Starity

Nickelback magyar rajongóval a színpadon lépett fel – beszámoló!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. szeptember 18. 00:25 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
A Nickelback felejtetetlen bulit csapott szeptember 16-án a Budapest Arénában.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: Coreline
2016. szeptember 18. 01:00 #2
- törölt felhasználó -    
Sajnálom, hogy nem voltam ott, a beszámoló alapján hatalmas élmény lehetett. Az külön szuper dolog, hogy felhívták a srácot a színpadra, sokadszorra is bizonyították, mennyire közvetlenek a rajongókkal. Btw az utálatot a Nickelback körül én sem értettem sosem és szerintem nem is fogom. Úgy érzem, közrejátszik benne a már eleve negatív hozzáállás, hogy "az xy azt mondta, utálja a Nickelbacket, ezért én is". mellow.gif
2016. szeptember 18. 01:05 #3
- törölt felhasználó -    
WooW na ez egy pppppprofi beszámoló volt, köszönöm! smileeee.gif Nagyon megszerettem a Nicklebacket, és én is egy igen igényes együttesnek tartom. Lájtos rock, de mégis szilárd, frissítő és sokatmondó. Nekem is a Someday a kedvencem! biggrin.gif Ezt követi a Lullably. Az élmények alapján pedig egyre több kedvet kapok egy koncerthez.
2016. szeptember 18. 01:13 #4
Arcee23
Arcee23
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.13.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 61
Azonosító: 222613
Offline offline
Nem igazán ismerem őket. Csak pár dalukat hallgatom, de azok alapján nagyon tehetségesek. A beszámoló meg hozta a kedvem egy Nickelback koncerthez. Majd legközelebb smileeee.gif
2016. szeptember 18. 02:55 #5
etisz
etisz
 
Státuszetisz még nem állította be a státuszát és nem is fogja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.07.
Hozzászólás: 585
Csatolások: 0
Azonosító: 166751
Offline offline
Sosem értettem miért figurázzák ki őket az emberek. Hisz baromi jó, amit csinálnak!
Mindig is nagyon szerettem a számaikat, bár jobban örültem volna, ha a Foo Fighters koncertezik nálunk, adja elő ráadásként az ő számukat, és ott vagyok a stadionban. biggrin.gif
2016. szeptember 18. 07:09 #6
- törölt felhasználó -    
Nagyon király beszámoló lett, az olvasása alatt kicsit olyan volt, mintha én is ott lehettem volna. laugh.gif
Nagyon tehetségesek, fantasztikus dalokat írnak és ékes példái annak, hogy hírességként is maradhat ember az ember (ez így hülyén hangzik, remélem, értitek biggrin.gif )

Majd legközelebb (remélem, lesz) én is beruházok egy Nickelback koncertre, szuper élmény lehet. smileeee.gif
2016. szeptember 18. 07:23 #7
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Nem akarok belekötni,mert még csak azt se tudom,kik ezek,de...minek kellett élménybeszámolót írni? Mert jó,a szigetről is írtak a moderátorok,bár azon is csodálkoztam,most meg erről. Könyörgöm,ez Starity,a sztárlexikon. Itt konkrét tényekről kéne cikkeket írni,és nem pld arról,hogy milyen zenéket hallgatott valaki egy adott napon. Tehát ennyi erővel én is írhatnám,hogy tegnap lementünk egy fesztiválra,találkoztam egy barimmal,egész este vele lógtam,és hogy sztárhír értékű legyen,fellépett az Experidence(ez am igaz). De azt persze nem fogadnák el. És ja,ha itt tartunk,sok ismerősöm panaszkodik,hogy a normális cikkeiket el se fogadják a moderátorok. Pedig hiteles a forrás. Könyörgöm,ha a fogalmazás nem tetszik,akkor javítsatok bele,de ti is cikkírók vagytok,és tudjátok,hogy egy kidolgozott cikk mennyire sok idő. Ti saját magatoknak elfogadhatjátok,és akkor veletek versenyezzünk...esélyegyenlőség aztán van itt,az biztos!
Ha valaki idéz tőlem,lesz@rom,de legalább elgondolkodhattok rajta,mert sajnos ez van...
2016. szeptember 18. 08:01 #8
anzu
anzu
visszatérő vendég
 
Státuszi don't like your fashion style
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.21.
Hozzászólás: 150
Csatolások: 0
Azonosító: 257288
Offline offline
Szerintem meg elég király, hogy próbál minket is egy kicsit belevinni a koncertbe.
Őszintén bevallom, fogalmam sincs kik ezek, de örömmel olvastam mindezt.
Örülök, hogy ez az oldal mégse merült ki a hajfestős cikkekbe.

Egyébként nem az van, hogy itt bárki írhat cikket? Egyesek helyesírásával, én csak lesnék, ha cikk megjelenne...
2016. szeptember 18. 08:06 #9
- törölt felhasználó -    
Én is bánom, hogy nem jutottam el, biztos elképesztő hangulat volt. Szerintem jól sikerült beszámoló lett.
2016. szeptember 18. 08:54 #10
kovacsviki999
kovacsviki999
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.22.
Hozzászólás: 216
Csatolások: 0
Azonosító: 184269
Offline offline
Bárcsak ott lehettem volna. sad.gif
2016. szeptember 18. 09:27 #11
Coreline
Coreline
» FETISH «
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 2238
Csatolások: 0
Azonosító: 256979
Offline offline
Idézet (Hajni és Gézacica @ 2016.09.18. 07:23)
Nem akarok belekötni,mert még csak azt se tudom,kik ezek,de...minek kellett élménybeszámolót írni? Mert jó,a szigetről is írtak a moderátorok,bár azon is csodálkoztam,most meg erről. Könyörgöm,ez Starity,a sztárlexikon. Itt konkrét tényekről kéne cikkeket írni,és nem pld arról,hogy milyen zenéket hallgatott valaki egy adott napon. Tehát ennyi erővel én is írhatnám,hogy tegnap lementünk egy fesztiválra,találkoztam egy barimmal,egész este vele lógtam,és hogy sztárhír értékű legyen,fellépett az Experidence(ez am igaz). De azt persze nem fogadnák el. És ja,ha itt tartunk,sok ismerősöm panaszkodik,hogy a normális cikkeiket el se fogadják a moderátorok. Pedig hiteles a forrás. Könyörgöm,ha a fogalmazás nem tetszik,akkor javítsatok bele,de ti is cikkírók vagytok,és tudjátok,hogy egy kidolgozott cikk mennyire sok idő. Ti saját magatoknak elfogadhatjátok,és akkor veletek versenyezzünk...esélyegyenlőség aztán van itt,az biztos!
Ha valaki idéz tőlem,lesz@rom,de legalább elgondolkodhattok rajta,mert sajnos ez van...


Élménybeszámolót te is írhatsz,nincs megtiltva szerintem wub.gif (csak szólj előtte hogy te is szeretnél írni és akk segítenek neked)
Az meg hogy a sztarity mit hoz nyilvánosságra neked nem tök mindegy? Már korábban egy mások hozzászólásodhoz is leírtam hogy,ha nem tetszik az oldal akkor miért vagy még mindig a tagja? dry.gif blink.gif
Másik meg hogy sok ismerősöd panaszkodik "NEKED"?? (elég gáz),ha annyira úgy gondoljátok hogy a ti cikkeitek is van olyan jó mint mondjuk a moderátoroké, akkor miért nem nekik írjátok meg? Számtalan topik létezik ezen az oldalon ahová le lehet írni hogy mi a bajod/problémád az oldallal hiszen ezzel is azt segítitek hogy a sztarlexikon minél jobb és fejlettebb legyen. wub.gif mellow.gif
Nem biztos hogy azért nem fogadják el a cikkeket mert ők most nem akarják,hanem lehet azért mert mondjuk többnyire másolt szöveg,nem aktuális hír, vagy nem ide illő dologról szól..(Sajnos velem is megtörtént már hogy nem elfogadható cikket küldtem be,nekem se jött ki,de amint normálisan megfogalmaztam és valós hiteles dologról írtam egyből kiadták) wub.gif
Mellesleg az meg hogy azt írod idézem: "Ti saját magatoknak elfogadhatjátok,és akkor veletek versenyezzünk...esélyegyenlőség aztán van itt,az biztos!"
- tökre nem is igaz,mert ennek az oldalnak a cikk írói nem ilyen gyerekesek,ha hírértékű a cikk akkor garantáltan ki fogják adni és nem érdeklik őket a helyesírási meg a fogalmazási hibák (persze azért ügyelni kell rá) (én már csak tudom hiszen borzasztóan rossz helyesírásom van,és számtalanszor megjegyezték már hogy figyelhetnék rá,de valahogy mindig kiadták őket kijavítva és néhol átfogalmazva) wub.gif biggrin.gif Szóval,lehet más bajod van neked... blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2016. szeptember 18. 10:17 #12
Arvil fan
Arvil fan
Photographer
 
Státusz"Do something today that your future self will thank you for."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.29.
Hozzászólás: 1424
Csatolások: 38
Azonosító: 216037
Offline offline
Jó lett volna ott lenni!
2016. szeptember 18. 10:46 #13
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Nem szeretem őket, de élvezettel olvastam a sorokat. Köszönjük ezt a cikket. smileeee.gif
2016. szeptember 18. 11:04 #14
dori08
dori08
 
Státusz#kisskisss
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.15.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 57
Azonosító: 149299
Offline offline
Szerintem jó lett, ha már én nem lehettem ott, legalább itt olvashatok róla egy beszámolót, érdekes lett, én csípem a zenekart! Amúgy sokan azért utálják őket, mert szerintük nem rock, amit csinálnak, és mégis rockerekként mutatják be őket. De ez hülyeség persze.
2016. szeptember 18. 12:46 #15
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Cuki volt tőlük ez a közvetlenség smileeee.gif Főként régebben nagyon szerettem a számaikat!
2016. szeptember 18. 13:27 #16
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12493
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
A dirty laundryn és az everlongon elúszott az egész. Hiába játszanak hallgatható számokat, itt jön ki milyen az, ha tehetségesebbektől adnak elő számokat, mert nem tudnak felnőni hozzá. Legfőképpen nem fognak ilyen kaliberű dalokat sem írni. A tracklist bénán lett összerakva, egymás után pakolva a leglassabb számaikat, amitől bealvós lett a buli.
2016. szeptember 18. 16:09 #17
AnnaZriinyi
AnnaZriinyi
underworld shooter♦
 
StátuszAbsque pugna non est victoria.«
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.19.
Hozzászólás: 1951
Csatolások: 16
Azonosító: 239228
Offline offline
Jó lett volna ott lenni..sad.gif
2016. szeptember 18. 18:40 #18
Kata1225
Kata1225
visszatérő vendég
 
StátuszJelenleg csak a kpop-ért élek, so ne ítélj el plösö~~~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.13.
Hozzászólás: 104
Csatolások: 0
Azonosító: 257063
Offline offline
Most kedvet kaptam, hogy utánuk olvassak smileeee.gif És a zenéjük is tetszik, szóval miért ne? biggrin.gif Szimpatikusak smileeee.gif
2016. szeptember 19. 20:35 #19
- törölt felhasználó -    
Nickelback. <3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok