Starity

Itt a negyedik vád! Szexrabszolgaként tartott egy nőt Ed Westwick (18+)

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. március 13. 08:07 #21
ramio
ramio
delaney
 
Státusztalán egy napon majd újra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.24.
Hozzászólás: 13726
Csatolások: 622
Azonosító: 258309
Offline offline
Nagyon nehéz állást foglalni ezekben az ügyekben. Mindkét oldal érthető. Azokat is megértem, akik teljesen a sértettek mellett állnak, mert borzalmas, ha valakivel ez történik, ugyanakkor amellett sem lehet elmenni, hogy ebből most óriási "divat" lett (mármint feldobni minden második férfit azon a címen, hogy megerőszakolt ezt meg ezt). Tényleg nem lehet tudni, mi állt a háttérben, sem Ed-nél, sem másoknál, nem tudhatjuk, mennyi igaz ezekből az állításokból és mennyi nem. A legrosszabb az, hogy egyik fél sem tudja bizonyítani az igazát, mert legtöbbször semmilyen külsérelmi nyom nem marad az esetek után, vagy csak jóval később tesz valaki feljelentést.
Tudom, hogy a feminizmus virágzik ezerrel, de azt hiszem, nagyon rossz irányt vett fel a dolog. Az egész átcsapott egy férfiellenes hadjáratba, aminek nagyon rossz vége lesz, ha így folytatódik. Azt kívánom, hogy semmi hasonló, gusztustalan, erőszakos dolog ne történjen meg újra. Senkivel se. Ez egy rettenetes trauma az elszenvedőnek, és annak is, akit ártatlanul hurcolnak meg.
2 felhasználónak tetszik: blackcoffee, madeleine.
2018. március 13. 09:24 #22
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
azért tetszik, hogy itt mindenki ért hozzá, és tudni véli az igazságot _nevet.gif
az "eddig miért nem szólt róla" érv a világ legundorítóbbja, netalántán traumatizálódott?
hála istennek nem ti, 13 éves kislányok fogjátok kivizsgálni az ügyet (jó esetben), és valódi nyomozás fog folyni a "de én szeretem ezt a színészt, akit amúgy nem is ismerek, de biztos nagyon jó"-n kívül
(és igen, nyilván lehet kamu, de azt sem ez alapján kell megállapítani)
2018. március 13. 09:34 #23
Rainbowdashh
Rainbowdashh
visszatérő vendég
 
StátuszDon't need permission, make my decision to test my limits
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.29.
Hozzászólás: 144
Csatolások: 0
Azonosító: 261602
Offline offline
Idézet (Fallengirl @ 2018.03.13. 00:37)
nekem már ez egy kicsit az agyamra megy komolyan..nemmondom,hogy nem történhetett ilyen...de könyörgöm hirtelen már a csapból is ez fojik amerikában... igen nehéz egy szexuális bármilyen bántalmazás után megszólalni vagy egyáltalán megemlíteni a dolgot,főleg mert sok esetben cseppet sem veszik komolyan az áldozatot és olyan kérdéseket teszne fel ,amik inkább arra utalnak,hogy talán a lány mégiscsak akarta ezt vagy kiprovokálta esetleg egy gesztussal vagy öltözködéssel... nah szóval mért most? mért akkor jelentkezik ez a sok "nevét elhallgató" vagy éppen nem nő... amikor a világot ez kebelezi be? Igen Ed is lehet erőszakos...de komolyan... még kiről nem fog ilyen "kiderülni" ...azért nekem eléggé bűzlik ez a dolog... nem mondom hogy konnyu rola beszelni ha megtörténik... sőtt...sok esetben nem is lehet....de hogy most jelentkezik egyszerre az összes ilyen személy... nos nekem ez nem igazán hihető..



Kiprovokálva???? Szerinted normális dolog egy nőt azért hibáztatni, mert mondjuk fel mert venni egy miniszoknyát? Az erőszak áldozatai soha nem hibásak!!!!
Ha az utcán kikapják a kezedből a telefont, vagy véletlenül elfelejted bezárni a lakást és totál kipakolják, akkor nem is történt lopás mert te vagy a felelős? Ne haragudj, de ez egész egyszerűen ostobaság!
Talán azért most jelentkezik mindenki, mert végre kezdik komolyan venni az ilyen dolgokat, nem pedig csak próbálják eltusolni. Végre fejlődik a társadalom és a nők már nem másodrendű állampolgárként vannak jelen. Ez egy folyamat!Azt pl. tudtad, hogy Magyarországon csak 20 éve büntetik a házasságon belüli nemi erőszakot? Az anyukádat még akkor erőszakolhatta volna meg az apukád, amikor kedve tartja, és mindenki csak legyintett volna rá... Te egy ilyen világban akarsz élni? Végre eljött a változás ideje, amikor hangot merünk adni a sérelmeinknek és nem hagyjuk hogy a testünket akaratunk ellenére használják!
2018. március 13. 10:01 #24
Angeska
Angeska
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 342
Csatolások: 0
Azonosító: 234680
Offline offline
A hölgy valószínűleg nem kapta meg a honoráriumot, amiben az esemény előtt megegyeztek, így teljesen jogos a felháborodása.
1 felhasználónak tetszik: blackcoffee
2018. március 13. 12:19 #25
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Elég elolvasni pár szánalmas kommentet, ahol foggal-körömmel védik Edet, mindennek elhordva a nőt. Ott a válasz abban, miért nem merik sokan elmondani a történetüket. Mert ilyen undorító világban élünk, ahol az áldozatot hibáztatják, meg ahol úgy védenek színészeket, mintha közeli ismerősük, barátjuk lenne. Ennyire be tud etetni sok embert Hollywood. Nem tudom, mi az igazság, de nem is a mi tisztünk eldönteni.
2018. március 13. 13:05 #26
Diomendes
Diomendes
 
StátuszI'll be needing stitches..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.06.
Hozzászólás: 538
Csatolások: 0
Azonosító: 220652
Offline offline
Nem ismerem a színészt, de ezek az évek után kiderülő sztorik kezdenek már bűzleni. Abban pedig nem értek egyet, hogy nem lehet kiprovokálni. Természetesen biztos van sok olyan történet, ami igaz, és ahol a hölgyek tényleg áldozatul estek, de ezt meglovagolva sokan hírnévért, pénzért állnak elő ilyen sztorikkal. Nem tudhatom, hogy itt épp melyik történt meg, de nem kell azért a nőket sem félteni... Miből gondoljátok, hogy egy nő csakis szent lehet? Honnan tudjátok, hogy egy nő pl. nem egy beteg elméjű, szexéhes "állat"? Ha valaki nő, akkor már csak áldozat lehet? Ugyan már..
1 felhasználónak tetszik: Stellare
2018. március 13. 14:19 #27
- törölt felhasználó -    
Lehet védeni vakon Edet vagy akár a csajokat is de igazából csak ők tudják hogy mi a franc is történt akkor.Melanie esete óta én már nem hiszek annak amit a médiában firkálgatnak.Lehet hogy ezek tényleg megtörténtek ( ha igen akkor Ed egy undorító gyökér alak ) de ugyan annyira benne van a pakliba az is hogy csak be akarják mocskolni Ed hírnevét.Amíg senki nem tudja a teljes igazságot nem hiszem hogy lenne joguk itélkezni vakon.
2018. március 13. 19:43 #28
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
te jo isten, en elegge le vagyok maradva, de ezek tenyleg nagyon durva hirek. nyilvan egyikunk sem tudhatja a (teljes) igazsagot, de mar maga az, hogy ennyi vad van ellene...
2018. március 13. 20:06 #29
- törölt felhasználó -    
Ahogy visszaolvastam a kommenteket, találtam olyanokat, amelyeknél komolyan éreztem az undort és a megvetést. És ez szerintem több, mint szomorú. Pont az olyan emberek hozzáállása miatt nem mernek éveken keresztül beszélni az áldozatok arról, hogy mi is történt velük, mint amilyen emberek itt is megfordulnak. Aki pedig azt írta, hogy rögtön menne a rendőrségre az eset után, csak annyit tudok mondani, hogy nem. Nem mennél, mert nem tudnál. Össze lennél törve, úgy éreznéd, hogy te vagy a felelős, és nem mernél beszélni a történtekről, akár évekig. Nem kívánom hogy bárki is átélje a zaklatás vagy az erőszak bárminemű formáját, de gondolkozzunk, könyörgöm. Az, hogy hirtelen ennyi nő fel mert szólalni azért van, mert olyan világban élünk, ahol egyre elfogadóbbak és segítőkészebbek az emberek, és az áldozatok mernek hangot emelni az őket ért dolgokról. És ez egy pozitív dolog. De az, hogy még így is vannak "páran", akik az áldozatokat hibáztatják, kritizálják, sértegetik, azt állítják, hogy hazudnak, és/vagy megkérdőjelezik a történetük hitelességét, szerintem marhára elkeserítő. Remélem, pár embernek idővel megváltozik a gondolkodása, és nem fog csak azért egy potenciális erőszaktevőt védeni, mert kedveli a munkásságát. Különbség van aközött, hogy mit dolgozik az ember, és, hogy milyen ember. És, ha mindez igaz, akkor Ed Westwick lehet akármennyire jó színész, egy borzalmas, és mélységesen szánalmas személy.
2018. március 13. 21:39 #30
Angeska
Angeska
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 342
Csatolások: 0
Azonosító: 234680
Offline offline
Idézet (Diomendes @ 2018.03.13. 13:05)
Nem ismerem a színészt, de ezek az évek után kiderülő sztorik kezdenek már bűzleni. Abban pedig nem értek egyet, hogy nem lehet kiprovokálni. Természetesen biztos van sok olyan történet, ami igaz, és ahol a hölgyek tényleg áldozatul estek, de ezt meglovagolva sokan hírnévért, pénzért állnak elő ilyen sztorikkal. Nem tudhatom, hogy itt épp melyik történt meg, de nem kell azért a nőket sem félteni... Miből gondoljátok, hogy egy nő csakis szent lehet? Honnan tudjátok, hogy egy nő pl. nem egy beteg elméjű, szexéhes "állat"? Ha valaki nő, akkor már csak áldozat lehet? Ugyan már..


Nagyon jó!! Mindenkinek ajánlom a kommentedet! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Diomendes
2018. március 13. 21:58 #31
Fallengirl
Fallengirl
 
Státusz" Hey! Write you´re own story! " - The Book of Life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 887
Csatolások: 0
Azonosító: 164007
Offline offline
Idézet (Rainbowdashh @ 2018.03.13. 09:34)
Kiprovokálva???? Szerinted normális dolog egy nőt azért hibáztatni, mert mondjuk fel mert venni egy miniszoknyát? Az erőszak áldozatai soha nem hibásak!!!!
Ha az utcán kikapják a kezedből a telefont, vagy véletlenül elfelejted bezárni a lakást és totál kipakolják, akkor nem is történt lopás mert te vagy a felelős? Ne haragudj, de ez egész egyszerűen ostobaság!
Talán azért most jelentkezik mindenki, mert végre kezdik komolyan venni az ilyen dolgokat, nem pedig csak próbálják eltusolni. Végre fejlődik a társadalom és a nők már nem másodrendű állampolgárként vannak jelen. Ez egy folyamat!Azt pl. tudtad, hogy Magyarországon csak 20 éve büntetik a házasságon belüli nemi erőszakot? Az anyukádat még akkor erőszakolhatta volna meg az apukád, amikor kedve tartja, és mindenki csak legyintett volna rá... Te egy ilyen világban akarsz élni? Végre eljött a változás ideje, amikor hangot merünk adni a sérelmeinknek és nem hagyjuk hogy a testünket akaratunk ellenére használják!



Már bocsánat,de jó lenne elolvasnod még egyszer amit írtam mielött letámadsz! biggrin.gif Vagy ha nem érted amit írtam ,akkor sajnálom biggrin.gif de nagyon félre vagy... nem az én véleményemet írtam le a "kiprovokálást" illetően ,hanem hogy nagyon sok esetben ha elmegy a lány a rendőrségre ,akkor ezt kérdezik tőle smileeee.gif nem én vélekedek így,hanem sok esetben a rendőrség vagy akár valaki ismerős akinek elmondja... erre utaltam drága! smileeee.gif Szóval kérlek legközelebb vagy olvasd el amit írnak mások többször is,vagy inkább ne is szólj hozzá biggrin.gif ...a mondandód másik feléhez meg nem szeretnék hozzászólni...mert semmi értelme biggrin.gif Megvan a jogom a saját véleményhez wink.gif a szüleimet meg pláne haggyuk ki ebből kérlek biggrin.gif szép napot wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Stellare
2018. március 14. 17:24 #32
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Nos, igazából én nem tudok senki se pártján állást foglalni.
Mivel ismerek olyan esetet, mikor valóban megerőszakoltak egy nőt.
Viszont ismerek más olyan esetet is, mikor a nő hazudott.
Szóval ez most nem egy hasra ütéses dolog, hogy most :elhiszem, nem hiszem. Ami történt azt leginkább a két érintet fogja tudni.Azt se zárom ki ,hogy Edet leakarják húzni anyagilag, ezért fogott össze pár nő, de azt se tartom kizártnak ,hogy valóban megtörtént.
Bármelyik elképzelhető, külső szemlélőként nekünk van a leghalványabb fogalmunk ,hogy mi történt.
2018. március 14. 21:37 #33
Rainbowdashh
Rainbowdashh
visszatérő vendég
 
StátuszDon't need permission, make my decision to test my limits
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.29.
Hozzászólás: 144
Csatolások: 0
Azonosító: 261602
Offline offline
Idézet (Fallengirl @ 2018.03.13. 21:58)
Már bocsánat,de jó lenne elolvasnod még egyszer amit írtam mielött letámadsz! biggrin.gif Vagy ha nem érted amit írtam ,akkor sajnálom biggrin.gif de nagyon félre vagy... nem az én véleményemet írtam le a "kiprovokálást" illetően ,hanem hogy nagyon sok esetben ha elmegy a lány a rendőrségre ,akkor ezt kérdezik tőle smileeee.gif nem én vélekedek így,hanem sok esetben a rendőrség vagy akár valaki ismerős akinek elmondja... erre utaltam drága! smileeee.gif Szóval kérlek legközelebb vagy olvasd el amit írnak mások többször is,vagy inkább ne is szólj hozzá biggrin.gif ...a mondandód másik feléhez meg nem szeretnék hozzászólni...mert semmi értelme biggrin.gif Megvan a jogom a saját véleményhez wink.gif a szüleimet meg pláne haggyuk ki ebből kérlek biggrin.gif szép napot wink.gif


Igazad van, ezt az egy mondatodat valóban félre értelmeztem, ezért elnézésedet kérem!
Viszont ha a mondandóm második fele szerinted értelmetlen, akkor a te szövegértéseddel mérföldekkel nagyobb baj van, mint az enyémmel "drága". smileeee.gif Az is lehet, hogy csak alapvető tájékozottsági hiányosságaid vannak!
Ha annyira nem ismered a történelmet, hogy tudd, a nagyobb horderejű társadalmi változások mindig tömeges felszólalásokkal kezdődtek (lásd pl. afroamerikai polgárjogi mozgalom, vagy a szüfrazsett), akkor ideje lenne pótolnod a hiányosságaidat, mert ezek nélkül képtelen vagy átlátni a társadalmat, amiben élsz.
Természetesen jogod van a saját véleményhez, viszont elkeserítő, ha az műveltségi hiányosságokból fakad, és társadalmilag ez egy borzasztóan kártékony dolog.
Ha rendelkeznél egy kis szövegértéssel, akkor tudnád, hogy nem a szüleidről beszéltem, hanem a történelem során minden nőről, akik az 1900-as évek vége előtt házasságban élnek.
Szép napot neked is wink.gif
2018. március 15. 03:45 #34
Fallengirl
Fallengirl
 
Státusz" Hey! Write you´re own story! " - The Book of Life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 887
Csatolások: 0
Azonosító: 164007
Offline offline
Idézet (Rainbowdashh @ 2018.03.14. 21:37)
Igazad van, ezt az egy mondatodat valóban félre értelmeztem, ezért elnézésedet kérem!
Viszont ha a mondandóm második fele szerinted értelmetlen, akkor a te szövegértéseddel mérföldekkel nagyobb baj van, mint az enyémmel "drága". smileeee.gif Az is lehet, hogy csak alapvető tájékozottsági hiányosságaid vannak!
Ha annyira nem ismered a történelmet, hogy tudd, a nagyobb horderejű társadalmi változások mindig tömeges felszólalásokkal kezdődtek (lásd pl. afroamerikai polgárjogi mozgalom, vagy a szüfrazsett), akkor ideje lenne pótolnod a hiányosságaidat, mert ezek nélkül képtelen vagy átlátni a társadalmat, amiben élsz.
Természetesen jogod van a saját véleményhez, viszont elkeserítő, ha az műveltségi hiányosságokból fakad, és társadalmilag ez egy borzasztóan kártékony dolog.
Ha rendelkeznél egy kis szövegértéssel, akkor tudnád, hogy nem a szüleidről beszéltem, hanem a történelem során minden nőről, akik az 1900-as évek vége előtt házasságban élnek. 
Szép napot neked is wink.gif




Jaj de tudtam,hogy akkor sem hagyod abba és muszáj tovább szurkálódnod biggrin.gif És biztos teljesen igazad van velem kapcsolatban, hiszen ismersz engem személyesen, és nagyon is tudod milyen vagyok smileeee.gif Hagylak is ebben a hitben..hiszen bármit is írnák rá, csak tovább fojtatnád a személyiségem pontos magyarázatát smileeee.gif szóval részemről ennyi lenne biggrin.gif de ha szeretnel meg valami igazan frappans igazsagot irni rolam, csak tessek smileeee.gif biztosan hasznos dolgot tudok meg majd magamrol smileeee.gif
2018. március 15. 10:16 #35
Diomendes
Diomendes
 
StátuszI'll be needing stitches..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.06.
Hozzászólás: 538
Csatolások: 0
Azonosító: 220652
Offline offline
Érdekes. Ezek szerint, ha valaki azt állítja, hogy megerőszakolták, az igaz és megkérdőjelezhetetlen, ha valaki pedig azt mondja, hogy ő nem erőszakolt meg senkit, az teljességgel hihetetlen, nem igaz, hazugság. Hát ööö, oké. biggrin.gif
2018. március 15. 11:16 #36
Rainbowdashh
Rainbowdashh
visszatérő vendég
 
StátuszDon't need permission, make my decision to test my limits
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.29.
Hozzászólás: 144
Csatolások: 0
Azonosító: 261602
Offline offline
Idézet (Fallengirl @ 2018.03.15. 03:45)
Jaj de tudtam,hogy akkor sem hagyod abba és muszáj tovább szurkálódnod biggrin.gif És biztos teljesen igazad van velem kapcsolatban, hiszen ismersz engem személyesen, és nagyon is tudod milyen vagyok smileeee.gif Hagylak is ebben a hitben..hiszen bármit is írnák rá, csak tovább fojtatnád a személyiségem pontos magyarázatát smileeee.gif  szóval részemről ennyi lenne biggrin.gif de ha szeretnel meg valami igazan frappans igazsagot irni rolam, csak tessek smileeee.gif biztosan hasznos dolgot tudok meg majd magamrol smileeee.gif


A személyiségedről egyetlen-egy szó sem esett, csupán a hozzászólásaidban leírtakat próbálom cáfolni smileeee.gif
Ez egy fórom, aminek az a célja, hogy az emberek véleményt cseréljenek. Ha leírsz valamit, azt tudd észérvekkel alátámasztani, vagy hogy a te szavaiddal éljek, "inkább ne is szólj hozzá...biggrin.gif"
Ha ezt nem teszed meg, akkor viszont nem kell csodálkozni és személyes sértésnek venni, hogy ha valaki próbálja neked elmagyarázni, hogy miért is nem állja meg a helyét a hozzászólásod!
Minden jót! smileeee.gif
2018. március 15. 11:19 #37
Rainbowdashh
Rainbowdashh
visszatérő vendég
 
StátuszDon't need permission, make my decision to test my limits
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.29.
Hozzászólás: 144
Csatolások: 0
Azonosító: 261602
Offline offline
Idézet (Diomendes @ 2018.03.15. 10:16)
Érdekes. Ezek szerint, ha valaki azt állítja, hogy megerőszakolták, az igaz és megkérdőjelezhetetlen, ha valaki pedig azt mondja, hogy ő nem erőszakolt meg senkit, az teljességgel hihetetlen, nem igaz, hazugság. Hát ööö, oké. biggrin.gif


Visszaolvasva szerintem ezt senki nem állította smileeee.gif
Csak arra próbálunk rávilágítani páran, hogy attól, mert valaki híres és kedvelitek, még lehet bűnöző, ezért elég primitív dolog olyan nőket mocskolni, akik talán tényleg hatalmas traumát éltek át.
2018. március 15. 11:28 #38
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Doimendes igazad van mindenki úgy áll a dologhoz hogy Ed bűnős mert férfi és az áldozat nő aki nem hazudik, már várom mikor derül ki a negyedik vádlóról is hogy ismeri az a bizonyos pénzszűkében lévő producert aki jó kapcsolatot ápol és együtt dolgozik az első három áldozattal akik nem mellesleg barátnők. Nem értem miért tesznek úgy az emberek hogy minden bizonyíték nélkül simán elítélnek embereket tönkre téve annak az életét csak azért mert a nők nem hazudnak mert mindig ők az áldozatok
2018. március 15. 15:33 #39
Esztii99E
Esztii99E
visszatérő vendég
 
StátuszIf a gentleman can't handle me, It's not my problem!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.28.
Hozzászólás: 264
Csatolások: 0
Azonosító: 256689
Offline offline
Hmm.. Elég kamuszagú! rohog.gif
2018. március 15. 17:12 #40
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Na jó... ez hova képzeli magát? Anastasia Steel helyébe, vagy mi? Nevetséges -.-
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok