Starity

Zendaya főszerepe a Pókemberben óriási felháborodást okozott

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. augusztus 26. 16:35 #21
Binci
Binci
 
Státusznever losing myself again for anyone
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.07.
Hozzászólás: 753
Csatolások: 0
Azonosító: 234227
Offline offline
Azért nem kedvelik többségben mert maradt a hülye Disney sorozatok mellett amik lealacsonyítják az ember tehetségét.
Még nekem nem is a külsejével lenne gond, de szerintem ez erős váltás.
Oké, én szeretném ha nem a Disneynél maradna, mert az tök gáz, de nem is tudom...rögtön egy pókember filmben?
2016. augusztus 26. 16:47 #22
AnnaZriinyi
AnnaZriinyi
underworld shooter♦
 
StátuszAbsque pugna non est victoria.«
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.19.
Hozzászólás: 1951
Csatolások: 16
Azonosító: 239228
Offline offline
liliom555 egyetértek!!
2016. augusztus 26. 16:55 #23
Mrs.J
Mrs.J
új tag
 
Státusz"Abban hiszek, hogy ami nem öl meg, az mindig egy kicsit derűsebbè tesz."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.17.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 258990
Offline offline
Külsőre tényleg elég nehéz kinézni belőle, hogy jó lesz, de én adok neki egy esélyt, elvégre nem tudhatjuk milyen lesz:)
2016. augusztus 26. 16:56 #24
Adri152
Adri152
új tag
 
StátuszKoreanGirlForever + K-pop <3 <3 :DD^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.14.
Hozzászólás: 74
Csatolások: 0
Azonosító: 237233
Offline offline
Nem ertek senkivel egyet!!! Igen is Mary Jane-nek feherboru es vörös hajunak kell lennie az osszes meseben filmben jatekba igy van!!Nem hiszem h pont Zendayanak kene ezt a szerepet eljatszania sztem nem is illene hozza a szerep...Vilagszerte az emberek igx szerettek meg Mary Janet ahogy volt voros hajjal es feher borrel mindenki igy emlekszik ra gyerekkorabol...Nekem nem tetszik h ő jatsza a szerepet... Ez az en velemenyem...!!!!!
2016. augusztus 26. 17:24 #25
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Én első sorban nem a külseje miatt aggódnék, hanem a szereplése miatt...láttam párszor, hogy mit alakított Thorne kisasszonnyal az egyik sorozatban. Abból lesznek inkább bajok ,hogy nem fogja hitelesen előadni.
2016. augusztus 26. 17:24 #26
Bettyna
Bettyna
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.07.
Hozzászólás: 430
Csatolások: 58
Azonosító: 68370
Offline offline
Újabb Pókember film? Hányszor akarják már megfilmesíteni?O.o
Nekem nincs gondom Zendaya-val.. de én is úgy vagyok vele, hogy ahogy a képregényben leírták MJ külsejét olyan színésznő játssza.

Kicsit talán off: Imádom, mikor egy könyvben le van írva pl. főszereplő csaj, hogy kék szemű, szőke..erre betesznek egy barna szemű, barna hajú csajt a sorozatba/filmbe. xD Mi értelme? biggrin.gif Szerintem a többség úgy van vele, hogy maradjunk már hűek az eredeti műhöz.
2016. augusztus 26. 17:24 #27
Vandaa7
Vandaa7
 
StátuszRohadt agyamban szűköl és günyög fekete sávok közt a sárga hold.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.02.
Hozzászólás: 662
Csatolások: 0
Azonosító: 218286
Offline offline
Hát van valami abban,hogy nem a hajszínben és a bőrszínben merül ki a karakter, de könyörgöm, a színészethez igenis fontos a külső..fontos a karakter hajszíne,mint ahogy az is,hogy milyen belső tulajdonságai vannak a megformált szereplőnek. Például tegyük fel Harry Potter-ből Ron - nak nem lenne vörös haja, vagy Harry - nek nem lenne sebhely a homlokán stb. az milyen lenne? Nem megszokott és nem lenne egész.
Nemtudom..nekem nem Zendaya - vandaaaa7 vsn
2016. augusztus 26. 17:28 #28
Bbb8
Bbb8
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.10.
Hozzászólás: 106
Csatolások: 0
Azonosító: 253080
Offline offline
Ez szerintem is elég nagy hiba. Aki aztmondja ez rasszista, az nem tudja miről beszél már bocsánat. Nem vele van bajuk az embereknek hogy sötét bőrű, hanem hogy ő nem egy Mary Jane így. Mary Jane egy karakter, amihez hozzá tartozik a konkrét megjelnés, és ez így elgé szemétség a rajongókkal szemben. Akkor ne is Mary Jane-nek nevezzék szerintem, mert ez nem ő, ez így egy másik karakter akit elég nagy tiszteletlenség Mary Jane helyére tenni, vagy neki kiadni Zendaya karakterét mintha ez teljesen rendben lenne.http://starity.hu/magazin/62970-zendaya-foszerepe-a-pokemberben-oriasi-felhaborodast-okozott/#comment
2016. augusztus 26. 17:31 #29
Vandaa7
Vandaa7
 
StátuszRohadt agyamban szűköl és günyög fekete sávok közt a sárga hold.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.02.
Hozzászólás: 662
Csatolások: 0
Azonosító: 218286
Offline offline
**nekem nem Zendaya-val van bajom,hanem volt egy karakter akit megszoktunk valahogy, és most egy teljesen már embert kapunk vissza...szóval inkább kéne neki egy új név vagy nemtudom, mert ő nagyon nem Mary-Jane.
Meg azt sem értem miért kell ennyiszer feldolgozni a Pókembert?! A kedvenc Marvel filmem, de ez már túl van "csinálva".
Az első,a legelső nekem az eredeti. Még az Emma Stone-os és Andrew Garfield - os is jó volt és szerettem.
És ennyi elég is volt.
A Marvel túl sokat akar lehúzni erről a sztoriról..
2016. augusztus 26. 17:41 #30
Nussy.Anna
Nussy.Anna
visszatérő vendég
 
StátuszWatashi no kokoro ga itai...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.10.
Hozzászólás: 177
Csatolások: 5
Azonosító: 220965
Offline offline
A MFU mindig remekül megválogatta a színészeit és szerintem Zendaya is jól el fogja játszani a neki osztott szerepet. Tényleg furcsa lesz majd MJ-t így látni és nekem sem tetszik annyira a választás, de én bízok a Marvel-ben.
Én jobban fel vagyok háborodva azon, hogy kit valsztottak Flash Thompson szerepére. Az már tényleg vicces. De, (mint mindig) a Marvel még nem nagyon lőtt mellé. Már várom a filmet.
2016. augusztus 26. 17:50 #31
AliciaAlice
AliciaAlice
visszatérő vendég
 
StátuszHa úgy érzed karambolozni fogsz csak lépj rá a gázra.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.24.
Hozzászólás: 284
Csatolások: 0
Azonosító: 232137
Offline offline
Hááát már ezt a történetett nem tudom hányszor viinék még vászonra de már kezdem uni... Zendaya mint Mary Jane? Hát eléggé furán hangzik xD Én jobban örülnék ha vörös haja lenne és fehérbőre a színésznek aki játsza, de ki tudja lehet, hogy Zendaya jól fog teljesíteni kívácsi vagyok
2016. augusztus 26. 18:04 #32
Alida
Alida
visszatérő vendég
 
StátuszAll our dreams can come true if we have the courage to pursue them.- Walt Disney
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.21.
Hozzászólás: 180
Csatolások: 1831
Azonosító: 178277
Offline offline
Várom már a filmet szerintem Zendaya jó a szerepre attól függetlenül hogy nem fehérbörű vagy a haja nem vörös. Ez azért jó mert ez a film el fog térni a többitől, Zendaya pedig tehetséges és ha hitelesen fogja játszani a film jó lesz.
2016. augusztus 26. 18:05 #33
léda00
léda00
 
Státusz"Elbújok egy fűszál mögött s innen figyelem, hány dimenziós ez a világ"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.16.
Hozzászólás: 650
Csatolások: 0
Azonosító: 211915
Offline offline
Én is megértem a felháborodottságot.
A Pókember nem a kedvenc filmem,de ha egy másik alkotásban ami közel áll a szívemhez egy jól megszokott karakter külsejét ennyire megmásítanák az engem is nagyon zavarna.
Mindenesetre Zendaya színészi tehetségére nagyon kíváncsi leszek.
2016. augusztus 26. 18:06 #34
- törölt felhasználó -    
Hány pókember van már nem mindegy ki lesz Mary-Jean. Zendayával lesz a pókember újra töltve. Egyébként meg mi van akkor, ha Zendayának nem vörös a haja. Hatalmas tragédia, megyek és eret vágok omg.gif
2016. augusztus 26. 18:08 #35
- törölt felhasználó -    
Nekem ugyan mindegy. Az eredeti trilógia nagy kedvencem. Máig képes vagyok végig ülni bármelyik részét, amikor ezredjére is leadja a tv, de már az Andrew Garfield-féle változatot is feleslegesnek gondoltam. Nem értem, hogy miért nem tudnak valami új és érdekes sztorit kitalálni.
2016. augusztus 26. 18:26 #36
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Valamilyen oknál fogva mégis őt választották... mondjuk mert a casting-on sikerült megfognia valamivel a filmkészítőket? Ott van a pont James Gunn-nál, ha nincs más vonása egy karakternek csak a kinézete, akkor ott egy karakter elbukott! Nem szívelem kimondottan Zendayat, de nevetséges indok hogy csak azért, mert nem néz ki úgy mint amilyennek eredetileg lennie kellene, ne is szerepeljen a filmben. Itt van a lehetősége hogy ne Disney sztárként éljen tovább a köztudatban, habár a színészi képességei nekem soha sem tűntek túlságosan jónak, mindenesetre miért nem várják inkább meg hogy milyen alakítást nyújt?
2016. augusztus 26. 18:36 #37
- törölt felhasználó -    
Nem csípem a kiscsajt és nem nézem ki belőle megmondom őszintén, hogy egy ekkora szereppel elbírna... De, aki azért szekálja és azért nem tartja érdemesnek a szerepre, mert félig fekete, az nem is tudom, hogy nézett utána tükörbe. Miféle rasszista hozzáállás ez? Nem választhatja meg senki a származását és a hajszínét pl. kiküszöbölhetik festéssel. Másrészt viszont én sem szoktam repesni az örömtől, ha xy karakter le van írva mondjuk ebben az esetben hófehér bőrrel és vörös hajjal és az adaptációba beraknak valakit, aki nem is hasonlít rá... De ezért nem a csajt kellene savazniuk a kommentelőknek... Mindenki máshogy képzel el egy karaktert, mindenki elvárásainak nem tudják megfeleltetni. Ha nagy vonalakban hasonlít hozzá az alapokban és jól hozza a szerepet, akkor az apróságokat el lehet engedni...
2016. augusztus 26. 18:44 #38
- törölt felhasználó -    
Szerintem felesleges a rasszizmussal dobálózni, mert ebben az esetben szó sincs erről. Ha teszem azt egy fekete hajú, kreol bőrű európai lányt választanak, a rajongók akkor is felháborodtak volna. Igazából meg tudom érteni őket bizonyos mértékig, mert én is mindig azt szeretném, ha küllemre hasonlítana a színész a szereplőhöz, de nem mindenáron. Elsősorban az alakítás a fontos, és ha Zendaya jól alakítja a karaktert, akkor semmi okunk puffogni.
De tudtommal még egy képkockát sem láthattunk a filmből, szóval elég lesz majd utána nyilvános akasztást rendezni, már amennyiben Zendaya nem hozza az elvárt szintet.
2016. augusztus 26. 18:47 #39
Asuuki-chan
Asuuki-chan
új tag
 
StátuszBaby I'm too good for you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.18.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 259025
Offline offline
Nemnemnem, nem illik a szerepbe, és nem fogja tudni eljátszani sem:D De azért remélem a haját befesti vörösre vagy valami, legalább abban hasonlítson Mary Janere :c
2016. augusztus 26. 18:52 #40
Girl23
Girl23
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.13.
Hozzászólás: 754
Csatolások: 0
Azonosító: 240285
Offline offline
Eléggé sekélyes jellemre vall, ha valaki ezen akad ki. Zendaya remek színésznő, végül is ez a lényeg, nem? Egy kis újítás nem árt néha, nem kell mindig a megszokotthoz ragaszkodni. Az életben vannak új dolgok is, ezt el kell fogadni. Nem marad minden mindig ugyanolyan.
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok