Starity

Itt a negyedik vád! Szexrabszolgaként tartott egy nőt Ed Westwick (18+)

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. március 15. 23:47 #41
Florahh
Florahh
~ρяเи¢εss*~
 
StátuszMindent akarok én...♥♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.11.
Hozzászólás: 4622
Csatolások: 71
Azonosító: 129076
Offline offline
Nem ismerem őt, csak ezeket a híreket látom tőle mostanában. Undorító, ha tényleg ilyeneket csinál.
2018. március 17. 04:01 #42
Fallengirl
Fallengirl
 
Státusz" Hey! Write you´re own story! " - The Book of Life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 887
Csatolások: 0
Azonosító: 164007
Offline offline
Idézet (Rainbowdashh @ 2018.03.15. 11:16)
A személyiségedről egyetlen-egy szó sem esett, csupán a hozzászólásaidban leírtakat próbálom cáfolni smileeee.gif
Ez egy fórom, aminek az a célja, hogy az emberek véleményt cseréljenek. Ha leírsz valamit, azt tudd észérvekkel alátámasztani, vagy hogy a te szavaiddal éljek, "inkább ne is szólj hozzá...biggrin.gif"
Ha ezt nem teszed meg, akkor viszont nem kell csodálkozni és személyes sértésnek venni, hogy ha valaki próbálja neked elmagyarázni, hogy miért is nem állja meg a helyét a hozzászólásod! 
Minden jót! smileeee.gif



Ooo én egyáltalán nemvettem személyes sértésnek ,amit mondtál smileeee.gif csak attól még,hogy az én véleményem más,mint a tiéd nem hinném,hogy nem állná meg a helyét smileeee.gif...te foggal körömmel véded ezeket a nőket,holott lehet olyakat védsz akiket nem kéne ,mert tényleg a hírnévre vagy a figyelemre vágynak ,vagy éppen bosszút szeretnének állni,mert ezek a színészek nem akarták őket pl.vagy hasonló dolgok... ennek is fent állhat a "veszélye" hogy neked nincs igazad smileeee.gif ...de persze megvan rá a jogod,hogy azt higgy amit akarsz ...én pl biztos nem vitatkoznák veled e felől,mert nemvagyunk egyformák és másak a véleményeink ..és ez így van rendjén biggrin.gif És senki se tudja az igazságot...hogy most annak e van igaza aki Ed-et vagy a többi színészt védi vagy annak aki ezeket a lányokat biggrin.gif Akkor nem igazán tudom ,mért kell még mindig azon filóznunk,hogy az én nézőpontom a rossz ,csak azért,mert különbözik a tiédtől biggrin.gif Ne értsd félre nem azért írom ,mert most Úristen magamra vettem vagy valami smileeee.gif Egyáltalán nem .... csak azért nemkell megszólni mást , mert nem azd gondolja amit te smileeee.gif Mert nem én kritzáltalak a hozzászólásod miatt ...Te voltál az akinek nemtetszett,hogy más véleményen van valaki smileeee.gif
...Ami meg az észérveket illeti ...te alá tudod biztoan 100% -ig támasztani azt,hogy Ed a bűnös és nem a lányok találták ki? Nemhinném... szóval itt észérvekről aligha lehet beszélni ha a mai világot nézzük smileeee.gif ...Szóval kérlek ..gondolkodj el ezen
.. és ennek a fórumnak szerintem az adott cikkhez való hozzászólás vagy vélemény kinyilvánítás a célja ,nem pedig a másik tag "lerohanása" ,mert be akarod bizonyítani a te igazad smileeee.gif ja igen "vélemény csere" ,ahogy te írtad smileeee.gif
Szia smileeee.gif
2018. március 17. 09:37 #43
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9300
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Kedvesnek látszó, rokonszenves emberek nagy mocsokságokat tudnak elkövetni, szóval teljesen felesleges az ítélkezés. Az igazat úgyis csak Westwick, a nők és legfeljebb az ügyben nyomozók tudják.
2018. március 17. 13:29 #44
Rainbowdashh
Rainbowdashh
visszatérő vendég
 
StátuszDon't need permission, make my decision to test my limits
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.29.
Hozzászólás: 144
Csatolások: 0
Azonosító: 261602
Offline offline
Idézet (Fallengirl @ 2018.03.17. 04:01)
Ooo én egyáltalán nemvettem személyes sértésnek ,amit mondtál smileeee.gif csak attól még,hogy az én véleményem más,mint a tiéd nem hinném,hogy nem állná meg a helyét smileeee.gif...te foggal körömmel véded ezeket a nőket,holott lehet olyakat védsz akiket nem kéne ,mert tényleg a hírnévre vagy a figyelemre vágynak ,vagy éppen bosszút szeretnének állni,mert ezek  a színészek nem akarták őket pl.vagy hasonló dolgok... ennek is fent állhat a "veszélye" hogy neked nincs igazad smileeee.gif ...de persze megvan rá a jogod,hogy azt higgy amit akarsz ...én pl biztos nem vitatkoznák veled e felől,mert nemvagyunk  egyformák és másak a véleményeink ..és ez így van rendjén biggrin.gif És senki se tudja az igazságot...hogy most annak e van igaza aki Ed-et vagy a többi színészt védi vagy annak aki ezeket a lányokat biggrin.gif Akkor nem igazán tudom ,mért kell még mindig azon filóznunk,hogy az én nézőpontom a rossz ,csak azért,mert különbözik a tiédtől biggrin.gif Ne értsd félre nem azért írom ,mert most Úristen magamra vettem vagy valami smileeee.gif Egyáltalán nem .... csak azért nemkell megszólni mást , mert nem azd gondolja amit te smileeee.gif Mert nem én kritzáltalak  a hozzászólásod miatt ...Te voltál az akinek nemtetszett,hogy más véleményen van valaki smileeee.gif 
...Ami meg az észérveket illeti ...te alá tudod biztoan 100% -ig támasztani azt,hogy Ed a bűnös és nem a lányok találták ki? Nemhinném... szóval itt észérvekről aligha lehet beszélni ha a mai világot nézzük smileeee.gif ...Szóval kérlek ..gondolkodj el ezen
.. és ennek a fórumnak szerintem az adott cikkhez való hozzászólás vagy vélemény kinyilvánítás a célja  ,nem pedig a másik tag "lerohanása" ,mert be akarod bizonyítani a te igazad smileeee.gif ja igen "vélemény csere" ,ahogy te írtad smileeee.gif
Szia smileeee.gif


Valamiért nem sikerül megértened, amiről beszélek.... :/
Többször is kihangsúlyoztam, hogy nem állítom, hogy Ed bűnös.... Azzal van bajom, ha valaki kapásból rámondja hogy ártatlan, és az áldozatokat kezdi el mocskolni, akik lehet, hogy tényleg átéltek egy hatalmas traumát.
Nem a vádlók ártatlansága mellett hozom fel az érveimet, csak azokra a dolgokra próbálok reflektálni, amit több válaszoló is írt, többek között te is (és az egész vita innen indul) Ezek pedig: miért most szólalnak fel? Eddig hol voltak? Ha engem erőszakoltak volna meg nem így viselkednék, stb. stb.
Ennek a pszichológiájára próbáltam történelmi és társadalmi példákkal válaszolni, hogy azok is megértsék, akik nincsenek tisztában a traumák feldolgozásával, vagy az ember, mint társadalmi lény működésével.
Tehát összefoglalom még egyszer:
Attól, hogy egy trauma után évekkel hozzák fel a történteket, még nem jelenti azt, hogy hazudnak (a feldolgozás hosszú folyamat, először olyan érzésekkel kell megkűzdeniük, mint pl. a félelem és a szégyen, illetve az önhibáztatás).
Attól, hogy viszonylag egy időben, egy aktuálisan felkapott témában sokan szólalnak fel, még nem biztos hogy hazudnak. Lásd pl. az Afroamerikai polgárjogi mozgalmat: a feketéket azelőtt is elnyomták, hogy Rosa Parks nem volt hajlandó hátra ülni a buszon.... Nyilván nem voltak elégedettek azzal, hogy huszadrangú állampolgárként éltek, de kellett egy kezdő lökés, ami inspirálta őket, hogy ki merjenek állni magukért (mivel az ember társadalmi lény, csoportban működik). Ugyanez igaz a szüfrazsett vagy a meleg-jogi mozgalmakra is.
Egyetlen-egy szóval sem állítottam, hogy Ed bűnös. Lehet, hogy nem az. Nem is kezdtem el mocskolni, hazugnak, erőszaktevőnek nevezni. Feltételes módban állítottam, hogy akár még az is lehet...
Viszont a vádlókat a hozzászólások nagy részében elkönyvelték hazugnak, akik csak a hírnév miatt vádaskodnak, és ezt próbálták bizonygatni a fentebb említett kérdésekkel, amelyek ellen érvelni próbáltam.
Tehát nem a bűnösség-ártatlanság kérdését próbálom eldönteni, csak arra szeretném felhívni a figyelmet, hogy 1: híresség is lehet bűnöző, 2: a tömeges felszólalások a társadalmi fejlődés sajátosságai,és jellemzően nem hírnévhajhászás, 3: bizonyíték híján ésszerűtlenül állást foglalni és olyan embereket savazni, akik talán tényleg erőszak áldozatai voltak, merő ostobaság, ami vak sztárimádatból és tájékozatlanságból fakad.
Remélem így már világos! smileeee.gif
2018. július 21. 04:44 #45
Blarece
Blarece
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.10.
Hozzászólás: 532
Csatolások: 5438
Azonosító: 258797
Offline offline
Nagyon remélem, hogy ez nem igaz.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok