Starity

Mire gondoltok most? II.

172 oldal 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. május 10. 15:29 #1621
- törölt felhasználó -    
Idézet (ramio @ 2017.05.10. 12:20)
Besírtam néhány dalon. Ami értelmes volt, az talán Belgium és Finnország, ebből csak az egyik jutott tovább. Volt olyan, amitől megfájdult a hasam és legszívesebben kivetettem volna magam az ablakon. Ilyenkor gondolok bele, hogy mi lehet adott országban, ha egy olyan borzalmat küldtek a versenyre, mint tegnap este némelyik dal.


Belgium nekem is tetszett meg még Cyprusnak örültem, hogy tovabb ment. Lehet nem egy nagyon különleges dal, de dallamos es ezerszer jobb mint egyes dalok ahol az a produkció hogy 3 percen keresztül kiabálnak. rohog.gif (azerbajdzsan mrg örmény azt hittem besírok. cry.gif
1 felhasználónak tetszik: ramio
2017. május 10. 19:13 #1622
- törölt felhasználó -    
Idézet (Porkéz @ 2017.05.10. 14:52)
... Épp a Szigeti veszedelmen próbálom átszenvedni magam, de ez... ez nagyon nem.


Ííj, annyira átérzem. Ugyanígy vagyok a Szigeti veszedelemmel, nekünk is tétel középszinten. Én soha, soha nem tudtam végigolvasni, szerintem jutottam nagyjából öt-hat oldalig, és feladtam. A sztorit tudom, de azért mégis úgy a jó elemezni/értelmezni egy művet, ha elolvastad. De ez... Ha van olyan tétel, amitől rendesen leizzadok, már ha csak abba gondolok, hogy elemeznem kell, akkor az ez. rohog.gif Két éve a kis érettségin is jól kihúztam ezt, lehet a rossz emlékek is dominálnak a véleményemben. biggrin.gif

On: A vidéki élet idilli pillanatképeiből/hangjaiból egy részlet:
Ülök nyugodtan a házban, amikor egy erőteljes, kissé ingerült férfihang nyilallt bele a kora esti csöndbe:
- Legközelebb kiengedem a kutyát!
rohog.gif note: egyébként nem magának mondta, egy gyerek hangját is hallottam előtte, szerintem valamivel felhúzhatta a jóembert. :'D

7 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Psyché, forever.romanci, MadHatter, Szandi0820, ilus1996, LaDySmIth
2017. május 10. 19:16 #1623
- törölt felhasználó -    
amióta eszembe jutott a tavalyi színházban tett látogatásunk, amikor is a Dzsungel könyvét néztük meg, azóta csak ezt a csodát hallgatom; és szerelmes vagyok, de komolyan. lehetségesnek látom, hogy újra megnézem majd, mert tavaly remek élmény volt, és, épp a Farkas vagyok megy, és totál bele vagyok esve az egészbe. blush.gif
3 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Szandi0820, ilus1996
2017. május 10. 19:34 #1624
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fairies @ 2017.05.10. 19:13)
Ííj, annyira átérzem. Ugyanígy vagyok a Szigeti veszedelemmel, nekünk is tétel középszinten. Én soha, soha nem tudtam végigolvasni, szerintem jutottam nagyjából öt-hat oldalig, és feladtam. A sztorit tudom, de azért mégis úgy a jó elemezni/értelmezni egy művet, ha elolvastad. De ez... Ha van olyan tétel, amitől rendesen leizzadok, már ha csak abba gondolok, hogy elemeznem kell, akkor az ez. rohog.gif Két éve a kis érettségin is jól kihúztam ezt, lehet a rossz emlékek is dominálnak a véleményemben. biggrin.gif

Én olyan 3-4 ének után úgy döntöttem, hogy jól van, akkor hangoskönyv, mert ezt horror végigolvasni, de az a baj, hogy a hangoskönyv még rosszabb. rohog.gif Lassan mondják, szép tagoltan és jól hangsúlyozva, én pedig belepusztulok, és képtelen vagyok egyszerre meghallgatni egy fél éneknél többet. Nem tudom, mikor végzek vele, de még van más is, amit el kéne olvasnom, szóval ideje lenne nekiugranom, és végigszenvednem, de nem igazán visz rá a lélek.
2 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, forever.romanci
2017. május 10. 19:48 #1625
- törölt felhasználó -    
Téma 1. rohog.gif Tegnap kissé vicces napom volt. A portás megszólal egy kifelé induló gyerek felé (7 perccel csöngetés előtt akart kimenni, a tanár elengedte, a busz miatt), idézem a beszélgetést:
Portás: - Na, hova-hova?
Gyerek: - Na, haza-haza.
Portás: Minek mész haza-haza? Még van hetes darab perc kicsöngőig. Egyébként de szemtelen vagy...
Gyerek: Azért nem nem jó itt a suli-suliban. Otthon pedig jó-jó.
Portás: Miért nem jó itt a suli-suliban?
Gyerek: Mert iskola-iskola a neve-neve.
Portás: Ájh, na menjé'-menjé' má' kifelé, mert nem a lábadon kerülsz haza-haza!
A gyerek pedig röhögve fut a buszhoz. És ez kicsit sem durva, itt a sulinkban a szemtelenség kategóriában... De egyébként végigröhögtem. rohog.gif rolleyes.gif

Téma 2. Angol óra volt, 58 éves tanár tanítja a tantárgyat. Osztálytársaimat kicsit sem érdekli a tárgy, és így akarnak Los Angelesben lakni. Hm, szép lenne úgy, de nem... Szóval az 58 éves tanárunknak úgy visszabeszélnek... 18+-os témákról kérdezgetik, órán. És minden egyes csúnya szavat és jelentését ismernek. Angolon az összeset kimondják, 5 sor írása után nyávognak, csúnyán beszélnek és ordibálnak a tanárral. A tanár utánozni próbálta őket és artikulált is hozzá. Mindenki elkezdte példáját követni. Felelés angolon. Ez se könnyű, mivel egyesek magyarul se tudnak. rohog.gif Egy bukásra álló gyereket szólított ki, aki nem is jár suliba, a mai nap kivételes volt. Kérdezte a ruhadarabokból és elkezdte magyarul, hogy mi van őrajta. Annyira ideges lett szegény tanár... Úgy sajnálom azokat az áldott angolórákat és az 58 éves tanárt. unsure.gif Matekon is hasonló megy.

Egy tegnapi eset. 20 éve megvan egy játék, Babylon a neve olyan golyós és helyettesítés volt igazgató és felesége helyett, matekon fáradtra számoltuk magunkat, első órában. Matek tanár megengedte irodalomon (ő tartotta), hogy játsszunk. Mindenki a Babylon-t akarta, és úgy szétrepült, mert ráncigálták... 10 percig tartott megtalálni az egész osztálynak a bábukat. A fiúkhoz került, de egy lány mindig odament és mikrofont csinált belőle. Belenyomta a golyót egy másik szájába, és úgy köpte ki. Matek tanár úgy felháborodott... De mindig újat vitt, "nyilatkozott" volna az "áldozat" és belenyomja a szájába. A végén, pontban kicsöngőkor vették észre, hogy 28 golyó van. Pedig akkor amikor óra elején kiborult, 30 volt. Azt kellett keresni egész természeten, így alig maradt időnk az emberi testre. (Halleluja!) De nem lett meg akkor se. Ez van, 20 éve senki nem bántja, csak mi. rolleyes.gif rohog.gif Szintén tegnapi, hogy egyik osztálytársamat kibeszélte, vagyis hazugságokat talált ki róla egy fiú, jön szembe a lánnyal egy gyerek és beleöklel a szemébe. Vérzett is neki, vissza akarta adni neki, és még ő kapott... A semmiért.

Hittan óra. Általánosságról lesz szó. Mindenki kiabál, nem figyel, nem írja az anyagot a füzetébe, ordibál, 18+-ról kérdezi a tanárt, társalog egymással, sorolhatnám még. A dolgozatra egy "NEM TUDOM, NEM ÍROM. KÉSZ!" szöveget ír. És nem hogy megbuknának, mindenki 5-ös, kitűnő lesz. A gyerek irányítja a tanárt... Jó, örülnöm kéne neki, de na. Ez nem korrekt. unsure.gif Az etnika (Igen, n-el és van ilyen óránk) órákról ne is beszéljünk...

Téma 3. Ma egyik osztálytársam hozott két zsömlét, pontosabban valami hamburger-szerűséget. Másik osztálytársam észreveszi, és leteszi a földre. Bejön o.társam, aki a kaját hozta, belép és mindjárt: "Hol van a kajám?" Mondták, hogy biztos az egyik terembe. A kajás: Hát de melyikbe? Többiek: Tudjuk mi? Amelyikbe voltunk. Megy rohanva a kajás és 20 perc alatt (lógott óráról) végignézte a termeket. Óra előtt aki eldugta, visszatette a táskájába. Óra végén a kajás megfogja a kaját és mondja: "Gyüre, Te voltál!" (Gyüre az, aki eldugta) És erre ő: "Amanda vette észre az imént" És ő meg helyesel. Ezt megúszta. rohog.gif Ja és még egy, hogy egyik o.társam csak rozskenyeret ehet sonkával. Ez fura. unsure.gif

Ennyi voltam, kibeszéltem magam. _nevet.gif
4 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, silenc, forever.romanci, MadHatter
2017. május 10. 20:04 #1626
- törölt felhasználó -    
Idézet (simplegirl. @ 2017.05.10. 19:48)
A gyerek irányítja a tanárt... Jó, örülnöm kéne neki, de na.

Nem, nem kéne örülnöd neki, és addig jó, amíg nem örülsz. A tanár nagyon sokat gürizett azért, hogy tanár lehessen, van diplomája, de még így is továbbképzésekre, meg minden kutya fülére kell járnia, nehogymár egy seregnyi gyerek irányítson. unsure.gif Azt viszont jó látni, hogy vannak még olyan diákok, akik kulturáltan tudnak viselkedni, és zavarja őket a szemtelenség... Csak lehetnének többen.
7 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Beyla, silenc, forever.romanci, MadHatter, Szandi0820, ilus1996
2017. május 10. 20:07 #1627
- törölt felhasználó -    
Idézet (Porkéz @ 2017.05.10. 20:04)
Nem, nem kéne örülnöd neki, és addig jó, amíg nem örülsz. A tanár nagyon sokat gürizett azért, hogy tanár lehessen, van diplomája, de még így is továbbképzésekre, meg minden kutya fülére kell járnia, nehogymár egy seregnyi gyerek irányítson. unsure.gif Azt viszont jó látni, hogy vannak még olyan diákok, akik kulturáltan tudnak viselkedni, és zavarja őket a szemtelenség... Csak lehetnének többen.

Igazad van. unsure.gif Egyébként a hitoktató előzőleg liszteszsákokat pakolt a kisboltban, de annyi helyen tanár...
2 felhasználónak tetszik: forever.romanci, MadHatter
2017. május 10. 20:28 #1628
ramio
ramio
delaney
 
Státusztalán egy napon majd újra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.24.
Hozzászólás: 13726
Csatolások: 622
Azonosító: 258309
Offline offline
Iszonyatosan gyönyörű a Hold, ahogy emelkedik felfelé. Az ég még rózsaszín, de a Hold már fent van, nagy, kerek, aranyszínű. Alig tudom levenni róla a szemem.
4 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, forever.romanci, Szandi0820, MadHatter
2017. május 10. 20:53 #1629
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Anyám logikája: a húgom azt csinál, amit akar, lényegtelen, hogy elveszi a cuccaimat, a ruháimban jár, elhasználja a smikemet és a krémeket, eltulajdonította a tolltartómat és annak tartalmát, kidobta az érettségi tételeim felét, széttöri a könyveim gerincét, vagy mindig megeszi az ebédemet, mire hazaérek. De ha számonkérem rajta a dolgaimat, amiket elvett, széthagyott és/vagy tönkretett, akkor én vagyok a hibás, mert én vagyok az idősebb és az érettebb, ezért hagynom kéne a húgomnak, hogy pl. a ruháimat hordja, leegye és odaadja a barátnőinek, vagy hogy ne abban a cipőben ugráljon a pocsolyába, amire közel egy évig spóroltam. Mert neki jogában áll balfaxkodni, mert ő a kisebb. Az egy dolog, hogy fiatalabb, de így is már 14 éves lesz, szóval senki ne mondja, hogy jaj hát még kicsi és nem tudja. dry.gif Görcsöl a gyomrom, ha belegondolok. dry.gif
8 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Beyla, silenc, forever.romanci, LaDySmIth, Szandi0820, ilus1996, exoverdose
2017. május 10. 21:18 #1630
- törölt felhasználó -    
Hihetetlenül idegesít, hogy mostanában nagyon nehezen veszem rá magam a dolgokra. Mindennel így vagyok. Például már hónapok óta kutakodok jó sorozatok után, hogyha majd lesz időm belenézek valamelyikbe. A mai nap csoda történt, mert megnéztem a Scream Queens második évad első részét. Tetszik meg minden, de magamat ismerve nem fogom megnézni a következő részt. Ez valami betegség? sad.gif
6 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, silenc, forever.romanci, Saber, Szandi0820, MadHatter
2017. május 10. 21:20 #1631
- törölt felhasználó -    
Idézet (ramio @ 2017.05.10. 20:28)
Iszonyatosan gyönyörű a Hold, ahogy emelkedik felfelé. Az ég még rózsaszín, de a Hold már fent van, nagy, kerek, aranyszínű. Alig tudom levenni róla a szemem.

Tényleg gyönyörű, én is figyeltem. Aztán le akartam fotózni a telefonommal, de csak egy világító lyuk lett a képen rohog.gif . Elfelejtettem, hogy ez azért nem egy DSLR, pedig egyáltalán nem rossz a kamerája. laugh.gif
5 felhasználónak tetszik: forever.romanci, LaDySmIth, Szandi0820, ramio, MadHatter
2017. május 10. 21:21 #1632
- törölt felhasználó -    
Idézet (MadHatter @ 2017.05.10. 20:53)
Anyám logikája: a húgom azt csinál, amit akar, lényegtelen, hogy elveszi a cuccaimat, a ruháimban jár, elhasználja a smikemet és a krémeket, eltulajdonította a tolltartómat és annak tartalmát, kidobta az érettségi tételeim felét, széttöri a könyveim gerincét, vagy mindig megeszi az ebédemet, mire hazaérek. De ha számonkérem rajta a dolgaimat, amiket elvett, széthagyott és/vagy tönkretett, akkor én vagyok a hibás, mert én vagyok az idősebb és az érettebb, ezért hagynom kéne a húgomnak, hogy pl. a ruháimat hordja, leegye és odaadja a barátnőinek, vagy hogy ne abban a cipőben ugráljon a pocsolyába, amire közel egy évig spóroltam. Mert neki jogában áll balfaxkodni, mert ő a kisebb. Az egy dolog, hogy fiatalabb, de így is már 14 éves lesz, szóval senki ne mondja, hogy jaj hát még kicsi és nem tudja. dry.gif Görcsöl a gyomrom, ha belegondolok. dry.gif

Hallod, ne haragudj meg rám, kérlek, de a húgod örüljön, hogy nem én vagyok a nővére xD Lehet, hogy már rég megvertem volna vagy nem tudom...
Picikét érzékeny vagyok a cuccaimra, szerintem ebből kivehető volt mellow.gif
5 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, silenc, forever.romanci, Szandi0820, MadHatter
2017. május 10. 22:35 #1633
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (kimyeochan @ 2017.05.10. 21:21)
Hallod, ne haragudj meg  rám, kérlek, de a húgod örüljön, hogy nem én vagyok a nővére xD Lehet, hogy már rég megvertem volna vagy nem tudom...
Picikét érzékeny vagyok a cuccaimra, szerintem ebből kivehető volt  mellow.gif

Volt már olyan is, hogy éjszaka értem haza, erre az ágyamban aludt, mert az "kényelmesebb" mint az övé (???!!!) Nem haragszok, nekem is ez jár a fejemben néha. Anya szinte mindig az ő pártját fogja, úgyhogy elég nehéz akármilyen szituációból jól kijönnöm. Most is mondtam a húgomnak, hogy álljon le, erre közbeszól anyám, hogy ne beszéljek ilyen mérgesen vele. mellow.gif Amúgy megszoktam, mindig is ez volt, nekem meg van egy rossz tulajdonságom, ami az, hogy visszafojtok mindent. Az utóbbi időben már enyhébb gyomorproblémáim is vannak. Hát nagyszerű. Tudom, hogy ezek nem hatalmas dolgok, de sok apró összejön. Ja, és a legjobb az egészben, hogy borzasztóan követelőzik. Hetente több ezret akarna költeni csak ruhákra, és ha ugyanazt a ruhát látja két boltban is, akkor egyértelműen ott veszi meg, ahol drágább, mert akkor az úgy jobb az önérzetének. Csak, hogy a telefonról, meg a tabletről, meg az ilyenekről ne is beszéljek. rolleyes.gif
6 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Beyla, ilus1996, silenc, forever.romanci, Szandi0820
2017. május 11. 06:47 #1634
- törölt felhasználó -    
Az érzés, mikorhogy a naaaaagy Sebastian Bach közli veled twitteren, hogy fura vagy, mert tájékoztatni merted, hogy a Skid Row nem az ő zenekara. rohog.gif Most a fél rajongótábora hülyének néz, és beszólogat, de haver, attól, hogy valamelyik bandának az énekese voltál, az még nem a te zenekarod. A Skid Rowot Rachel Bolan és Snake Sabo alapították, szóval hivatalosan az övéké a zenekar. Nem mellesleg a legtöbb dalt ők is írták, az első album dalaihoz Baz csak a hangját adta, és mindössze három albumuk volt a klasszikus felállással. Egyébként meg tök röhej, hogy tudnak ugorni az emberek olyan valakinek a segítségére, aki egyébként lépten-nyomon beszól mindenkinek, és azt hiszi, ő sz*rta a spanyol viaszt. Nincs szüksége segítségre. Ja, és igen, fura vagyok, de hogy mennyivel szebb így az élet, mint normálisan. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, silenc, LaDySmIth
2017. május 11. 10:15 #1635
- törölt felhasználó -    
Idézet (AliceLiza @ 2017.05.09. 23:40)
Fuuu ez az Euróvízió... Annyira vártam, de nagyon gondolkozom rajta hogy nézzem e tovább.
1. 22:00 volt kiírva kezdésnek. Erre nem 21-kor kezdték? Fuu..  A feléről lemradtam. Na mindegy eppen a 10. szam ment. Mindegy a kedvenceim a vegen voltak. Túltettem magam.
2. Dedede... Istenem hogy ezek a szinkrontolmacsok... Basszus feleslegesen dumalnak, unalmas, érdektelen hülyeségről... Ideesítőek es szinte semmit nem forditanak. Gundit akarom vissza.  cry.gif  cray.gif
3. Elég gagyik a tovabbjutók... Egyeseknek semmi helye itt... Döntősök, akit érdekel: http://www.youtube.com/playlist?list=PLuffWom-ANHBATsZh2_iwcuhaaEI78DpA


Ma 21:00től adok egy ujabb eselyt. Aztan kiderul megéri e nézni szombaton. unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: ramio, LaDySmIth
2017. május 11. 12:19 #1636
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Az érzés, mikor egy sorozatnak annyira a függőjévé válsz, hogy miután megnézted szinkronosan, egyből újra kezded..feliratosan. Szerintem kellene már egy beutaló a pszichiátriára. mellow.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Psyché, forever.romanci
2017. május 11. 13:05 #1637
ramio
ramio
delaney
 
Státusztalán egy napon majd újra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.24.
Hozzászólás: 13726
Csatolások: 622
Azonosító: 258309
Offline offline
Idézet (AliceLiza @ 2017.05.11. 10:15)
Ma 21:00től adok egy ujabb eselyt. Aztan kiderul megéri e nézni szombaton. unsure.gif


Ma este én is nézem. Bárki bármit mond, a kedd este után semmi szégyellni való nem lesz Pápai Joci előadásában. Még egy-két idétlen, ízléstelen előadás (mindegy melyik országtól) és lemondok az Eurovízióról.
1 felhasználónak tetszik: LaDySmIth
2017. május 11. 13:18 #1638
- törölt felhasználó -    
Idézet (ramio @ 2017.05.11. 13:05)
Ma este én is nézem. Bárki bármit mond, a kedd este után semmi szégyellni való nem lesz Pápai Joci előadásában. Még egy-két idétlen, ízléstelen előadás (mindegy melyik országtól) és lemondok az Eurovízióról.


Hát hallod, ennyi gáz fellépő után Joci top 10-es. rohog.gif
2017. május 11. 14:48 #1639
Saber
Saber
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.05.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 264155
Offline offline
Amikor már annyira szánalmas az életed, hogy a házasodós műsor az egyetlen amin tudsz nevetni. crazy.gif
5 felhasználónak tetszik: ilus1996, Bátor Ventillátor, Psyché, Trapdoor, forever.romanci
2017. május 11. 15:23 #1640
- törölt felhasználó -    
Persze amikor megkérdezem, hogy kell e valakinek valami, akkor mindenki csendben van, vagy mondja, hogy "jaaj, cuki vagy, nem kell semmi...". Aztán meg kiderül, hogy jaaaaaj mégis kellett volna valakinek valami.. Vicces. rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, Szandi0820, silenc
172 oldal 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!