Starity

Rajongói képmutatónak tartják Halsey-t

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. augusztus 24. 10:50 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A 22 éves énekesnő egyesek szerint ellentmond önmagának és állítólagos elveinek.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. augusztus 24. 10:55 #2
alltimelover
alltimelover
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.24.
Hozzászólás: 154
Csatolások: 0
Azonosító: 223147
Offline offline
Most nem azért, de amit ez a nő leírt "visszavágásnak, az nem válasz...
És teljesen jogosan szólták le.
2017. augusztus 24. 11:12 #3
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Láttam ezt instán, és mondom: YASS GIRL, YOU MADE IT!
Akkora baromság ez az egész, nem értem hogy függ össze az, hogy ha valaki kiáll a nők jogaiért, akkor már nem vetkőzhet le? Ennyi erővel a feministák ne hordjanak bikinit a strandon, vagy mi a tosz? Halsey minden egyes szavával egyetértek, és szerintem a dolog pont erről szól, miszerint a nőknek nem csupán az a feladata, hogy gyereket szüljön és neveljen, vezesse a háztartást, stb. Bármit megtehetünk, magyarul ha egy fotózáson belegyezek a vetkőzésbe, azt is nyugodtan megtehetem, mert az én döntésem, az én testem, stb. Én legalábbis így gondolom. Kötekedni szabad.
2017. augusztus 24. 11:14 #4
- törölt felhasználó -    
Annyira bírom, amikor egy nő olyat csinál, ami sokaknak szúrja a szemét, egyből a feminista szöveggel van támadva.. Baromi unalmas már.
2017. augusztus 24. 11:16 #5
Picy
Picy
 
Státuszlast night was the last time of my past life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.13.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 0
Azonosító: 261338
Offline offline
Idézet (alltimelover @ 2017.08.24. 10:55)
Most nem azért, de amit ez a nő leírt "visszavágásnak, az nem válasz...
És teljesen jogosan szólták le.


egyetértek, bár a "teljesen jogosan szólták le" rész a hozzászólásodból nem teljesen igaz..
2017. augusztus 24. 11:35 #6
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Valóban nem a legjobb visszavágás, annyira nem is tudok egyetérteni vele ez ügyben. Az viszont igaz, hogy egy feminista ennyi erővel nem viselhet bikinit sem?...
2017. augusztus 24. 11:50 #7
- törölt felhasználó -    
szerintem is elég logikátlan ez az egész, miért ne készíthetne magáról ilyen képeket? bár az már csak egyéni vélemény, hogy azokon a fotókon borzasztóan néz ki, de ez most nem annyira fontos.
viszont az a visszavágásnak titulált válasz olyan erőltetett lett, látszik, hogy dühből írta.
2017. augusztus 24. 15:32 #8
Joannexoxo
Joannexoxo
új tag
 
StátuszI live in a hologram with you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.10.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 262403
Offline offline
a férfiak bármikor meztelenkedhetnek és az király, de ha a nő meztelenkedik akkor rbanc ha nem akkor meg prűd. Halsey feminista, ezért pont megkellet hogy ezt tegye
2017. augusztus 24. 15:40 #9
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Itt nem azzal van a probléma -szerintem- hogy levetkőzött egy magazinnak, hanem az, hogy ezt egy férfi magazinnak tette. mellow.gif
2017. augusztus 24. 16:13 #10
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Egyetértek a kommentelővel. A feminizmus nem csak a nemi szerepek újraértelmezéséről szól, hanem arról is, hogy ne kezeljék a nőket szexuális tárgyként, és ha innen nézem a dolgot, akkor tényleg ellentmondásos, ha vki feministának tartja magát, de közben levetkőzik egy férfimagazinnak. A "visszavágása" meg nevetségesen gyengére sikeredett.
Lent írta vki, hogy akkor a feministák nem hordhatnak fürdőruhát? A fürdőruha strandra való öltözet, hiába takar keveset nem egyenlő a vetkőzéssel. Ráadásul egészen más funkciója van, mint egy férfimagazinban való félpucér parádézásnak.
2017. augusztus 24. 17:33 #11
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
És akkor mi van? Most úgy komolyan? Kifejtette már ő is, én nem teszem. Viszont. Joannexoxe-szal egyetértek teljes mértékben. Köszönöm, hogy leírtad a pontos véleményemet. heart.gif
2017. augusztus 24. 19:31 #12
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
Jaj, az a feminizmus...állandóan azzal jönnek..
2017. augusztus 24. 19:40 #13
- törölt felhasználó -    
Nokent megy mar az agyamra ez a feminizmus szarsag. Mindenkinek ugya annyi joga van a vilagban mar nem kell ide feminista kampanyok stb... ez is csak egy reklamfogas. Vannak vilag k*rva enekesnok akik nagy feministak kozben meg...... na mindegy is.
2017. augusztus 24. 23:40 #14
- törölt felhasználó -    
Ha feministának vallja magát, ha nem, egy olyan nőben, aki levetkőzik egy akármilyen magazinnak, hogy aztán ország-világ férfijai az ő félpucér testére csorgassák a nyálukat, abban nincsen minimális méltóság se. "-.-
2017. augusztus 25. 21:59 #15
DarkHipster
DarkHipster
visszatérő vendég
 
StátuszIdegen: Fiú vagy, vagy lány? Én: Rumbatök vagyok. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.26.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 235012
Offline offline
Annyira felhúz, hogy az emberek nincsenek tisztában a feminizmus fogalmával, ami még nem is nagy baj, de ha már úgy kritizálják, hogy ötletük sincs, mi az, az már kiborít. Kedves idióták: ő ezt nem azért csinálta, mert a férfiaknak akar tetszeni, ő ezt azért csinálta, mert jól érzi magát a bőrében és büszke a testére. Másrészt nem mutatta meg semmijét, nem látjuk konkrétan a melleit, szóval megint csak felesleges itt vernetek magatokat. És amúgy is, ha nem tetszik, ne nézegesd, ne nyavajogj, csak lépj tovább.
És mi az, hogy nem kell ide feminizmus? Ha kicsit kinyitnád a szemed arany csillagom, akkor rájönnél, hogy nagyon is vannak nemi alapon zajló megkülönböztetések. Szóval legyen csak feminizmus nyugodtan! <3
Halsey pedig büszke és erős nő, most is okosan csinálta! <3 Go girl!
2017. augusztus 25. 23:58 #16
Sissy95
Sissy95
új tag
 
StátuszLégy boldogan önmagad. Szeresd a hibáidat.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.02.
Hozzászólás: 98
Csatolások: 0
Azonosító: 265820
Offline offline
Ez a nő tényleg egy képmutató és feminizmus ide vagy oda most kimutatta a foga fehérjét.. és egyébként ez a "visszavágás" se lett túl jó, itt is csak magát produkálja.... coffee.gif
2017. augusztus 26. 09:36 #17
TheBestKitsune
TheBestKitsune
visszatérő vendég
 
Státusztake me to a halsey concert and ill be yours
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 275
Csatolások: 0
Azonosító: 259123
Offline offline
Nem ez volt az első alkalom, hogy Halsey a Playboynak állt modellt. Nagyon gyönyörű és szerintem megmutathatja. A Flauntnak félmeztelenre vetkőzött. És miért? Mert vannak napok amikor ő is utálja a testét, de az az ő teste és nincs mit rajta szégyellnie. Éd nem is áll nehezére levetkőzni. Nagyon gyönyörű, tehetséges és aranyos lány. Aki nem ismeri, az ne állítsa róla, hogy képmutató. Pláne ne egy "rajongója".
Néhány kommentel egyetértek, az hogy valaki feminista, nem azt jelenti hogy nem lehet szexi. Nyugodtan, fotózkódhat és vonulhat is egyszerre a feminizmust képviselve.
És azoknak akik szerint ez nem visszavágás volt: nem is az lenne, csupán elmondta, hogy a nők nem csak egy dolgok, Ashley is sok mindent tett és ért el 2017-ben és remélem többet is fog. Queen. ❤
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Halsey Halsey 1123.