Starity

Újra hallat magáról a VIXX

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. április 22. 14:14 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
A minap jelent meg a hatfős dél-koreai fiúcsapat harmadik stúdióalbuma, ami az Eau De VIXX címet kapta, s mindemellett új klipjüket is feltöltötték a világhálóra.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. április 22. 14:20 #2
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Fantasztikusra sikerült mind maga a dal, mind a hozzá készült klip!! Első hallásra emlékeztetett a Shangri La-ra engem különben. Mindenesetre tényleg nem fogtak mellé, nagyon látványos lett. ^^ Alapjáraton nem is szeretem, ha világos színűre festik be a hajukat, de Leo-nak ez a szürkés árnyalat... ♥.♥
Bárcsak több megtekintésük lenne különben... Ha valaki, akkor a VIXX biztosan megérdemelné, hiszen mindig egyedi hangzásuk, koncepciójuk volt az iparban, és tehetség hiányában sem "szenvednek". :
2018. április 22. 15:04 #3
ParkNiNeul
ParkNiNeul
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.13.
Hozzászólás: 550
Csatolások: 11
Azonosító: 268665
Offline offline
Ez egy igazán vicces történet, mert eddig nem igazán voltam VIXX fan, tudtam, hogy léteznek, meg minden, de nem hallgattam ezelőtt soha egy dalukat sem (sajnos). Amikor kijött most ez az MV, az egyik nagyon jó barátnőm teljesen odavolt, neki az UB-je N, szóval oda és vissza volt a comeback-től, és aznap délután végigmutogatta nekem a VIXX fontosabb MV-it és igazán megkedveltem a bandát. Ez CB dal és klipp szerintem hihetetlenül szép és látványos (habár melyik MV-jük nem?), nekem nagyon tetszett. Majd szeretnék még ezzel a bandával többet foglalkozni, mert egy délután alatt szörnyen megszerettem a zenéjüket, és szeretném a tagokat jobban megismerni ^.^
2018. április 22. 15:42 #4
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Imádom az egész albumot, a Circle talán a legnagyobb kedvencem. Ezt a conceptet megint nagyon eltalálták, de hát nekik mindenféle concept jól áll. Annak meg külön örültem, hogy a Scentist-ben Hongbin végre kapott sorokat és screentime-ot. ♥
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok