Starity

Megbotránkoztatta a hazai rajongókat Robbie Williams

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. augusztus 12. 12:12 #41
Madame
Madame
visszatérő vendég
 
StátuszEgy jó könyv társaságában kikapcsolódni: ez a hygge gondolatának egyik sarokköve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.16.
Hozzászólás: 109
Csatolások: 0
Azonosító: 242739
Offline offline
A sziget egy óriási fesztivál... ő pedig fenyegetőzik, hogy lemondja?!
Ezzel csak ő vesztene. Mármint... persze lenne egy pár összetört szív, de megannyi gyűlölet is lenne az ott levők arcán.
Budapest, és Bukarest... "bu" és "est" ami hasonlít. Még ha kiejtéshibára fogta volna, az se lett volna logikus.. de, hogy még mentegetőzni se tudott erre.... Kissé szánalom.
Nekem nem az a gondom, hogy kivel tévesztett össze. Volt mindkét városba rossz élményem... viszont az, hogy nem tudja, melyik országba van... Vagy ha tudja is, hogy Magyarország, de úgy hogy Bukarest a főváros... na az az általános műveltség.
Már nem egy nagyon promokációért, de ha én pl. elmegyek egy másik országba, akkor utánanéztek pár dolognak.
Az hogy nem engedi, hogy fotózzák... nem tudok róla, hogy máskor lett volna ilyen gondja. Ha most azért nem engedte, mert magyarba van, akkor egy nagyon nagy seggfejnek nyilvánítható.
Meg alapból az, hisz hatalmas összeget kért, azért, hogy a SZIGETEN léphessen fel, ami azért nem kis dolog...
2015. augusztus 12. 12:24 #42
Zs00
Zs00
 
StátuszFeel the fear in my enemy's eyes
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.11.
Hozzászólás: 935
Csatolások: 0
Azonosító: 205886
Offline offline
tehetséges,de a viselkedése? mi a baj azon, ha fotózzák? ez normális. amúgy se hizem, hogy lemondta volna-csak meg akart minket ijeszteni. ő járt volna rosszul
2015. augusztus 12. 12:29 #43
- törölt felhasználó -    
Nem értem miért nem engedi ,hogy fotózzák. biggrin.gif
2015. augusztus 12. 12:31 #44
DirectionerGirl001
DirectionerGirl001
 
StátuszIM NEVER GONNA STOP LOVING HARRY STYLES
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.20.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 0
Azonosító: 246892
Offline offline
Azért ez már kicsit sok !
2015. augusztus 12. 12:35 #45
Cressida Rilnen
Cressida Rilnen
 
Státusz"A világot az álmodozók fogják megmenteni és újjáépíteni."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.27.
Hozzászólás: 544
Csatolások: 0
Azonosító: 237827
Offline offline
Ezt a gondolatmenetet nem vágom....0-0
Bárcsak a 5 Seconds Of Summer is eljőnne*-*♡ ♡_♡
1 felhasználónak tetszik: Lovatics04
2015. augusztus 12. 12:40 #46
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 215236
Azonosító: 59785
Offline offline
Mondjuk attól még, hogy megkérdezte, hogy hiányzott-e a magyaroknak, még nem derül ki, hogy tényleg megtudta időközben, hogy hol is lép fel. Sokan hiszik azt, hogy Bukarest Magyarország fővárosa...
Számomra mindig is visszataszító volt Robbie "én vagyok a király" viselkedése és nem is értem, mire fel. Annyira hű de nagyon azért nem tehetséges. rolleyes.gif
2015. augusztus 12. 12:41 #47
- törölt felhasználó -    
Ekkora hulye majmot.Budapest b*zdmeg,Budapest! Ezt az egyet kellett volna tudnod! Lemondod? Mondjad,nem kell idejonnod tobbe!
2015. augusztus 12. 12:52 #48
- törölt felhasználó -    
Szerettem Robbie dalait, na de elég gáz ez a viselkedés. Sok joga nincs ahhoz, hogy többnek gondolja magát bárkinél... az meg azért elég ciki, ha még azt sem tudja, hol lép fel...
2015. augusztus 12. 13:01 #49
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (BubuMaci6277 @ 2015.08.12. 12:06)
Ne haragudj, nem gondolom úgy, hogy neki ugrom bármelyik írásodnak. Neked van egy véleményed, nekem is. Én úgy gondolom ezeket képviseljük.
Szerintem az, hogy ő mit csinál koncerten kívül, nem igazán tartozik ránk. Ha ő nem kíván kommunikálni az utolsó kis Sziget dolgozóval, minden joga megvan hozzá. Miért kéne? Mi köze hozzá? Akik a fesztiválon, a koncerten dolgoznak, nekik az a dolguk, hogy lehetővé tegyék, hogy menjen a műsor zökkenőmentesen.

Nem akarok kötözködni, csak reagálni szeretnék egy-két dologra: "...az utolsó kis Sziget dolgozóval" - ez elég lenézően hangzik. Én speciel örülnék neki, ha nem kéne a napijegy árát kicsengetnem, hanem valamilyen apróbb munka elvégzéséért cserébe ingyen bemehetnék.
Igen, az a dolguk, és minden egyes kis hangtechnikusnak hálás lehet az összes fellépő előadó, mert nélkülük nem menne. Az egy dolog, hogy kiállnak az emberek elé, dalolászhatnak bármit a mikrofonba, ha nincs ott technikus, nincs valaki, aki bedrótozza, stb. Minden ott dolgozónak megvan a maga hatásköre, ami nem tűnhet nagy dolognak, de mégis, nélkülük nem jöhetne létre a koncert!

Idézet (BubuMaci6277 @ 2015.08.12. 12:06)
A stábnak is és neki is az az érdeke, hogy a lehető legjobb formában legyen MINDEN koncertjén. Ennek az a feltétele, hogy megfelelően táplálkozzon, jó kondiban legyen és hogy (ami szerintem a legfontosabb) a legjobban kipihenje magát. Ezért nem szól senkihez valsz, mert arra koncentrál, hogy megfelelően beénekeljen, lelkileg olyan ponton legyen, amivel képes legyen színpadra állni (nap mint nap), és hogy azért a horibilis összegű gázsiért azt a szintet hozza, amit várnak tőle.

Most mondhatnám azt, hogy a menedzsmentnek tök mindegy, hogy milyen állapotban van az előadó, lényeg, hogy keresse a pénzt, és kifizesse őket. Ha annyira aggódnának a menedzserek az ügyfelük mentális és fizikai állapotáért, foggal-körömmel küzdenének a drogozás, ivás ellen, ehelyett a többség szemet huny ezek felett. Hány olyan sztár van, aki drogozik, vagy éveken át drogfüggő volt, mégse tettek ellene semmit?! Ennyi.

Idézet (BubuMaci6277 @ 2015.08.12. 12:06)
A turné tempója pedig olyan, amit fel se fogunk, 1-3 napokat töltenek bizonyos országokban, idejük sincs sokszor, hogy feldolgozzák hol vannak, egyátalán miről híres az adott város/ország, mit érdemes megnézni. Én egyszer követtem 2 állomáson keresztül a kedvenc bandámat évekkel ezelőtt. Egyik nap Prágában voltak, másnap Bécsben. Nem hogy két külön városban, de 2 külön országban voltak egymást követő napokon. És én csak sima rajongóként utaztam pár baráttal, de őszintén se várost nem tudtam nézni, de azt nem tudtam merre vagyok. Másik magyarországi koncertjükre pedig Japánból jöttek. Na, nekik még az időzónákkal is meg kellett küzdeniük. Első céljuk ilyenkor a pihenés, hogy ne akarjanak megpusztulni a turné közepén.

"Sajnos" ez a sztárság... Nem fogom megsajnálni egyik milliárdokat kereső, és egész életében utazgató énekest vagy előadót sem. Hidd el, vastagon kárpótolva vannak a fáradalmaikért, speciel szerintem Robbie itteni fellépéséért is horribilis összegeket fizettek ki a szervezők, szóval ennyiért már igazán megtehetné azt, hogy kicsit maga is ápolja a kapcsolatot a rajongóival. Vagy próbálja annak a látszatát kelteni.
Ez gyors turnétempó, hogy egyik nap Prága, másnap Bécs? Martin Garrix, 19 éves holland DJ egy nap alatt tolt le egy-egy showt Finnországban és Észtországban. És még mielőtt bárki mondaná, hogy gombokat tekergetni nem akkora nagy dolog, az nézze meg a neten egy fellépését vagy ha kint lesz Szigeten vasárnap, tekintse meg, hogy a srác, kvázi, végigugrálja a másfél órát. Nyilván más tészta énekelni, meg pattogni, mint a pöttyös labda, de mindkettő rendkívül fárasztó és sok energiát igényel.
Nem könnyű, de hidd el, ők vállalják ezt, tudják, mivel jár, nincs hiszti.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. augusztus 12. 13:04 #50
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3345
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
Ez történik azokkal a sztárokkal akik elfelejtkeznek honnan is indultak.Kik azok az emberek akik piedesztára emelték és kik azok akik pénzelik a fellépéseit etc.Sajnos nem ő az egzetlen ilzen tipusú sztár,aki gzerekesen viselkedik,Bár hallottam tőle sokkal rosszabbat is.De legalább a OneRepublic tökre rendes banda volt.Csak,hogy említve legyen egy példás banda is.Ne csak mindig a rosszra emlékezzünk.
4 felhasználónak tetszik: Jody, Szandi0820, Phaedra, Diala
2015. augusztus 12. 13:20 #51
- törölt felhasználó -    
Egyik kedvenc énekesem, imádom őt heart.gif Bár azt be kell látni, hogy iszonyatosan nagyképű. rolleyes.gif
2015. augusztus 12. 13:23 #52
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Miért pont ez a mainstream, tucat ember van megint a figyelem középontjában,amikor nála ezerszer egyedibb, tehetségesebb előadók is szerepeltek a szigeten? Ez egyszerűen annyira dühító, hogy mikor bejelentette a fesztiválon való résztvételét is ő folyt a csapból, a többieket meg le se szrták. Az indie két királynője ilyenkor hol van? dry.gif
2015. augusztus 12. 13:31 #53
oranje31
oranje31
visszatérő vendég
 
Státuszpuskas, messi, szoboszlai ,haaland river plate, jenna ortega <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.20.
Hozzászólás: 445
Csatolások: 0
Azonosító: 49968
Offline offline
szanalmas embert
2015. augusztus 12. 13:35 #54
Lejlus
Lejlus
 
StátuszAkard jobban,mint amennyire félsz tőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 2565
Csatolások: 0
Azonosító: 217999
Offline offline
Nem gondoltam,hogx ilyen,de eleg bekepzelt.100 es 500 millio te joisten,mennyi mindenre lehetett volna kolteni ezt a sok penzt...Korhazak,iskolak..De mindegy.
2015. augusztus 12. 13:43 #55
KamSz
KamSz
új tag
 
Státuszweirdo.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.22.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 0
Azonosító: 236293
Offline offline
persze mi tudjuk melyik országnak mi a fővárosa de ,hogy valaki tudja ,hogy a miénké Budapest áhh x.x már bocs de Földrajz ennyit azért lehet tudni,oké azt mondom ha utcán odamennek hozzád és megkérdik és nem tudod az még úgy oké ,de ide jön koncertre és nem tudja hol van? x.x ehez sok ész kell. + 100 és 500 millió no azt másra is lehetett volna költeni ..
2015. augusztus 12. 14:01 #56
kissangela2003
kissangela2003
Queen of Sarcasm
 
StátuszFangirling is not a hobby. It is a life style.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.30.
Hozzászólás: 2075
Csatolások: 0
Azonosító: 225173
Offline offline
Legalább tudhatta volna, hogy Magyarországra jött.
2015. augusztus 12. 14:02 #57
- törölt felhasználó -    
az előbbinél szerződésben voltak rögzítve a feltételek, amik elég lehetetlennek tűnnek elsőre, de mivel a szervezők belementek ezért csakis őket lehetne értük elővenni. az utóbbi, bukaresti dolog viszont véresen ciki, tekintve, hogy európai emberről van szó aki már többször megfordult hazánkban.
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Diala, Phaedra
2015. augusztus 12. 14:10 #58
- törölt felhasználó -    
nem gondoltam volna
2015. augusztus 12. 14:13 #59
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (Lejlus @ 2015.08.12. 13:35)
Nem gondoltam,hogx ilyen,de eleg bekepzelt.100 es 500 millio te joisten,mennyi mindenre lehetett volna kolteni ezt a sok penzt...Korhazak,iskolak..De mindegy.

Könyörgöm, ebbe ne kezdjünk bele! Főleg akkor nem, ha halvány lila gőzünk nincs az egész hátteréről, csak szeretnénk nagyon okosnak tűnni!
A Szigetnek semmi, de semmi köze a kórházakhoz vagy az oktatási rendszerhez, de még a stadionokhoz sem! Önmaga nőtte így ki magát, és mivel nyereséges, ezért tudják a szervezők minden évben egyre grandiózusabbá tenni, egyre nagyobb hírű, egyre népszerűbb headlinerökkel, fellépőkkel!
Utána lehet nézni, ez évben is tudatosan alakították az árakat a szervezők úgy, hogy elég legyen a költségvetés a fellépők kifizetésére (Robbie gázsija miatt is emeltek árakat, többek közt).
Az nem titok, hogy a VOLT-hoz és a Soundhoz hasonlóan a Sziget is kapott 50 milliós állami támogatást, de tekintetbe véve, hogy tavaly Európa Legjobb Nagyfesztiválja lett, és hogy idén már az első nap rekord dőlt látogatottságban, nem szorul arra, hogy az állam szervezze. Lehet, kicsivel beszállt az állam, de a támogatás, ahogy elmondja Gerendai Károly, a fesztivál költségvetésének 1,3%-a.
De aki ráér, az elolvashatja az interjút a Sziget alapítójával és vezetőjével, Gerendai Károllyal.
2015. augusztus 12. 14:34 #60
Genevieve
Genevieve
Marina's diamond
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.30.
Hozzászólás: 7773
Csatolások: 6753
Azonosító: 210902
Offline offline
Ennyi pénzért igazán tudhatta volna hogy hol is lép fel..
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok