Starity

A Fifth Harmony gúnyt űzött Camila Cabellóból az MTV VMA-n

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. augusztus 31. 15:03 #61
Kevin
Kevin
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.09.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 126718
Offline offline
Krityoo VMA nevében is benne van video music award.... klippek miatt kapták és nem nagy cucc azért:DD Grammy díjnál kezdődik az elismerés nem azért mert alig ruhában vonaglanak a klippben:DD
2017. szeptember 01. 18:13 #62
Baribu
Baribu
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.21.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 263174
Offline offline
Nem követtem őket, nem is fogom, pár számukat hallottam ès az mtv liveon láttam pár fellèpèsüket. Nem vagyok tisztában mindennel, de ami itt folyik a kommentszekcióban az valami förtelem.
Nem èrtem mièrt istenítitek elösször is Camillat. Csinos, van hangja, de semmi különleges. Számomra egy felhájpolt sztárocska. Nem sèrtès pusztán vèlemèny.
Több helyen is láttam a kommenteket olvasva, hogy 'az 5h Camilla nèlkül nem èr semmit csak a seggüket rázzák'.
Èrdekes..
Okè volt pár fèlrecsúszott hang, de nem volt az olyan szörnyű, ès szent igaz, hogy kihívóan öltözködnek, ès rázzák azt amilyük van de senki ne állítsa azt, hogy amikor Camilla is a csapatban volt akkor nem volt ilyen.
Mert volt.
Ès lesz is.
Attól hogy itt ócsároljátok őket nem fognak változtatni ezen az imidzsen, hisz' hiába nem tetszik nektek/nekem ez a hangzás, öltözködès, koreográfia, mert a rajongóiknak igen is bejön.
Senki sem fogja tudni ráerőszakolni a másikra a vèlemènyèt, mert ahogy a bölcs mondás is szól a seglyukakról ès a vèlemènyekről; mindenkinek van mindkettő, de senki sem kíváncsi a másikèra.
Ès ezzel be is felyeztem.
Felesleges volt.
De szerintem nem tisztessèges így vèlekedni egy bandáról akik letettek már valamit arra a bizonyos asztalra.
2017. szeptember 03. 21:51 #63
moonlightgrande
moonlightgrande
 
Státuszthey see a demon, i see an angel
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.07.
Hozzászólás: 893
Csatolások: 59
Azonosító: 265915
Offline offline
Szerintem ez elég helytelen volt, fogadják el, hogy így döntött és kilépett. Sokkal jobb így, mint hogy úgy legyen benne a bandába hogy nem érzi jól magát.. úgy nem is lennének őszinték a dalok...
2017. szeptember 08. 20:55 #64
WhiteSparkle
WhiteSparkle
új tag
 
StátuszDangerous Women! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.02.
Hozzászólás: 71
Csatolások: 0
Azonosító: 265823
Offline offline
Nem űznék senkiből gúnyt , főleg ha egy képen úgy nézek ki mint aki felszett száz kilót !!
2017. október 02. 15:35 #65
Flash1
Flash1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.02.
Hozzászólás: 177
Csatolások: 0
Azonosító: 258566
Offline offline
Mi az a kabàt??
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Normani Normani 1526.