Starity

Rosszul áll az Once Upon a Time szénája?

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. március 18. 10:46 #1
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
2011-ben indult útnak a sorozat, akkor még 12 milliós nézettséget produkált. Mára ez a szám jelentősen megcsappant, hiszen a legutóbbi részt már csak 3 millióan követték figyelemmel, így veszélyben is van a történet folytatása.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. március 18. 11:05 #2
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
Sohase keltette fel az érdeklődésemet a sorozat, és mikor belenéztem, akkor mégjobban csalódtam. Ez nem az én sorozatom, de azok nevébe beszélek, akik szerették: Sajnálom, hogy vége, ha vége lesz.:/
2017. március 18. 11:31 #3
Genevieve
Genevieve
Marina's diamond
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.30.
Hozzászólás: 7773
Csatolások: 6753
Azonosító: 210902
Offline offline
Remélem nem lesz vége, az egyik kedvenc sorozatom már évek óta.
2017. március 18. 11:39 #4
Vikikee4
Vikikee4
♡Angel-chan♡
 
Státusz„Légy bátor, harcolj, amiben hiszel és váltsd valóra az álmaidat!” - Jared Leto
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.27.
Hozzászólás: 1203
Csatolások: 0
Azonosító: 200960
Offline offline
Hát nem tudom... Szerintem ez a sorozat egyre inkább csúszik lefelé. Az első évadot még szerettem, a második elment, de a harmadik már annyira erőltetett lett szerintem... Azóta nem is igazán nézem, max bele-bele kukkantok. De lehet csak az én nézeteimmel van a baj...
2017. március 18. 12:36 #5
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Az első 2 évadra még maradtam aztán a 3.-nál elkaszáltam adok még neki lehetőséget de miért is érzem úgy hogy nem fog változtatni a jelenlegi nézetemen...
2017. március 18. 13:11 #6
- törölt felhasználó -    
Egy ideje már én sem követem figyelemmel a történéseket, pedig régebben nagyon szerettem. Általában mindig ugyanaz a dolog ismétlődött benne, nem igazán tudtak előállni semmi újjal. Kár érte.
2017. március 18. 13:20 #7
- törölt felhasználó -    
Én sajnálnám, ha elkaszálnák az OUaT-t, mert ez az egyik kedvenc sorim, de abban sokaknak igaza van, hogy már nem ugyanolyan, mint régen, és ezt legjobban a mostani, hatodik évadon lehet érezni.
2017. március 19. 09:00 #8
Tomi Vega
Tomi Vega
új tag
 
StátuszLook in the mirror... Who do I see? Who do I wanna be today?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.02.
Hozzászólás: 54
Csatolások: 0
Azonosító: 223621
Offline offline
Őszintén szólva én csodálom, hogy eddig ment, a 4.évadnak a Frozenes téma miatt adtam egy esélyt, az tetszett, de a többi évadot 2-3 rész után nem bírtam nézni...
2017. március 19. 15:20 #9
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Nagyon szeretem ezt a sorozatot, és sajnálnám ha vége lenne, de a 6. évad is lapos. Kíváncsi lennék egy nagy átalakulásra. smileeee.gif
2017. március 20. 14:13 #10
SpecialError
SpecialError
 
Státuszccc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.27.
Hozzászólás: 664
Csatolások: 160
Azonosító: 192434
Offline offline
Valahol a harmadik évad körül kaszáltam, asszem ott bukkant fel Hook, de amilyen erős volt az első évad, annyira gyenge volt az összes többi. Ezzel a sorozattal is pont az lett a gond mint pl a Glee-vel meg még tucatnyi másikkal. Volt egy baromi jó ötlet, amit még jól is csináltak meg, csak amikor az alap konfliktus megoldódott, akkor az arra következők már nem voltak jók, a kivitelezési is pocsék volt.
2017. március 28. 19:43 #11
- törölt felhasználó -    
Megmondom őszintén én nem csodálom, hogy ennyien elkaszálták ezt a szériát. Anno, két évvel ezelőtt kezdtem el nézni, ugyanis egy kiemelkedően jó ötletnek tartottam, főleg, hogy én alapvetően nagyon szeretem a meséket, azoknak pedig a komolyabb, sötétebb feldolgozása igen jól hangzott. Az első évad nagyon elnyerte a tetszésemet, tele volt csodás ötletekkel és megvalósításokkal, rengeteg lehetőség rejlett ebben a sorozatban, és bizakodva kezdtem el a következő évadot - bár ne tettem volna. Akkor még nem mertem bevallani magamnak, csak most, néhány évvel később döbbentem rá, hogy már azt is mennyire szenvedve néztem végig. Ugyanez volt a harmadik évaddal is, a végére már teljesen alábbhagyott a lelkesedésem, egyedül a negyedik évados Frozen-téma gondolata unszolt, hogy nézzem tovább. Akkor, hosszú idő után az a félévad szerintem nagyon jóra sikeredett, végre megint visszanyertem az érdeklődésemet, de ez rögtön el is múlt - a második félévad ugyanis megint ugyanolyan szenvedős volt nekem, mint anno a többi. Az ötödiket is elkezdtem, én magam se tudom, hogy miért, de két résznél tovább már nem tudtam tovább nézni.

Annyira sajnálom, hogy az egész sorozat átment önmaga ismétlésébe. De ha még a sztori indokolt is lenne, nem, az egészet olyan erőltetetten sikerült összehozniuk, amennyire csak lehet. Tényleg nagyon kár ezért a szériáért, mert mint mondtam, egy baromi jó kis sorozatot lehetett volna összehozni belőle, de ez már rég átment egy lassú, szenvedős történetbe, amit semmi sem motivál, hogy folytassak. Kár érte. closedeyes.gif
1 felhasználónak tetszik: kurrek
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok