Starity

K-Pop bandák, akiket ismerned kell! – I. rész

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. február 06. 22:49 #1
choiseoyeon
choiseoyeon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.02.
Hozzászólás: 650
Csatolások: 1
Azonosító: 262279
Offline offline
Ebben a cikkben olyan K-Pop bandák kerülnek bemutatásra, akik a műfaj megteremtői.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. február 06. 23:08 #2
- törölt felhasználó -    
Hol a BTS?
2018. február 06. 23:21 #3
Vick019
Vick019
 
StátuszSo if you wanna hurt me, baby just hurt me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 938
Csatolások: 849
Azonosító: 131506
Offline offline
Innen a Suju és a Big Bang a nagy kedvenceim wub.gif Mostanában rengeteg Super Junior dalt hallgatok smileeee.gif A Big Bang tagokon kívól a többiek lapja hogy hogy nincs itt? biggrin.gif
2018. február 07. 06:57 #4
Taesha
Taesha
cyberpunk
 
Státuszyou're my savior, my desire
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.07.
Hozzászólás: 2268
Csatolások: 491
Azonosító: 268158
Offline offline
A TWXQ!-t valahogy sose szerettem, viszont az összes többit imádom heart.gif
2018. február 07. 07:59 #5
AliciaAlice
AliciaAlice
visszatérő vendég
 
StátuszHa úgy érzed karambolozni fogsz csak lépj rá a gázra.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.24.
Hozzászólás: 284
Csatolások: 0
Azonosító: 232137
Offline offline
Van lapjuk csak nem jelölte meg őket.
2018. február 07. 10:49 #6
- törölt felhasználó -    
BigBang heart.gif
2018. február 07. 12:02 #7
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 736
Csatolások: 15970
Azonosító: 261400
Offline offline
Idézet (Babydoll12 @ 2018.02.06. 23:08)
Hol a BTS?


Ez a cikk a k-pop megalakulásáról szól, szóval ehhez semmi köze a BTS-nek. Sajnálattal kell közöljem, hogy nem a BTS az egyetlen k-pop banda. sleep.gif

Részemről egy kicsit információ dúsabb cikkre számítottam. Szerintem ennek úgy több értelme lett volna, ha cikkekként egy csapat kerül bemutatásra, mert ilyen három mondatos "ismertetést" én is meg tudnék fogalmazni még számomra kevésbé ismert csapatokról is. Mert pl. nem derül ki a csapat tagok nevei és a lapok csatolásánál is jobban kellett volna figyelni... dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Betti90, Hana-chanxX
2018. február 07. 12:26 #8
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5825
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Idézet (BeJoyful @ 2018.02.07. 12:02)
Ez a cikk a k-pop megalakulásáról szól, szóval ehhez semmi köze a BTS-nek. Sajnálattal kell közöljem, hogy nem a BTS az egyetlen k-pop banda. sleep.gif
Részemről egy kicsit információ dúsabb cikkre számítottam. Szerintem ennek úgy több értelme lett volna, ha cikkekként egy csapat kerül bemutatásra, mert ilyen három mondatos "ismertetést" én is meg tudnék fogalmazni még számomra kevésbé ismert csapatokról is. Mert pl. nem derül ki a csapat tagok nevei és a lapok csatolásánál is jobban kellett volna figyelni...  dry.gif



Igen egyet kell, hogy értsek veled.
Amúgy most ezt nem erre a cikkre vonatkozóan mondom, de észrevettétek, hogy mostanában szinte (még az ilyen kisebb csapatok) megjelenéseiről is hír lesz a starityn és ha megnézitek van olyan cikk, ami alá egyetlen egy hozzászólást sem ír senki. Szerintem így annyira felesleges ez az egész. Kicsit olyan érzésem van, hogy mindegy, hogy mi csak "írjunk cikket" (bár a hozzászólások hiánya lehet az egész starityre vonatkozik)
1 felhasználónak tetszik: BeJoyful
2018. február 07. 13:40 #9
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 736
Csatolások: 15970
Azonosító: 261400
Offline offline
Idézet (Betti90 @ 2018.02.07. 12:26)
Igen egyet kell, hogy értsek veled. 
Amúgy most ezt nem erre a cikkre vonatkozóan mondom, de észrevettétek, hogy mostanában szinte (még az ilyen kisebb csapatok) megjelenéseiről is hír lesz a starityn és ha megnézitek van olyan cikk, ami alá egyetlen egy hozzászólást sem ír senki. Szerintem így annyira felesleges ez az egész. Kicsit olyan érzésem van, hogy mindegy, hogy mi csak "írjunk cikket" (bár a hozzászólások hiánya lehet az egész starityre vonatkozik)


Részemről engem azért nem csigáznak fel az "új kis csapatokról" szóló cikkek, mert egyszerűen nem követem nyomon az új csapatokat. Tavaly megint beindult egy ilyen debütáló dönping, meg újabb és újabb reality műsorok gyártják a projekt csapatokat, akiket aztán többed magukkal debütáltatnak és én bevallom megcsömörlöttem... pardon.gif
Nem a cikkekkel van baj, hanem, hogy akikről írva van nem adnak minőséget. Lehet velem vitatkozni, de ez a tucat sorozat gyártás már nem hoz lázba. Ráadásul vannak olyan kisebb csapatok akik régebben debütáltak, de nincs esélyük érvényesülni e közt a sok dizájner páwa között...
Tudom ez már végképp nem ide tartozik, de pl. az adatlapok is megint elburjánztak és nem egy ilyen egy slágeres csapat van köztük... sleep.gif
2018. február 07. 16:22 #10
DylanSmith
DylanSmith
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 0
Azonosító: 202974
Offline offline
Igen! Feltétlenül ismerni kell őket! Nem is tudom, hogy alhattam eddig nyugodtan... biggrin.gif
2018. február 07. 16:28 #11
- törölt felhasználó -    
"Hol a BTS?"

Bogaram a BTS akkor még cska egy gondolat volt a szüleik fejében amikor ezek a bandák megalakultak. These bands basically made kpop. bts has nothing to so with it. Amúgy örülnék már végre annak hogy ha kpopról van szó akkor ne mindenki a BTS-el jönne. Rengeteg SOKKAL JOBB ÉS TEHETSÉGESEBB banda van mint ők
2018. február 07. 16:35 #12
- törölt felhasználó -    
Szomorú, hogyan sokan nem ismerik ezeket az együtteseket. Közülük valahogy a TVQX! munkásságát nem sikerült annyira megszeretnem vagy megismernem, lehet, többet kellett volna velük foglalkoznom, de elsōre nekem annyira nem tetszett a zenéjük. Ettōl függetlenül minden elismerést megérdemelnek, a munkásságuk vitathatatlan. Viszont az SNSD kicsi korom kedvenc együttese volt, hihetetlen, mennyit adtak hozzá a 11-12 éves koromhoz. A BigBanghez, a SuJuhoz és a 2PMhez viszont nincs mit hozzászólnom. Igazi legendák, ezt nem lehet hova ragozni, kár is lenne.
(((A BTS nem a kpop megalakulása, ōk nem tartoznak erre a lapra. biggrin.gif Rajtuk kívül számtalan klasszis elōadó van még, akiket nem szabad háttérbe szorítani azért, mert most a BTS felkapottabb.)))
Amúgy egyet értek egy elōttem hozzászólóval, kicsit több információt tényleg elbírt volna a cikk, de sebaj, ettōl függetlenül is köszönet érte. Várom azt a részt, amiben feltūnik a 2NE1 és a 4Minute is. ♡

2018. február 07. 17:01 #13
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Az összes együttest ismerem, és személyes véleményem szerint a BTS-nek semmi helye nem is lenne ebben a listában. Nagyon szeretem őket [túlságosan is], de ők egyértelműen nem tartoznak a műfaj megteremtői közé.
ps. Remélem, a Block B is benne lesz előbb-utóbb, sokszor megemlítik őket hasonló témákban, mivel elég régóta munkálkodnak. heart.gif
2018. február 07. 17:25 #14
EnGreta
EnGreta
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.06.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 0
Azonosító: 264744
Offline offline
Bikázjúnádinádi... SUJU ❤️
Ők voltak az első nagy k-pop kedvenceim és manapság ugyan már nem hoz úgy lázba a koreai popzene, de nekik köszönhetem hogy hallgatok egyáltalán k-popot smileeee.gif BiGBang szintúgy a kedvencem, nagyon jók, egy lapon sem említhető velük pl egy BTS biggrin.gif
2018. február 07. 17:44 #15
Dorynda
Dorynda
wake up in day one
 
Státuszstan enhypen for clear skin !!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.04.
Hozzászólás: 2022
Csatolások: 32
Azonosító: 261189
Offline offline
Big Bang, SNSD heart.gif
2018. február 07. 18:04 #16
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Big Bang!! heart.gif Amúgy wtf, miért kéne a BTS-nek benne lennie?
2018. február 07. 20:12 #17
vilmaaa
vilmaaa
új tag
 
StátuszI am trying to love myself.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.21.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 266289
Offline offline
BTS es EXO????
2018. február 07. 20:14 #18
vilmaaa
vilmaaa
új tag
 
StátuszI am trying to love myself.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.21.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 266289
Offline offline
bocsanat
Ebben a cikkben olyan K-Pop bandák kerülnek bemutatásra, akik a műfaj megteremtői.
AKKOR MIERT az a cikk cime K-Pop bandák, akiket ismerned kell!
nem kell valaszolni csk m's cikkre szamitottam
2018. február 07. 22:45 #19
barbikwan
barbikwan
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.02.03.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 268943
Offline offline
Emberek, a BTS, és az EXO, nem ikonikus bandák.
2018. február 08. 16:16 #20
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
actually a SuJu-nak a más műfajú dalok kiadása céljából alakultak alcsapatai, azért tudnak mindig aktívak lenni, mert egyszerre csak egy-ketten vonultak be (nem számítva a legutóbbit :c)
off1: azért ez nem egy nagyon igényes, érdekes vagy magas színvonalú cikk, az alapokat mutatja be felszínesen whatever pardon.gif
off2: hagyjátok már a BTSt, úgyis mindenhol azt találni, szinte üdítő volt, hogy nem voltak a cikkben o_o szeretem a számaikat, de olyan unalmas ez a sok fan, akiket csak ők érdekelnek, és mindenhol ott vannak TT
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

TaeYang TaeYang 295.
G-Dragon G-Dragon 257.

Képeken Sydney Sweeney vőlegénye

Képeken Sydney Sweeney vőlegénye

Az Oscar-gála másnapján hagyták el Los Angelest együtt.