Starity

Segítség / Kérdés / Fórum Hiba Topik

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. november 19. 15:19 #61
Bae Hee Yeon
Bae Hee Yeon
peαcнy
 
Státuszyou live in my head without a doubt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.11.
Hozzászólás: 9513
Csatolások: 28103
Azonosító: 189546
Offline offline
Idézet (Éowyn @ 2017.11.19. 13:19)
Csak nálam nem jelennek meg a videók?  unsure.gif


Egy ideje nálam se. smileeee.gif
2017. november 19. 16:58 #62
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bae Hee Yeon @ 2017.11.19. 15:19)
Egy ideje nálam se. smileeee.gif

Azt hittem Az Igazság Ligájás topikban magával, a videóval volt a baj, de utána nézegettem több topikot és ott sem volt jó... Szóval nálam sem. Szerintem szerverhiba, várni kell. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Éowyn
2017. november 21. 17:20 #63
- törölt felhasználó -    
Sziasztok/üdv mindenkinek!
Az kérdésem lenne, hogy miért van az, hogy egyszerűen nem tudok gif-et beállítani avatarnak, és ezt mitől lehet? Valami rosszul van beállítva? Mert ha beállítok egy gif-et akkor sima keppet rak be csak. Valaki tudna segíteni? Nagyon megköszönném smileeee.gif
2017. november 21. 17:21 #64
Alysia
Alysia
Sweet Little Hale ♡
 
Státuszdon't analyze everything. just do it.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 1764
Csatolások: 68916
Azonosító: 265584
Offline offline
Idézet (remember @ 2017.11.21. 17:20)
Sziasztok/üdv mindenkinek!
Az kérdésem lenne, hogy miért van az, hogy egyszerűen nem tudok gif-et beállítani avatarnak, és ezt mitől lehet? Valami rosszul van beállítva? Mert ha beállítok egy gif-et akkor sima keppet rak be csak. Valaki tudna segíteni? Nagyon megköszönném smileeee.gif

Szia!
100x100-as méretű a gif, amit próbálsz berakni? smileeee.gif Mert ugye gifet nem tud átméretezni a rendszer.
2017. november 21. 17:30 #65
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alysia @ 2017.11.21. 17:21)
Szia!
100x100-as méretű a gif, amit próbálsz berakni? smileeee.gif Mert ugye gifet nem tud átméretezni a rendszer.

Nem, nem ez a baj, mert direkt 100x100-asra vágtam ki az ezgif-fel sad.gif
2017. november 21. 17:32 #66
Alysia
Alysia
Sweet Little Hale ♡
 
Státuszdon't analyze everything. just do it.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 1764
Csatolások: 68916
Azonosító: 265584
Offline offline
Idézet (remember @ 2017.11.21. 17:30)
Nem, nem ez a baj, mert direkt 100x100-asra vágtam ki az ezgif-fel sad.gif

Ha privátban átküldöd a gifet, megnézem neked, hogy mi lehet a gond vele smileeee.gif
2017. november 21. 17:33 #67
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alysia @ 2017.11.21. 17:32)
Ha privátban átküldöd a gifet, megnézem neked, hogy mi lehet a gond vele smileeee.gif

Okés, köszi.
1 felhasználónak tetszik: Alysia
2017. december 07. 17:42 #68
- törölt felhasználó -    
sziasztok/üdv mindenkinek, újra zavarnék egy kicsit, ha nem baj. azt szeretném megkérdezni, hogy pár felhasználó oldalnál (pl.:https://starity.hu/profil/267051-noora/) láttam, hogy kép mellé írnak szöveget, de nekem ez sehogy sem sikerült, mert konkrétan ha elkezdtem írni, akkor a kép jobb alsó sarkához írta én meg valahogy úgy szeretném ahogyan a linkelt profilban van. sad.gif esetleg valamit bekéne állítani? tudna valaki ezzel kapcsolatban segíteni? nagyon megköszönném.
2017. december 07. 17:52 #69
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Idézet (remember @ 2017.12.07. 17:42)
sziasztok/üdv mindenkinek, újra zavarnék egy kicsit, ha nem baj. azt szeretném megkérdezni, hogy pár felhasználó oldalnál (pl.:https://starity.hu/profil/267051-noora/) láttam, hogy kép mellé írnak szöveget, de nekem ez sehogy sem sikerült, mert konkrétan ha elkezdtem írni, akkor a kép jobb alsó sarkához írta én meg valahogy úgy szeretném ahogyan a linkelt profilban van. sad.gif esetleg valamit bekéne állítani? tudna valaki ezzel kapcsolatban segíteni? nagyon megköszönném.

Szia!
Amikor beszúrod a képet, a mértek, távolságok alatt van egy kis rubrika: igazítás. Erre kattints, és állítsd be, hogy jobbra vagy balra igazítsa a képet. link.
2017. december 07. 18:06 #70
- törölt felhasználó -    
Üdv, lenne egy kérdésem, hogy mással is előfordult már, hogy szinte percenként akár a beérkezett üzeneteket, akár a fórumot nézem az 502 Bad Gateway jön be az oldal helyett? Aztán kb. egy percre megjavul, de utána a Flash is nagyon lassú lesz, illetve elvesznek a módosítások a profilomon. És meg egy dolog, ha már Flash; most szerettem volna képet feltölteni, de a dobozra hiába vártam perceket, nem töltődik be. Eddig még legalább egy szürke Flash várakozás rublika jött be, majd úgy fél perc után betöltődött, vagy pedig kiírja - Chrome esetében -, hogy egy sárga ablakban villog, hogy az egyik beépülő modul nem válaszol. Beszéltem egy itteni taggal is, ezek szerint nem csak nálam van, pedig azt hittem a Flashemnek van valami baja. Valamint, még egy gondom akadt, hogy nem enged képernyőképet készíteni a Chrome, sem az Opera, sem pedig a Mozilla, vagy az Explorer. A CTRL+PRTSC-vel próbálok fotózni és Imgurral CTRL+V-vel beilleszteni, de az URL-ös szöveget írja ki. Valaki másnál is előfordultak már ezek?
2017. december 07. 20:51 #71
Alysia
Alysia
Sweet Little Hale ♡
 
Státuszdon't analyze everything. just do it.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 1764
Csatolások: 68916
Azonosító: 265584
Offline offline
Idézet (simplegirl. @ 2017.12.07. 18:06)
Üdv, lenne egy kérdésem, hogy mással is előfordult már, hogy szinte percenként akár a beérkezett üzeneteket, akár a fórumot nézem az 502 Bad Gateway jön be az oldal helyett? Aztán kb. egy percre megjavul, de utána a Flash is nagyon lassú lesz, illetve elvesznek a módosítások a profilomon. És meg egy dolog, ha már Flash; most szerettem volna képet feltölteni, de a dobozra hiába vártam perceket, nem töltődik be. Eddig még legalább egy szürke Flash várakozás rublika jött be, majd úgy fél perc után betöltődött, vagy pedig kiírja - Chrome esetében -, hogy egy sárga ablakban villog, hogy az egyik beépülő modul nem válaszol. Beszéltem egy itteni taggal is, ezek szerint nem csak nálam van, pedig azt hittem a Flashemnek van valami baja. Valamint, még egy gondom akadt, hogy nem enged képernyőképet készíteni a Chrome, sem az Opera, sem pedig a Mozilla, vagy az Explorer. A CTRL+PRTSC-vel próbálok fotózni és Imgurral CTRL+V-vel beilleszteni, de az URL-ös szöveget írja ki. Valaki másnál is előfordultak már ezek?

502 Bad Gateway, az szerveroldali hibát jelent, így annak több oka is lehet. Lehet próbálkozni süti és előzmények törlésével. De lehet, hogy éppen túl van terhelve a szerver és hasonló esetek, ami ellen pedig nem igen lehet tenni. Képfeltöltésnél lehet Flash frissítés hiánya, esetleg böngésző is, de lehet szintén szerverkapcsolat is. Ha kiírja, hogy a beépülő modul nem válaszol, akkor leáll a Flash, érdemesebb újraindítani a böngészőt, az a biztos. Ezen segíthet a Flash újratelepítése is illetve a feladatkezelőben le tudod állítani (Beépülő modul: Shockwave Flash) és amikor visszalépsz ide, akkor lefrissíted vagy a kis lakatnál elindítod újra. Nálam a képernyőkép működik, mind bővítménnyel, mind külső oldalra való beillesztéssel, így szerintem nálad lehet valami gond. Több böngészőben is kipróbáltam.
2017. december 07. 20:53 #72
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alysia @ 2017.12.07. 20:51)
502 Bad Gateway, az szerveroldali hibát jelent, így annak több oka is lehet. Lehet próbálkozni süti és előzmények törlésével. De lehet, hogy éppen túl van terhelve a szerver és hasonló esetek, ami ellen pedig nem igen lehet tenni. Képfeltöltésnél lehet Flash frissítés hiánya, esetleg böngésző is, de lehet szintén szerverkapcsolat is. Ha kiírja, hogy a beépülő modul nem válaszol, akkor leáll a Flash, érdemesebb újraindítani a böngészőt, az a biztos. Ezen segíthet a Flash újratelepítése is illetve a feladatkezelőben le tudod állítani (Beépülő modul: Shockwave Flash) és amikor visszalépsz ide, akkor lefrissíted vagy a kis lakatnál elindítod újra. Nálam a képernyőkép működik, mind bővítménnyel, mind külső oldalra való beillesztéssel, így szerintem nálad lehet valami gond. Több böngészőben is kipróbáltam.

Köszönöm szépen a segítséget! smileeee.gif
2017. december 08. 23:11 #73
- törölt felhasználó -    
Idézet (LeerdammerGirl @ 2017.12.07. 17:52)
Szia!
Amikor beszúrod a képet, a mértek, távolságok alatt van egy kis rubrika: igazítás. Erre kattints, és állítsd be, hogy jobbra vagy balra igazítsa a képet. link.

köszönöm szépen smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: LeerdammerGirl
2017. december 19. 01:39 #74
Enchanted Hunter
Enchanted Hunter
comfortably numb
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.12.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 1245
Azonosító: 221
Offline offline
Idézet (simplegirl. @ 2017.11.19. 16:58)
Azt hittem Az Igazság Ligájás topikban magával, a videóval volt a baj, de utána nézegettem több topikot és ott sem volt jó... Szóval nálam sem. Szerintem szerverhiba, várni kell.


Ha az adott videó oldalán Firefox böngészőben a címsor bal oldalára nézünk, ott van egy szürke lakat, mellette egy narancs színű háromszögben egy felkiáltójel. Ha erre kattintunk, akkor ki is írja, hogy mi a baj (katt az 1. képre):

Idézet
starity.hu
Connection is not secure
Parts of this page are not secure (such as images).


Ha ezen a felbukkanó értesítőfülön a jobb oldali nyílra kattintunk, akkor egy második értesítőt mutat, ezen kell a "Disable protection for now" gombot megnyomni, ekkor újratöltődik az oldal és megjelennek a videók. (katt a 2. képre)

A "Learn more" link ide mutat:

https://support.mozilla.org/en-US/kb/mixed-content-blocking-firefox?redirectlocale=en-US&as=u&redirects...ource=inproduct

Jó lenne talán

- javítani az oldalt...

- amíg a javítás nem történik meg, addig kitűzni az oldalon egy jól látható helyre valami leírást a fentiekről, hogy "ezt kell megnyomnod itt, ha látni is akarod a videókat"

P.S.: Képeket sem tudok most feltölteni.

https://thumbs2.imgbox.com/0f/04/NKkQehgT_t.pnghttps://thumbs2.imgbox.com/82/c6/eQXqqZFw_t.png
5 felhasználónak tetszik: Éowyn, Szandi0820, Pezzie92, Bessie, Nina 10
2017. december 23. 21:47 #75
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
nálam most jó a feltöltés és a megjelenítés. unsure.gif Rossz még valakinek?
2017. december 23. 23:17 #76
Alysia
Alysia
Sweet Little Hale ♡
 
Státuszdon't analyze everything. just do it.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 1764
Csatolások: 68916
Azonosító: 265584
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2017.12.23. 21:47)
nálam most jó a feltöltés és a megjelenítés. unsure.gif Rossz még valakinek?

Nálam is működik minden.
Egyedül a banner nélküli profiloknál jelentkezik az az elcsúszás, amit már korábban beszéltünk. smileeee.gif
2017. december 24. 15:05 #77
Éowyn
Éowyn
a Nazgúlok Réme
 
StátuszWho cares if one more light goes out ... Well, I do ... RIP Chester <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.22.
Hozzászólás: 3292
Csatolások: 6247
Azonosító: 24869
Offline offline
Még egyszer is jelzem: március 20-a hibás a rendszerben. Nem Kos, hanem Halak.
Kérlek, mielőbb javítsa, aki bele tud nyúlni, mert unom, hogy állandóan privát üzeneteket kapok Chester miatt. Köszi! smileeee.gif
2018. január 10. 16:36 #78
Djaq
Djaq
visszatérő vendég
 
StátuszHope is a weapon. Survival is victory.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.15.
Hozzászólás: 126
Csatolások: 0
Azonosító: 196088
Offline offline
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy miért lehet az, hogy amikor az egyik sztáradatlapomat szerkesztem, akkor nem tudok feltölteni profilképet az adott sztárról?
A rendszer kiírja, hogy feltöltötte a képet, de az nem jelenik meg, az adatlap mentése után sem.
Köszi előre a válaszokat! smileeee.gif
2018. január 20. 12:29 #79
- törölt felhasználó -    
Segítséget kérnék. Elkezdem írni a véleményemet a sztárokhoz (írok egy regényt, olyan sokat írok), de csak néhány szót ment el. Csak néhány szót mutat, mintha csak enynit írtsm volna. Miért?
2018. február 16. 19:04 #80
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Konkrétan már nem tudom hova írni, de nem is érdekel, hogy a megfelelő téma-e, mert ez hihetetlen számomra. A TELJES oldalt ez tölti ki. Értem én, hgoy kell a reklám, de úgy gondolom, van egy határ. Illetve ha én AdBlock-ot akarok használni, ne tiltson már ki az oldal, mert nem vagyok kíváncsi a fültisztításra meg az egyéb undurító képekre. Valamit jó lenne bevezetni erre, normális keretek között támogatást szerezni, ugyanis nem egy embertől hallom/olvasom, hogy többet ide se jön, mert kriminális a helyzet a reklámok terén.
5 felhasználónak tetszik: Shenayla, taylex, Bessie, idone, mannika
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!