Starity

Film készül a Teen Wolfból?

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. május 12. 15:33 #21
Danwe
Danwe
visszatérő vendég
 
StátuszDanwe még nem állította be a státuszát-és nem is akarja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.03.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 2
Azonosító: 264111
Offline offline
Syn.Is.My.Sin ezt írta: Minek? Van már belőle 6 évad, nem volt még elég hosszú? Így is alig tudnak újat kitalálni.

Mi az, hogy nem tudnak újat kitalálni??? Mindig új van. A legizgalmasabb sorozat (szerintem^^) Ha nem tetszik a sorozat, nem nézed meg. Ennyi. És nem, nem volt még elég hosszú. Kicsit furcsa befejezés lett.
2017. május 14. 16:27 #22
Judit107
Judit107
daddy steve harrington
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.29.
Hozzászólás: 2214
Csatolások: 1379
Azonosító: 178984
Offline offline
Nem kell ebből film! Inkább csináljanak egy jó végkifejletet!
2017. május 25. 20:49 #23
Syn.Is.My.Sin
Syn.Is.My.Sin
új tag
 
Státuszmy name is Bond. Covalent Bond.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.11.
Hozzászólás: 83
Csatolások: 0
Azonosító: 152756
Offline offline
Idézet (Danwe @ 2017.05.12. 15:33)
Syn.Is.My.Sin ezt írta: Minek? Van már belőle 6 évad, nem volt még elég hosszú? Így is alig tudnak újat kitalálni.
Mi az, hogy nem tudnak újat kitalálni??? Mindig új van. A legizgalmasabb sorozat (szerintem^^) Ha nem tetszik a sorozat, nem nézed meg. Ennyi. És nem, nem volt még elég hosszú. Kicsit furcsa befejezés lett.


Úgy értettem, hogy a Teen Wolfból a 3a évad óta kórosan hiányzik a "wolf", ezért sem szántam már időt az utolsó évadokra. Mindenféle természetfelettiről szól már, és az egész vérfarkasosdiból egyedül Scott maradt meg, viszonylag sablonos történettel, mert rendszerint vagy harcol vagy a szerelmi élete miatt aggodalmaskodik. Nekem pontosan az a bajom vele, hogy az eredeti ötlettől teljesen eltértek, és a szememben így ez már csak egy katyvasz... sokkal inkább Teen Supernatural, mint Teen Wolf.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!