Starity

Lili Reinhart összeszólalkozott egy rajongójával, aki rámászott Cole-ra

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. szeptember 06. 16:51 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Durván helyrerakta a színésznő egy rajongóját, aki rámászott a pasijára Kanadában.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. szeptember 06. 17:03 #2
- törölt felhasználó -    
Bezzeg mikor magyar YouTuberekkel találkoztam, nem hábrodott fel egyikük se azon hogy odafutottam hozzájuk és a nyakukba ugrottam. Azért ezek a sztárok visszább vehetnének az arcukból.
2017. szeptember 06. 17:11 #3
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Pedig itt sztem Cole volt a szararc, a csaja meg csak védi a mundér becsületét.
2017. szeptember 06. 17:18 #4
- törölt felhasználó -    
Hírességek, eléggé alap, ha rájuk ugranak vagy hasonlók. Ilyenek a tipikus fangirlök. Én például el sem tudom képzelni mit csinálnék, ha mondjuk Jensen Ackles ott teremne előttem. Mármint, ha az utcán sétálna akkor nyilván nem ugranék a nyakába, ahhoz még én is félénk vagyok, de vannak ilyen rajongók, ehhez hozzá kell szokni(Jensenék már hozzászoktak, láttam egy pár képet rajongókkal, nagyon közvetlenek velük smileeee.gif )
Nyilván meglepődtek, de kedvesebben is hozzá lehetett volna szólni. De ők még tanulják ezt a 'bálvány' szerepet smileeee.gif
2017. szeptember 06. 17:26 #5
- törölt felhasználó -    
A színésznő most meg igazából azt használja ki,hogy az emberek neki fognak hinni mert híres.Amúgy meg a rajongói nélkül egyik sem lenne sehol sem,szóval szerintem kibírhatnának ilyenkor egy ölelést
2017. szeptember 06. 17:28 #6
- törölt felhasználó -    
Hiába próbálom más szemszögből szemlélni az esetet, valahogy sehogy sem tudom Liliék pártját fogni, hiába kedvelem őket. Nyilván, még meg kell szokniuk ezt a nagy figyelmet, amit kapnak az emberektől, de ez nem mentség arra, hogy így reagáljanak egy rajongóra, aki tényleg csak izgatott lett, amiért láthatja a nagy kedvenceit. Nem egy olyan sztárt tudnék mondani, aki hihetetlenül közvetlen a rajongókkal, még az olyanokkal is, akik a nyakukba ugranak, ha meglátják őket az utcán.
2017. szeptember 06. 17:48 #7
SOLYEE99
SOLYEE99
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.04.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 266657
Offline offline
Én is ezt tettem volna ha a pasimra ugrik rá valaki, akár híres vagyok akár nem
2017. szeptember 06. 18:06 #8
Sinister_sister
Sinister_sister
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.13.
Hozzászólás: 193
Csatolások: 0
Azonosító: 260871
Offline offline
Azért, mert valaki híres, meg lehet őrülni, ha látjuk az utcán, de azért kéne egy határvonalat húzni. Senkire nem illik ráugrani, taperolni, akár híres, akár nem. Nem mászunk bele az emberek intim szférájába. A fanok tartják el őket és legyenek is kedvesek velük persze, adjanak autogramot, szelfit stb, de nem kéne azt hinni, hogy a pénzünkért mindent el kell viselniük.
2017. szeptember 06. 18:07 #9
- törölt felhasználó -    
Szeretem Lilit, nagyjából Colet is, de ebben a helyzetben valahogy nem tudom megérteni ezt a reakciót. Híres sztárok, akikért rengetegen odáig vannak, főleg Coleért, szóval nem értem, hogy miért kell meglepődni vagy éppen felháborodni egy ölelés miatt. Nem ártana egy kis közvetlenség és együttérzés.
2017. szeptember 06. 18:09 #10
Moonlightchild
Moonlightchild
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.02.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 0
Azonosító: 264641
Offline offline
That's my girl
2017. szeptember 06. 18:15 #11
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2017
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Még ha a lány be is volt csípve ahogy sok oldalon írják és nem tetszett neki hogy megölelte egy férfi nem viselkedhet így egy nővel és nem beszélhet így vele, ami meg Lilit illeti hát megáll az eszem még hergeli a rajongóit a lány ellen a twitteren nem szégyenli magát. A sorozatuknak még csak most jön a 2. évadja de úgy viselkednek mintha Oscar díjas színészek lennének és a nyomi kis rajongó meg örüljön ha hozzájuk szólhat. Mikor majd elkaszálják a sorozatot és eltűnik a a süllyesztőben örülne neki ha valamelyik korábbi rajongója megölelgetné
2017. szeptember 06. 18:35 #12
- törölt felhasználó -    
Nem tudjuk a pontos sztorit, lehet itt-ott el is lett ferdítve, de! Egyetértek néhány előttem szólóval, a lány valószínűleg izgatott volt, hát istenem, ki hogyan reagál az extázisban. Elismerem, hogy vannak durva és tiszteletlen rajongók, de az, hogy átkarolta Cole-t, szerintem még nem fér bele egyik kategóriába sem. Vannak olyanok, akik szó nélkül ráugornak a kedvencükre, mégse kapják meg, hogy ki f#szok is ők. Azt is megértem, hogy mindenki máshogy fogadja be a hirtelen jött figyelmet és közvetlenséget.
2017. szeptember 06. 18:38 #13
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2017
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Fairies Igazad van a lány nem tett semmi olyasmit amiért megérdemelné amit most Lili meg a rajongói csinálnak. Cole meg a világ szeme láttára nőt fel marhára tudnia kéne milyen ez a világ nem most csöppent bele és a viselkedése egy nővel szemben elfogadhatatlan
2017. szeptember 06. 18:54 #14
jennette13
jennette13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 266018
Offline offline
Pont a múltkor kommenteltem, hogy Betty karakterét utálom, ettől függetlenül Lili, mint ember, kezd szimpatikus lenni. Hát asszem vesztett a szimpátiámból egy adagot most. Lehet, hogy Cole tényleg csak azt kérdezte, hogy "ismerlek?" (és ez inkább hihető számomra tőle, mint az obszcén szavas verzió), ennek ellenére ez sem volt fair, mert nem, nagy valószínűséggel nem ismeri a rajongó kiscsajt, de a lány ismeri őt, ahogy rajta kívül milliók úgyszint. Ráadásul Cole kiskorában csöppent bele ebbe a sztárvilágba, így már bele kellett volna szoknia abba, hogy vannak rajongói, akik odamennek hozzá, esetleg ölelés stb. Ez azért mégsem olyan, mintha lesmárolta volna. Egy híresség barátnőjeként meg Lili (úgy, hogy ő maga is tisztában van ezzel az élettel, mert ő is híres) elfogadhatná, hogy a fiatal, helyes, tehetséges pasija iránt millió kiscsaj táplál plátói szerelmet. Etikátlan volt tőle ez a "visszavágás"
2017. szeptember 06. 19:05 #15
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6161
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Idézet (Selenie @ 2017.09.06. 18:07)
Nem ártana egy kis közvetlenség és együttérzés.

Abszolút. meghajolo.gif
2017. szeptember 06. 19:17 #16
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3201
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Én inkább Lilire ugrottam volna rá. xD
2017. szeptember 06. 19:20 #17
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Az intelligens lányok intelligensen reagálják le az ilyen szituációkat. A rajongó nem egy ilyet fogott ki.
2017. szeptember 06. 19:21 #18
vjucu95
vjucu95
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.04.
Hozzászólás: 32
Csatolások: 0
Azonosító: 195377
Offline offline
Biztos mindkét oldalon van valamennyi igazság, mert pl. lehet hogy Cole nem volt olyan kedves, de mindenkinek lehet rossz napja, viszont láttam rengeteg videót, és látszik, hogy jól kezeli a rajongókat, sőt, kifejezetten közvetlen, mert szinte mindenkit átölel két karral, amikor képet kérnek tőle, szóval alapból biztosan nem bunkó. smileeee.gif
2017. szeptember 06. 22:07 #19
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2017
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Cole elég fura pasi kicsit homofób ,rasszista és a nő verve jó legalább is ezt véli az ex barátnője szerint
2017. szeptember 06. 23:50 #20
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Szerintem főleg abból áradhatott az agressziójuk hogy nem" hivatalosan" járnak. Biztos megszeppentek amikor valaki felismerte őket amikor mint egy pár sétálgattak. Ennek ellenére nem védem őket mert Lilitől nem volt szép hogy rászabadította a rajongóit a lányra hisz nem lehet kellemes amikor több ezer rajongó írogat egy
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok