A minap jelent meg a hatfős dél-koreai fiúcsapat harmadik stúdióalbuma, ami az Eau De VIXX címet kapta, s mindemellett új klipjüket is feltöltötték a világhálóra.
A teljes cikkhez kattints ide!
Újra hallat magáról a VIXX
2018. április 22. 14:20
#2
|
|
Hana-chanxX.ɪᴅσʟ ♕ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.01.31. Hozzászólás: 3402 Csatolások: 265 Azonosító: 239786 offline
|
Fantasztikusra sikerült mind maga a dal, mind a hozzá készült klip!! Első hallásra emlékeztetett a Shangri La-ra engem különben. Mindenesetre tényleg nem fogtak mellé, nagyon látványos lett. ^^ Alapjáraton nem is szeretem, ha világos színűre festik be a hajukat, de Leo-nak ez a szürkés árnyalat... ♥.♥
Bárcsak több megtekintésük lenne különben... Ha valaki, akkor a VIXX biztosan megérdemelné, hiszen mindig egyedi hangzásuk, koncepciójuk volt az iparban, és tehetség hiányában sem "szenvednek". :
Bárcsak több megtekintésük lenne különben... Ha valaki, akkor a VIXX biztosan megérdemelné, hiszen mindig egyedi hangzásuk, koncepciójuk volt az iparban, és tehetség hiányában sem "szenvednek". :
2018. április 22. 15:04
#3
|
ParkNiNeul |
Csoport: Tag Csatlakozott: 18.01.13. Hozzászólás: 550 Csatolások: 11 Azonosító: 268665 offline
|
Ez egy igazán vicces történet, mert eddig nem igazán voltam VIXX fan, tudtam, hogy léteznek, meg minden, de nem hallgattam ezelőtt soha egy dalukat sem (sajnos). Amikor kijött most ez az MV, az egyik nagyon jó barátnőm teljesen odavolt, neki az UB-je N, szóval oda és vissza volt a comeback-től, és aznap délután végigmutogatta nekem a VIXX fontosabb MV-it és igazán megkedveltem a bandát. Ez CB dal és klipp szerintem hihetetlenül szép és látványos (habár melyik MV-jük nem?), nekem nagyon tetszett. Majd szeretnék még ezzel a bandával többet foglalkozni, mert egy délután alatt szörnyen megszerettem a zenéjüket, és szeretném a tagokat jobban megismerni ^.^
2018. április 22. 15:42
#4
|
|
Ten Thousandvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 16.03.30. Hozzászólás: 358 Csatolások: 0 Azonosító: 255291 offline
|
Imádom az egész albumot, a Circle talán a legnagyobb kedvencem. Ezt a conceptet megint nagyon eltalálták, de hát nekik mindenféle concept jól áll. Annak meg külön örültem, hogy a Scentist-ben Hongbin végre kapott sorokat és screentime-ot. ♥
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline
0 felhasználónak tetszik:








