Starity

Borzalmasan kevés lemezt ad el Miley Cyrus és Demi Lovato

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. október 01. 19:27 #41
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
http://kworb.net/itunes/artist/demilovato.html Az USA-ról beszéltünk eddig, ott pedig #1 Demi lemeze. Érdekes, amit linkeltél, hogy ott miért 55. – ha erre valaki tud magyarázatot, írja már le (amire én tudok gondolni, hogy összesített lista vagy még nem frissült – látom, valaki írta, hogy az a deluxe, de akkor, hol van a sima?).
Kicsit tényleg az összes dal egyhangzású (Deminél), de azért messze van ez a tucattól... Időt kell neki adni, hogy beérjen, még én is barátkozom vele. Azonban jó lenne, hogy megpróbálnátok kulturáltan kifejezni a véleményeteket (akinek eddig sikerült, az nyilván ne vegye magára), mert ki lesztek rakva pihenőre.

http://kworb.net/itunes/artist/mileycyrus.html itt követhető Miley-é
2017. október 01. 19:38 #42
MissTiniStoessel
MissTiniStoessel
smoke & mirrors
 
Státusz"Your body is looking good tonight, I'm thinking we should cross the line..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.25.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 70
Azonosító: 219904
Offline offline
Idézet (Glamster @ 2017.10.01. 19:27)
Érdekes, amit linkeltél, hogy ott miért 55. – ha erre valaki tud magyarázatot, írja már le (amire én tudok gondolni, hogy összesített lista vagy még nem frissült –

Szerintem nem pontos. Legutóljára mikor néztem, akkor jött ki Taylortól a WYMMD, ami köztudottan az első helyen debütált, az oldal mégis valahol a 30. helyen mutatta. Én csakis a kworbot szoktam nézni, ott rendszeresek és pontosak a frissétések. A twitter update accountok is onnan informálódnak, szóval ha az összes egyöntetűen azt írja, hogy Demi lemeze az első, akkor valószínű úgy is van. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2017. október 01. 19:39 #43
band_obsessed_idiot
band_obsessed_idiot
visszatérő vendég
 
StátuszI'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.19.
Hozzászólás: 167
Csatolások: 0
Azonosító: 259052
Offline offline
Vesznek, csak nem az övékét xD
2017. október 01. 19:59 #44
Hyerin-ah
Hyerin-ah
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.10.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 0
Azonosító: 259651
Offline offline
Szeretem mindkettőt, de érthető. Valahogy most egyik sem csinalt olyan kirobbantó albumot, amire azt tudom mondani, hogy Úr Isten ez annyira jó dal/album, hogy egész nap ezt hallgatom. Mert régen ilyen dalokat és albumokat adtak ki. Most valahogy, ha hallom a radióban csak lötyögnek a dalok, nem hallgatom egésznap. Egyátalán nem hallgatom csak, ha rádióban sorra kerül a daluk.
2017. október 01. 20:23 #45
journey
journey
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.01.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 267119
Offline offline
Az itunes hivatalos oldalát küldtem, szóval pontos, a kworb nem tudom emnnyire megbízható, de ha egyszer a hivatalos oldalon az van, akkor az van
2017. október 01. 20:56 #46
- törölt felhasználó -    
Idézet (band_obsessed_idiot @ 2017.10.01. 19:39)
Vesznek, csak nem az övékét xD

Ugyanezt akartam írni biggrin.gif Lehet, hogy egyszerűen csak szar a zenéjük.
2017. október 01. 21:10 #47
WhiteRose.
WhiteRose.
engedd el
 
StátuszElőre, előre, felkelve elesni, fürkésző szememmel szívedet keresni.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 1416
Csatolások: 22
Azonosító: 186846
Offline offline
Szerintem talán azért, mert Miley új albumán alig akad hallgatható zene, egyhangúak.
2017. október 01. 22:03 #48
EnGreta
EnGreta
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.06.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 0
Azonosító: 264744
Offline offline
Egyik album sem lett valami egetrengető. Én spotifyre fizetek elő minden hónapban, belehallgattam mindkét albumba és annyi elég is volt, uncsik. Imádom mindkettőjük hangját, Miley előző albumát is szerettem, de a mostaniból nem kérek. Ami igazán ciki, hogy streamen sem hasítanak, hisz ott akárhányszor meghallgathatnák az emberek a lemezeiket, de nem teszik és ez nem véletlen. Kár értük, remélem a következő albumaik jobbak lesznek.
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2017. október 01. 23:55 #49
- törölt felhasználó -    
Zenéről volt szó, amit ők csinálnak pedig csak vinnyogás, úgyhogy nem értem, mire föl megy itt a pampogás... biggrin.gif Különben pedig nem ez mutatja meg a minőséget, a Bullet For My Valentine tagjainak tök mindegy, hogy YouTube-ról vagy más oldalakról letöltve hallgatják őket vagy CD-ről, ameddig érdeklik a rajongókat annyira, hogy a koncertjeik jegyei elfogyjanak smileeee.gif
2017. október 02. 00:12 #50
oranje31
oranje31
visszatérő vendég
 
Státuszpuskas, messi, szoboszlai ,haaland river plate, jenna ortega <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.20.
Hozzászólás: 445
Csatolások: 0
Azonosító: 49968
Offline offline
szomoru dolog
2017. október 02. 00:14 #51
oranje31
oranje31
visszatérő vendég
 
Státuszpuskas, messi, szoboszlai ,haaland river plate, jenna ortega <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.20.
Hozzászólás: 445
Csatolások: 0
Azonosító: 49968
Offline offline
az embereknek nincs jo izlese, az koztudott
2017. október 02. 09:18 #52
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
Ez nem annak az eredménye, hogy az emberek nem vesznek már lemezeket. Valljuk be, hogy Miley és Demi zenéje nem mutatott semmi újat, ezért nem látják az emberek annak értelmét, hogy megvegyék a lemezüket.
2017. október 03. 08:14 #53
- törölt felhasználó -    
Pontosítanék: az emberek pop zenét nem vesznek. Szeretem Miley-t, de teljesen nyilvánvaló, hogy nem fogják megvenni a zenéjét, ha bárhonnan letölthetik. Demi dettó. De azért ne merjük kijelenteni, hogy az emberek nem vesznek lemezeket többé, nézzük már meg, hány rockbandának sikerül arany- és platinalemezeket szereznie akár már az albummegjelenés előtt, vagy azután mindössze pár nappal. A popot hallgatók többsége nyilván nem feltétlenül az a típusú ember, aki bemegy egy boltba megvenni egy CD-t, de ez nem minden műfajnál van így. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: An_d_a
2017. október 03. 16:04 #54
- törölt felhasználó -    
Ez semmit jelent. Tényleg le lehet tölteni bárhonnan egyértelmű, hogy az emberek inkább azt választják. De mindkettő album csodás smileeee.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok