Starity

Véget ért a Vámpírnaplók sorozat – spoiler!

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. március 11. 16:32 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
I Was Feeling Epic volt a sorozat utolsó részének címe, amivel elbúcsúztunk Mystic Falls-tól végleg.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. március 11. 16:40 #2
Emeloverr.
Emeloverr.
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 17.03.07.
Hozzászólás: 939
Csatolások: 91
Azonosító: 262863
Offline offline
Sajnálom, hiányozni fog cray.gif heart.gif
2017. március 11. 16:40 #3
- törölt felhasználó -    
De szép is volt nagyon meghatót!!! <3 Forever TVD smileeee.gif <3
2017. március 11. 16:52 #4
- törölt felhasználó -    
Az elmúlt 7 évben a mindennapjaim részévé vált a sorozat, ezért nagyon fog hiányozni. Szerintem gyönyörű lezárást kapott. Az első perctől az utolsóig végig bőgtem, mint egy totál idióta. rohog.gif

Egyedül talán Stefan miatt voltam kicsit dühös - ennél jobbat érdemelt - de kárpótolt, hogy újraegyesültek Lexivel. wub.gif
2017. március 11. 16:57 #5
Trikcsa
Trikcsa
új tag
 
StátuszBármi jó film jöhet
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.10.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 227385
Offline offline
Megkapta azt a befejezést a sorozat amit megérdemelt. Az egész részt végigbőgtem,de egy dolog biztos párszor még meg fogom néni az összes évadot smileeee.gif
2017. március 11. 17:07 #6
Oniko
Oniko
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.29.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 255218
Offline offline
Az első 5 percet bírtam ki a többit vêgig nőttem.Anyukám be is jött a szobába és kérdezte hogy mi a baj mondom "itt a vég,ez a finàlé rész. Ő csak nézett majd inkább ki ment.Egy olyan sorozatot fejezték be aminek semelyik sorozat nem léphet a nyomába!!!A finálé pedig szenzációs volt örültem is hogy egy kicsit be tekinthetünk a "jövöbe" annak viszont nem örülök hogy vége úgy ahogy szerintem több ezer néző egyben van is így van.Csodálatos volt ez a 8 évad és tudom ez lehetetlen de szerintem mindenkinek a szívébe ott van a remény hogy lesz még majd valami pár év múlva.Mindenesetre a The Originális ami félig be tölti az ürge amit a TVD hagyott maga után.Hiányozni fogsz TVD sad.gif
2017. március 11. 17:08 #7
nociidoitbetter
nociidoitbetter
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.27.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 259331
Offline offline
NEM TUDOM MEGFOGALMAZNI.
Még mindig a hatása alatt vagyok, de...több Delenát szerettem volna...
2017. március 11. 17:20 #8
- törölt felhasználó -    
Nekem is nagyon tetszett a finálé, a TVD pont olyan befejezést kapott, amit megérdemelt. A jövőbe tekintésnek is örültem, jó volt látni, hogy mindenki boldog. smileeee.gif Számomra ez a sorozat mindig is fontos lesz. A TO és a PLL után ez volt a harmadik sori, amit elkezdtem nézni, és rengeteg csodálatos pillanatja volt. A finálé utolsó jelenete például annyira tetszett, hogy legalább ötször megnéztem. biggrin.gif
2017. március 11. 17:21 #9
- törölt felhasználó -    
Istenem....Én akkor kezdtem el sírni, amikor Stefan és Elena találkoztak, onnantól nem volt megállás. Kábé 5 perce hagytam abba. Egyszerűen....nem. Nem tudok mit leírni, ezt nem is lehet. Ez....wááááh. Szörnyű. Borzalmas. Mármint a rész jó volt, csak amit érzek. Az szörnyű és borzalmas.
2017. március 11. 17:39 #10
- törölt felhasználó -    
Huhuh, hat szerintem fel órát biztos végig sírtam. nagyon jó befejezést kapott. minden egyes szereplő visszatért aki fontos volt és ah. nem tudom szavakba önteni. még mindig sokk hatása alatt vagyok. nagyon imádtam. most jöttem rá mennyire fog hiányozni. TVD Forever <3
2017. március 11. 17:41 #11
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Kb 30 perccel ezelőtt néztem meg és hát,izé... Végigbőgtem az egésszet. cry.gif sad.gif És úgy tudtam,hogy Stefan lesz az. Tudtam. sad.gif De a nyugtató számomra az,hogy egy gyönyörű befejezést láthattam. Igaz vagy 6 db papírzsepit használtam el,de na. Érdekes volt ahogy végigjátszódott minden. Nagyon fog hiányozni és minden pillanata örökre a szívemben marad. heart.gif
2017. március 11. 17:46 #12
vasasreka8
vasasreka8
rebecca
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 151
Azonosító: 152836
Offline offline
Borzalmas befejezés. Damon nem létezik Stefan nélkül és Stefan sem Damon nélkül. Ez a kettő a 8 évadon keresztül (főleg az utolsókban) mindent megtett, hogy egymást védjék és életben tartsák. Ez volt a sorozat egész értelme, az utolsó évadokban meg a történet mozgatórugója. Ahhoz, hogy Stefan meghaljon... Ez szerintem elfogadhatatlan egy ilyen testvéri történet után. Személy szerint az én álom befejezésem az lett volna, ha Elena hal meg és Stefan, Damon meg Katherine mindhárman vámpírként és barátokként, bajtársakként folytatják tovább az életüket Mystic Fallsból távozva, bár ez valószínűleg túl merész lenne, szóval én meg lettem volna elégedve egy Delena-Steroline dupla esküvővel is. Hogy legyen egy olyan csavar a történetben, hogy ez a generáció megtörte az univerzum akaratát és két hasonmás nem egymás nagy szerelme. De tulajdonképpen szerintem bármivel meg lettem volna elégedve, csak a két testvér maradjon ott egymásnak. Egyiknek sincs értelme a másik nélkül és ez elsősorban igenis az ő történetük volt, nem az Elenáé. Szerintem ez teljes mértékben felháborító és elfogadhatatlan.
2017. március 11. 17:51 #13
DavidtheDirectioner
DavidtheDirectioner
új tag
 
StátuszNagy Vámpírnaplók, Hazug csajok társasága fan vagyok. Imádom a sci-fi sorikat:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.14.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 252286
Offline offline
Nem is tudom mit mondhatnék.. Igaz hogy én fiú vagyok, de au utolsó 10 percet én is végig sirtam... Nem tudom,hogy hogy fogom ezt túlélni. A Vámpirnaplók 2014 óta az életem része. Rengeteg szép emléket hozott az életembe amit soha nem fogok elfelejteni. Köszönöm Julie Plecnek és Kevin Williamsonnak hogy megalkották ezt a csodát. Örökre az életem részévé vált <3 #TVDforever
2017. március 11. 18:01 #14
aníítaaa
aníítaaa
► в α я ¢ α g ι я ℓ◄
 
StátuszTVD IS ETERNAL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.03.
Hozzászólás: 1237
Csatolások: 230
Azonosító: 172581
Offline offline
Hát én nagyon imádtam a finálét. Nem szokásom sírni filmen/sorozaton, de ezt konkrétan végigbőgtem. A TVD volt és mindig is ez lesz a kedvenc sorozatom, és szerintem méltó befejezést kapott. Sejtettem, hogy a 2 testvér közül fog vki meghalni, mert ha más hal meg az túl kiszámítható lett volna talán. De így volt kerek a történet és azt mondhatom, hogy egy korszak lezárult. Nagyon sokat köszönhetek a TVD-nek és nagyon fog hiányozni az egyszer biztos. TVD FOREVER heart.gif
2017. március 11. 19:40 #15
petra1024
petra1024
visszatérő vendég
 
StátuszMeddig maradt sértetlen a kör? -A
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.29.
Hozzászólás: 302
Csatolások: 0
Azonosító: 217823
Offline offline
Gyönyörű lett. #TVDforver wub.gif smileeee.gif cray.gif
2017. március 11. 19:40 #16
Lejlus
Lejlus
 
StátuszAkard jobban,mint amennyire félsz tőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 2565
Csatolások: 0
Azonosító: 217999
Offline offline
Az utolsó 10 percet kb végig sírtam. sad.gif Szerintem szép lezárás volt.Nagyon-nagyon hiányozni fog a sorozat,de a Salvatorék örökre megmaradnak kedvencnek. heart.gif
2017. március 11. 19:52 #17
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
nekem is tetszett a lezárás, én valahogy vágytam a szereplők halálára és a megnyugvására ^^ klaroline és delena örökké :3 katherine pedig ikonikus kedvencem ^^
2017. március 11. 19:57 #18
Larraa
Larraa
 
StátuszPotencial.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.06.
Hozzászólás: 517
Csatolások: 1
Azonosító: 261218
Offline offline
Nagyon fog hiányozni! <3 @TVDFOREVER
2017. március 11. 20:01 #19
Sophy the bohemian
Sophy the bohemian
 
StátuszThat's what I do: I drink and I know things.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.24.
Hozzászólás: 607
Csatolások: 0
Azonosító: 259935
Offline offline
Rohadtul fog hiányozni a sorozat.. Az egész finálét végig sírtam..örökké szeretni fogom.. #TVDFOREVER #TVDFamily #Delena #tilldeathdousapart ♥
2017. március 11. 20:33 #20
Loreen.
Loreen.
jeed
 
Státusznow my heart feels nothing at all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.15.
Hozzászólás: 3628
Csatolások: 314
Azonosító: 254798
Offline offline
Én is kb. az egészet végig sírtam, felfoghatatlan, hogy vége van. És Stefaaann ahhh még most is teljesen magam alatt vagyok. sad.gif
#tvdforever heart.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!