Adele sikere továbbra is folytatódik: a napokban a pop királynőjeként számon tartott Madonnát körözte le az Egyesült Királyságban.
A teljes cikkhez kattints ide!
Adele lekörözte Madonnát
2016. január 15. 13:18
#2
Madonna már 3 évtizede van a topon, stílust diktált, a mai napig belőle merítenek "ihletet", ne akarjuk már lealacsonyítani az érdemeit/eredményeit holmi albumeladási számokkal. Adele egy kellemes hangszínű, tehetséges énekesnő, de ennyi s nem több. Nem értem a nagy őrületet, ami övezi, mivel nála hangi adottságokat, technikai tudást tekintve sokkalta jobb énekesek is vannak/voltak, de negyede akkora elismerést nem kaptak/kapnak, mint (most) Ő. Szerintem az új albumával nem sikerült felülmúlnia az előzőt, sőt mi több számomra(!) rövid idő után unalmassá vált, ugyanazt a hangszínt és technikát használja minden egyes számában, így hamar elszállt a "varázs" (ismételten hozzátenném; számomra). A cikk utolsó soraiban említett Dido is pontosan ugyanez a kategória, kellemes és nyugtató, de rövid időn belül unalmassá válik.
Ha a rádióban bejelentenék, hogy Adeletől egymás után 5 random számot adnának, a második, de a legjobb esetben is már a harmadik után más állomást keresnék, míg Madonnánál olyan színes a paletta, hogy érdeklődve várnám melyik slágere csendül fel következőként.
Ha a rádióban bejelentenék, hogy Adeletől egymás után 5 random számot adnának, a második, de a legjobb esetben is már a harmadik után más állomást keresnék, míg Madonnánál olyan színes a paletta, hogy érdeklődve várnám melyik slágere csendül fel következőként.
2016. január 17. 18:03
#9
|
|
kuci100 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.08.23. Hozzászólás: 801 Csatolások: 0 Azonosító: 248788 offline
|
Na jó, a kettő össze sem hasonlítható. Mindketten hatalmas tehetségek, de más stílust képviselnek. Madonna 3 évtizede van a pop szakmában, egy igaz ikon, rengeteget tett le az asztalra. Ezzel szemben Adele azért nem olyan rég robbant be a köztudatba, mégis (szerintem) jobb hanggal rendelkezik, mint Madonna. Ahhoz képest, hogy ilyen fiatal, óriási rekordokat döntöget. Azt kicsit utálom, amikor azt mondják, hogy ő keveset tett le az asztalra, mert persze, de Madonna 57 ő meg 27, vagyis kb. 30 év különbség van köztük, vagyis még nem is tudott volna annyi mindent csinálni. Ki tudja, szerintem Adele neve is fennmarad, és akkor majd ő lesz az ikon. De Madonna tényleg rengeteg dalt készített már, és én nagyon tisztelem. Mindkettőjükért oda-meg vissza vagyok, de a kettőt nem lehet összevetni.De egy duettnek nagyon-nagyon örülnék:)
2016. április 28. 16:46
#10
Nem csodálkozok. Adele tehetségesebb és szimpatikusabb mint Madonna, legalábbis nekem.
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!

offline
0 felhasználónak tetszik:








