Starity

Beyoncé jobb lenne, mint Michael Jackson?

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. május 16. 16:19 #21
Glambert 82
Glambert 82
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.09.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 268614
Offline offline
nagyon jó vicc volt..Michael Jackson az egyik legjobb a világon örökre
2018. május 16. 16:22 #22
Picy
Picy
 
Státuszlast night was the last time of my past life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.13.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 0
Azonosító: 261338
Offline offline
imadom Beyt de ez tul eros volt.
btw ki is ez a rapper?
2018. május 16. 16:27 #23
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3202
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Nem szerettem soha Michael Jacksont és jó ideje már Beyoncet sem, de ezt akkor sem mondanám.
2018. május 16. 18:00 #24
CocoChanelEszterrrka
CocoChanelEszterrrka
 
StátuszA múlt gyakran fájhat, és menekülhetsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.23.
Hozzászólás: 566
Csatolások: 0
Azonosító: 245257
Offline offline
Semmi bajom Beyoncéval, elhallgatom, hiszen jó hangja van, tehetséges énekesnő, szóval ez nem ellene szól.
De össze sem lehet hasonlítani Michael Jacksonnal, a pop királyával, a pop lenagyobb alakjával, egy igazi zenei legendával. MJ az, akihez soha senki sem érhet majd fel, MJ örök. Utolérhetetlen. Az, amit tudott, megismételhetetlen. Egyedi. Műfajt, stílust, korszakot teremtett. Nem igazán hiszem, hogy adodik majd még az elkövetkezend években még egy ilyen legenda... Michael Jackson Michael Jackson. Talán ez a legfontosabb érv.
(És nem Jacko, nagyon idegesít ez a jckózgatás, MJ sem szerette...)
2018. május 16. 20:52 #25
ninnalany
ninnalany
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.09.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 246183
Offline offline
Talán, egyszer, valamikor jobb lehet. Viszont még most nem. Akármennyire is a legjobbnak és a kedvenc énekesnőmnek tartom Beyoncét, még én is erősnek találtam ezt a kijelentést. M.J. rajongó nem vagyok igaz, körülbelül 2-3 zenéjét ha szeretem, míg Beyoncé összes dalát, de azt kell mondanom, még fejlődnie kell ahhoz, hogy egy ilyen kijelentés megállja a helyét.

Viszont, ami igaz, hogy Ő egy igazi királynő. Queen B ♥
2018. május 16. 21:39 #26
- törölt felhasználó -    
Haha. No. laugh.gif
2018. május 16. 23:39 #27
- törölt felhasználó -    
Mindketten sokat tettek le az asztalra, de egyértelmű, hogy Michael Jacksonhoz, a pop királyához senki sem ér fel. Akármennyire is imádom Beyoncét, azt be kell vallani, hogy Michael az az előadó, aki az egész zeneiparra hatással volt, dalai pedig teljesen megváltoztatták a popzenét. Táncmozdulatai máig ikonikusnak számítanak, és nincs hozzájuk fogható. És azért nem mehetünk el amellett sem, hogy manapság egyik férfi énekesnek sincs olyan kiemelkedő hangja és stílusérzéke, mint amilyen neki volt.
2018. május 17. 00:15 #28
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9491
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
en egyikuket sem szeretem, hiaba tehetsegesek vagy tettek le sokat az asztalra, nagyon nem az en stilusom egyik eloado sem. szamomra nem jelent szinte semmit a munkassaguk. na ilyenkor mi van?
2018. május 17. 08:46 #29
Dreamchibi
Dreamchibi
 
StátuszNo one going to stand in my way!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.11.
Hozzászólás: 784
Csatolások: 0
Azonosító: 193823
Offline offline
Idézet (CocoChanelEszterrrka @ 2018.05.16. 18:00)
Semmi bajom Beyoncéval, elhallgatom, hiszen jó hangja van, tehetséges énekesnő, szóval ez nem ellene szól.
De össze sem lehet hasonlítani Michael Jacksonnal, a pop királyával, a pop lenagyobb alakjával, egy igazi zenei legendával. MJ az, akihez soha senki sem érhet majd fel, MJ örök. Utolérhetetlen. Az, amit tudott, megismételhetetlen. Egyedi. Műfajt, stílust, korszakot teremtett. Nem igazán hiszem, hogy adodik majd még az elkövetkezend években még egy ilyen legenda... Michael Jackson Michael Jackson. Talán ez a legfontosabb érv.
(És nem Jacko, nagyon idegesít ez a jckózgatás, MJ sem szerette...)


Egyetértek beer.gif
2018. május 17. 15:51 #30
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Ő ízlése, ő véleménye, amit közölt, mert megteheti. Ezen felesleges kiakadni. Nyilván mindenki el tudja dönteni, hogy kit hallgat szívesebben, illetve milyen show-t néz meg. Michael pedig egy legenda marad akkor is, ha a milliárdból egy felszólal, hogy szerinte xy jobb.
2018. május 18. 12:11 #31
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Ez fantasztikusan jó poén volt, mindjárt tapsolok biggrin.gif
2018. május 18. 12:41 #32
Lanella
Lanella
ʚ♡ɞ
 
Státuszyeh shuhua ..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.28.
Hozzászólás: 1022
Csatolások: 0
Azonosító: 255197
Offline offline
már hogyan lenne a pop királyától bárki is jobb? egyébként meg ha azt vesszük eleve abszurd dolog egy férfi és egy női énekest összehasonlítani...
2018. május 19. 13:55 #33
tunde881023
tunde881023
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.11.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 211605
Offline offline
Maradjunk annyiban, hogy Beyonce azt eszi, amit Michael az asztalra rakott.
2018. május 20. 17:51 #34
Kevin
Kevin
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.09.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 126718
Offline offline
Mindkettejükért nagyon rajongók, viszont Michael Jackson a tánc miatt playbackelt, Beyoncé pedig élőben tolja a tánccal, az egész látvánnyal és még sorolhatnánk. Beyoncé a Superbwlon is tökéletesen az élőadással szinkronban volt. Coachellán pedig egyenesen szárnyalt. Lehet őt nem kedvelni meg a zenejét nem szeretni de az össze világsztár énekes messze nem teljesít úgy élőben ahogyan ő azt ne feledjük. Lehet valakinek jó hangja ha falábú a színpadon ezért sem turnéznak nagyon már a sztárok a legtöbben elvannak tűnve.
2018. augusztus 24. 16:17 #35
Coreline
Coreline
» FETISH «
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 2239
Csatolások: 0
Azonosító: 256979
Offline offline
Elolvastam pár hozzászólást és észrevettem hogy többen irtátok hogy "Bey számai unalmasak","nem mozgatnak meg annyi embert" stb stb Én csak annyit tennék hozzá hogy szerintem a mai világban már ha nem tucat zenét csinálsz akkor b@szhatod mert senki nem fogja hallgatni..A mai fiatalok többsége (!tisztelet a kivételnek!) Nem fog olyan számokat hallgatni mint anno Michael idejében..Valtozik a világ és vele együtt az emberek is..
Egy jó példa: Még nem volt Iphone,meg lapos TV addig jó volt a "gagyi nokia telefon" meg a "dobozos hátu fekete fehér TV" Most hogy az ember feltalálta őket azóta szerintem kb minden házba megtalálhatók..Ezzel csak annyit szerettem volna mondani hogy Michael a maga korában volt király (persze ezzel nem azt mondom hogy most sem az mert o mindig is a pop királya lesz) De ahogy fejlődik a világ ugy egyre több,jobb és tehetségesebb előadók fognak betörni a zene iparba akik fognak hozni egy darabot magukból amit még a világ nem látott és ezálltal uj szint hoznak majd a zene világába..
Mint pl Beyoncé akinek nagyon sok jó slágere van és remélem lesz is még heart.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok