Starity

Adatlapos topik 3.

171 oldal 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. október 17. 19:03 #2721
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2020.10.17. 15:08)
Sziasztok!
Starity adatlapon töménytelen mennyiségű adatlap van. Sokan baromi rég voltak szerkesztve. Ezeket valahogy rendbe kéne tenni, frissíteni, és néhány lapot kigyomlálni.
Utóbbit úgy értettem, hogy az olyan lapot, akit senki sem kér, esetleg életrajz sincs hozzá, 10-nél kevesebb rajongója van és nincs feltöltve se kép, se hír, azokat törölni fogom októberi hónap végén!
A frissítésre is jó lenne sort keríteni. Én arra gondoltam, hogy 3 vagy 5 lap frissítésért cserébe vihető lenne ingyen (életrajz nélkül) Starity_2.0-ás adatlapok is. 
Várom a véleményeteket kulturált formában. Tagoktól, kiemelt tagoktól és moderátoroktól is.  meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif

Ez egy kiváló ötlet, ezzel sokat nyerhet az oldal! good.gif Akinek még profilképet sem tettek ki vagy nagy régóta nem szerkesztették és életrajzuk sincs vagy egyáltalán szerkesztőjük, azok szerintem nyugodtan törölhetőek.
A másik ötlet meg még inkább sokat érhet, sok lap naprakészebb lenne, mint most smileeee.gif
2020. október 18. 11:53 #2722
Alysia
Alysia
Sweet Little Hale ♡
 
Státuszdon't analyze everything. just do it.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 1749
Csatolások: 65550
Azonosító: 265584
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2020.10.17. 15:08)
Sziasztok!
Starity adatlapon töménytelen mennyiségű adatlap van. Sokan baromi rég voltak szerkesztve. Ezeket valahogy rendbe kéne tenni, frissíteni, és néhány lapot kigyomlálni.
Utóbbit úgy értettem, hogy az olyan lapot, akit senki sem kér, esetleg életrajz sincs hozzá, 10-nél kevesebb rajongója van és nincs feltöltve se kép, se hír, azokat törölni fogom októberi hónap végén!
A frissítésre is jó lenne sort keríteni. Én arra gondoltam, hogy 3 vagy 5 lap frissítésért cserébe vihető lenne ingyen (életrajz nélkül) Starity_2.0-ás adatlapok is. 
Várom a véleményeteket kulturált formában. Tagoktól, kiemelt tagoktól és moderátoroktól is.  meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif

Jó ötlet! Véleményem szerint a követhetőség érdekében csinálhatnánk 5 lapos csomagokat a Starity oldalán lévő lapokból. (És akkor nevet csak mellé lehetne írni, aki vállalta.) Illetve szívesen átnézem akkor az összes 1500 alatti lapot is, hogy ha azok között is van, amelyik nincsen rendesen frissítve, akkor átkerüljenek a Starity_2.0-ra, és így lehetségesen azok is jó helyre kerülnének. happy.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Selz1992
2020. október 18. 16:00 #2723
Lil98
Lil98
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17146
Csatolások: 17861
Azonosító: 168141
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2020.10.17. 15:08)
Sziasztok!
Starity adatlapon töménytelen mennyiségű adatlap van. Sokan baromi rég voltak szerkesztve. Ezeket valahogy rendbe kéne tenni, frissíteni, és néhány lapot kigyomlálni.
Utóbbit úgy értettem, hogy az olyan lapot, akit senki sem kér, esetleg életrajz sincs hozzá, 10-nél kevesebb rajongója van és nincs feltöltve se kép, se hír, azokat törölni fogom októberi hónap végén!
A frissítésre is jó lenne sort keríteni. Én arra gondoltam, hogy 3 vagy 5 lap frissítésért cserébe vihető lenne ingyen (életrajz nélkül) Starity_2.0-ás adatlapok is. 
Várom a véleményeteket kulturált formában. Tagoktól, kiemelt tagoktól és moderátoroktól is.  meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif


Szerintem jó ötlet. Személy szerint én szívesen besegítenék a frissítésbe. laugh.gif Illetve tetszik Alysia 5 lapos csomag ötlete is, így legalább nem lenne akkora kavarodás és talán egyszerűbb is lenne meglévő csomagokból választani. Az 'ingyenes' Starity_2.0-ás lapok pedig valószínűleg sokaknak kellő motiváció lesz és talán így elég sok adatlap frissül majd. happy.gif
2020. október 18. 17:55 #2724
Lil98
Lil98
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17146
Csatolások: 17861
Azonosító: 168141
Offline offline
Sziasztok!

Szeretném elkérni James és Oliver adatlapját.

A jótékonyság rész megegyezik (azt nemigen tudtam máshogy megírni), de próbáltam arra törekedni, hogy mindkettőjük életrajza más legyen.

Előre is köszönöm! meghajolo.gif


James életrajza

Amit tudni kell róla:
James Phelps angol színész, aki a Harry Potter filmsorozat által vált ismertté – ő alakította Fred Weasley szerepét. Ikertestvére, Oliver, George Weasley megformálója. Oliverrel közösen van egy podcastjük, a Double Trouble.

Élete

1986. február 25-én, James Andrew Eric Phelps néven született az angliai Sutton Coldfield-ben, Birmingham közelében. Szülei Susan (szül. Spare) és Martyn Phelps. James 13 perccel fiatalabb Olivernél. A Little Sutton Általános Iskolában, majd az Arthur Terry Középiskolában tanult. Mivel rengeteg időt töltött a Harry Potter forgatásán, magántanárral fejezte be tanulmányait.

Imád golfozni, gyakran játszik. Kedvenc sportjai közé tartozik még a rögbi, a krikett, a foci, a bowling, a darts és a billiárd. Kedvenc golfozója Sergio Garcia. A Birmingham City, a Gloucester RFC és a Portland Timbers szurkolója. A legelsőt édesapjával közösen szeretik. Szeret utazni. 2013 nyarán a Kalifornia állambeli Santa Monica-ba költöztek Oliverrel, hogy különböző projektekben vegyenek részt. Jelenleg mind az USA-ban, mind pedig Angliában töltenek időt.

Nem szeret a magánéletéről beszélni. Egy ideig Simone Burke volt a párja, majd egy Amelia nevű lánnyal találkozgatott. 2016. július 23-án feleségül vette Annika Ostle-t.

Karrier

2000-ben, mikor 14 éves volt, testvérével együtt ellógtak az iskolából, hogy részt vegyenek egy nyílt meghallgatáson Leeds-ben. Annak ellenére, hogy nem rendelkezett korábbi színészi tapasztalattal, 6 meghallgatás után megkapta Fred Weasley szerepét. A karaktert 2001 és 2011 között keltette életre.

A színészet mellett ’runner’-ként dolgozott a Harry Potter és a félvér herceg forgatásán, illetve a A Da Vinci-kódban is ez volt a munkája.

2009-ben Oliver mellett látható volt a Kingdom – Az igazak ügyvédje című sorozatban, melyben Callum Anderson-t keltette életre. Szintén 2009-ben Stanley-t alakította a A Mind’s Eye című kisfilmben.

2012-ben a Ward 3 című horrorfilmben Jimmy-t játszotta, majd ugyanebben az évben szerepelt a The Turn-ben, mint Morris Talliver. 2015-ben látható volt a A néma szemtanú című sorozatban, Chris-t alakította. Szintén 2015-ben Mr. Carter-ként volt látható a Danny and the Human Zoo televíziós filmben.

2019-ben Williams kapitányt játszotta a 7 Days: The story of Blind Dave Heeley-ben, majd Tanion szerepében volt látható a Cadia: The World Within-ben. 2021-re várható a Last Night in Soho című film, illetve készül az Own Worst Enemy, illetve a Brigantia című filmje is.

Részt vett a Harry Potter Exhibition-ben, jelen volt a 2009-es chicago-i hivatalos megnyitón is. 2014-ben Oliver, Evanna Lynch, Matthew Lewis és Devon Murray társaságában részt vett a Harry Potter Celebration-ön, a floridai Orlando-ban.


Jótékonyság

2003-ban James és Oliver fákat ültetett Leicestershire-ben – a Harry Potter miatt kivágott, később seprűnek elkészített fák helyett telepítettek újakat. Mindketten nagy támogatói a Teenage Cancer Trust-nak.

Versenyeztek a Virgin Money Giving futamon. Oliver az RNLI életmentőknek gyűjtött pénzt, James pedig részt vett a ’National Three Peaks Challenge’-n, mely alatt a UK-ben található 3 legmagasabb pontot kell megmászni 24 órán belül.

2011. november 22-én a Cancer Research UK-nek gyűjtöttek. 2013. szeptember 7-én jelen voltak a Pointless Celebrities egyik adásán, ahol a Harry Moseley emlékére létrehozott szervezetért játszottak.


Érdekességek

• Az utolsó Harry Potter rész forgatása során megvette a könyvet, mert kíváncsi volt, hogy mi lesz karakterének a sorsa
• Kedvenc állata a pingvin
• Kedvenc színészei Tom Hanks és Woody Allen
• Legnagyobb inspirálója Harry Moseley
• Egy interjú során elmondta, hogy ha csak egy ételt ehetne, akkor az a fish & chips lenne
• Kedvenc Harry Potter könyve a Harry Potter és az azkabani fogoly, kedvenc Harry Potter filmje pedig a Harry Potter és a bölcsek köve
• Tud gitározni
• Nagy állatbarát
• Kedvenc idézete Winston Churhill-től származik - "Ha a poklon mész keresztül, továbbra is sétálj!"


Filmográfia

2001 - Harry Potter és a bölcsek köve / Harry Potter and the Sorcerer's Stone – Fred Weasley
2002 - Harry Potter és a titkok kamrája / Harry Potter and the Chamber of Secrets - Fred Weasley
2004 - Harry Potter és az azkabani fogoly / Harry Potter and the Prisoner of Azkaban - Fred Weasley
2005 - Harry Potter és a tűz serlege / Harry Potter and the Goblet of Fire -Fred Weasley
2007 - Harry Potter és a Főnix rendje / Harry Potter and the Order of the Phoenix - Fred Weasley
2007 - Harry Potter and the Order of the Phoenix - Fred Weasley (videójáték, hang)
2007 - Chute! - Fred Weasley
2009 - A Mind's Eye – Stanley
2009 - Kingdom - Az igazak ügyvédje / Kingdom - Callum Anderson (1 epizód)
2009 - Harry Potter és a félvér herceg / Harry Potter and the Half-Blood Prince - Fred Weasley
2010 - Harry Potter and the Forbidden Journey - Fred Weasley
2010 - Harry Potter és a Halál ereklyéi 1. rész / Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 - Fred Weasley
2010 - Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I – Fred Weasley (videójáték, hang)
2011 - Harry Potter és a Halál ereklyéi 2. rész / Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 – Fred Weasley
2012 - Ward 3 – Jimmy
2012 - The Turn - Morris Talliver
2014 - The Hogwarts Express - Fred Weasley
2015 - A néma szemtanú / Silent Witness – Chris (1 epizód)
2015 - Danny and the Human Zoo - Mr. Carter
2015 - Patchwork – Garret
2019 - 7 Days: The story of Blind Dave Heeley – Williams kapitány
2019 - Cadia: The World Within – Tanion
2021 - Last Night in Soho
202? - Own Worst Enemy
202? - Brigantia – Koün a halász


Oliver életrajza

Amit tudni kell róla:
Oliver Phelps angol színész, aki a Harry Potter filmsorozat által vált ismertté – ő alakította George Weasley szerepét. Ikertestvére, James, Fred Weasley megformálója. James-szel közösen van egy podcastjük, a Double Trouble.

Élete

Oliver Martyn John Phelps néven látta meg a napvilágot, 1986. február 25-én, az angliai Sutton Coldfield-ben, mely Birmingham közelében található. Szülei Susan (szül. Spare) és Martyn Phelps. 13 perccel idősebb testvérénél. A Little Sutton Általános Iskolában és az Arthur Terry Középiskolában tanult, majd a Harry Potter miatt magántanulóvá vált.

Szeret golfozni, gyakran játszik testvérével és édesapjával. Az Aston Villa, a Gloucester RFC és a Portland Timbers szurkolója. Kedvenc sportjai közé tartozik még a rögbi, a krikett, a foci és a pankráció. Testvérével együtt imád utazni, van egy saját weboldala, a JOP World, ahol az utazásairól számol be. 2013 nyarán a Kalifornia állambeli Santa Monica-ba költözött, hogy különböző projektekben vegyen részt. Jelenleg az USA és a UK között tölti az idejét.

Nem szeret a magánéletéről beszélni. 2008 óta Katy Humpage a párja, akit 2015-ben vett feleségül.


Karrier

2000-ben, mikor 14 éves volt, testvérével együtt ellógtak az iskolából, hogy részt vegyenek egy nyílt meghallgatáson Leeds-ben. Annak ellenére, hogy nem rendelkezett korábbi színészi tapasztalattal, 6 meghallgatás után megkapta George Weasley szerepét. A karaktert 2001 és 2011 között keltette életre.

2009-ben szerepelt a A Mind’s Eye rövidfilmben, illetve Finlay Anderson-t keltette életre a Kingdom – Az igazak ügyvédje című sorozat harmadik évadjában. 2013-ban Mr. Ears karaktereként volt látható az Ears-ben. 2013. május 31-én a BBC Radio 2 felkérte Olivert, hogy vegyen ő is részt a Booksworms nevű versenyen. Ezen a megméretettésen fiatal gyerekek által írt műveket olvastak fel a hírességek, köztük Oliver is, aki a Watchingot olvasta fel Archie O’Dairtől.

Mr. Carter-t alakította a Danny and the Human Zoo tv filmben 2015-ben. 2019-ben Dr. Mathews-ként volt látható a 7 Days: The story of Blind Dave Heeley-ben. 2021-re várható a Last Night in Soho című filmje, illetve folynak az Own Worst Enemy utómunkálatai is.

Részt vett a Harry Potter Exhibition-ben, jelen volt a 2009-es chicago-i hivatalos megnyitón is. 2014-ben James, Evanna Lynch, Matthew Lewis és Devon Murray társaságában részt vett a Harry Potter Celebration-ön, a floridai Orlando-ban.


Érdekességek

• Kedvenc filmjei a Nagymenők, a Hihetetlen család és a Múmia visszatér
• Kedvenc sorozata a Futurama, a Family Guy és a Simpson család
• Utálja az egereket és a patkányokat
• Saját véleménye szerint, ha nem színész, akkor sportoló lenne
• Nagy állatbarát
• Kedvenc étele a steak


Jótékonyság

2003-ban James és Oliver fákat ültetett Leicestershire-ben – a Harry Potter miatt kivágott, később seprűnek elkészített fák helyett telepítettek újakat. Mindketten nagy támogatói a Teenage Cancer Trust-nak.

Versenyeztek a Virgin Money Giving futamon. Oliver az RNLI életmentőknek gyűjtött pénzt, James pedig részt vett a ’National Three Peaks Challenge’-n, mely alatt a UK-ben található 3 legmagasabb pontot kell megmászni 24 órán belül.

2011. november 22-én a Cancer Research UK-nek gyűjtöttek.
2013. szeptember 7-én jelen voltak a Pointless Celebrities egyik adásán, ahol a Harry Moseley emlékére létrehozott szervezetért játszottak.


Filmográfia

2001 - Harry Potter és a bölcsek köve / Harry Potter and the Sorcerer's Stone – George Weasley
2002 - Harry Potter és a titkok kamrája / Harry Potter and the Chamber of Secrets - George Weasley
2004 - Harry Potter és az azkabani fogoly / Harry Potter and the Prisoner of Azkaban - George Weasley
2005 - Harry Potter és a tűz serlege / Harry Potter and the Goblet of Fire - George Weasley
2007 - Harry Potter és a Főnix rendje / Harry Potter and the Order of the Phoenix - George Weasley
2007 - Harry Potter and the Order of the Phoenix George Weasley (videójáték, hang)
2007 - Chute! - George Weasley
2009 - A Mind's Eye – Stanley Too
2009 - Kingdom - Az igazak ügyvédje / Kingdom Finlay Anderson (1 epizód)
2009 - Harry Potter és a félvér herceg / Harry Potter and the Half-Blood Prince - George Weasley
2010 - Harry Potter and the Forbidden Journey - George Weasley
2010 - Harry Potter és a Halál ereklyéi 1. rész / Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 - George Weasley
2010 - Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I – George Weasley (videójáték, hang)
2011 - Harry Potter és a Halál ereklyéi 2. rész / Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 – George Weasley
2013 – Ears – Mr. Ears
2014 - The Hogwarts Express - George Weasley
2015 - Danny and the Human Zoo - Mr. Carter
2019 - 7 Days: The story of Blind Dave Heeley - Dr. Mathews
2021 - Last Night in Soho
202? - Own Worst Enemy – Stroyde rendőr


1 felhasználónak tetszik: Alysia
2020. október 20. 18:34 #2725
Alysia
Alysia
Sweet Little Hale ♡
 
Státuszdon't analyze everything. just do it.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 1749
Csatolások: 65550
Azonosító: 265584
Offline offline
Idézet (Rhyna @ 2020.10.17. 16:05)
Kedves Moderátorok! smileeee.gif 
Szeretném elkérni Michael Clifford adatlapját a Starity profilról.
Előre is köszönöm meghajolo.gif

Szia!
Kérlek írj egy saját szavaiddal megfogalmazott életrajzot, mert az, hogy kimásolod ide, amit más felhasználó írt, az nem megfelelő. Köszi! beer.gif
2020. október 21. 14:24 #2726
- törölt felhasználó -    
Kedves Moderátorok! biggrin.gif
Először is bocsánatot szeretnék kérni, illetve itt van Michael Clifford életrajza, a legjobb tudásom szerint írva. Szeretném elkérni adatlapját ha lehetséges.
Előre is köszönöm szépen meghajolo.gif

Korai élete:
Michael Gordon Clifford néven született 1995. november 20-án az ausztráliai Quakers Hill-en, New South Wales-ben, Sydney külvárosában. Édesanyja Karen Clifford, édesapja pedig Daryl Gordon Clifford. Testvére nincs, egyedüli gyermek. Michael a Norwest Általános Iskolába járt, ahol a leendő együttes társával, Calum Hooddal barátkozott össze a harmadik osztályban. Középiskolai tanulmányait a Norwest Katolikus Gimnáziumban végezte el, ott pedig a 7. évben ismerkedett meg a banda harmadik tagjával, Luke Hemmingsszel. Később elárulta, hogy kezdetben "nagyjából egy évig - gyűlölte" Luke-ot, mielőtt barátokká váltak és hárman megalapították a zenekart. Michael a 9. évében ismerte meg Ashton Irwint, egy közös barát által. A People magazin interjújában elismerte, hogy "sok időt töltött az iskolától távol", és ez azt eredményezte, hogy a 10. évében teljesen otthagyta a középiskolát, és ahelyett a TAFE-n (műszaki és továbbképzésen) végzett.
Clifford nyolcéves korában először a Guitar Hero nevű videojátékból tanult meg gitározni. Felnőve Clifford ének- és zongoraórákat is vett, mielőtt abbahagyta, állítása szerint "utálta" őket. Tizenegy éves korában szülei vásároltak neki egy akusztikus gitárt, Clifford pedig elkezdett gitárórákat venni. A középiskolában Clifford csatlakozott iskolája templomi zenekarához, hogy hangszeren játszhasson.

Zenei karrierje
2011 - 2014: A kezdet és a debütálás
Az 5 Seconds of Summer 2011 végefelé alakult meg, amikor Luke Hemmings, Michael Clifford és Calum Hood, akik mind ugyanabba a középiskolába jártak: a Norwest Katolikus Gimnáziumba, elkezdtek olyan videókat közzétenni, amelyeken népszerű dalok feldolgozását adták elő. Ezeket mind Hemmings akkori YouTube-csatornájára töltötték fel. 2011 decemberében a trió meghívta Ashton Irwint, a dobost, így jött létre a mai felállás. A zenekar nevét Clifford ajánlotta. Az együttes első fellépése 2011. december 3-án volt az Annandale Hotelben, ahol állítólag csak 12 fő számára játszottak. (2020-ban a zenekar tiszteletét tette első fellépésük előtt az "Old Me" című videoklipjükben, amely az Annandale Hotelben készült régi videófelvételt, illetve újra alkották fiatal szereplőkkel, akik a bandát alakítják a(z Old Me) videóklipben).
A zenekar felkeltette a nagy zenei kiadók érdeklődését, és szerződést kötöttek a Sony/ATV Music Publishing céggel. Annak ellenére, hogy a Facebookon és a Twitteren kívül máshol nem promotálták az első EP-jüket, mégis az Unplugged című EP eljutott egészen az Ausztrália iTunes-listájának 3. helyéig, Új-Zélandon és Svédországban pedig a Top 20-ra is bekerült. A banda, 2012 második felét azzal töltötte, hogy az ausztrál Amy Meredith zenekar két tagjával, Christian Lo Russo-val és Joel Chapman-nel közösen írtak két dalt, a "Beside You"-t és a "Unpredictable"-t, illetve a srácok közreműködtek a banda Somewhere New című EP-jükön is. Az együttes 2012. november 19-én adta ki első kislemezét az "Out of My Limit"-et. A videoklip az első 24 órán belül több mint 100 000 megtekintést kapott. Az évet egy kisebb Londoni utazással zárta az ausztrál banda, ahol olyan előadókkal írtak közösen szerzeményeket, mint a McFly, Jake Gosling, Steve Robson vagy éppen a Bustedből ismert James Bourne. Ez idő tájában hagyták ott mindannyian az iskolát.
2013. február 14-én bejelentették, hogy a 5 Seconds of Summer ott lesz a One Direction Take Me Home turnéján. A turné 2013. február 23-án kezdődött a londoni O2 Arénában, és a banda nagyrészt az összes koncerten fellépett. A Take Me Home Tour egyik szünetében az 5 Seconds of Summer hazatért Ausztráliába, ahol egy ország turnét tartottak és a jegyek hozzá perceken belül elkeltek. Körülbelül ekkor kezdett el népszerűsödni és ismertebbé válni a zenekar. November 21-én a zenekar bejelentette, hogy leszerződtetett a Capitol Recordshoz. 2014. február 5-én a banda bejelentette, hogy elő lehet rendelni az új dalukat a "She Looks So Perfect"-et. Március 5-én bejelentették, hogy ismét csatlakoznak a One Direction-höz, az Amerikai, a Kanadai, a Egyesült Királysági és Európai turné részhez.

2014: Debütáló album és LIVESOS
2014. március végén jelent meg az együttes "She Looks So Perfect" című kislemeze Nagy-Britanniában. Annak ellenére, hogy csak egy napot töltött a brit iTunes Store első helyén, mégis a hetét a top 10 alsó végén zárta. Így a banda lett a negyedik ausztrál együttes, amely dala az első helyen debütált az iTunes Store-ban, s elsőként tette ezt meg a 14 év után. Április 9-én harmadik EP-jük, amely a She Looks So Perfect címet viseli és a Billboard 200 2. helyén debütált. Május 9-én kiadták második kislemezüket, a "Don't Stop"-ot. 4 országban az első debütált, az Egyesült Királyság Singles Chartján a második helyén, míg további 8 országban a top 10-be került. Június 15-én a zenekar kiadta negyedik EP-jét, a Dont’t Stop-ot, amelyet Amerikában, Kanadában és Mexikóban nem lehetett megvenni.
Május 13-án az együttes bejelentette, hogy debütáló albumuk, amely a banda nevét viseli, június 27-én jelenik meg Európában és Ausztráliában. Az album a Billboard 200-as lista tetején debütált, 13 országban az első helyen végzett, valamint a 26 ország top 10-es slágerei között volt. Július 15-én a zenekar kiadta harmadik kislemezét, az "Amnesia"-t. Szeptember 5-én az együttes kiadta ötödik EP-jét, az Amnesia-át, amely nem volt elérhető az Egyesült Államokban és Mexikó sem. Október 12-én a zenekar kiadta negyedik kislemezét, a "Good Girls"-t, videóklippel együtt, mely 48 órán belül több mint két millió megtekintést kapott. November 16-án kiadták hatodik EP-jüket a "Good Girls"-t. Nemsokkal utána feldolgozták az amerikai rockbanda, The Romantics "What I Like About You" dalát, mint a banda első kislemeze az első live albumukról, a LIVESOS-ról, mely december 15-én jelent meg.

2015 - 2016: Sounds Good Feels Good
2015. májusában a zenekar megkezdte első világkörüli turnéját, amely a Rock Out With Your Socks Out nevet kapta, s bejárták vele Európát, Ausztráliát, Új-Zélandot és Észak-Amerikát.
Július 17-én a zenekar kiadta a "She's Kinda Hot" című második stúdióalbum első kislemezét. Augusztus 12-én jelentették be, hogy második stúdióalbumuk a Sounds Good Feels Good címet viseli. Augusztus 28-án kiadták a hetedik EP-jükét amely a She's Kinda Hot nevet viselte, s csak az Egyesült Királyságban és Írországban volt elérhető. Október 9-én jelent meg a "Hey Everybody!" második kislemezként és egyben bejelentették a Sounds Live Feels Live World Tour-t. A Sounds Good Feels Good album világszerte október 23-án jelent meg. Ez lett a zenekar második albuma mely a hazájukban megint az első helyen debütált, ugyanúgy, mint az Egyesült Királyságban. December 17-én jelent meg harmadik kislemezük, a "Jet Black Heart"-t, amely videoklipjében több rajongójuk is szerepet kapott.
Június 3-án jelentették be a "Girls Talk Boys" című kislemezüket, mely a Ghostbuster nevű filmben is megjelent; a dal+videóklip július 15-én jelent meg.
Évekig tartó intenzív turnézás és a sikeres Sounds Live Feels Live World Tour 2016 októberi befejezése után a zenekar bejelentette, hogy kisebb szünetet tartanak és következő albumukra koncentrálnak. Tizenévesek voltak mikor elkezdték a zenélést és úgy vélték, hogy rájuk fér egy kis pihenő.

2017 - 2018: Youngblood
2017. január 13-án a zenekar közreműködött a One Ok Rock japán rockegyüttes "Take What You Want" című dalán. Május 11-én a jelentették be, hogy 2017 augusztusától szeptemberig zenei fesztiválokon fognak játszani, Ázsiában, Európában és Dél-Amerikában, köztük a brazíliai Rióban. Az együttes az év hátralévő részét a harmadik stúdióalbum elkészítésével töltötte.
2018. február 22-én a zenekar kiadta a "Want You Back" kislemezt, amely több, mint 15 országban a slágerlisták élére került. A dal megjelenése után a banda bejelentette promóciós turnéjukat a 5SOS III névvel. A jegyek a turnéra körülbelül három perc alatt elfogytak. A turné 2018. március 20-án kezdődött és június 6-án ért véget. Április 9-én a zenekar bejelentette, hogy harmadik stúdióalbumukat, a Youngblood-ot június 22-én jelentetik meg.
Május 22-én az album címadó dala második kislemezként jelent meg, s a dal hatalmas sikereket ért el világszerte. Ausztráliában az első helyen debütált, és nyolc egymást követő héten az ARIA-lista tetején maradt. Négy egymást követő héten az új-zélandi hivatalos toplistán is az első helyen állt, az Egyesült Királyság hivatalos listájának top 5-ében, a kanadai top 5-ben és az amerikai Billboard Hot 100-ban az első helyen végzett.
A dal az amerikai 40 legjobb rádió első helyén tetőzött, így az 5 Seconds of Summer az első ausztrál együttes, amely 21 év után a toplista élén állt. 2020-ban a "Youngblood" 11x platina minősítést kapott Ausztráliában, 4x platina Lengyelországban, 3x platina Új-Zélandon, 2x platina az Egyesült Államokban, az Egyesült Királyságban, Norvégiában, Dániában és Svédországban, valamint 1x platina Kanadában, Belgiumban és Olaszországban. Június 1-jén a zenekar bejelentette, hogy az album megjelenési dátumát 2018. június 15-re hozták előre. A Youngblood kereskedelmi sikert aratott, és Ausztráliában és az amerikai Billboard 200-ban debütált, és ez lett a harmadik egymás utáni első albumuk országok. Az első három helyen debütált az Egyesült Királyságban és további hét országban.
Októberben a zenekar a Billboard Pop Shop egyik postcast-jében beszéltek a "Youngblood" kislemezük készítéséről, valamint a közelgő harmadik kislemezükről, a "Valentine"-ról. Decemberben felléptek az ausztráliai ARIA Awards 2018-on, ahol három díjat nyertek. December 21-én jelent meg a "Lie to Me" című számuk, amelyben Julia Michaels is szerepet kapott. A dalt kísérő videoklip, csak később, 2019. január 18-án jelent meg.
A zenekar harmadik albuma, a Youngblood, a Billboard 200-on és a kanadai albumok top 100-as listáján is szerepelt. 2018-ban, Ausztráliában a "Youngblood" dal volt a legkeresettebb kislemez, valamint az album pedig a legtöbbet streamelt ausztrál album. A "Youngblood" megnyerte az év dalát az ARIA Awards-on, 2018-ban. A dal még 2019-ben is nagy sikereket aratott, hiszen újabb országok toplistáján tetőzött és ez lett a negyedik legtöbbet eladott ausztrál dal 2010 és 2019 között. 2020. februárjában pedig megkapta az APRA AMCOS nevű díjat, mivel elérte az 1 milliárd stream-et.

2019 - jelenleg: CALM
2019. február 5-én a zenekar megosztott egy előzetest a hamarosan megjelenő "Who Do You Love" című daláról, amelyen a The Chainsmokers amerikai DJ duóval működtek együtt. A kislemez február 7-én jelent meg, a dalszöveges videóval együtt a YouTube-on. A dal számos országban a listák élén tetőzött, köztük az Australia Dance toplista első helyén. Márciusban a zenekar a The Chainsmokers mellett a The Tonight Show-ban adta elő és bejelentették, hogy a hivatalos videoklip március 25-én jelenik meg. A zenekar később csatlakozott a The Chainsmokers az észak-amerikai World War Joy turnéjához, Lennon Stella mellett.
2019. május 23-án a zenekar kiadta az Easier nevű kislemezt, mely a közelgő negyedik stúdióalbum vezető kislemeze lett. A dal számos országban felkerült a zeei listákra; Ausztráliában és Amerikában a tizenkettedik, az Egyesült Királyságban pedig a huszonhetedik. A dalt az ARIA 2019 Év dala díjra is jelölték. A Billboardon a 79. helyen debütált. Az album folytatása, a Teeth lett, amely 2019. augusztus 21-én jelent meg és egy netlfixes sorozatban is szerepelt, a 13 Reasons Why 3. évadjában. A dal számos országban felkerült a listákra; Ausztráliában a tizenötödik, Amerikában pedig a huszonegyedik lett.
2020. február 5-én a zenekar bejelentette negyedik stúdióalbumát, a CALM-ot, és egyúttal kiadta a következő dalt, a No Shame-et. Február 16-án az együttes fellépett az ausztráliai tűzharc ellen létrehozott televíziós koncerten a sydney-i ANZ-stadionban, amellyel pénzt gyűjtöttek a bozóttűz enyhítésére. Három napra rá az együttes promóciós kislemezként kiadta az Old Me-t. Március 25-én a debütált a Wildflower, mint az album ötödik és utolsó kislemeze.
A negyedik stúdióalbumuk, a CALM, március 27-én jelent meg. Az album neve, annyit takar mint, C=Calum, A=Ashton, L=Luke, M=Michael. Az album több mint 25 országban került fel zenei listákra; és Ausztráliában, az Egyesült Királyságban és Skóciában is az első helyen debütált. Az album a 17 ország zenei listáján is az a TOP 10 között szerepelt, köztük Mexikóban a második helyen, Ausztriában, Észtországban, Írországban, Új-Zélandon és Portugáliában a negyedik helyen. Júniusban az album felkerült a Billboard-ra, mint 2020 eddigi egyik legjobb albuma. A CALM albummal a zenekar elérte azt, hogy az országukban, Ausztráliába mind a négy albumuk az első helyen debütált. 2021-ben a banda turnéra indul, hogy népszerűsítse az albumot. A turné a No Shame nevet kapta, s eredetileg 2020-ban kezdődött volna, de a COVID-19 járvány miatt elhalasztották.

Magánélete:
Michaelnél szorongást és depressziót is diagnosztizáltak. Pályafutása kezdete óta Clifford arra használta közösségi oldalait, hogy felhívja a figyelmet a mentális egészség fontosságáról. 2015 júniusában Michael pirotechnikai balesetet szenvedett, könnyű arc-, haj- és vállsérülést szerzett a zenekar Rock Out With Your Socks Out turnéja során a londoni SSE Wembley Arénában.
Michaelt számos celebbel próbálta már a média összehozni, például Acacia Brinleyvel, Averyvel, Tatum Hickmannel, Abigail Breslinnel és Camilla Cabelloval is. 2016 januárjában erősítette meg, miszerint Crystal Leigh közösségi média sztárral alkot egy párt. 2019 januárjában kérte meg a lány kezét, az esküvőre nagy valószínűséggel 2021 januárjában kerül sor.

Érdekességek:
    - Angol, skót, ír és német vér is folyik az ereiben
    - Kedvenc filmjei a Forrest Gump és a The Pursuit of Happyness
    - All Time Low a kedvenc zenekara
    - Ariana Grande az álombarátnője
    - Nem szereti a középső nevét
    - Kedvenc szava a 'sajtburger'
    - Kedvenc színe a zöld
    - Kedvencs csokoládéja a Twirl csoki - szelet
    - Ha most nem lenne a banda, Lukekal és Calummal együtt kőművesek lennének
    - A kedvenc rágógumi íze a dinnyés és a málnás
    - Szeretne megtanulni más hangszereken is játszani, főleg fuvolán
    - Utálja az aláírását
    - Kedvenc étele a Pappadum
2020. október 21. 20:26 #2727
Lil98
Lil98
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17146
Csatolások: 17861
Azonosító: 168141
Offline offline
Sziasztok!

Szeretném elkérni Matt adatlapját.

Előre is köszönöm! meghajolo.gif


Amit tudni kell róla:

Matt Smith angol színész. Legtöbben a Ki vagy, Doki? című sorozat tizenegyedik doktoraként és A Korona Fülöp edinburgh-i hercegeként ismerik. Alakításaiért jelölték BAFTA-díjra, illetve Emmy-díjra is. 2012-ben elnyerte a Legnépszerűbb Férfi Drámaszerepért járó díjat a brit National Televison Award-on.

Élete, magánélete

Matthew Robert Smith néven született 1982. október 28-án, az angliai Northampton városában. Szülei Lyenne és David Smith. Van egy lánytestvére, Laura Jayne. Tanulmányait a Northampton School for Boys fiúiskolában kezdte. Nagyapja a Notts County futballcsapatban játszott, s Matt-nek is ilyesfajta tervei voltak fiatalabb korában. Több csapatban is játszott, megfordult a Northampton Town, a Nottingham Forest és a Leicester City ifi csapatában is. Egy súlyos hátsérülés miatt azonban nem tudta folytatni sportolói karrierjét.

A színészetbe drámatanára vezette be, aki Matt beleegyezése nélkül felírta őt több színházi projektbe. Első szerepét a Tizenkét dühös ember adaptációjában kapta, s habár részt vett a színházi darabban, nem volt hajlandó elmenni egy dráma fesztiválra, melyre tanára szintén felírta a nevét, mert úgy érezte, hogy ezzel ront a közösségi életén. Drámatanára unszolására végül csatlakozott a londoni Nation Youth Theatre-höz.

Középiskolai tanulmányai után felvették a University of East Anglia-ba, ahol drámát és kreatív írást tanult, s ahonnan 2005-ben diplomázott. Színházi szerepei miatt utolsó egyetemi évében nem kellett bejárnia az előadásokra.

Matt ateista. Kedvenc csapata a Blackburn Rovers FC. Kedvenc együttesének a Radiohead-et tartja, s úgy nyilatkozott az Oasis-ról, mint „a legjobb rock-and-roll banda a világon”. 2015-ben a GQ magazin beválogatta a 50 Best-Dressed British Men közé (Az 50 Legstílusosabb Brit Férfi).

2009-ben Mayana Moura énekesnő volt a párja, majd 2010 és 2013 januárja között Daisy Lowe modellel járt. 2014 júniusában kezdett el randevúzni Lily James színésznővel, akit a Büszkeség és balítélet meg a zombik című film forgatásán ismert meg. A páros 2019 októberében szakított. Ugyan 2020-ban megpróbálták újra, 3 hónap után újra elváltak útjaik.

Karrier

Színház

Első szerepe Thomas Becket volt a Gyilkosság a székesegyházban (Murder in the Cathedral) adaptációjában. Ezt követte Korovyev karaktere A Mester és Margaritában (The Master and Margarita). Utóbbi hozta meg számára a sikert, ügynöke lett és kapott két hivatásos szerepet – ezek voltak a Fresh Kills és az On the Shore of the Wide World. Utóbbit bemutatták a Royal National Theatre-ben is. Az Osztályon felül-ben (The History Boys) Lockwood karaktereként volt látható. Ezt követte a Burn/Chatroom/Citizenship, illetve Christian Slater mellett debütált a West End-en is, a Filmcápák hálójában (Swimming with Sharks) című film színházi változatával.

2007-ben szerepelt a That Face-ben, Henry szerepét öltötte magára. A darabot a Royal Court Theatre Upstairs-ben kezdték el játszani, majd 2008-ban elvitték a West End-re is. Karakteréről 2008 májusában így nyilatkozott az Evening Standard-nek: „A dolog, amit bonyolultnak találok, az az, hogy felfogjam, miért nem megy el? Nagyon nagy az egymásrautaltság. […] Henryvel kapcsolatban van egy igazi hit – vagy talán tagadás -, hogy meg tudja változtatni az édesanyját. Mikor [az édesanyja] végre elhúzódott tőle, hogy rehabra menjen, Henry identitása összeomlott. A feláldozása hiábavaló volt.” A darab teljes színészi gárdáját Laurence Olivier Díjra jelölték 2008-ban, Matt pedig megnyerte az Evening Standard Legjobb Újonc-díját.

2013-ban bejelentette, hogy ő fogja játszani Patrick Bateman karakterét az Amerikai pszicho (American Psycho) musical adaptációjában. 2019 októberében került először színpadra a Lungs, melyben Matt többek közt Claire Foy mellett látható.

Televízió

Pályafutása 2006-ban kezdődött, a Sally Lockhart rejtélyes történetei: Rubin és füst (The Ruby in the Smoke) című Sally Lockhart könyvsorozat adaptációjával. 2007-ben a The Shadow in the North-ban volt látható. Első főbb szerepe a Party Animals című BBC televíziós drámában volt, Danny Foster-t alakította.

2009 januárjában derült ki, hogy Matt fogja váltani a tizedik doktort játszó David Tennant-öt, a brit sci-fi sorozatban, a Ki vagy, Doki?-ban (Doctor Who). A sorozat executive producere, Steven Moffat szerint „[…] amint Matt besétált az ajtón, és elkápráztatott minket […], tudtuk, hogy megvan az emberünk.” Matt emellett részt vett Moffat másik sorozatának, a Sherlock-nak a meghallgatásán is – John Watson szerepére jelentkezett, de Moffatt szerint az excentrikus színészi játéka jobban hasonlít Sherlock karakterére, kinek szerepére akkor már beválogatták Benedict Cumberbatch-t.

Az akkor 26 éves színész a legfiatalabb Doktor lett a műsor történetében. Az első évadban való színészi teljesítményéért jelölték a National Television Awards dráma kategóriájában, s ő lett az első Doktor, akit BAFTA-ra jelöltek. Karakteréről így nyilatkozott: „A Doktor izgatott és elbűvölt minden egyes apró dolog miatt. Minden miatt. Minden egyes dolog miatt. Ez az, ami csodálatos a karakterben. Ezért szeretik a gyerekek szerintem. Mert nem enged el semmit. Nem cinikus. Az univerzum minden egyes oldalára nyitott.” 2013. június elsején jelentették be, hogy Matt elhagyja a sorozatot, utolsó epizódja a 2013-as karácsonyi különkiadás volt. 2016-ban egy interjúban elmondta, hogy már bánja, hogy nem maradt tovább, legfőképpen azért, hogy tovább dolgozhasson Jenna Colemen színésznővel. A Doktor szerepében Peter Capaldi váltotta.

2015 júniusában megkapta Fülöp edinburgh-i herceg szerepét a Netflix drámájában, A Koronában (The Crown). Az első két évadban alakította a karaktert, kinek megformálásért 2018-ban Primetime Emmy-díjra jelölték.

Film

2008-ban megkapta Ralph Fiennes karakterének fiatalabb verziójának szerepét az Erőszakik (In Bruges) filmben, azonban jelenetei nem kerültek be a végső változatba. 2009-ben szerepelt a Together című rövidfilmben, majd 2010-ben Eva Green partnere volt a Méh (Womb) című drámában. 2011-ben megkapta Christopher Isherwood szerepét a Christopher és a hozzá hasonlók (Christopher and His Kind) című életrajzi romantikus drámában. 2013-ban szerepet kapott Ryan Gosling filmjében, a Lost River-ben. Rendezői debütálása szintén ebben az évben volt, a Cargese-t a Sky Arts mutatta be 2013 májusában.

Alex szerepében volt látható a 2015-ös Terminátor: Genisys (Terminator Genisys) című filmben. 2014 novemberében jelentették be, hogy szerepelni fog a Zéró páciens (Patient Zero) nevezetű akció-thrillerben, mely 2018-ban jelent meg. 2016-ban játszott a Büszkeség és balítélet meg a zombik (Pride and Prejudice and Zombies) című filmben, mely Jane Austen regényén alapult, egy kis csavarral.

2018-ban Charles Manson-ként volt látható a Charlie Says-ben. 2019-ben Martin Bright karakterét alakította a Hivatali titkokban (Oficcial Secrets), mely megtörtént eseményeket alapul. 2019 januárjában jelentették be, hogy Jared Leto mellett ő is szerepelni fog a Spider-Man spin-off Morbius-ban, Loxias Crown szerepét ölti magára. 2021-re várható a Last Night in Soho című filmje, illetve folynak a The Forgiven utómunkálatai is.


Filmográfia

2006 – Sally Lockhart rejtélyes történetei: Rubin és füst / The Ruby in the Smoke – Jim
2006 - Masterpiece Theatre - Jim Taylor (1 epizód)
2007 - Party Animals - Danny Foster (8 epizód)
2007 - Árny északon / The Shadow in the North - Jim Taylor
2007 - Egy call-girl titkos naplója / Secret Diary of a Call Girl – Tim (1 epizód)
2007 - The Street - Ian Hanley (2 epizód)
2009 - Sötét démonok / Moses Jones - Dan Twentyman (3 epizód)
2009 - Together – Rob
2010 - Doctor Who: The Adventure Games - City of the Daleks - The Doctor / A Doktor (videójáték, hang)
2010 - Doctor Who: The Adventure Games - Blood of the Cybermen - The Doctor / A Doktor (videójáték, hang)
2010 – Méh / Womb – Thomas
2010 - Doctor Who: The Adventure Games - TARDIS - The Doctor / A Doktor (videójáték, hang)
2010 - Sarah Jane kalandjai / The Sarah Jane Adventures - The Doctor / A Doktor
2010 - Meanwhile, in the TARDIS: Part 1 - The Doctor / A Doktor
2010 - Meanwhile, in the TARDIS: Part 2 - The Doctor / A Doktor
2010 - Doctor Who: Evacuation Earth - The Doctor / A Doktor (videójáték, hang)
2010 - Doctor Who: Return to Earth - The Doctor / A Doktor (videójáték, hang)
2010 - Doctor Who: The Adventure Games - Shadows of the Vashta Nerada - - The Doctor / A Doktor (videójáték, hang)
2011 - Christopher és a hozzá hasonlók / Christopher and His Kind - Christopher Isherwood
2011 - Doctor Who: Space and Time - The Doctor / A Doktor
2011 - Doctor Who: The Adventure Games - The Gunpowder Plot - The Doctor / A Doktor (videójáték, hang)
2011 - Night and the Doctor - The Doctor / A Doktor (minisorozat, 4 epizód)
2012 - Doctor Who: The Eternity Clock - The Doctor / A Doktor (videójáték, hang)
2012 - Doctor Who: Good as Gold - The Doctor / A Doktor
2012 - Bert & Dickie - Bert Bushnell
2012 - Pond Life - The Doctor / A Doktor (minisorozat, 4 epizód)
2013 - The Science of Doctor Who – The Doctor / A Doktor (dokumentumfilm)
2013 - The Five(ish) Doctors Reboot – önmaga
2014 - Lost River – Bully
2010-2014 - Ki vagy, Doki? / Doctor Who - The Doctor / A Doktor (54 epizód)
2015 - Terminátor: Genisys / Terminator Genisys - Alex
2016 - Büszkeség és balítélet meg a zombik / Pride and Prejudice and Zombies - Parson Collins
2016-2017 - A Korona / The Crown – Fülöp edinburgh-i herceg (20 epizód)
2018 - Mapplethorpe - Robert Mapplethorpe
2018 - Zéró páciens / Patient Zero – Morgan
2018 - Charlie Says - Charles Manson
2019 - Hivatali titkok / Official Secrets - Martin Bright
2020 - Kinek a háza? / His House – Mark
2020 – Lungs – M
2021 – Morbius – Loxias Crown
2021 – Last Night in Soho
202? – The Forgiven
1 felhasználónak tetszik: Alysia
2020. október 21. 20:33 #2728
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Vihetők az adatlapjai a megszokott szabályok alapján.
2020. október 22. 19:36 #2729
LaTasha
LaTasha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.14.
Hozzászólás: 17816
Csatolások: 223650
Azonosító: 46320
Offline offline
Sziasztok!
Szeretném megírni és frissíteni Carla Bruni adatlapját.
https://starity.hu/sztarok/carla-bruni/
Köszönöm!
1 felhasználónak tetszik: Alysia
2020. október 23. 07:48 #2730
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2020.10.21. 20:33)

szintén
2020. október 23. 10:57 #2731
- törölt felhasználó -    
Üdv mindenkinek! smileeee.gif
Szeretném elkérni az alábbi két adatlapot. Saul Nanni-nál nincs szerkesztőnek jelentkezem gomb, ezért is írok. Federico Russo pedig már régen volt szerkesztve.
Előre is köszönöm szépen meghajolo.gif

Saul Nanni:
Korai élete:
Saul Nanni 1999. február 4-én született az Olaszországi Bolognában. Édesanyja Mascia Anagni, édesapja Samuele Nanni, két testvére van, egy fiú és egy lány, s mindketten fiatalabbak nála, Giole és Aurora.

Karrierje:
A fiatal színész 2013-ban kapta első szerepét az Un boss in salotto című olasz vígjátékban, melyet 2014. elején mutattak be. Ebben a vígjátékban Saul Vittorio Cosot alakította.
2015-ben aztán főbb szerepben tért vissza az Alex és bandája című olasz sorozatban, melyben a Leonardo Cecchi által alakított Alex Leoni jó barátját Christian Alessit alakította. A sorozatot az olasz Disney Channel készítette, két évadból állt, az első részt 2015. május 11-én kezdte sugározni a csatorna az utolsó részt pedig 2015. november 29-én adták le. Ebből készült egy film is, a Come Diventare Grandi Nonostane I Genitori (= Hogyan nőjünk fel a szüleink akarata ellenére), amit hazánkban is leadtak, ebben Saul az egyik főszereplőt alakítja.
2016-ban újabb sorozatszerepet kapott, ezúttal Romeot alakította a Non dirlo al mio capo című drámasorozatban.
2018-ban megkapta a Don' Tell My Boss 2 című filmben Romeo szerepét, Beatrice Vendramin oldalán. Egy évre rá a Made in Italy nevű sorozatban alakíthatta Flavio-t aki egy homoszexuális drogdíler. Ugyanebben az évben Sebastiano-t alakította az I Ragazzi dello Zecchino d'Oro nevű filmben.
2020-ban megkapta az olasz Netflix-es sorozatban, a Sotto il sole di Riccione-ban, Marco szerepét, melyet Enrico Vanzina rendez.

Magánélete:
Saul-t már többször is összehozták az Alex & Co. sorozatbeli kolléganőjével, Beatrice Vendrmain-nel, de nincs köztük több mint barátság. Jelenleg egy Emma Dall'Ara nevű olasz modellel van együtt.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Federico Russo:
Korai élete:
Federico Russo 1997. október 19-én született Rómában, Olaszország fővárosában. Nem sokat tudni privát életéről, csak annyit, hogy jelenleg is Rómában él, szüleivel és két fiú, valamint három lánytestvérével.

Karrierje:
Első filmes szerepe az olasz romantikus filmben volt, Incantesimo 7-ben, ahol Michele szerepét alakította, 2004-ben. 2005-ben és 2006-ban két filmszerepet is kapott, Liliana Cavani életrajzi drámájában a De Gasperi-ben, Giorgio-t alakította, illetve a Carabinieri: Sotto copertura-ban volt látható egy kisebb szerep erejéig.
2006-ban kezdte vetíteni a Channel 5 az I Cesaroni vígjátéksorozatot, amelyben Federico egy főbb szerepet, Mimmo Cesaroni szerepét kapta meg, a film befejezéséig 92 részben volt látható.
2008-ban Federico több rész erejéig alakította Nino-t a Próbálja újra, professzor! című misztikus vígjátéksorozatban. Ezután volt egy nagyobb, hat éves kihagyása, miután 2014 nyarán bemutatták az Antonio Centomani drámáját a L'aquilone di Claudiot, melyben Federico is szerepet kapott.
2015-ben mutatta be az olasz Disney az Alex és bandája című tinisorozatot melyben a színész Sam Costa szerepét alakította. 2016-ban a L'aquilone di Claudio c. filmben szerepelt. Még ebben az évben az Alex & Co. filmjében, a Come Diventare Grandi Nonostante I Genitori (= Hogyan nőjünk fel a szüleink akarata ellenére) szerepelt, amit hazánkban is leadtak.
2017-ben a Rai Scomparsa sorozatban szerepelt, Luca Rebeggiani szerepében, Vanessa Incontradával, Eleonora Gaggeróval és Saul Nannival együtt. Részt vett a L'Isola di Pietro sorozatban, ahol Matteo Sulci-t alakította, amelyet a Canale 5 sugárzott Olaszországban.
2018-ban Sebát játszotta a Don Matteo tizenegyedik évadjában, amelyet a szintén olasz Rai 1 közvetített.
2019-ben a La Mia Seconda Volta (Másodszor) című film főszereplője lett.
2020-tól Maurót, a Netflix Curon sorozatának egyik főszereplőjét játsza.

Magánélete:
A Come Diventare Grandi Nonostante I Genitori forgatásán ismerkedett meg az Eveyln-t alakító Chiara Primavesi nevű lánnyal, akivel 2016-2019 között volt együtt. Jelenleg Giorgia Gambuzza nevű színésznővel van együtt.

Érdekességek:
• Szeret olvasni és a költészet is érdekli
• Kedvenc sportjai a kosárlabda és a vízilabda
2020. október 23. 22:13 #2732
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státuszit all started with the big bang.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15606
Csatolások: 138364
Azonosító: 270554
Online online
Sziasztok!

Idő és motiváció hiány miatt lemondtam az alábbi lapjaimról:
Lee Sang Hyuk, Kim In Seong, Kim Young Bin, Lee Jae Yoon, illetve Lee Chae Yeon.

Kérlek csatoljátok őket a megfelelő helyre!
Előre is köszönöm!
1 felhasználónak tetszik: Alysia
2020. október 24. 12:53 #2733
allisonhale.
allisonhale.
detective girl.
 
Státuszto the stars who listen and the dreams that are answered.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.22.
Hozzászólás: 2575
Csatolások: 20616
Azonosító: 267416
Offline offline
Sziasztok!
Kérlek csatoljátok hozzám Bebe Rexha adatlapját a Starity profilról.
Köszönöm!
1 felhasználónak tetszik: Alysia
2020. október 24. 14:50 #2734
LDreamP
LDreamP
♓︎
 
Státusz"Baby, this is gonna be some movie shit we'll never forget"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.22.
Hozzászólás: 2112
Csatolások: 38897
Azonosító: 190192
Offline offline
Sziasztok! Szeretném elkérni Adam és Patrick adatlapját, ha lehet.

Előre is köszönöm! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Alysia
2020. október 24. 21:16 #2735
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 736
Csatolások: 15970
Azonosító: 261400
Offline offline
Sziasztok!

Kérlek csatoljátok a starity profilra Kim Se Jeong és JP Cooper lapját.
Illetve szeretném elkérni Matthew Kim és Kang Ha Neul lapját. Egyikükhöz másfél a másikukhoz már három éve nem volt hozzá nyúlva és a szerkesztőjük május óta nem volt fenn.

Előre is köszönöm, ha megkaphatom őket! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Alysia
2020. október 25. 20:24 #2736
Roxxy
Roxxy
 
StátuszTanuláááás
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.20.
Hozzászólás: 1579
Csatolások: 83
Azonosító: 145846
Offline offline
Sziasztok!

Kérlek,csatoljátok hozzám Zabdiel de Jesós oldalát https://starity.hu/sztarok/zabdiel-de-jesus/ egy éve nincs frissítve,de még a korábbi évek sincsenek túl részletesre szerkesztve. Kérem szépen magamnak,ha lehetséges! smileeee.gif
2020. október 26. 10:28 #2737
Alysia
Alysia
Sweet Little Hale ♡
 
Státuszdon't analyze everything. just do it.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 1749
Csatolások: 65550
Azonosító: 265584
Offline offline
Idézet (Roxxy @ 2020.10.25. 20:24)
Sziasztok! 
Kérlek,csatoljátok hozzám Zabdiel de Jesós oldalát https://starity.hu/sztarok/zabdiel-de-jesus/ egy éve nincs frissítve,de még a korábbi évek sincsenek túl részletesre szerkesztve. Kérem szépen magamnak,ha lehetséges! smileeee.gif

Szia!
Kérlek először tedd rendbe a nálad lévő lapokat és figyelj a szabályokra. Köszi! beer.gif

Idézet
17. Az életrajzba kizárólag 700px széles fekvő képet lehet elhelyezni. Semmilyen más méret nem elfogadott. Törekedni kell az esztétikára, azaz pl nem lehet több kép, mint amennyi szöveg van, és nem kerülhet be két kép egymás alá.
2020. október 30. 13:18 #2738
kia08
kia08
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 50334
Azonosító: 179313
Offline offline
Sziasztok!

Szeretném elkérni az alábbi lapokat:
Isabelle Cornish: nincsen szerkesztőnek jelentkezem gomb,
Margo Harshman: 2017-ben volt frissítve, szerkesztője pedig május óta nem aktív,
Cassi Thomson: 2014-ben volt frissítve, a szerkesztője pedig 2017 óta nem aktív.

Életrajz mindegyiknél van jelenleg is, a rangsorban eléggé hátul vannak a leányzók, úgy tudom ilyen esetben az elkérésnél még nem kell írnom nekik újat.

Köszönöm előre is! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Alysia
2020. október 30. 14:46 #2739
LDreamP
LDreamP
♓︎
 
Státusz"Baby, this is gonna be some movie shit we'll never forget"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.22.
Hozzászólás: 2112
Csatolások: 38897
Azonosító: 190192
Offline offline
Sziasztok!
Szeretném elkérni Brianne, Andrew és Jonathan adatlapját.

Brianne Howey életrajza:

KEZDETEK
Brianne Howey 1989. május 24-én született Los Angelesben, Kaliforniában. A kaliforniai Pasadenában nevelkedett, öt testvér közül a legidősebbként. Pasadenában járt egy katolikus, csak lányoknak fenntartott középiskolába, ahol az improvizációs osztály tagja volt. Színészképzését a New York-i Egyetem Tisch Művészeti Iskolájában folytatta. Még az egyetem hallgatója volt, amikor szerepelt a Suckerpunch, az Appropriate Sex és a Party Favors című rövidfilmekben, 2008 és 2010 között.

KARRIER
A 2010-es diploma megszerzése után Brianne sikeres volt már az első meghallgatásán, bemutatkozó televíziós szereplését a 90210-ben kapta meg. Szerepelt a Twisted Tales-ben 2013-ban, 2014-ben pedig Candy-ként szerepelt a Förtelmes főnökök 2. vígjátékban, Jason Bateman mellett. 2015-ben Londonba költözött, hogy belebújjon első rendes főszerepébe, amely az Modellek közt című brit televíziós sorozatban volt. 2016-ban Kat Rance szerepét kapta meg Az ördögűző című televíziós sorozatban, a Hannah Kasulka által játszott megszállott lány testvéreként. 2019-ben Shauna Babcock szerepében tűnt fel A szabadulás című sorozatban. A műsor egy évad után kaszát kapott. Ugyanebben az évben a Plusz egy fő című romantikus vígjátékban is játszott, valamint Reagan szerepét öltötte magára a Batwoman első évadjának néhány részében. Visszatérő szerepet kapott a Dollface-ben is, Alisonként. 2020-tól az újonnan induló Ginny & Georgia dráma sorozat egyik főszereplője lesz, amiben egy harmincas éveiben járó egyedülálló anyát fog játszani.

MAGÁNÉLET
Brianne már több, mint 5 éve egy párt alkot Matt Zieringgel.
A férfiról annyit tudni, hogy frissen végzett ügyvéd és egy los angeles-i irodában dolgozik.

ÉRDEKESSÉGEK
▶ Imád utazni és korábban légiutas-kísérő akart lenni

FILMOGRÁFIA
FILMEK
2019 … Plusz egy fő - Jess Ramsey
2018 … Little Bitches - Sarah Richter
2017 … Time Trap - Jackie
2017 … Show Business (rövidfilm) - Ashlee
2016 … The Lonely Whale (rövidfilm)
2016 … XOXO - Darla
2016 … Super Novas - Tiffany
2016 … Viral - Tara Dannelly
2015 … Fruit Detective (rövidfilm) - Brusselia Sprout
2014 … On Dangerous Heels (rövidfilm) - Lizzie
2014 … Förtelmes főnökök 2 - Candy
2014 … ETXR - Cece
2013 … Backseat Driver (rövidfilm) - gyerekrabló
2011 … Baby Ruth (rövidfilm) - Sandra Johnson
2010 … The Great Belle and Bill Slater (rövidfilm) - Belle Slater
2010 … Party Favors (rövidfilm) - Clare
2009 … Appropriate Sex (rövidfilm) - Emily Givens
2008 … Suckerpunch (rövidfilm) - Jess Ramsey

SOROZATOK
2020 … Ginny & Georgia (10 epizód) - Georgia Miller
2019 – 2020 … Batwoman (4 epizód) - Reagan Pye
2019 … Dollface (6 epizód) - Alison B.
2019 … A szabadulás (10 epizód) - Shauna Babcock
2017 … Szénné égek idefent (3 epizód) - Kay
2015 – 2017 … Modellek közt (11 epizód) - Scarlet
2016 … Az ördögűző (10 epizód) - Kat Rance
2016 … The Odd Couple (1 epizód) - Allyson
2015 … Scream Queens: Gyilkos történet (2 epizód) - Melanie Dorkus
2015 … Hawaii Five-0 (1 epizód) - Lia
2014 … Playing House (1 epizód) - Cecilia
2014 … Szívek doktora (1 epizód) - Lulabelle
2014 … Twisted (4 epizód) - Whitney Taylor
2013 … Red Scare (8 epizód) - Audrey Stone
2013 … Gyilkos elmék (2 epizód) - Heather Clarke
2013 … Papás-babás (1 epizód) - Susie Kettle
2013 … Twisted Tales (1 epizód) - Susan
2012 … Bosszú (3 epizód) - Eve
2011 – 2012 … A semmi közepén (2 epizód) - Emily
2011 … NCIS - Tengerészeti helyszínelők (1 epizód) - Középiskolás lány
2010 … 90210 (1 epizód) - Stacey
1 felhasználónak tetszik: Selz1992
2020. november 01. 00:13 #2740
Lil98
Lil98
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17146
Csatolások: 17861
Azonosító: 168141
Offline offline
Sziasztok!

Szeretném elkérni Julianne, Jason és Gwendoline adatlapját a Starity profilról.

Előre is köszönöm! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Selz1992
171 oldal 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!