Starity

10 dolog, amivel feldobhatod a sulikezdést

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. augusztus 18. 08:31 #41
BlackSoul
BlackSoul
új tag
 
Státusz| "Who cares if one more light goes out?" - One More Light (LP) |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.11.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 264842
Offline offline
A bandás pólókhoz annyit fűznék hozzá, hogy (szerintem) alap, hogy csak olyan együtteses pólót hordok, amit tényleg szeretek, és nem csak azért veszem fel, mert "úristen Metallica, igaz, hogy nem hallgatom őket, meg utálom a műfajt, amit képviselnek, de most ez a menő". Csak ez a sok tinip*csát (sry a kifejezésért) nem érdekli, mert ők csak azét hordják, mert most ez a menő. Szerintem pont hogy szánalmas, hogyha pl. Nirvanas pólód van, de azt se tudod, hogy ki az a Kurt Cobain, illetve egyetlen számot sem ismersz tőlük, és ha esetleg meghallod valahol a Smells Like Teen Spiritet, akkor úgy reagálsz, hogy "fuu ez de szar". Én se fogok Iron Maiden-es pólót felvenni, mert nem hallgatom őket. Szerintem manapság egyre kevesebb olyan ember van, akik azért veszik fel ezeket a pólókat, hogy így (is) kifejezzék azt, hogy szeretik az adott együttest, és nem csak azért hordják, mert most ez a "divat".
(Ez az én saját véleményem, akinek nem inge, ne vegye magára)
2 felhasználónak tetszik: Alessia., ScreamQueen
2017. augusztus 18. 10:23 #42
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó cikk lett:)
2017. augusztus 18. 11:34 #43
Alessia.
Alessia.
visszatérő vendég
 
StátuszI'm selling my soul for a boogie with you today
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.08.
Hozzászólás: 322
Csatolások: 18
Azonosító: 256196
Offline offline
"Érdemes arra figyelni, hogy csak olyan bandát válassz, akit valóban szeretsz, azonban kétségkívül a retró pólók és nyomott termékek most hódítanak a fiatalok és 20-as éveiben járók között."

Az mind szép és jó hogy divatba jöttek a retro ill. bandás pólók csak a viselőik nagy része még azt sem tudja hogy márka vagy zenekar lógója díszeleg a pólóján. Annyira imádom hogy a jó bandákat (Guns N' Roses-t, AC/DC-t, Nirvana-t és talán még Metallica-t is) hülye kis tinipicsák megszégyenítik mert meglátnak egy ilyen pólót a Zarában vagy H&M-ben és lesz@rják hogy mi van rajta. Megveszik csak azért mert "jaj, ez most milyen menő." Nem, ez nem menő. Ez szánalmas.
2017. augusztus 18. 12:07 #44
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Idézet (Alessia. @ 2017.08.18. 11:34)
"Érdemes arra figyelni, hogy csak olyan bandát válassz, akit valóban szeretsz, azonban kétségkívül a retró pólók és nyomott termékek most hódítanak a fiatalok és 20-as éveiben járók között."
Az mind szép és jó hogy divatba jöttek a retro ill. bandás pólók csak a viselőik nagy része még azt sem tudja hogy márka vagy zenekar lógója díszeleg a pólóján. Annyira imádom hogy a jó bandákat (Guns N' Roses-t, AC/DC-t, Nirvana-t és talán még Metallica-t is) hülye kis tinipicsák megszégyenítik mert meglátnak egy ilyen pólót a Zarában vagy H&M-ben és lesz@rják hogy mi van rajta. Megveszik csak azért mert "jaj, ez most milyen menő." Nem, ez nem menő. Ez szánalmas.


meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Alessia.
2017. augusztus 18. 16:34 #45
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alessia. @ 2017.08.18. 11:34)
"Érdemes arra figyelni, hogy csak olyan bandát válassz, akit valóban szeretsz, azonban kétségkívül a retró pólók és nyomott termékek most hódítanak a fiatalok és 20-as éveiben járók között."
Az mind szép és jó hogy divatba jöttek a retro ill. bandás pólók csak a viselőik nagy része még azt sem tudja hogy márka vagy zenekar lógója díszeleg a pólóján. Annyira imádom hogy a jó bandákat (Guns N' Roses-t, AC/DC-t, Nirvana-t és talán még Metallica-t is) hülye kis tinipicsák megszégyenítik mert meglátnak egy ilyen pólót a Zarában vagy H&M-ben és lesz@rják hogy mi van rajta. Megveszik csak azért mert "jaj, ez most milyen menő." Nem, ez nem menő. Ez szánalmas.

Nemrég láttam a TV-ben egy Sziget-fesztiválos interjút (nem is értem, hogy kerültem a televízió közelébe, de mindegy) ami arról szólt, hogy a fiatalok úgy hordják az együttesek pólóit, hogy abszolút semmit sem tudnak róluk. Több fiatalt is leszólítottak, hogy ismeri-e azt az együttest, ami a pólóján van, erre természetesen igen volt a válasz- viszont egyetlen dalt sem tudtak mondani tőlük. Még a Star Wars-os pólóknál is ez van, még egy részt nem látott belőle az illető, mégis büszkén hordja a logóval ellátott pólót. coffee.gif
1 felhasználónak tetszik: Alessia.
2017. augusztus 18. 20:42 #46
SellyFan92
SellyFan92
visszatérő vendég
 
Státusz"Like a goddamn soldier that just can't forget the battle, i am stained by you"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.08.
Hozzászólás: 269
Csatolások: 0
Azonosító: 257855
Offline offline
Tumblr fuckgirl
2017. augusztus 18. 23:45 #47
welcometothereallife
welcometothereallife
új tag
 
StátuszBe a little bit crazy, just for a fun
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.20.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 0
Azonosító: 259088
Offline offline
most venni fogok egy nirvanas polot
nem is hallgatom, de olyaaaan jol neeeeeez ki
de legalabb tudom ki kurt cobain
eleg tumblr faszi voolt
kappa

amugy jo cikk lett ^^
2017. augusztus 19. 04:22 #48
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
A hozzászólásokat elnézve én vagyok az egyetlen, aki magasról lesz*rja, hogy ki visel olyan bandás pólót, amiről még nem is hallott rohog.gif
Az meg külön vicces, hogy itt majd' mindenki úgy osztja a "fiatalokat", mintha legalább 40+-os lenne, és itt bezzegel. Nevetséges.
2017. augusztus 19. 11:52 #49
eszti136
eszti136
ʙᴀᴅ ᴀᴘᴘʟᴇ
 
Státuszthe future is bright, because we are in it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 3307
Csatolások: 1063
Azonosító: 155335
Offline offline
Olyan cuki az a ceruzatartó. ^^
2017. augusztus 19. 16:06 #50
ImCaptainIronMan
ImCaptainIronMan
visszatérő vendég
 
StátuszAm I the only one Zen around here? Good Lord!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.19.
Hozzászólás: 177
Csatolások: 0
Azonosító: 246794
Offline offline
Wow. Mikor ilyen cikket látok, már én érzem rosszul magam, amiért úgy öltözködöm és viselkedem, mintha 2006/7-ből léptem volna elő. Hányok a sok rózsaaranytól és azoktól a "cukinak" titulált táskáktól, amiben konkrétan el se férnek a tankönyvek, ha meg mégis, akkor egy hónap alatt elszakad a pántjuk vagy az aljuk a túlterhelés miatt. A cipők is elég gázak (szerintem kényelmetlenek is, de mindegy) és a sok motivációs szöveggel díszített kellékek pedig lassan az agyamra mennek. Tényleg, már mindenhol ott vannak és higgyétek el nekem, nem ösztönöznek. Hosszú távon legalábbis biztosan nem, így hamar beleuntok és hopp, máris odaveszett a motiváció. Egyedül "A" toll (mindig van kedvenc tollam ) és kitűzők azok, amikkel egyet tudok érteni. Emellett pedig: mi köze a hosszú farmernak és bandás cuccoknak a sulikezdéshez? Nyáron talán nem hordotok ruhát? Esetleg azt hiszitek, hogy augusztus 31-én még 40 fok van, szeptember elseje pedig egy 20 fokos, borult, őszi nap lesz? A Starbucks pedig az emberek jó része szerint szar és csak a neve miatt veszik azokat a termoszokat és isszák a szaraikat, holott van annál sokkal jobb (enyhén sznob ismerőseim vallották ezt). Igazad van, SellyFan92, ez a cikk sznob, gazdag tumblrp*csáknak íródott, tele helyesírási hibákkal. Zavar, hogy a magamfajta, a korral nem haladó tizenéves, aki a nővérei stílusán nőtt fel, ki lesz cikizve, amiért nem dob hátast az ilyen magas értékű, számomra ízléstelen cuccoktól.
2017. augusztus 19. 20:12 #51
Csigárvány
Csigárvány
visszatérő vendég
 
StátuszKasane Teto rulez! ˘-˘
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.04.
Hozzászólás: 261
Csatolások: 1
Azonosító: 222223
Offline offline
a cikkben szereplő cuccok 90%-át nagy baromságnak tartom xdd
2017. augusztus 19. 20:16 #52
Csigárvány
Csigárvány
visszatérő vendég
 
StátuszKasane Teto rulez! ˘-˘
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.04.
Hozzászólás: 261
Csatolások: 1
Azonosító: 222223
Offline offline
lehet én vagyok hülye, de pólóim fele együtteses póló, olyan amit hallgatok is, buszhoz rohanós cipőnek megfelel a kínais cipő, sulitáskának az eddigi bazinagy táska, termosz eltörik a táskámba, dobd fel a sulikezdést egy farmerrel (az emberek 100%a az év százszázalékában farmert hord, wáo)a toll ,meg a tolltartó is akkora agyrém XDD grt
2017. augusztus 19. 20:42 #53
oncer_cspanka3
oncer_cspanka3
új tag
 
Státusz,,nem érdekel mit gondolnak a külsőmről.Énekes vagyok nem model.''-Amy Winehouse
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.23.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 253399
Offline offline
Alessia szivemből szólsz meghajolo.gif meghajolo.gif friends.gif
1 felhasználónak tetszik: Alessia.
2017. augusztus 19. 21:56 #54
Dorisia
Dorisia
visszatérő vendég
 
StátuszThinking of something deeeeep...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.25.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 0
Azonosító: 207155
Offline offline
Vicces, hogy mindenki oda-vissza van hogy ,,én nem vagyok tipikus tinédzser, nem követem a trendeket".
Mostanában senki sem tipikus tinédzser, mindenki special snowflake lett.
Majdhogynem ez lett a.. *suttogni kezd* ...tipikus...
2017. augusztus 20. 01:52 #55
Arcee23
Arcee23
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.13.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 61
Azonosító: 222613
Offline offline
Akkor én most fogom magam és bedobom azt a három (még szűz) füzetet, az öt éves elnyűtt tolltartóm társaságában a két éves táskámba. A táskám oldalzsebébe pedig becsúsztatom a szódával töltött műanyag flakonom.

Ez az egész felhajtás max alsó tagozatban jár izgalommal. Nem értem minek külön cikket szentelni neki. A kicsiknek a szülei általában úgyis komplett listát kapnak, hogy mi kell a kölyköknek. Felsőben meg már a diák is nagyjából képben van, ráadásul a beszerzendő eszközök száma is jóval kisebb. A cikk fele alap dolgokat sorol fel a másik fele pedig a ma divatos cuccokat amit csak a személyiségtelen és befolyásolható tinik vesznek meg.
2017. augusztus 20. 10:49 #56
Alison DiLaurentis
Alison DiLaurentis
új tag
 
StátuszI was late for this,late for that,late for the love of my life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.18.
Hozzászólás: 82
Csatolások: 1
Azonosító: 265510
Offline offline
Meglehet hogy egyedül vagyok vele,de nekem tetszenek ezek a cuccok... biggrin.gif Főleg az 1. meg a 3. cipő.
2017. augusztus 20. 14:43 #57
aknalb30
aknalb30
visszatérő vendég
 
Státusz( ⚆ _ ⚆ )
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.05.
Hozzászólás: 261
Csatolások: 48
Azonosító: 228805
Offline offline
"10 dolog amivel feldobhatod a sulikezdést" "A toll"
Hm, köszi, ez egy jó ötlet, eddig eszembe se jutott.
2017. augusztus 21. 19:22 #58
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
wtf
azzal tuti feldobom a tanévet, ha teljesen alkalmatlan kis sz@r táskát veszek (amibe btw bele se fér a trendi kulacs), az meg, hogy tolltartóval menjek iskolába, halljátok, eszembe se jutott volna, de hogy még tollat is vegyek, meg nadrágot...
még, még, lepjetek meg valamivel!
2017. augusztus 21. 20:46 #59
Afrodité22
Afrodité22
új tag
 
StátuszDasi Run, Run, Run, nan meomchul suga eobseo <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.18.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 1
Azonosító: 196298
Offline offline
BTS-ruhák->pipa
BTS-kitűzők->pipa
kawai animés tollak->pipa
animés tolltartó->pipa
BTS-termosz->pipa
BTS-házifüzet->pipa
BTS-EXO-cipő->pipa
asszem készen állok ^^ <3
2017. augusztus 23. 07:30 #60
WhiteSparkle
WhiteSparkle
új tag
 
StátuszDangerous Women! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.02.
Hozzászólás: 71
Csatolások: 0
Azonosító: 265823
Offline offline
Ö,oké ... Már bocsánat hogy ezt mondom de ezek csak egyszerű holmik amiket akár minden nap vihetsz magaddal ! Tehát a farmernek ide semmi köze sincs , a toll ? Ez miért is dobja fel a hangulatot ?
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!