Starity

Lady Gaga megreformálta a Carpool Karaoke-t

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. október 28. 00:19 #21
- törölt felhasználó -    
Nem tudom, hogy ki hogyan vagy vele, de engem kifejezetten idegesít, hogy James énekhangja sokkal jobban hallatszik, mint a vendégeié. Pedig ez a műsor elvileg arról szólna, hogy a sztárokkal EGYÜTT énekel, nem csak őt helyezik előtérbe.
Ennek ellenére Gaga fantasztikus hanggal rendelkezik és szinte fel sem ismertem a furcsábbnál furcsább kosztümjei nélkül smileeee.gif
2016. október 28. 14:33 #22
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Nekem ebben a műsorban csak az nem szokott tetszeni hogy sokszor James úgy leénekeli a sztárokat és sokszor látszik is rajtuk hogy nem tetszik nekik de James persze folytatja és így kicsit elvesz a hatásból. Na mind1. Gaga csodálatos volt hihetetlen jó hangja van és úristen olyan szépen énekelte a Million Reasonst! ohmy.gif Iszonyat tehetséges ez a nő! Az elején a move bitch get up the way meg annyira vicces volt! biggrin.gif
2016. október 28. 21:34 #23
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
JustMe18 egyetértek de ettől függetlenül nagyon bírom Jamest biggrin.gif
2016. október 29. 10:59 #24
- törölt felhasználó -    
Idézet (BLulu88 @ 2016.10.28. 14:33)
Nekem ebben a műsorban csak az nem szokott tetszeni hogy sokszor James úgy leénekeli a sztárokat és sokszor látszik is rajtuk hogy nem tetszik nekik...


Na ja, nagyobb tüdeje van leénekel bárkit + még nagyobb hangerővel nyomatja. tongue.gif Azért Gaga nem volt rest megjegyezni neki, h. nem találta el a hangot, melléénekelt. Hahaha! blush.gif
2016. október 30. 12:01 #25
- törölt felhasználó -    
Annyira szeretem ezt a videót, főleg amikor Gaga a Million Reasons-t énekli, és ahogy James rá néz éneklés közben...látszott az arcán az, hogy baromira tetszik neki is. Gaga CD minőségben énekelt, és szerintem nem is akarta James leénekelni. wub.gif
2016. október 30. 13:28 #26
KimMinTae
KimMinTae
 
Státusz309
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.29.
Hozzászólás: 557
Csatolások: 65
Azonosító: 212688
Offline offline
Eddigi (talán) legjobb Carpool Karaoke. Gaga hihetetlen tehetséges és, aki ezt megkérdőjelezi az menjen el kivizsgáltatni, hogy mi baj lehet a fülével, mert csodálatos hangja van és nagyon is jól bánik vele. >_<
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok