Starity

Top 10: Ők voltak a legnépszerűbb női előadók 2017-ben

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. december 11. 22:41 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
A Billboard közzétette a listáját a top 10 legnépszerűbb énekesnőről 2017-ben is.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. december 11. 23:52 #2
fuckingprincess
fuckingprincess
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.22.
Hozzászólás: 487
Csatolások: 13
Azonosító: 263883
Offline offline
Awwwwwww! ❤ Halsey a 3. ❤❤
2017. december 12. 00:43 #3
Vadonka 16
Vadonka 16
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.13.
Hozzászólás: 345
Csatolások: 0
Azonosító: 143242
Offline offline
Ariana első pedig idén nem is jelentkezett új dallal <3 valamit tud a csaj
2017. december 12. 02:51 #4
- törölt felhasználó -    
Egyikük munkásságát se követem nyomon, így belehallgattam mindegyik számba.
A Selena Gomez utániig az volt a meggyőződésem, hogy valószínűleg a rendszerezés úgy történt, minél nyávogósabb valakinek a hangja, annál inkább előrébb kerül. Aztán megint visszatérni látszott ez a minta, bár Gaga kicsit megtörte a mezőnyt.

Rihannán kicsit elborzadtam, 2006 és 2011 között hallgattam, akkor úgy rémlett, neki ennél mélyebb, markánsabb és karakteresebb hangja volt, nem ez a tucat nyikorgás... Vagy az emlékeim tévesek, vagy felvette az elvárt kisegér cincogást. Mindenesetre őszintén fellélegeztem, amikor láttam, utána már csak egy van, mert nehezen bírtak volna a füleim további 3-4 dalt.

Adele-t eddig kiemelkedőnek tartottam a pop énekesnők közül, a Skyfall és a Rolling on the deep számokat szerettem tőle, volt valami erős és különleges a hangjában, de a beillesztett szerzeményében ő is nyekereg, amint megindul a refrén. Ha ez az új stílusa, nagyon sajnálom a változást, kár volt eszközölnie.

Lovato-nak azt a dalát bevallottan szerettem, amit a Csontváros filmadaptációjában bejátszottak Jace és Clary üvegházas jelenetében, de itt szintén zenész, mint az előzők; csak vinnyog, noha a Csontvárosnál úgy tűnt, van hangja.

Taylor Swiftet sosem rejtettem véka alá, mennyire rühellem, de a refrén előtt még egész elfogadhatóan tolta, ám utána totálisan élvezhetetlenné vált a ritmus és az előadása is, az a kevéske szimpátia, amit az első másodpercek teljesítménye ébresztett bennem, eltűnt.

Egyedül Lady Gaga hangi adottságai emelkednek ki a mezőnyből, nála érződik egy kellemes, egyedi hangszín, ami nem olvad össze a másik 9 nőével, ami megmarad. Ennek a számának a szövege és a ritmusa nem egy nagy só, de még mindig ő a legjobb szerintem, érződik, hogy egyéniség terén is ő a legkevésbé tucat és, hogy mondhatni ő tett már le a legtöbbet az asztalra.

A többiek viszont... Ariana Grande, Selena Gomez, Halsey, Katy Perry, Lovato, Swift... a hangjuk számomra hihetetlenül egysíkúak, ember legyen a talpán, aki nem elvetemült rajongó és meg tudja őket különböztetni a rádióban. A dalaikról se tudok jobbakat mondani, az összes ugyanarra a kaptafára épül, az instrumentális rész egy vicc, nem hiába húzok jobban a valódi hangszerekhez, össze se lehet hasonlítani a minőséget egy ritmusgitár vagy basszusgitár hangjával. Ráadásul nem is fülbemászóak, pedig ennél a műfajnál kellene úgy lennie, hogy annyira nagy slágerek, hogy a füleden mennek be és a könyöködön jönnek ki, egy se ragadott meg hosszabb időre, mint ahogy ráklikkeltem a következőre.

Ha ők a legnépszerűbbek és ebből következtetve a legjobbak, félve gondolok bele, milyenek lehetnek a többiek a szakmában... rohog.gif
2017. december 12. 05:58 #5
Moonlight1
Moonlight1
visszatérő vendég
 
Státuszthe light is coming to give back everything the darkness stole... ɹǝuǝʇǝǝʍs
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.20.
Hozzászólás: 407
Csatolások: 0
Azonosító: 252430
Offline offline
Nagyon büszke vagyok Ariana-ra!! smileeee.gif
2017. december 12. 06:26 #6
- törölt felhasználó -    
Arianaaaa heart.gif
2017. december 12. 06:38 #7
Sailor_Bunny
Sailor_Bunny
új tag
 
StátuszSad Boi
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.31.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 267625
Offline offline
Halseeey *0*
2017. december 12. 06:55 #8
- törölt felhasználó -    
Nagyon büszke vagyok Arira.megérdemli mert nagyon sokat dolgozott ebben az évben is. heart.gif
2017. december 12. 06:56 #9
- törölt felhasználó -    
Grat Ari smileeee.gif
2017. december 12. 07:05 #10
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif meghajolo.gif

