Harry Styles után Liam Payne is búcsút intett a One Direction hivatalos ügyeit rendező Modest Managementnek.
A teljes cikkhez kattints ide!
Liam Payne menedzsmentet váltott
2016. július 27. 09:53
#1
|
|
LexiCobainDrama Queen® |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 12.08.01. Hozzászólás: 2758 Csatolások: 689 Azonosító: 182219 offline
|
2016. július 27. 10:28
#3
Érthető, hogy a szólókarrierjét és az ahhoz tartozó részleteket szeretné a bandáétól teljesen függetlenné tenni.
2016. július 27. 12:19
#7
|
|
Pityang |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.05.17. Hozzászólás: 755 Csatolások: 0 Azonosító: 243873 offline
|
Attól még hogy managmentet váltott nem hagyta el a bandát. Csak úgy mondom, még mielőtt jönne az általános közfelháborodás hogy "Jajj, vége a 1D-nek!" Srácok... nem. Nem. Nincs vége a bandának, ezt most itt leírom nektek. Ha szólókarriert akar kezdeni - és lemezt kiadni természetesen - akkor független akar lenni ilyen téren, ez Harryvel is így volt. Azon kívül a Modest Managmentet soha sem szerettem, szinte már örülök hogy végre otthagyta őket!
2016. július 27. 13:17
#9
|
|
Pasi Imádó Csajszi4új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 16.07.21. Hozzászólás: 44 Csatolások: 36 Azonosító: 258230 offline
|
Én imádom. Remélem sokáig lesz a kiadónál. Vagy az éneklés mellett.
2016. július 27. 15:10
#11
A Modestet otthagyni Harry és Liam legjobb döntései voltak.
Örülök, hogy szólóban is kipróbálja magát Liam, hisz nagyon nagy tehetsége van és biztos nagy sikereket fog elérni.
Ez nem jelenti a banda végét azonban. Visszatérnek, csak most mindenki más mas dolgokat próbál ki?
Ebben mi lenne olyan rossz?
Van pènzük, hírnevük, kapcsolataik és tehetségük.
A suliban sem vonnak kérdőre azért,hogy mit csinálsz a nyári szünet alatt!
Szerintem a legfontosabb az, hogy támogassuk őket, abban, amit most úgy éreznek, hogy szeretnének csinálni.
Örülök, hogy szólóban is kipróbálja magát Liam, hisz nagyon nagy tehetsége van és biztos nagy sikereket fog elérni.
Ez nem jelenti a banda végét azonban. Visszatérnek, csak most mindenki más mas dolgokat próbál ki?
Ebben mi lenne olyan rossz?
Van pènzük, hírnevük, kapcsolataik és tehetségük.
A suliban sem vonnak kérdőre azért,hogy mit csinálsz a nyári szünet alatt!
Szerintem a legfontosabb az, hogy támogassuk őket, abban, amit most úgy éreznek, hogy szeretnének csinálni.
2016. július 27. 22:00
#12
|
|
Pocok2001freestyler |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.11.03. Hozzászólás: 3503 Csatolások: 483 Azonosító: 189007 offline
|
szerintem ő a legtehetségesebb a bandából (meg Zayn, de sajnos neki rettenetesen rossz, unalmas és egyhangú szólói vannak), remélem Liam nem követi Zayn példáját számok terén és akkor talán megállhat valahogy
sajnos egyikük sem az a hatalmas tehetség, nem érte meg feloszlani
sajnos egyikük sem az a hatalmas tehetség, nem érte meg feloszlani
Kapcsolódó sztárok
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.

offline
0 felhasználónak tetszik:



