Starity

Segítség / Kérdés / Fórum Hiba Topik

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. szeptember 21. 20:08 #21
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! Meg szeretném kérdezni, hogy mikortól lehet véleményeket értékelni? Megvan a titulusom (fél év tagság + 1000 hozzászólás), de nem engedi. Köszönöm előre is! meghajolo.gif
2017. szeptember 21. 20:56 #22
Alysia
Alysia
Sweet Little Hale ♡
 
Státuszdon't analyze everything. just do it.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 1764
Csatolások: 68916
Azonosító: 265584
Offline offline
Idézet (simplegirl. @ 2017.09.21. 20:08)
Sziasztok! Meg szeretném kérdezni, hogy mikortól lehet véleményeket értékelni? Megvan a titulusom (fél év tagság + 1000 hozzászólás), de nem engedi. Köszönöm előre is! meghajolo.gif

Nekem ugy remlik 1 ev tagsag szukseges hozza, de lehet rosszul emlekszem. smileeee.gif
2017. szeptember 21. 21:00 #23
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alysia @ 2017.09.21. 20:56)
Nekem ugy remlik 1 ev tagsag szukseges hozza, de lehet rosszul emlekszem. smileeee.gif

Köszönöm! meghajolo.gif
2017. szeptember 21. 21:09 #24
- törölt felhasználó -    
Még nem vagyok egy éve tag, de már tudok véleményeket értékelni egy ideje. Sajnos fogalman sincs mi szükséges hozzá. smileeee.gif
2017. szeptember 23. 09:29 #25
- törölt felhasználó -    
Idézet (simplegirl. @ 2017.09.18. 15:42)
Nálam is mindig ez van, mindenkinél szerintem. :/

Most pedig egy képet feltölt, egyet nem.
2017. október 01. 09:30 #26
suti1900
suti1900
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.26.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 247174
Offline offline
Sziasztok! Sürgősen segítséget kérnék.Most írtam meg a cikket,de nem tudok kiemelt képet berakni, egyszerűen nem reagál. Hiába kattintok a létrehozására,kéri a képet,de feltölteni nem tudom valami technikai probléma miatt dry.gif dry.gif
Előre is köszönöm!
2017. október 01. 21:17 #27
- törölt felhasználó -    
Idézet (suti1900 @ 2017.10.01. 09:30)
Sziasztok! Sürgősen segítséget kérnék.Most írtam meg a cikket,de nem tudok kiemelt képet berakni, egyszerűen nem reagál. Hiába kattintok a létrehozására,kéri a képet,de feltölteni nem tudom valami technikai probléma miatt  dry.gif  dry.gif 
Előre is köszönöm!

Szia! A kiemelt képhez próbáltad feltölteni a .jpg képet? smileeee.gif (a címkék alatt)
2017. október 03. 11:40 #28
Sugarbird
Sugarbird
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.23.
Hozzászólás: 11153
Csatolások: 120184
Azonosító: 67006
Offline offline
Tegnap egy csomó címlapfotót tettem be Doutzen Kroes életrajzába. Ma ezeket nem mutatja. Valaki tudja, hogy miért tűnnek el a linkelt képek az önéletrajzból? Ugyanez a helyzet több modell lapomnál. ( Stephanie Seymour, Natalia Vodianova, stb...)
2017. október 04. 19:07 #29
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sugarbird @ 2017.10.03. 11:40)
Tegnap egy csomó címlapfotót tettem be Doutzen Kroes életrajzába. Ma ezeket nem mutatja. Valaki tudja, hogy miért tűnnek el a linkelt képek az önéletrajzból? Ugyanez a helyzet több modell lapomnál. ( Stephanie Seymour, Natalia Vodianova, stb...)

Szia! Lehetséges, hogy nem jó hosztra tetted? smileeee.gif
2017. október 04. 19:30 #30
Sugarbird
Sugarbird
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.23.
Hozzászólás: 11153
Csatolások: 120184
Azonosító: 67006
Offline offline
Idézet (simplegirl. @ 2017.10.04. 19:07)
Szia! Lehetséges, hogy nem jó hosztra tetted? smileeee.gif

Mindig ugyanúgy csinálom! Ugyanonnan.
2017. október 08. 18:39 #31
LaTasha
LaTasha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.14.
Hozzászólás: 17816
Csatolások: 223650
Azonosító: 46320
Offline offline
Sziasztok!
Több Wikipedia-s sztáradatlapnál is láttam, hogy a Starity-ról lettek átmásolva az önéletrajzok.

Minden jog fenntartva. A Starity név a kiadó bejegyzett védjegye, annak használata kizárólag a kiadó engedélyével lehetséges. Az oldalainkon közölt tartalom - kivétel, ahol a forrás külön jelölve van - a kiadó szellemi tulajdonát képezi. Annak másolása, újraközlése kizárólag a kiadó előzetes írásbeli engedélyével lehetséges.

Mivel a forrás (starity) nincs feltüntetve, úgy gondoltam, ez érdekelhet benneteket. beer.gif Nagy valószínűséggel végig kellene pörgetni a felkapottabb sztárok Wikipedias adatlapjait, összevetni az itteni önéletrajzokkal, és amennyiben másolás történt, írni az ottani szerkesztőségnek, hogy a jövőben ez elkerülhető legyen.
6 felhasználónak tetszik: Éowyn, idone, LeerdammerGirl, Alysia, funny18, silenc
2017. október 08. 19:02 #32
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (LaTasha @ 2017.10.08. 18:39)
Sziasztok!
Több Wikipedia-s sztáradatlapnál is láttam, hogy a Starity-ról lettek átmásolva az önéletrajzok.
Minden jog fenntartva. A Starity név a kiadó bejegyzett védjegye, annak használata kizárólag a kiadó engedélyével lehetséges. Az oldalainkon közölt tartalom - kivétel, ahol a forrás külön jelölve van - a kiadó szellemi tulajdonát képezi. Annak másolása, újraközlése kizárólag a kiadó előzetes írásbeli engedélyével lehetséges.
Mivel a forrás (starity) nincs feltüntetve, úgy gondoltam, ez érdekelhet benneteket.  beer.gif  Nagy valószínűséggel végig kellene pörgetni a felkapottabb sztárok Wikipedias adatlapjait, összevetni az itteni önéletrajzokkal, és amennyiben másolás történt, írni az ottani szerkesztőségnek, hogy a jövőben ez elkerülhető legyen.

Még ha csak a Wikipédia csinálná ezt, de számtalan rajongói oldal is innen másol vagy az itteni életrajzot egészíti ki egy-két saját mondattal, persze mindezt forrásmegjelölés nélkül. Én már ebbe beletörődtem, mert mindegy egyes oldalt nem tudunk lekövetni. sad.gif
9 felhasználónak tetszik: Bessie, Bae Hee Yeon, LeerdammerGirl, LaTasha, Selz, Alysia, idone, Éowyn, silenc
2017. október 12. 17:37 #33
- törölt felhasználó -    
Idézet (funny18 @ 2017.10.08. 19:02)
Még ha csak a Wikipédia csinálná ezt, de számtalan rajongói oldal is innen másol vagy az itteni életrajzot egészíti ki egy-két saját mondattal, persze mindezt forrásmegjelölés nélkül. Én már ebbe beletörődtem, mert mindegy egyes oldalt nem tudunk lekövetni. sad.gif

Én például már láttam macskákkal foglalkozó oldalt, hogy másolt innen két cikket is, ami cicákról íródott, szórul-szóra az egészet, természetesen nem írta oda a forrást - az egyik egyébként az én cikkem volt. A poén az, hogy sem az oldalon, sem a Facebook-os oldalon nem volt üzenetküldési lehetőség, innentől kezdve pedig nagyon nem lehet a dologgal mit kezdeni. :/
2 felhasználónak tetszik: LaTasha, Éowyn
2017. október 20. 17:11 #34
- törölt felhasználó -    
Üdv! A mai napon kezdődött ez, hogy kiírja a cím elé (pl. https://starity.hu/forum/topik/588989-segitseg-kerdes-forum-hiba-topik/valasz/) a https-t és a zöld biztonságost. Próbáltam ott mindennel variálni, hogy menjen a képfeltöltés, de egyszerűen mikor már tallóztam a képet (képek feltöltése gomb), eltűnt a https szürke lett és eltűnt a biztonságos kiírás. Úgy tesz, mintha feltöltötte volna, pedig nem. Előtte mintha a Flash-sel lett volna valamia, hogy ott van a jele és megkérdezte, hogy engedélyezem-e, igennel válaszoltam és beállítottam, hogy mindig engedélyezze. Ekkor lett valami. Chrome-ot használok. És G-Portálon tökéletesen tallózza. Előre is köszönöm a válaszadónak! meghajolo.gif
2017. október 20. 17:18 #35
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (simplegirl. @ 2017.10.20. 17:11)
Üdv! A mai napon kezdődött ez, hogy kiírja a cím elé (pl. https://starity.hu/forum/topik/588989-segitseg-kerdes-forum-hiba-topik/valasz/) a https-t és a zöld biztonságost. Próbáltam ott mindennel variálni, hogy menjen a képfeltöltés, de egyszerűen mikor már tallóztam a képet (képek feltöltése gomb), eltűnt a https szürke lett és eltűnt a biztonságos kiírás. Úgy tesz, mintha feltöltötte volna, pedig nem. Előtte mintha a Flash-sel lett volna valamia, hogy ott van a jele és megkérdezte, hogy engedélyezem-e, igennel válaszoltam és beállítottam, hogy mindig engedélyezze. Ekkor lett valami. Előre is köszönöm a válaszadónak! meghajolo.gif

Szia!
Szerintem itt most nem a te gépeddel lesz a probléma, hanem a szerveroldalon van valami. unsure.gif Vagy legalábbis feltételezem ezt abból, hogy nálam pont feltöltés közben szállt el a cucc. A flash-t pedig pont tegnap frissítettem, szóval az sem lehet. Picit várni kell és akkor majd helyre rázódik. smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: LDreamP, Alysia, idone, silenc
2017. október 20. 17:21 #36
- törölt felhasználó -    
Idézet (Szandi0820 @ 2017.10.20. 17:18)
Szia!
Szerintem itt most nem a te gépeddel lesz a probléma, hanem a szerveroldalon van valami. unsure.gif Vagy legalábbis feltételezem ezt abból, hogy nálam pont feltöltés közben szállt el a cucc. A flash-t pedig pont tegnap frissítettem, szóval az sem lehet. Picit várni kell és akkor majd helyre rázódik. smileeee.gif

Köszönöm! meghajolo.gif Nálam is, egyszerűen a kis kép rublikába írt ki dolgokat. Firefoxon és Exploreren sem működik. Igen, akkor várok. smileeee.gif
2017. október 21. 11:26 #37
- törölt felhasználó -    
Üdv.
Nem tudom, hogy még kinél működik így ez a dolog, de ebbe a topikba nem tudok feltölteni képeket, mert mivel egy üres helyt ad ki
a kép feltöltése után. Talán csak rossz a gépem vagy nem tudom, de szerintem a topikban az utolsó hozzászólónál is ez volt a probléma.
Válaszotokat előre is köszönöm.
2017. október 21. 11:29 #38
- törölt felhasználó -    
Idézet (Madilyn @ 2017.10.21. 11:26)
Üdv.
Nem tudom, hogy még kinél működik így ez a dolog, de ebbe a topikba nem tudok feltölteni képeket, mert mivel egy üres helyt ad ki 
a kép feltöltése után. Talán csak rossz a gépem vagy nem tudom, de szerintem a topikban az utolsó hozzászólónál is ez volt a probléma. 
Válaszotokat előre is köszönöm.

Szia!
Korábban is erről volt szó, amiért írtam tegnap. Nem a te géped a rossz, nem is a böngészővel van a baj. Szerintem mindenkinél ez van, mindegyik képfeltöltéses topiknál. :/
6 felhasználónak tetszik: Aisha., Bae Hee Yeon, LDreamP, Lil98, idone, LaTasha
2017. október 21. 11:51 #39
- törölt felhasználó -    
Idézet (simplegirl. @ 2017.10.21. 11:29)
Szia! 
Korábban is erről volt szó, amiért írtam tegnap. Nem a te géped a rossz, nem is a böngészővel van a baj. Szerintem mindenkinél ez van, mindegyik képfeltöltéses topiknál. :/

Értem, köszönöm a válaszodat laugh.gif
2017. október 24. 07:59 #40
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Idézet (Madilyn @ 2017.10.21. 11:51)
Értem, köszönöm a válaszodat laugh.gif


Nekem ma is csinálja. Ez az idei 666. alkalom, de már meg sem lepődöm. Csak zavaró, hogy ilyenkor nyitok random egy topikot, amibe semmi sincs...
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!