Starity

Zendaya főszerepe a Pókemberben óriási felháborodást okozott

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. augusztus 26. 18:56 #41
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
engem nagyon zavar, ha egy adaptációban nem felelnek meg a leírásoknak a szereplők >< de egyébként ez legyen a legnagyobb problémája a filmnek rolleyes.gif
2016. augusztus 26. 19:00 #42
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Most mit kell ezen kiakadni?? Manapság már olyan jó a technika, a fodrászat és a sminkesek hogy bármilyen külsőt össze tudnának hozni Zendayának. Oké hogy afro amerikai és barna hajú de miért hiszik azt hogy ezen egy film erejéig nem lehet változtatni?? Oké a való életben ugyanaz marad de ha akarnák meg tudnák csinálni a haját vörösre és mondjuk tenni valamit a fehérebb bőrért.
2016. augusztus 26. 19:03 #43
NóraMészáros
NóraMészáros
 
Státuszinsta/snap: @mszrs.nora
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.10.
Hozzászólás: 546
Csatolások: 41
Azonosító: 208863
Offline offline
Kicsit úgy hangzik,mintha valaki rasszista mondaná ezt,a mai sminkesek és fodrászok megoldják simán ezt az ügyet.Egyébként miért kell ennyi pókember filmet rendezni minden évben?
2016. augusztus 26. 19:08 #44
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Idézet (Pityang @ 2016.08.26. 18:26)
Valamilyen oknál fogva mégis őt választották... mondjuk mert a casting-on sikerült megfognia valamivel a filmkészítőket? (...) Itt van a lehetősége hogy ne Disney sztárként éljen tovább a köztudatban, habár a színészi képességei nekem soha sem tűntek túlságosan jónak, mindenesetre miért nem várják inkább meg hogy milyen alakítást nyújt?


Az a "valamilyen oknál fogva" tényleg lehet bármilyen ok. A legtöbb meghallgatás szépen meghallgatásnak van feltüntetve, úgy, hogy jóval a kezdés előtt már nagyjából eldőlt, kit választanak a szerepre. A másik, hogy van olyan is, hogy felkínálnak szerepet, amit visszadob az ember (bár én úgy tudom, ez a nívósabb színészeknél jellemző, itt tutira nem). Nem kockáztatnám meg, hogy a Pókember 54646. kiadására pont ez a leányzó volt a valószínűleg terjedelmes jelentkezési listából a legmegfelelőbb.
A Disney sztárokat pedig szerintem hagyjuk is. Aki befutott és normális lett, hatalmas mázlija volt, a legtöbb agyi szinten megmaradt a Disney-nél, csak most már legálisan intézhetnek olyan dolgokat, amiket eddig nem, illetőleg görcsösen próbálják megmutatni, hogy "szabad" emberek és "felnőttek".

Idézet
...a mai sminkesek és fodrászok megoldják simán ezt az ügyet...


Azt azért finoman hozzátenném, hogy bámulatosan jó maszkmesterek és sminkesek vannak a mai világban, de egyikük sem varázsló. Rakhatnak erre annyi porcelán színű alapozót, amennyit akarnak, ebből olyan hófehér, mint az eredeti filmekben lévő nő, soha nem lesz. A pláne, hogy tudják már sokan, hogy a tényleges színésznőnek milyen a bőre.
A másik: egy barna bőrűt fehérré átvariálni nálam nagyobb határátlépés lenne, mint a jelenlegi probléma.
2016. augusztus 26. 19:42 #45
Nikimaki_
Nikimaki_
új tag
 
StátuszOké, emberek Joe Budapesten van! *o* Már egy párszor meghaltam:D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 27
Csatolások: 0
Azonosító: 252481
Offline offline
Zendayat legutoljára az indul a riszában láttam. O.O
..
"Nem csak a haj és a bőrszíne számít." bizony, bár egy sötétbőrű nőről nem a pajkosság jut estembe, inkább vadóc, szenvedélyes jelzőkkel írnám le. Ha fehérebb nem is lesz, a haja lehet vörös.
Én elnézem ezt a kis eltérést. Amúgyis, ha pókember, akkor az eredeti, az első film amire gondolok. Nem is láttam a fantasztikus-t se. Lehet ezt megnézem, kíváncsi vagyok mit tudnak kihozni, és Zendaya mit tud kihozni a szerepből.smileeee.gif
2016. augusztus 26. 19:45 #46
Almaszósz66
Almaszósz66
visszatérő vendég
 
StátuszAlways Keep Fighting!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.16.
Hozzászólás: 384
Csatolások: 0
Azonosító: 227703
Offline offline
Nekem semmi gondom Zendayaval de serintem sem illik hozzá a karakter. Bár abban igazuk van a pártoloknak hogy nem a bőr és a hajszíntől lesz valaki jó Mary Jane.
2016. augusztus 26. 19:56 #47
- törölt felhasználó -    
Zendaya mint Mary Jane ? Na ne nevetessetek ! ! Akkor ez a film szar lesz. De sokkal kíváncsibb is vagyok.
2016. augusztus 26. 19:59 #48
- törölt felhasználó -    
Valóban furcsa lehet, hogy küllemre egyáltalán nem hasonlít a karakterre, viszont akkor sem érdemli meg, hogy emiatt bárki is savazza. Ez a hozzáállás nem csak negatív, hanem elég rasszista is. Szerintem igen is jó alakítást nyújt majd, ha a készítőket meg tudta győzni. Én kíváncsian várom.
2016. augusztus 26. 20:22 #49
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (JustMeEvelin @ 2016.08.26. 15:13)
A rajongók lázadnak, mert Mary Janet nem vörös hajú


Mary Janet? WTF? Az meg ki? Talán Mary Jane...
2016. augusztus 26. 20:24 #50
- törölt felhasználó -    
Az a helyzet, hogy teljesen egyet tudok érteni James Dunnal. Szerintem nem bocsájtkozom magyarázkodásba, ebből így is lehet ismerni az álláspontomat. És még annyi, hogy én is nézek Marvel filmeket, láttam az eredeti Pókembert, és így sem borzadok el a választás miatt. Szóval nem vagyok teljesen tudatlan a témában, de szerintem nyitottnak kell lenni, biztos nem véletlenül esett rá a választás. smileeee.gif
2016. augusztus 26. 20:25 #51
Dia28
Dia28
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.24.
Hozzászólás: 566
Csatolások: 0
Azonosító: 248868
Offline offline
Valahogy őt nem tudom elképzelni hogy ő alakítsa Maryt, sem külsőleg sem belsőleg nem illik a karakterhez :/
2016. augusztus 26. 20:25 #52
Norix6
Norix6
 
StátuszNem vagyok flegma sem bunkó, egyszerűen csak nincs kedvem hozzád.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.02.
Hozzászólás: 1174
Csatolások: 0
Azonosító: 220435
Offline offline
tényleg eléggé furcsa, de biztos van valami oka hogy őt választották amúgy pedig még így is nagyon várom a filmet! smileeee.gif
2016. augusztus 26. 20:28 #53
Moonwalker4ever
Moonwalker4ever
visszatérő vendég
 
Státusz"Nothing is impossible, the word itself says i'm possible!"-Audrey Hepburn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.12.
Hozzászólás: 341
Csatolások: 0
Azonosító: 251568
Offline offline
Az a legkisebb gond hogy afroamerikai és nem vörös a haja.
2016. augusztus 26. 20:50 #54
nicky21
nicky21
visszatérő vendég
 
StátuszMosolyogj, halgass .... aztán csináld azt, amit amúgy is ku**ra csinálni akartál
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.12.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 360
Azonosító: 43540
Offline offline
Ha már ilyen kis 19 éves akárkiket tesznek be főszereplőnek, Zendaya egykori kolléganője, Bella Thorne tökéletes választás lett volna. De nem sok jót várok ettől a filmtől, már az Andrew Garfield-Emma Stone páros is kiverte a biztosítékot. Nevetséges volt.
2016. augusztus 26. 20:55 #55
Rose Rowan
Rose Rowan
living doll
 
StátuszI am Loki, of Asgard, and I'm burdened with glorious purpose
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.05.
Hozzászólás: 3045
Csatolások: 2846
Azonosító: 257763
Offline offline
Egyet értek az előttem hozzászólóval, Bella Thorne tök jó választás lett volna, ha már az ilyen színészek érdeklik őket.
Zendayat inkább egy badass karakterbe tudnám elképelni, nem egy pajkos, ártatlan lányba.
2016. augusztus 26. 20:57 #56
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Idézet
(...)A Disney sztárokat pedig szerintem hagyjuk is. Aki befutott és normális lett, hatalmas mázlija volt, a legtöbb agyi szinten megmaradt a Disney-nél, csak most már legálisan intézhetnek olyan dolgokat, amiket eddig nem, illetőleg görcsösen próbálják megmutatni, hogy "szabad" emberek és "felnőttek".

Igazság szerint átgondolva a korábbi hozzászólást ebben is látok relációt. Nekem Zendaya soha sem tűnt valami jó színésznek, tudtommal a legutolsó Disney alakítása a T.C. a Tinikém volt, amiben borzalmasat alakított. Igazság szerint reménykedni szerettem volna, mert egyébként szeretem a Pókembert, és gondoltam nem akarnak elrontani egy filmet egy olyan alakítással, ami abszolút nem illik abba bele.
Mindenesetre, nem azért hogy az egekig magasztaljam Zendaya színészi képességeit, de néha a Disney sorozataiban nyújtott rossz alakításban VALAMILYEN SZINTEN (azaz kevesebbel járul hozzá, de mégis hozzájárul) a bugyuta forgatókönyvek is hibásak, hiszen egyik sem egy filmművészeti remekmű, ezt tegyük hozzá. A szerepek, amikbe beletuszkolják őket szinte mindig sztereotipikusak, sekélyesek és laposak, így a színészi képességek is kiaknázatlanok maradnak, persze abban az esetben ha vannak a színészeknek ilyesfajta képességei...
Mindenesetre egy szónak is száz a vége, van egy olyan érzésem, hogy jobb Pókember film is látott már napvilágot.
2016. augusztus 26. 20:59 #57
Jenny12
Jenny12
új tag
 
Státusz"i didn't say it back"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.14.
Hozzászólás: 53
Csatolások: 0
Azonosító: 235923
Offline offline
Nem azért, de ha Zendayát kérték fel a szerepre akkor bisztosan jöl is alakítja. Nem a származása miatt kell őt utálni. A hajdzín meg a bőrszíne engem kicsit sem zavar.
2016. augusztus 26. 20:59 #58
Domipetra
Domipetra
visszatérő vendég
 
StátuszGîl síla na lû govaded.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.15.
Hozzászólás: 198
Csatolások: 0
Azonosító: 243796
Offline offline
Hát engem ez az egész új Pókember film csalódottá tett eddig...kíváncsi leszek
2016. augusztus 26. 21:05 #59
- törölt felhasználó -    
Nem akarom előre leszólni ezt a filmet, de eddig baromi gáznak tűnik. Mary Jane (+ MAY NÉNI ÉS PETER PARKER IS) igen is legyen olyan, amilyennek meg lett rajzolva! Hiteltelen lesz az egész.
2016. augusztus 26. 21:24 #60
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Bírom Zendayát, de szerintem ne erőltesse a színészetet... Modellkedjen, táncoljon, de a Disney Channelnél több és nagyobb lehetőséget ne kapjon már, mert pocsék színész!
El se tudom képzelni Mary Jane-ként! Semmi kémia nincs köze és Tom közt...
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok