fiatalkora. Ha a nézői közt vannak bi- vagy homoszexuálisok és biztos is, hogy vannak, nem érzik magukat egyedül. Amerikában rengeteg részen abnormális dologként kezelik, sőt, mivel az Egyesült Államok vallásos ország, ezért akad pár elvakult vallásos szülő is. Shane pont egy vallásos családot fogott ki és nem fogadták el. Connor Franta olyan részen élt, ahol abnormálisnak számított ez a jelenség. Most gondoljatok bele, hogyha az egyik nézője valamelyik szituációban van, akkor mennyire egyedül érezheti magát. Pont az ilyen Coming Out videók adnak nekik erőt és kitartást.
Ez a szöveg pedig, hogy "ráerőlteti" a nézőkre pedig istenem....omg. Van egy olyan varia, hogy akkor elolvasol egy cikket a videóról vagy nemes egyszerűséggel veszed a fáradságot és elolvasod a kisfilm címét és akkor már tisztában vagy a helyzettel. Senki se kötelezi a nézőket, hogy nézze végig a videót. Ha nem akarja hallani, amint Shane kimondja, hogy mindkét nemhez vonzódik, akkor el se indítja a videót, hanem otthagyja és várja a következő feltöltését.
A végén pedig kihangsúlyoznám, hogy iszonyat büszke vagyok Shanere és úgy tapasztaltam, hogy amióta túlesett ezen, azóta sokkal vidámabb - akárcsak pl. Joey Graceffa. Nagyon sok boldogságot kívánok neki! happy.gif
4 felhasználónak tetszik: itsjustme, Phaedra, forever.romanci, frigónyuszi
2015. július 16. 19:53 #38
PeaceLoveEmpathy
PeaceLoveEmpathy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.21.
Hozzászólás: 656
Csatolások: 0
Azonosító: 226425
Offline offline
ez most igazán meglepett biggrin.gif
nagyon szeretem mint youtubert és el is fogadom olyannak amilyen hiszen mindenki megérdemli hogy saját magáért fogadják el és ne csak azért éljen máshogy mert az az embereknek természetes,én kifejezetten örülök hogy elő tudott állni ezzel hiszen ezt rendkívül nehéz felvállalni...sok boldogságot neki biggrin.gif:D:D
de azért remélem pewdiepie nem fog előállni ilyennel mert lefordulok a székemről:D
2015. július 17. 15:17 #39
Shiinon
Shiinon
✿❀봄날❀✿
 
StátuszThe most beautiful things are not seen with your eyes, but felt with your heart.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.22.
Hozzászólás: 1034
Csatolások: 0
Azonosító: 239342
Offline offline
Azt szeret akit akar és bátor volt ,hogy bevallotta.
2015. július 17. 16:34 #40
Ramadaa
Ramadaa
láthatatlan †
 
Státusz'Ameddig van fény, addig van remény. ' - Poe Dameron
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 2383
Csatolások: 307
Azonosító: 229455
Offline offline
Ez az új divat?!
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok