Starity

Kis híján terrortámadás áldozata lett Rihanna

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. július 15. 23:41 #41
funnyboys
funnyboys
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.01.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 249350
Offline offline
Itt most aza legviccesebb hogy aki lovoldozott azt a csavot miert nem mondjátok le ? vagy átkozátok pl ha justin ell esset mar egyesek ugyajo neki barcsak kitorte volna a lábát stb de ez benne vicc egy artatlan embert le mondonak mindenek de ha valaki meg őll tőbb embert az semmi undirot ez a vilag a sok kétszinutol
2016. július 16. 00:38 #42
guys
guys
Cameron Dallas♥
 
StátuszArianator :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.07.
Hozzászólás: 936
Csatolások: 0
Azonosító: 246046
Offline offline
remélem azért már jobban van.. smileeee.gif
2016. július 16. 07:50 #43
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
arlene | Tegnap, 22:18
Alexandra1809 írta:
Ezt a cikket nem kelett volna megjelentetni..ahelyett hogy a tragikus eseményekről írnál és kifejeznéd a sajnálatodat egy hírességről ìrsz aki "majdnem áldozat " lett. Szerintem undorító az egy dolog hogy ez egy sztárokról szóló oldal de ez pofátlanság és szépen megszeretnélek kérni hogy szedd le .. biztos hogy jó szándékkal írtad de kicsit jobban oda kéne figyelni


Teljes mértékben egyetértek. Nekem azért is bukfencezett párat a gyomrom, mert tudom hogy egy kisgyerek is az áldozatok között van. Egy gyerek... Erről a témáról vagy nem kellett volna cikk vagy egyetértek tényleg ebben is, hogy tájékoztatóbb jellegű kellett volna.


Sajnos az a szörnyű, hogy nem csak egy kisgyerek, hanem nagyon sok.... sad.gif
2016. július 16. 08:39 #44
Nika84
Nika84
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 120831
Offline offline
Szörnyű ami történt, mélységesen megrendített. De szerintem nem a cikk íróján kellene levezetni a feszültséget. Ez egy ártalmatlan cikk ami leírja, hogy Riri is ott volt a közelben, de szerencsére nem esett baja. Ennyi!
2016. július 16. 09:02 #45
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Idézet (Alexandra1809 @ 2016.07.15. 19:41)
Ezt a cikket nem kelett volna megjelentetni..ahelyett hogy a tragikus eseményekről írnál és kifejeznéd a sajnálatodat egy hírességről ìrsz aki "majdnem áldozat " lett. Szerintem undorító az egy dolog hogy ez egy sztárokról szóló oldal de ez pofátlanság és szépen megszeretnélek kérni hogy szedd le .. biztos hogy jó szándékkal írtad de kicsit jobban oda kéne figyelni

meghajolo.gif
2016. július 16. 09:33 #46
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2558
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Starity, ez már mindenek a legalja ...
80 ember meghalt , köztük 10 gyerek !! És rihannát sajnáljam, aki még csak ott se volt?
Mitől érne rihanna élete többet mint annak a 80 embernek az élete? Az elhunytakról lehetne írni, a sok tini felfogná, hogy mi is történt, hogy milyen gonosz világban élünk ... De nyilván egy ilyen cikk nem fér el a Starity-n, mert hát selena gomez új hajszíne életbevágóbb
2016. július 16. 11:04 #47
Hollywood
Hollywood
visszatérő vendég
 
Státusz~A girl has no name~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.03.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 179378
Offline offline
Mielőtt elolvastam volna a kommenteket az első reakcióm pont az volt mint nektek... Nem akarom újra leírni amit ti de 80 ember halt meg és tényleg őt kellene sajnálni élheti tovább az életet de azok az ártatlan gyerekek,apák ,anyák?? Megrázó lehetett neki de 3 nap és elfelejti...
2016. július 16. 11:33 #48
AnnaZriinyi
AnnaZriinyi
underworld shooter♦
 
StátuszAbsque pugna non est victoria.«
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.19.
Hozzászólás: 1951
Csatolások: 16
Azonosító: 239228
Offline offline
Nika84 egyetértek. De annyit még hozzátennék, hogy nagyon sajnálom ezt a rengetek embert, és családjaikat. Borzalmas lehet visszagondolni erre az eseményre. sad.gif Tragikus és megrázó!
2016. július 16. 11:50 #49
eszter05
eszter05
oпlγ ћυ₥αп
 
StátuszImagination is more important than knowledge.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.06.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 315
Azonosító: 227168
Offline offline
Persze, most biztos mindenkinek az a baja, hogy elmaradt Rihanna koncertje. Tudom, hogy ő nagy híresség, és ez egy sztároldal, de akkor is 80(!) ember meghalt. Gyerekek is! Szerintem ők több említést érdemelnének. Nekem nincs semmi bajom RiRi-vel, de a cikk nagy része róla szólt (úgy, hogy ő még csak a helyszínen sem volt) és csak lazán meg lett említve, hogy nyolcvan ember meghalt. Rihannának is biztos megrázó lehet, de most egész Franciaország gyászban van. Családok elvesztették a gyerekeit, valaki lehet árván maradt.
2016. július 16. 12:34 #50
- törölt felhasználó -    
Szörnyű ami ott történt, és ami most van a világban. sad.gif
2016. július 16. 12:50 #51
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Kis híján...hát,közelébe se volt,csak abban a városban...nem hinném,hogy ő ünnepelné a francia forradalmat
R.I.P. 80 ember!
2016. július 16. 12:55 #52
avonsvoid
avonsvoid
visszatérő vendég
 
Státuszstressed, depressed and O'brien obsessed.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.23.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 2
Azonosító: 256574
Offline offline
undorito egy vilagban elunk, legszivesebben mennek egy masik bolygora
2016. július 16. 12:59 #53
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3201
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Egyszer az a baj, hogy nem foglalkozik ez az oldal eleget a sztárokkal, máskor meg az a baj, ha róluk írnak? Érthetetlen. Ha nem tűnt volna fel eleve nem szoktak ilyen jellegű cikkek lenni, talán ez is hiba volt, de ne Lexit savazzátok már....
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2016. július 16. 13:05 #54
avonsvoid
avonsvoid
visszatérő vendég
 
Státuszstressed, depressed and O'brien obsessed.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.23.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 2
Azonosító: 256574
Offline offline
na es most merjen valaki kulfoldre utazni.. barhol megtortenhet barmi, egyszeruen nem ertem, hogy ezek egyaltalan emberek-e
2016. július 16. 13:27 #55
- törölt felhasználó -    
Az efféle cikkeket nem kellett volna lehoznia a médiának. Mit számít, hogy meghalt több mint 80 ember? Az a fontos, hogy Rihanna biztonságban van.

Már elnézést, de komolyan, ki nem sz*rja le, hogy mi van Rihannával? Ártatlan gyermekek haltak meg, rengeteg más emberrel együtt. Az egyik legszívszorítóbb képenamit láttam, egy nagyjából három éves kislány volt. Meghalt, és a babája ott hevert mellette. Egész családok haltak meg, és mégis az a legfontosabb, hogy Rihannával SEMMI nem történt?
Csak gratulálni tudok.
2 felhasználónak tetszik: _ToTo_, Phaedra
2016. július 16. 13:30 #56
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12491
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Ez komoly? Hogy jön össze a kettő? Mennyi az esélye, hogy Rihanna kint sétált volna a tömegben? 0. Kis hiján? Hagyjuk már. Akkor Nizza egész lakossága "kis híján" életveszélyben volt abban a pár percben? Ez az igazi rongy bulvárszemét, amikor a semmit kapcsoljuk egy tragédiához. Eskü, a blikk már hozzánk képest a Time magazine.
4 felhasználónak tetszik: Phaedra, Szandi0820, habibi, Jody
2016. július 16. 14:14 #57
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
avonsvoid | Ma, 13:05
na es most merjen valaki kulfoldre utazni.. barhol megtortenhet barmi, egyszeruen nem ertem, hogy ezek egyaltalan emberek-e

Na,ja,a szüleim is ezzel a gondolattal élnek...ezért nem láttam még tengerpartot
2016. július 16. 14:20 #58
Nory13
Nory13
visszatérő vendég
 
StátuszMosolyogj mindenen ha nem mutatod a fájdalmad nem tudnak bántani!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.14.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 0
Azonosító: 257085
Offline offline
sajnálom az összes elhunyt személy és annak családját. Ririt biztos megviselték a történtek. Szerencse, hogy nem lett semmi baja. Részvét az elhunytak családjának.
2016. július 16. 16:40 #59
Gurs
Gurs
 
Státusz10 years ago
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.02.
Hozzászólás: 942
Csatolások: 8137
Azonosító: 193043
Offline offline
A cikkíró egyre rosszabb cikkeket ír azt kell, hogy mondjam...
2016. július 16. 17:01 #60
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2016.07.15. 19:50)
Nem bántani akarlak téged, de, ha gondolkodsz, az sokat segít. Mégis hogyan tudnák kiszűrni? Az a valaki, aki most is lövöldözött valószínűleg ugyanúgy nézett ki, mint az átlagember. Normálisan néz ki, munkája van, esetleg családja is. Nem lehet megjósolni azt, hogy az x millió ember közül ki az, aki ténylegesen a radikális nézeteket vallja, ugyanis muszlim és muszlim között is különbség van. A Korán szerint Allah elítéli az erőszakkal való hitterjesztést, ami arra enged következtetni, hogy az arabok között is vannak olyanok, akik nem gyilkolnak. Most akkor minden arabot vádoljanak meg terrorizmussal? Nem lehet, mert diszkriminációnak és rágalmazásnak minősül, ha nincsen bizonyíték. Egyébként így van, minden hülye vehet magának fegyvert. Te is egész korrekt áron hozzájuthatsz az ecseri piacon vagy az internet mély bugyraiban. Mindig volt és mindig is lesz a fegyvernek fekete piaca, még akár Magyarországon is, ahol igen komoly engedélyek kellenek egy pisztolyra vagy egy vadászpuskára. Nincsen jelenleg megoldás sem a migránsokra, sem a terrorizmusra. Amíg a dzsihádisták mások felrobbantásáig, megöléséig, lelövéséig merészkednek, addig a terrorizmus sajnos egy létező fogalom lesz, már pedig a radikális muszlimok szerint minden hitetlennek halállal kell lakolnia. Ha végig lapozod a történelem tankönyveket mindig volt gyilkolászás a vallások miatt. Mi sem vagyunk olyan ártatlanok, hiszen a keresztények is Isten nevében gyilkoltak a keresztes hadjáratok idején. Jelenleg az iszlám vallás az, ami megerősödött. Ami itt folyik Európában az tömény politika. USA tuti nyakig sz*ros ebben az egészben, és ahogyan elnézem, igen nagy az esély arra, hogy a rasszista szélsőséges Donald Trump fogja nyerni a választásokat. Ha ő nyeri Európa háborús övezet lesz. Kérdés az, hogy Putyin agya mikor fog eldurranni, így az esély is megvan egy III. világháborúra. Ne legyen igazam, de ez a nagy helyzet. Most a vihar előtti csend van, meg egy-két merénylet, és itt még lesz szerintem ezerszer rosszabb is.

Én sem szeretnélek bántani, de jó lenne ha megfogadnád az első sorban leírt tanácsodat! A gondolkodás tényleg segít!
"A Korán szerint Allah elítéli az erőszakkal való hitterjesztést" - Jó vicc, bárhol is olvastad.

Miről maradtam le? Ki lövöldözött? Egy tunéziai férfi akit már kezeltek pszichikai problémák miatt, behajtott az ünneplő tömegbe. Ezt úgy tudta megvalósítani, hogy azt hazudta a biztonságiaknak, hogy fagyit szállít az ünnepségre, kamionjával. Ha le ellenőrzik, és nem vakon hisznek a szavaiban akkor, nem haltak volna meg ezek az emberek. Tehát igen is meglehetett volna előzni.

Ami meg Trumpot illeti, nyílt titok, hogy akkor lesz belőle elnök mikor belőlem milliárdokat kereső léggitározó. Nem egy gordiuszi csomó, megfejteni, hogy Trump csak arra kellett, hogy végre Hilary legyen ez elnök.
Úgyhogy nem tudom, milyen forrásokból táplálod a tudásod, egy biztos ideje újakat keresni. Vagy legalább nem leereszkedő stílusban írkálni, ilyen és ehhez hasonló badarságokat, valami hú de nagy bölcseletnek beállítva.

Előre bocsánat a hangvételemért, de mindig ki akadok ha ilyennel találkozom.
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok