Starity

Kim Kardashian végzett Taylor Swifttel: mégsem olyan ártatlan, mint mondta magát

12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. július 18. 12:55 #81
YourPrincess
YourPrincess
új tag
 
Státusz"You'd lose your mind trying to understand mine."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.09.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 256954
Offline offline
Végre, lebukott ez az álszent kavarógép! meghajolo.gif Valóban jogos a kérdés, hogy őt senki nem illetheti negatív jelzőkkel egy dalban, de ő albumokat írhat egy-egy személyről? think.gif Nem beszélve arról, hogy szerintem sokkal sértőbb, lélekbegázolóbb az, hogy kifigurázza azt, hogy hogyan vallottak neki szerelmet, mint az, hogy 'that bitch'-nek hívják. Selena szerintem csak le akarta csitítani a kedélyeket, de ezzel többet ártott, mint segített volna. Egyébként valóban teljesen jogtalan volt a kérdés Selena számára, ugyanis ő is közreműködött a Hands című dalban, amiben egy gyönyörű sort énekel...
Idézet
Doesn't matter who you love, all that matters is your love
Szerintem ez igazán nevezhető felszólalásnak. Visszatérve Taylor-ra, épp itt volt az ideje, hogy véget érjenek az áskálódásai, Calvin-t is le akarta járatni, Katy-t is, Kanye-t is, csak nem számított arra, hogy a fagyi visszanyalhat. Most már kár a gőzért. pardon.gif Ennek semmi köze a feminizmushoz, nevetséges, hogy szóba hozta. Főleg azok után, hogy közölte, nem zavarja az
Idézet
I feel like me and Taylor might still have sex
sor. (?) És amit ő tesz az ennyi erővel nem férfiellenes? Hogy megszégyeníti az exeit a dalaiban? Szinte mindenki ellene fordult, csodálom, hogy a követőinek száma még nem kezdett el csökkenni. rohog.gif Rossz emberekkel szúrt ki, Kardashianékról el lehet mindent mondani, de mindig összetartanak és kiállnak egymás mellett.
1 felhasználónak tetszik: bitchina
2016. július 18. 12:57 #82
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (OceanSoul @ 2016.07.18. 11:57)
lilla, rosa és a többi elvakult t.s. fan: 
nem kim és kanye a lényeg, hanem taylorka hatalmas ellentábora, amiben nem csak egy autotune nélkül énekelni nem tudó, nyekergő disney sztárocska van. vagy szerintetek katy perry, demi lovato, jake gyllenhaal, zac efron, nicki minaj, calvin harris, stb... mind tehetségtelen irigy kutyák, akik direkt csinálnak botrányt, h. figyeljenek rájuk?   
110.gif

Ó, szóval ahhoz, hogy meghallja az ember a videókon nyilvánvalót, már egyből elvakult Taylor-rajongónak kell lennie. Akkor sutba vágva az utálatomat, rögtön rohanok is pár cédét venni, hogy azt hallgathassam napestig. rohog.gif
Az általad említett egyéneknek ehhez az ügyhöz semmi köze, ez csak Taylor és Westék meccse, úgyhogy igenis de, Kim és Kanye a lényeg. Aláírom, hogy Katy vagy Demi sem a semmiért mondja/gondolja azt róla, amit, de a közöttük történteknek jelen esetben semmi jelentősége sincs. Hidd el, nekem is megvan róla a véleményem, mert roppantul álszent, de a videóban Kanye tényleg nem kér engedélyt a r*bancos sorért. Úgyhogy nem pusztán a figyelem hiánya miatt mondja ezt, abból szerintem bőven kijut neki mostanában. Igen, valóban illő lenne akkor neki is az exeitől engedélyt kérni ilyen alapon, de van különbség az r*bancozás meg aközött, hogy felhasználjuk valaki nevét a dalban. Tudom, most páran jönni fognak azzal, hogy Kanye kimondta, hogy kicsoda is Taylor valójában, de szerintem még mindig kevesebb tudjukmit fogott a kezében, mint egy hivatásos.
Katy Perryvel kapcsolatban viszont elég meredek a tehetség szót használni, ahogy Nicki Minajzsal is a botránymentességet... meg a tehetséget.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2016. július 18. 13:01 #83
- törölt felhasználó -    
Jesszusom. Undorító ez a nő. Még a bizonyíték ellenére is van pofája tagadni. Mehet a bíróságra, úgy is Kiméknek nyerik a pert. Mindig is utáltam Taylort. Úgy néz ki, mint egy csirke. Arról nem is beszélve milyen nagy k*rva. A dalaitól meg hányni tudnék. Sajnálom, hogy nem veszi észre magát...
2016. július 18. 13:07 #84
hungergamesFan16
hungergamesFan16
aha
 
Státuszha nincs mit ennem akkor jóllakik a fantáziám
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 1616
Csatolások: 1
Azonosító: 185038
Offline offline
Kabaré biggrin.gif Komolyan felnőtt emberekről van szó? Mint egy csapat ötödikes.
"Kendall Jenner sem maradt szótlan, posztolt egy kígyó emojit"
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Micsoda intelligens és sokatmondó véleménykinyilvánítás.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2016. július 18. 13:12 #85
AriG.Fan
AriG.Fan
bãbÿgírł
 
StátuszPlay whit my hair not my feelings.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.25.
Hozzászólás: 2582
Csatolások: 377
Azonosító: 244176
Offline offline
YourPrincess nagyon adom! Minden tiszteletem a tiéd meghajolo.gif rohog.gif
2016. július 18. 13:17 #86
Elza Foster
Elza Foster
visszatérő vendég
 
Státusz"Minden siker mögött 100 kudarc van"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.10.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 243663
Offline offline
Lehet nem playbackkel. Lehet van tehetsége, de elbassza az álszentséggel.
YourPrincess ott a pont smileeee.gif
2016. július 18. 13:21 #87
justanarianafan
justanarianafan
visszatérő vendég
 
StátuszAriana rajongók jelöljenek! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.24.
Hozzászólás: 443
Csatolások: 1
Azonosító: 257343
Offline offline
YourPrincess
Az eddigi legértelmesebb hozzászólás. meghajolo.gif
2016. július 18. 13:35 #88
bitchina
bitchina
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.25.
Hozzászólás: 2464
Csatolások: 13048
Azonosító: 210361
Offline offline
Idézet
Taylor exei, akik akkor élték hírnevük csúcsát, mikor Swift randizni kezdett velük
_nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif

Taylort, amióta ismerem, nem szeretem (eléggé enyhén fejeztem ki magam) , nem mintha Kimet és Kanyet kedvelném, de Taylor... mega_shok.gif A cikkben ott van egy hatalmas igazság (igazából az egész cikk az igazi Taylor Swiftről szól, na de) az, hogy az ex pasijai mit érezhettek, amikor olyan dalokat írt róluk, amivel szó szerint porig alázta őket. Harryt hányszor alázta meg? Ilyen - olyan rossz embernek állította be, mégsem őt utálja jelenleg a fél sztárvilág... Ebből él, az ex pasijaiból, akikről egy pusztító dalt ír, készít hozzá egy 10 millió költségvetésű klipet, aztán máris a Billboard 100-as listájára került, mert Taylor Swift hozza pénzt, nem? Sajnos még mindig éretlen, nagyon, pedig miközben Harrisszel együtt volt azt hittem kicsit sikerül felnőnie, mert úgy látszott, de nem. Magába kéne néznie, és saját magáról kéne írnia egy dalt, de az nem lenne annyira eget rengető.
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. július 18. 13:42 #89
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2078
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
ACM Lifting Lives
ALS Association
Children in Need
Clothes Off Our Back
DonateMyDress.org
DoSomething.org
Elton John AIDS Foundation
Entertainment Industry Foundation
Feeding America
FHI 360
GRAMMY Foundation
Habitat For Humanity
Hands On Nashville
Hero in Heels
MusiCares

Music for Relief
PETA
PROJECT ZAMBI
Red Cross
Save The Music Foundation
Shoe Revolt
Shriners Hospitals for Children
Small Steps Project
Soles4Souls
Stand Up To Cancer
Tug McGraw Foundation
UNICEF
Victory Junction Gang
Wish Upon A Hero Foundation

Ez csak néhány Taylor által támogatott alapítvány csinálja utána Kim meg a drága férje talán akkor majd tisztelni fogják őket ahogy azt elvárja Kanye az ő istenkomplexusával. Lehet akármilyen álszent Taylor de legalább jó célra használja a pénzét és ismertségét. Az meg hogy az exeiről ír az ő dolga nem mintha ő lenne az egyetlen aki ezt csinálja csak ő az egyetlen akit megszólnak érte ha egy férfi csinálná az rendben van de egy nő nem teheti
2016. július 18. 13:43 #90
- törölt felhasználó -    
Hahahahahaha ... Na miiiii vaaaaan, Taylorka? Visszanyalt a fagyi??? biggrin.gif
Kardashianék-ról meg annyit, hogy büszke vagyok rájuk, mert tényleg mindig összetartanak, bármi van!
2016. július 18. 13:44 #91
Elza Foster
Elza Foster
visszatérő vendég
 
Státusz"Minden siker mögött 100 kudarc van"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.10.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 243663
Offline offline
Most néztem meg a Harryt lejárató videót és felmerült bennem az a kérdés, hogy ennek a "nőnek", hogy lehetnek rajongói? Hogy lehet erre a "nőre" felnézni? Komolyan kigúnyolja az exét, mert, hogy nem bírta elviselni a nagy képét?
Ja és akik azzal érvelnek, hogy csak az egyik részre mondott igent, emlékeztetem, hogy Taylorka ezt mondta: „persze, írj olyan sorokat, amilyeneket gondolsz”
Szóval nem is értem, hogy ezek után, hogy tudjátok ezt a "nőt" védeni...
2016. július 18. 13:46 #92
Elza Foster
Elza Foster
visszatérő vendég
 
Státusz"Minden siker mögött 100 kudarc van"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.10.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 243663
Offline offline
bitchina és S.S. igazatok van biggrin.gif
2016. július 18. 13:48 #93
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Előttem már mindent elmondtak, pl. bitchina és YourPrincess wink.gif
2016. július 18. 13:57 #94
BlackVeilBrides-26
BlackVeilBrides-26
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.30.
Hozzászólás: 509
Csatolások: 0
Azonosító: 249167
Offline offline
Végre rájöttek, hogy milyen kis álszent kis dög ez a csaj
2016. július 18. 13:57 #95
Elza Foster
Elza Foster
visszatérő vendég
 
Státusz"Minden siker mögött 100 kudarc van"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.10.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 243663
Offline offline
rosa82 itt nem azzal van a fő baj, hogy az exeiről ír. Hanem azzal, hogy Ő leégethet másokat, porrá alázhatja őket (mint pl Harry Stylest a fenti kis videóban), de ha valaki bemer neki szólni, hívja a rajongóit és Ők (nem Swift) szét oltják az illetőt. De a kardashian-Jenner családdal megszívta, mivel Ők tényleg mindig összetartanak. Plusz jönnek azok a sztárok akiket szétoltott és tönkre tett (pl. Katy Perry, Harryt azért nem említem mivel Ő túl jó ember, hogy ezzel a "nővel foglalkozzon) és az utálok. Akik egyre többen és többen lesznek...
Adakozhat. Az egy jó dolog. De szerintem a kettőt ne keverjük össze. A két dolognak semmi köze ehhez.
2016. július 18. 14:02 #96
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 875
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Túl nagy volt már az arca, ideje volt, hogy jól pofára essen!!!! Ha ennyi sztár van ellene, akkor mégsem akkora tündér kisasszony ahogy előadja magát.
2016. július 18. 14:11 #97
Anonymus565
Anonymus565
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.04.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 218487
Offline offline
BLulu88 Vegyünk egy példát, Adele. Ő is az exéről írt, de neki elég volt egy szerelmi csalódás, hogy összehozzon 2 albumot, amit imádok, ellenben Taylorral, aki már csak azért van annyi férfival együtt, hogy majd leírhassa "mennyire csalódott".
A cikkhez visszatérve Westéket nem nagyon követem, nincs bajom velük, de egyre jobban kezdem őket kedvelni,szemben Taylorral, aki bebizonyította, hogy egy igazi ribanc.
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. július 18. 14:22 #98
Éjla100
Éjla100
visszatérő vendég
 
Státusznem találtam jó idézetet....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.02.
Hozzászólás: 459
Csatolások: 0
Azonosító: 230669
Offline offline
Annyira örülök hogy végre a világ is kezdi olyannak látni Taylor-t amilyen valójában, már épp ideje volt.
2016. július 18. 14:22 #99
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Taylor Swiftet nem a Kardashian-Jenner klán járatja le meg próbálja tönkretenni, hanem TS saját magát járatja le az elmúlt időszakban. Azzal, hogy állandóan mentegeti magát, játssza a szűzk.rvát és mindenkinek beszól, dalt ír róla, sok ember szemében visszatetszést okoz -pont, mint az enyémben.

Remélem a következő férfi-fogása Christiano Ronaldo lesz. Mind a ketten tehetségesek az adott szakterületükön és ugyanolyan nárcisztikusak és nagyképűek is. Na ez lenne az igazi álompár.
1 felhasználónak tetszik: bitchina
2016. július 18. 14:27 #100
Éjla100
Éjla100
visszatérő vendég
 
Státusznem találtam jó idézetet....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.02.
Hozzászólás: 459
Csatolások: 0
Azonosító: 230669
Offline offline
rosa82, szép dolog az adakozás (mondjuk amennyi pénzt keresnek a sztárok az nevetséges, szóval ebből igazán nagy szemétnek kéne lenni hogy mindet megtartsd magadnak), de láthatóan figyelmen kívül hagytad hogy miről szól a cikk...
12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!