Idézet (Gothic01 @ 2017.12.12. 02:51)
Egyikük munkásságát se követem nyomon, így belehallgattam mindegyik számba. 
A Selena Gomez utániig az volt a meggyőződésem, hogy valószínűleg a rendszerezés úgy történt, minél nyávogósabb valakinek a hangja, annál inkább előrébb kerül. Aztán megint visszatérni látszott ez a minta, bár Gaga kicsit megtörte a mezőnyt. 
Rihannán kicsit elborzadtam, 2006 és 2011 között hallgattam, akkor úgy rémlett, neki ennél mélyebb, markánsabb és karakteresebb hangja volt, nem ez a tucat nyikorgás... Vagy az emlékeim tévesek, vagy felvette az elvárt kisegér cincogást. Mindenesetre őszintén fellélegeztem, amikor láttam, utána már csak egy van, mert nehezen bírtak volna a füleim további 3-4 dalt. 
Adele-t eddig kiemelkedőnek tartottam a pop énekesnők közül, a Skyfall és a Rolling on the deep számokat szerettem tőle, volt valami erős és különleges a hangjában, de a beillesztett szerzeményében ő is nyekereg, amint megindul a refrén. Ha ez az új stílusa, nagyon sajnálom a változást, kár volt eszközölnie.
Lovato-nak azt a dalát bevallottan szerettem, amit a Csontváros filmadaptációjában bejátszottak Jace és Clary üvegházas jelenetében, de itt szintén zenész, mint az előzők; csak vinnyog, noha a Csontvárosnál úgy tűnt, van hangja. 
Taylor Swiftet sosem rejtettem véka alá, mennyire rühellem, de a refrén előtt még egész elfogadhatóan tolta, ám utána totálisan élvezhetetlenné vált a ritmus és az előadása is, az a kevéske szimpátia, amit az első másodpercek teljesítménye ébresztett bennem, eltűnt. 
Egyedül Lady Gaga hangi adottságai emelkednek ki a mezőnyből, nála érződik egy kellemes, egyedi hangszín, ami nem olvad össze a másik 9 nőével, ami megmarad. Ennek a számának a szövege és a ritmusa nem egy nagy só, de még mindig ő a legjobb szerintem, érződik, hogy egyéniség terén is ő a legkevésbé tucat és, hogy mondhatni ő tett már le a legtöbbet az asztalra.
A többiek viszont... Ariana Grande, Selena Gomez, Halsey, Katy Perry, Lovato, Swift... a hangjuk számomra hihetetlenül egysíkúak, ember legyen a talpán, aki nem elvetemült rajongó és meg tudja őket különböztetni a rádióban. A dalaikról se tudok jobbakat mondani, az összes ugyanarra a kaptafára épül, az instrumentális rész egy vicc, nem hiába húzok jobban a valódi hangszerekhez, össze se lehet hasonlítani a minőséget egy ritmusgitár vagy basszusgitár hangjával. Ráadásul nem is fülbemászóak, pedig ennél a műfajnál kellene úgy lennie, hogy annyira nagy slágerek, hogy a füleden mennek be és a könyöködön jönnek ki, egy se ragadott meg hosszabb időre, mint ahogy ráklikkeltem a következőre.
Ha ők a legnépszerűbbek és ebből következtetve a legjobbak, félve gondolok bele, milyenek lehetnek a többiek a szakmában... rohog.gif

2017. december 12. 08:42 #11
- törölt felhasználó -    
Ari,Taylor,Demi a legjobbak.. heart.gif heart.gif heart.gif air_kiss.gif wub.gif wub.gif wub.gif
2017. december 12. 09:15 #12
leticia10
leticia10
új tag
 
StátuszZene az egyetlen,ami lélekdonor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.04.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 265863
Offline offline
szerintem nem Ariananak kellene az elsőnek lenni
2017. december 12. 10:09 #13
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Remélem hogy lassan lesznek újabb előadók is akik feltörnek. Ne értsetek félre szeretem az összes itt említett előadót csak már unalmas hogy mindig ugyan azok vannak toppon.
2017. december 12. 14:43 #14
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
Örülök Ariananak, de Demi új albuma sokkalta jobbra sikeredett, mint a Dangerous Woman; Halsey és Alessia pedig megérdemlik, hogy a listán legyenek. heart.gif
2017. december 12. 15:01 #15
Cara Delevingne2017
Cara Delevingne2017
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 265596
Offline offline
Szuperek! smileeee.gif
2017. december 12. 15:25 #16
BeckyGforevör
BeckyGforevör
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.25.
Hozzászólás: 501
Csatolások: 0
Azonosító: 258339
Offline offline
végra arianát is láthattam valahol❤
2017. december 12. 15:35 #17
- törölt felhasználó -    
Alexaaa09: Ha egyszer ők a legnèpszerűbbek akkor nem tud más lenni a toppon smileeee.gif (ezt nem sèrtèsből írtam.)
2017. december 12. 16:42 #18
Eszter158
Eszter158
visszatérő vendég
 
Státusz"Eldöntheted, hogy élni vagy létezni akarsz."-Harry Styles.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.09.
Hozzászólás: 413
Csatolások: 0
Azonosító: 223981
Offline offline
Ariana ♥ Taylor ♥ Gaga ♥ Alessia Cara ♥ Demi ♥ Katy ♥
2017. december 12. 16:54 #19
CocoChanelEszterrrka
CocoChanelEszterrrka
 
StátuszA múlt gyakran fájhat, és menekülhetsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.23.
Hozzászólás: 567
Csatolások: 0
Azonosító: 245257
Offline offline
Gothic01, nagyon örülök, hogy ilyen szép, kerek mondatokban, gyönyörűen tudtad megfogalmazni ezt a negatív kritikát, amivel mellesleg én is teljesen egyetértek. smileeee.gif
2017. december 12. 17:45 #20
BlackPinkFanGirl
BlackPinkFanGirl
visszatérő vendég
 
Státusz~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.19.
Hozzászólás: 158
Csatolások: 0
Azonosító: 267929
Offline offline
Már nem azért de az Into You nagyon nem 2017-es. 2016 májusi biggrin.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!