A színész a Woman magazinnal ült le beszélgetni, és elmondta, hogy nem tartja magát sármosnak.
A teljes cikkhez kattints ide!
Richard Madden nem elég vonzó
2015. augusztus 23. 13:45
#2
|
|
Bella Pearlsoy valiente |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.16. Hozzászólás: 1652 Csatolások: 1037 Azonosító: 191721 offline
|
Pedig szerintem helyes.
2015. augusztus 23. 14:16
#4
|
|
ArianaGrandeforeverPotterhead (͡° ͜ʖ ͡°) |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.07.20. Hozzászólás: 987 Csatolások: 42 Azonosító: 246896 offline
|
szerintem jól néz ki
2015. augusztus 23. 14:33
#5
|
|
DialaMiss Objective |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.10.27. Hozzászólás: 2235 Csatolások: 0 Azonosító: 214153 offline
|
Anno számomra sem volt Richard vonzó, de miután megnéztem a Trónok harcát, valahogy beleszerettem... Nem az a klasszikus értelembe vett plakátcsávó, de kétségtelenül van benne valami megmagyarázhatatlan sárm. Szerintem nem kéne magával ilyen kritikusnak lennie... Nők milliói vetnék magukat oda neki! :')
2015. augusztus 23. 14:49
#7
|
|
Kiss Esztivisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.06.02. Hozzászólás: 133 Csatolások: 0 Azonosító: 177006 offline
|
Nem tudom kinek mi, de nekem még zsánerem is. Ő a kedvencem a trónokban, szóval igazából én teljesen megértem. Nem szeretheti magát mindenki.
2015. augusztus 23. 15:03
#9
|
|
Almaszósz66visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.06.16. Hozzászólás: 384 Csatolások: 0 Azonosító: 227703 offline
|
Hát szerintem Richard fantasztikusan néz ki. A trónok harcában legalábbis szerintem ő a legsáromosabb.
<3 amúgy meg úgy gondolom,hogy jó ha egy pasinak van önkritikája.
2015. augusztus 23. 16:03
#12
|
|
Nina 10posh tea drinker |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.09. Hozzászólás: 5961 Csatolások: 2199 Azonosító: 191214 offline
|
Valóban nem az a szokásos babaképû ficsúr, akiért a legtöbb lány esedezik, de szerintem igazán férfiás és vonzó kisugárzása van. (A szemei pedig még mindig elképesztõen szépek...)
2015. augusztus 23. 16:26
#14
|
|
hirschzsofi0711You don't own me |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.05.25. Hozzászólás: 1240 Csatolások: 31 Azonosító: 202533 offline
|
Nem, egyáltalán nem vonzó. Sőt, kimondottan csúnyának tartom. Pedig ebben a szakmában elég fontosak a külsőségek (sajnos). Már a Cinderellában sem tartottam szimpatikusnak.
2015. augusztus 23. 20:43
#19
|
Audrey beautyvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.08.01. Hozzászólás: 142 Csatolások: 0 Azonosító: 247608 offline
|
A Trónok harcát addig szerettem, amíg ő is benne volt, én bírom, mert jó színésznek tartom. Igaz nem az a tipikus jópasi, de én nem dobnám vissza, ha hozzám vágnák:D
2015. augusztus 23. 21:04
#20
|
|
meszaroszsanettvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.08.21. Hozzászólás: 100 Csatolások: 0 Azonosító: 248703 offline
|
Szerintem elegge jokepu:) nem mondom, hogy hasra esek tole..de igazan ferfias, ha szabad mondani helyes szemelyiseg. Bar annyira nem ismerem
Kapcsolódó sztárok
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.

offline
0 felhasználónak tetszik:





