Starity

T-ara: egy tag sem újított szerződést az MBK Entertainmenttel

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. január 09. 16:51 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Új év, új kezdet. Legalábbis a T-ara számára biztosan – búcsút intettek kiadójuknak, az MBK Entertainmentnek.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. január 09. 21:52 #2
Vick019
Vick019
 
StátuszSo if you wanna hurt me, baby just hurt me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 938
Csatolások: 849
Azonosító: 131506
Offline offline
Én lennék a legboldogabb, hogyha Soyeon és Boram is visszatérne hozzájuk! De jó lenne, hogyha úgy csinálnák, mint a BEAST fiúk: keresnek egy másik ügynökséget és új névvel visszatérnek. Mondjuk ők létrehozták a saját ügynökségüket, de úgy örülnék, hogyha együtt maradnának a lányok smileeee.gif Nem akarnám, hogy a legkedvesebb lánybandám is feloszlana.
2018. január 09. 22:09 #3
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Vick019, egyetértek. A What's your name? az egyik kedvenc dalom a tavalyi felhozatalból. Bevallom, egy ideig szerettem őket, aztán nem, most pedig újra visszatértem hozzájuk. Azt a videót elnézve, amikor annyi év után ismét megszerezték az első helyet, és a könnyeiktől meg sem tudtak szólalni... Azt éreztem, akkora utálatot, amit ők kaptak, senki nem érdemel meg, aki ilyen keményen dolgozik az álmaiért. Remélem, tényleg jó év elébe állunk elébe a T-ARA-val (vagy amilyen néven tovább folytatják)! Hyomin-nak már a szólómunkásságát magában imádom, szóval kíváncsian várom a következő nekifutásaikat. ^-^
2018. január 10. 16:11 #4
Taehyungina
Taehyungina
új tag
 
Státuszrest in peace, Kim Jonghyun. ♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.05.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 256120
Offline offline
bárhogy is lesz, amíg együtt vannak, nincs miért aggódni. Kíváncsi vagyok, mit hoz a jövő, de sok sikert a lányoknak!! smileeee.gif
2018. január 11. 03:20 #5
vasasreka8
vasasreka8
rebecca
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 151
Azonosító: 152836
Offline offline
Szinte borítékolhatónak tartottam a feloszlásukat nem is olyan sok idővel ezelőtt, hiszen a What's my name óta nem is hallattak magukról. Örömmel olvasom, hogy mégsincs szó erről, ugyanakkor sajnálom, hogy gondok vannak az ügynökséggel és a szerződésekkel. Remélem rajtam kívül senki nem vél párhuzamot felfedezni a Kara sorsa és a T-ara jelenlegi helyzete között. Először a Karából is kilépett két tag, majd jött egy új és 2 év múlva, mikor úgy tűnt, hogy kezdenek visszarázódni a régi mederbe mindenféle szempontból, hirtelen feloszlottak. Valamiért az az érzésem, a T-ara se húzza már sokáig, bár szörnyen elkeserítene ha igazam lenne mert mindig minőségi zene került ki a kezeik közül. Hatalmas kár lenne értük.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok