Idézet (Roseanne @ 2016.03.30. 19:20)
Jégkása vagy sült krumpli?
jégkása vagy fagyi?
|
|
forever.romanciquiero saber de la vida |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.09.08. Hozzászólás: 7337 Csatolások: 952 Azonosító: 249515 offline
|
|
|
forever.romanciquiero saber de la vida |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.09.08. Hozzászólás: 7337 Csatolások: 952 Azonosító: 249515 offline
|
|
|
Narrybitchbruhgirl. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 16.01.08. Hozzászólás: 9000 Csatolások: 6266 Azonosító: 253008 offline
|
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Félig kopasz lett vagy átverés?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Ma volt a második rész premierje.
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!